• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
autor
holky už jdu od vás nebo zas nic neudělám já pak po obědě usnu a je to v kýblu..
4. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš jak si šikovná máš další metřík:slight_smile:
4. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co je to za metřík, můžu taky 1 dostat? Máte ho v albíčko, chtěla bych kouknout.
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, to jsem machr, jsem se to naučila kopírovat :slight_smile:
ili5, koukni ke mně do alba nebo i do jiných a vybírej, pak ti poradíme jak na něj. Mně dělala první lulunka ated už jsem to konečně pochopila :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ili to jsou těhu metříky,jako že tam je prostě cokoliv si vzpomeneš,kolikátý jsi týden,jména miminne,kdy se to narodí atd,atd,každý metřík ukazuje něco jiného:slight_smile:
Tak papriky už voní prádlo sebrané,další se pere a teď jdu vysát podlay a po obědě vytřu a jsem mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili5, najedeš si na tuhle stránku, klikneš na pravou myš a dáš přidat do záložek nebo do oblíbených, podle toho co máš v té nabídce. No a pak nahoře, když budeš chtít na tyhle stránky, tak si otevřeš záložky nebo oblíbené a tam to budeš už mít nastaveno :slight_smile: . Na krvi jsem byla 28.5. tzn.17 dni po transferu, když byl 11.
4. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti takže ty jsi paky těhu??teď se v tom nevyznávám:-/
4. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak mi čekáme v lednu, jestli chcete tak se můžete připojit k nám do tématu Január/leden 2010 je nás tam už kupa. a téma únor 2010 už je taky. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, no jo, po ivf, 5týden, ale mám ve zprávě od dr. hrozící potrat teďko z úterý, páč jsem v sobotu měla křeče, tak jsem doma a úplně bez nálady, pořád se sleduju a už mi z toho hrabe :sunglasses:
4. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tak to je mi líto ale drž ser !!máš nějaký práky na udržení?já včera v artu dostala duphaston,né že by mi hrozil potrat ale prostě tak na uržení .onmo to miminku pomáhá se vyvýjet..jinak nebuď bez nálady to miminku nepomáhá říkej si jsem těhu a děj se vůle boží ..já vím je to težký ale podívej na jani a jak to dopadlo?nejlíp jak mohlo..já se taky bála ale od včera jsem úplně v pohodě teď už to prostě záleží na miminku ale důležité je věřit:slight_smile: a ty křeče taky mívám myslím že je míváme všichni.a te´d teda tě čeká co?jsi doma na PN a kdy jdeš zas na kontrolu?
4. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu tak to víš, ono po tom umělým máš kvanta prášků na udržení, takže to do sebe láduju horem spodem. No já nevím jak na to dr. přišel, je fakt že křeče jsem měla, ale nebylo to nic hrozného a ani jsem nekrvácela, jen druhý den jsem si objevila při zavádění tabletek něco jako náznak sražené krve, ale toho bych si normálně nemohla vůbec všimnout, kdybych se takhle blbě nesledovala. Možná něco na utz jestli neviděl, ale ani mi to neřek, jela jsem tam odtud s dobrou náladou a té diagnózy jem si všimla až doma ve zprávě. Jen mi nabízel PN, ať jsem v klidu. No a vzali mi krev na hcg znova, na kontrolu jdu zase v úterý...
4. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, tak hlavně že se to tedy nějak vyřešilo. Když jsi 5+2 tak jsi 6tt :wink:

jana, ty jsi měla také 2 nevydařené těhotenství? :confused: Tak to jsme na tom stejně....

petkan, určitě bude v pořádku :wink:
4. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka400-- jo jo, mám dvě děti z prvního manželství a ve druhém jsem přišli o holčičku a chlapečka, 2007 a 2008 z důvodu hydrocefalu, jsme oba přenašeči,hledali jsme se až jsem se našli :grinning: , takže máme 25% pravděpodobnost tohoto postižení. Rozhodli jsme se,že to zkusíme ještě jednou, tak teď se fakt modlím. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, já už na testíky kašlu, akorát bych se tím stresovala... Mám doma ještě jeden, tak to zkusím v sobotu ráno...
Prostě si to užívám, že jsem těhu a pokud nejsem, tak se to dozvím stejně až příští pátek... To už vydržím :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, no to tedy jo, tak snad do třetice bude vše ok.... :wink:
U mně je příčina neznámá, než jsem to začalo řešit, jsme znovu těhu :grinning:

aji, já myslím že těhu jsi, jinak by testík nebyl pozitivní. Jen jen otázka, zda je všechno tak jak má být. Ale nemá cenu si s tím dělat nervy, a dělat na základě testů z moči závěry je nesmysl :wink:
4. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aji to ti schvaluji:slight_smile:
Peti tak to je teda přístup doktora ale říkej si že to určo nejni tak hrozný kdyby bylo nepustili by tě domu..jj blondy už vím že už jsem 6TT..:slight_smile: toto leze fakt rychle..zachvilku než se naděju budu držet toho prcka v náručí..a peti pokud nekrvácíš tak bolesti máme každá dokud nejni krev je vše ok..tak mi to říkal včera doktor v artu:slight_smile:tak klid a úsměv a užívej si to že jsi doma:slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aji ještě jedna blbá otázka možná už si to říkala ale já si to nepamatuji asi už pracuje těhu demence..kdy že to máš dostat??
4. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, pak sjem si všimla, že jsem nebyla sama :grinning:
No já už podle MS začínám zítra 7, hrozně to letí.....
4. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né to je v pořádku aspoň to vím jasně a dvakrát ono na mě teď člověk musí víckrát nic si neapamatuju a holky začali vám taky tak padat vlasy??u mě hrozný..mám jich všude plno to abych si z porodného koupila paruku:grinning:
4. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, aji to měla dostat myslím v neděli, jestli si dobře pamatuju...
4. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, píšeš, že jsi 5 tt, to je blbost, ne? jsme naprosto stejně 11.5. ET, tak to je 3 týden, příští týden čtvrtý týden, měsíc a jdem na UZ srdíčko. Nebo už si přidáváš? :grinning:
Já neberu žádné prášky, jen vaginální gel, místo Utrogestanu, jelikož se přestal vyrábět, tak jsem přešla v pátek na gel a ráno listovku, jinak nic.
Lulu, moc to s úklidem nepřeháněj a odpočívej. Zapřáhni chlapa, nemáš ho přeci na parádu :grinning: . Já jsem vysávání přenechala dceři, má 16, tak se může alespoň takto angažovat, když už tomu úklidu moc nedá. :grinning:
4. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, ty vlasy mi letí už od té doby co jsem začla píchat inkekce a nehty se mi taky začly lámat. Měla jsem vždy velké, hezké, pevné a teď jak čaramura :grinning: . Počkám jestli to přejde, jinak ještěžě máme umělé možnost, ale nechci je ničit, protože je mám fakt pevné, ale nyní na hov...
4. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, utrogestan už se nevyrábí? :confused: Já bho ještě normálně v pondělí zakoupila....
Jinak ktěm týdnům těhotenství, ty jsi taky 5tt, ve 3 to ještě žádná z nás nevíme :grinning: . Týdny těhu se počítají od datumu poslední MS a to i v případě umělého.... K datumu ET si musíš připočítat 2 týdny :wink:
4. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem nevěděla, ale já si to počítám podle pravdy jak opravdu jsem dlouho těhu, dnes 24 dní od oplodnění :grinning: . Když se to počítá od menzes tak nikdo přece nezapadne v menzes, je to divné, takže se přidává 2 týdny, super, tak to už se mi krátí do porodu :grinning: :grinning: :grinning: .
Utroš není nikde v Česku, v lékárnách doprodávají co mají zbytky. Už se s tím kšeftí na tématech, taky mi nabízela jedna že mi prodá co ji zbylo, ale mám doma už ten gel, tak zavádím toto a je to jen 1 denně, ale akorát se mi chce z něho spát. Holky nechtějí přecházet na gel, tak zkupují od těch co ještě mají. Tos měla štěstí žes sehnala. Mě 25.5 už napsal dr. gel, že už těžko seženu Utroš, v Olomouci už ho nemají v lékárnách a u nás v karviné taky ne.
4. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, měla jsem to dostat v neděli 31.5.09 a to už jsem tam tu čárku večer měla (viz album)... Taky mám strach z mimoděložního těhu, ale zatím to neřeším, stejně nic nevykoumám ani nevymyslím... Počkám na verdikt od Dr, ale až příští pátek 12.6.
4. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, no z medicinského hlediksa se to počítá od doby, kdy začne zrát vajíčko. Je to nejjednodušší metoda, protože málokdo ví, kdy měl přesně ovulaci, za to poslední MS ví skoro každá..... Takže 40tt se počítá s těmi 2, co defakto těhotná nejsi :wink:
Já brala předtím duphaston, což je v podstatě to samé jako utroš, ale nezavádí se. A V těhu je prý lepší zavádění, proto jsme to změnili... Já co jsem koukala tak měla ještě skoro celý šuplík.... Tak to jsem tedy fakt asi měla štěstí :slight_smile:. S tím spaním to způsobuje všechen umělě dodávaný progesteron, ale na mě to naštěstí tyto účinky nemá :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky Utroš nic nedělal, tedy kromě orálního podání, to jsem měla motanici, takže jen zavádět. A kde jsi ho sehnala v kterém městě? Já mám yní CRINONE gel, je to aplikátor, tak se jen zavede a vymačká. Takže ani moc nevytíká jak Utroš, ten jsem brala 2x3 bobule.
Takže jsem taky v 5 týdnu + 3 dny, to je super zprávička, vy mi děláte jen radost tady!
4. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, bylo to v Praze. Mě utroš nevytéká, ale já ho tedy beru méně než ty, tak to asi bude tím....
A jestli dobře počítám, tak si v 6tt, přesně 5+3 :sunglasses:
4. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha aji no tak to je super to čárka teprve začne sílit hlavně že ms nedorazila:slight_smile:
JInak blondy má pravdu s těmi týdny píše se to od poslední ms:slight_smile:takže kočky gratuluji k pátemu týdnu:stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já to zas tak nepřeháním jen jsem vysála,vyřela dodělala tu rajskou napapala se a sklidila nádobí ,nic mc pro mě skoro každodení zábava :confounded: jina to nepřeháním to vůbec:slight_smile: a ten utroš jak píšete tak ten jsem měla taky jak jsem ho polkla do patnácti minut mi bylo tak zle,motání hlavy,slabost no hrůza tak mi ho vysadili a pak mi v artu řekli že prej se má spíš zavádět ale už mi ho znova nedali takže papám duphaston:slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, utroš se v těhu pouze zavádí... Mně zas duphaston vyměnili za utroš, ten je prý v těhu lepší. Híld každý má jiný názor :grinning:
4. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek