• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
dobré ráno kočeny.
seb,to je na houby,jak člověka furt cosik bolí. mě chytaj křeče do noh-hlavně v noci.a zjišťuju,že i otočit se je už dost problém.páč sebou nemůžu jen tak házet.tak si připadám taková neobratná.a bude hůůůřřř. :frowning2: dneska jsem drhla spáry v koupelně na dlažbě parní kachnout.šlo to samo,akorát jsem z toho byla zlitá až na dupě.potím se naprosto příšerně.ani antiperspiranty nepomáhají.
22. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcula - rovněž gratuluji k negativnímu cukru. Máš pravdu, že i když se to prokáže, nějak se s tím budu muset vypořádat. Myslím, že dietka to jistí. A já si zrovna tak užívala pocit, že se nemusím tolik omezovat v jídle :wink: :unamused:

Seb - díky za držení palců, uvidíme v pondělí (resp. až budou mít výsledky). Kdy jdeš na ten test? Nebo už jsi byla? Jinak, já chci prozatím koupit dvě sady povlečení a 3 prostěradla. Nemám však vůbec představu, zda to bude stačit...

Tedy holky, já už se asi taky budu muset pomalu pustit do úklidu...
22. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těmpovlečením, radši bych měla 3...ononormálně 2 stačí, ale pak když je jedno ještě mokrý a mimčo ti poblinká,nebo pročúrá další, tak už nemáš co.... já 3 podědila a jedno jsem chtěla nový... ale je fakt že 3 by 100% stačili, ale zas Honzík nebyl blinkací miminko :wink:
22. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul - to je fakt - to mě nenapadlo...Já asi budu mít 2 nové a jedno starší...pro strýčka příhodu :wink: Prostěradla budu mít 4 - dvě froté a na to 2 bavrlněné...protože mi přijde, že ten chránič matrace musí miminko zapotit, tak ho dávat nebudu :wink:

Přišel nám kočárek - jsou to tři obrkrabice - odvezeme to k našim a možná přemluvím manžu aby ho složil... :dizzy_face:

Co matrace? Jaké budete mít? Uvažuji o kokos - molitan - kokos ( 10 - 12 cm vysoké))
22. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: já chránič matrace mám a malej se nazapocoval, ono je to dělaný nějak prodyšně ale nepropustně.... aspon to psali...

matraci máme kokos pohanka... a jsem spokojená:slight_smile:

tak super, přesvěč manžu a přihod fotečky....
:wink:
22. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za tip. Raději budu mít jedno v záloze, než aby mi chybělo. Pořídím tedy asi 3. Kdo ví, jak bude Anežka čůrat a blinkat :wink:
My jsme pořídili takový prima chránič - z jedné strany je froté, tak si myslím, že by měl být ok. Matraci máme kombinaci kokosu a molitanu, ale jak je široká, to fakt netuším. Musela bych to změřit.
22. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak uz včera dopadl dobře. Mě taky ten magnosoft moc nezabírá, na WC jdu jednou za 3 dny, a je mi z toho už zle, beru ho už od začátku května, nemůžu ho ano vidět, zvýšili mi dávky na 2x denně, ale já ho jiíím tak jednou za 3 dny :grinning: . Jinak je mi divné, že já nešlě na ten cukr, všechny jste už skoro po testech, já jsem 26+3 tt a nic.
Máte některá krev erha mínus a portner erha +? Jsem četla, že by se to mělo hlídat a chodit častěji na odběry krve, no mě nikdo nic nebral.
Povlečení do postýlky si chci ušít stejné s okrajema, aby to slušelo pokojíčku barevně. Ve středu mají v Prioru zas 20% slevy na vše, atk zajdu pro látky a budu šít. Jinak matraci mám kokosovou. :wink:
22. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : dneska je fakt den blbec, sme od utery u tchyne a dneska rano se svagr vybural nastesti se mu nic nestalo, pak tchyne zjistila ze ji nekdo vykradl studio a vzal aj trezor dke bylo 6000, muj musel nahanet chlapa ozraleho jak prase aby mu spravil auto, anula protivna jak kurinec n hruza des
22. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - ty faktory máte opravdu hodně rizikové - tebe nehlídají?? Můžeš vytvářet protilátky proti plodu a porodit předčasně...Být tebou tak se informuji u gynekologa!! :sweat_smile:

Radis -tak to jste si užili...páni...snad už bude jen líp..

My složili kočárek - docela záhul, ale dali jsme to a je fakt božííí...totál božííí. Neměla jsem foťák, ale pak vám ho cvaknu naživo :wink:
22. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, těším se na fotečku, tak pak ji dodej. Příští úterý jdu na kontrolu, tak se na to poptám, proč na mne prdí. A to nemám ani v průkajdě datum porodu vypsanej, rod. anamnézu, skoro nic, jen z poradny váhu a tlak. Jméno jsem si sama vyplnila. A na ten cukr se poptám taky, v kterém týdnu jste byly vy?
22. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď ve 26 :wink: Ale radis - hlavně si ohlídej ty protilátky a ten RH faktor, fakt se to musí sledovat, vím, že výška protilátek má vliv na správný vývoj miminka..docela koukám, že tě nemají pod dohledem..Já tedy mám v průkazce všechno, sestřička mi tam vyplňovala i první kopanečky malýho :wink:
Cvaknu ho asi zítra...mám mega radost :grinning:
22. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být Illi :grinning: To je těhu demence :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,taky mám v průkajdě kde co. ale kopance teda ne. já si spíš připadám,že ty naše kopance jsou jak by mě někdo podcucnul zvonem na záchod :grinning:
22. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: co je to ta parní kachna ? my si chceme koupit parní vysavač, ale stojí 20 tis. :( , dají se s ním mýt taky dlaždičky i okna i na sucho vysávat
23. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
epicharis: mě dr. ještě na ten test neposlala, takže nevím, ale v pondělí mám poradnu, tak už čekám, že mi vypíše žádanku , já mám takový seznam výbavy pro mimi v albíčku a jsou tam 3 prostěradla a 2 povlečení ;)
23. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: tu matraci chci bud kokos militan kokos a nebo kokos molitan pohanka, zatím nevím kterou , ta pohanka bude asi měkčí pro starší děcko potom
23. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, tak to mě se moje gyndra na první kopanečky vůbec nezeptala :unamused:
radisko: to máš teda doma veselo , no hlavně že v tom trezoru nebylo 600 000 kč, to by bylo horší :wink:
23. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : no jo no se obcas stane, ze se se.. vsecko najednou. Jinak ja v prukazce mam akorat vahu, tlak moc a takove ty zakladni veci jinak vubec nic. kdyz sem mela u anicky prukazku takovou peknou bilou, tak tam bylo vypsane uplne vsecko, ted mam takovou hnusnou ruzovou a tam skoro nic neni, jeidna zmena ze sou tam miry miminka
23. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb:parní kachna je takový ten bazmek do ruky. v telce běží reklama na parní mop a k tomu dávají zdarmu ten parní čistič. když to zadáš do googlu "parní kachna",tak ti vyjede odkazů do aleluja. mám to hrozně ráda - vyčistíš tím bez námahy zcela všechno.funguje to na podtlaku páry - takže jsem to jen namířila k zašlým spárům a v koupelně,pustila páru a jak jsem se divila,jak to samo leze do pryč.jsou k tomu různé kartáčky,takže se s tím dá dělat fakt vše.a tím,že ta pára je tak horká,tak je to i desinfekční.
jo a na kopance se mě dr ptala ve 20tt,ale to jsem je ještě necítila.
23. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: jo já si to myslela, že to možná bude tohle ruční, co ukazují v tv u toho mopu a nemůžeš se tím popálit , když to děláš ?
23. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Hlásím se Vám v polomátožném stavu :frowning2: Nevím proč, ale už třetí den je mi blbě. Neustále mám pocit, že sebou fláknu, dnes už je mi u toho i blbě od žaludku. Zůstat někde chvilku stát je naprosto nemožné, to bych políbila matičku Zemi ihned. Až dodnes jsem zvládala chodit, tak jsem si troufla do města, kde jsem potřebovala vyřídit nějaké drobné nákupy. Ač jsem neabsolvovala žádné stání ve frontě, dorazila jsem domů naprosto vyřízená s pocitem, že kolaps nastane nejpozději v následující minutě, a moje první cesta vedla ke gauči, abych mohla zaujmout vodorovnou polohu. Teď už je mi sice zase trošku líp, ale mimích řádí jak černá ruka a zřejmě se rozhodl, že žaludek nad sebou prostě tolerovat nebude, takže mě pálí žáha jak ďas, jak se mi snaží žaludek vytlačit pusou ven :frowning2: Nemít Rennie už bych asi shořela. Doufám, že tohle je jen přechodný stav, protože jestli to takhle vydrží až do konce, budu za chvíli na mašli :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb,popálit se nemůžeš.je to v nádobě.teda můžeš se spálit,ale to bys musela strkat ruku přímo k výfuku páry a nebo prudce odšroubovat víko.funguje to v podstatě jak papiňák. ale jsem spokojená.
aevka:to mi je líto. a neleze na tebe chřipajzna?taky mě začla pálit žáha.ale rennie zobu jak lentilky a prd mi to pomáhá. a furt mám žízeň.pořád bych jen pila. dneska jsem se vážila a mám 9,5kg hore. za chvíli budu jak méďa kulička :frowning2:
23. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevko : ty jo tak to je teda blby, me boli bricho porad od male, to je taky das. ale takove problemy nastesti nemam, spis me ted suzuje desna unava z rymy a z anuli a zdnesni hodinove prochazky, nemit kocar asi bych dom ani nedosla.

teddy : to je pekna hore vaha, ja mam zatim to kilo nahore, protoze mimco ma porad z ceho brat rikala dr. ale bude to asi jak u anicky prvnich sest mesicu nic pak co mesic to kilo a tri tydny pred porodem 20 hore :grinning:
23. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko,ja se z te vahy na hlavu nepostavim. kazdý reaguje jinak. ale jak tak čtu diskuze,jsem zatím v normě s přibíráním.nepřibrat nic a nebo přibrat hodně taky není značka ideál.
24. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem tu největší chudák - už mám nahoře 15 kilo - ať se omezuju jak chci tak prostě dávám půl kila týdně a nemůžu to nijak ovlivnit..Jsem z toho hotová...fakt, ale nic s tím neudělám...přijde mi, že mi strašně roste zadek a břicho..do stran - hrůza :cry:

Ke všemu mě dneska bolí bříško (teda už od včerejška) - jako když to mám dostat a občas docela pěkná křeč až do čípku...a táhne to, jako když malej za dva dny přibral kilo..Už bych ho chtěla mít u sebe a né v bříšku...mě teda mateřství moc dobře nedělá...jsem vorvaň a už chci mít miminko u sebe :wink:
24. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspon mate vyhodu v tom, ze se vam to neurodi naraz
24. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - takže máš ještě týden čas - koukni (mám na mysli ty RH testy a cukrovku)
http://www.tehotenskakalkulacka.cz/
24. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - třeba už nepřibereš jako poprvé - každé těhu je jiné:slight_smile:) :wink:
24. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
mes: nechci strašit, ale na cvičení pro těhotné nám porodní asistentka neustále klade na srdce, že pokud nás začne bolet břicho jako na menzes, příp. nějaké křeče, máme pelášit ke gynekologovi :unamused: tak, abys něco neprošvihla :frowning2:
24. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aev - fakt jo?? No já počkám do pondělka a když se to nezlepší tak asi půjdu...teď je to zase trošku lepší...nejhorší je to v noci když ležím... :frowning2:
24. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek