• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahojte holčiny!
Tak jsem se konečně dostala k PC, abych Vám napsala, jak proběhla včerejší kontrola.
Takže váha dle UZ ve 30tt je 1344g :slight_smile: jsme prý přesně uprostřed tabulkových hodnot. Následná anatomická kontrola naprosto v pořádku, prý by se podle mě dal dělat učebnicový UZ, jak bylo všechno krásně předpisově vidět :wink: Jediná "závada" je, že mám níž položenou placentu, teď mi končí 19 mm od branky, takže budu muset chodit každých 14 dní na kontrolu, jak to s ní vypadá :frowning2: Ale není to prý žádná hrůza, nebrání to porodu přirozenou cestou. Mimíšek je už je dokonce nasměrovaný hlavičkou dolů. Je jasné, že se ještě může X-krát otočit, ale prý už ta tendence je dobrá. Teď už taky vím, co je to ta boule nalevo od pupku, která se mi každou chvíli objevuje - to na mě vystrkuje zadeček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ili5: vy tam máte nějaké "zvláštní" doktory :frowning2: :frowning2: :frowning2:, ale snad vědí, co dělají :unamused:
28. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, aevko, to je super, to už je velkej. Já mám taky placentu v předu a nízko, ale v normě. Tak co, už máte výbavičku všěechny připravenou? Vyprané, kočárky koupené? J8 nic, jen hadříky v komodě, pro postýlku pojedem asi dnes, prát budu příští týden a zítra bych chtěla kuknout na kočárek.
Dryhý má dnes volno, tak vaří, mám volno dnes.
29. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak vcera sem se na netu dovedela ze by prcci meli mit kolem 36 cm a kolem 800 gr. tak su fakt zvedava na stredu na kontolu kolik vubec mame :grinning:
30. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
illi: ty máš taky doktorku na dvě věci :angry: , a prohlídla tě aspon vnitřně, když máš to špinění ?
hodím vám sem zážitky z mé poslední poradny tento týden, začínám u sestry:
nejdřív mi sestra naměřila tlak 160 a řekla, že to je blbost při mojí útlý postavě, tak jsem jí řekla, že to asi blbost není, když sem se léčila doteď na hypertenzi, načež na mě vyjela, jaktože to neví, jaktože sem jim nic neřekla, a že sme spolu vyplnovali průkazku a že sem jí to nemohla říct, protože to tam nemá napsaný ! Tak sem jí řekla, že sem jim to tam říkala už aspon 10x, že mi kvůli tomu dokonce měnili před lety antikoncepci a že to má v průkazce napsaný od mojí dr. , která mi ten tlak léčí a dělala mi EKG , načež mi řekla, že to tam nevidí a že od mojí obvodačky to tam napsaný taky nemám, takže sem jí to neřekla ! na to sem jí řekla, že já do průkazky údaje nezapisuju a že to moje obvodačka moc dobře ví, že se léčím na tlak, no holky půlhodinová diskuse s krávou sestrou !!! přitom mi při vepisování údajů do tý průkazky řekla, že to tam psát nebude, že se léčím, když teď v těhu mi moje dr. ty léky na tlak vysadila, že ho mám zatím nízkej
30. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
... takže mojí gyndře jsem vylíčila, jak mě píchá pořád v břiše, v kyčlích celou noc, v zádech, že mám výtoky, že nevím, jestli to není plodovka, že sem byla před rokem na dilataci čípku, takže jestli se mi třeba neotevírá, že mám obavy, že když jdu jen pár minut někam, že mám tvrdý břicho a táhne mě jako dolů, na to vše mi třikrát zmáčkla břicho a řekla, že ho mám měkký a že prcek roste a je všechno v pořádku, nekoukla se do mě, nešáhla do mě, neudělala mi ultrazvuk a napsala mi do průkazky CS - 0 a ještě nějaký F1 !!! Tzn. klidně mi tam napsala, že mám uzavřený čípek, ale vůbec ho neprohlídla, to přece nemůže poznat pohmatem zvenku ne?!!! Na to píchání a výtok mi řekla, že mám být ráda, že sem těhotná, a že to bude ještě horší a že kdybych nosila v kuse na zádech batoh, takže mě taky budou ty záda bolet, tak at se jako nedivím a že teda jí stačí , když přijdu zase za měsíc ... a objednala mě na další poradnu až za 5 týdnů !
Chápete to, to si můžu jít pokecat s kámoškou a budu vědět víc než od ní ! Jo a ještě sem jí řekla, jestli mi nezměří pánev, že bych chtěla vědět, jestli budu rodit císařem (vážím teď 50 kg!) a ona mi řekla, že to se pozná až podle velikosti hlavičky v posledním měsíci, takže já nebudu do poslední chvíle vědět, jestli můžu rodit normálně nebo ne, a co když začnu rodit o měsíc dřív !
Mám z toho nervy na dranc, doma sem se rozbulela z tý "péče" našich lékářů , podotýkám že jsem na rizikovém , po potratu a po mimodělním těhu (vše v posledním roce)

Včera jsem zkoušela volat do Podolí, jestli bych se mohla objednat do těhu ambulance, že mají na webu napsáno, že po registraci je možné se hned objednat dle potřeby těhotné, tak mě vyfakovali, že bez doporučení lékaře mě objednat nemůžou
:angry:
30. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vidím, že je to asi všude stejné. Seb, taky mám rizikoivku, po umělém.... Oni na to ser....Aby sme se hlídyly sami, že? Ještěže je to tady to téma a můžem si poradit.
Radis, mám doma knížku a tam je týden po týdnu i váha i míra mimča atd. Napiš v kterém jsi týdnu a já se mrknu jak by to mělo bejt podle knížky velké. Mám ale miminko větší, než tam píšou, takže je to orientační. Asi jsou holčičky menčí.
Jinak jsem byla v Polsku a ta břebalovací s vaničkou je tak prťavá ta vanička, takový lavorek, řekla mi prodsavačka , že aspoň nebude mít potopené ouška. NO to já kupovat nebudu, by se tam nevlezl, ani bříško vyhřát, raději koupím v IKEA průsvitně modrou vaničku a budu koupat v kuchyni jak Nikol. :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to máte blbý s těma doktorama. já si nemůžu stěžovat. chodím k mojí gyndařce už 11 let a neměnila bych ani za nic.nemůžu si absolutně stěžovat na péči.těhotenství mám taky rizikové a jsem hlídaná jak oko v hlavě a když nemám plánovanou poradnu a mám problém,kdykoliv můžu volat nebo psát meil nebo přijít. ale každý je nějaký a každá z nás to všechno vnímá jinak.tak si přejme,ať těhotenství zdárně doklepeme do konce a miminka jsou zdravá. poradnu mám příští týden,tak jsem taky zvědavá,kolik miminko váží a měří.
30. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: tak to mě moje gyndra dělala poslední UZ v 8tt+něco , takže vůbec netuším, kolik můj prcek měří nebo váží :( , byla jsem teda poslaná na ten screening a tam mi řekli v 5.měsíci váhu, ale kolik měří nevím
chjo, holky změnili byste ještě v 6.měsíci gyndařku za novou ? kdyby mě teda vůbec nějaká vůbec přijala ...
30. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : tak to je fakt humus, ale to je tady normalni, fakt to nekdy natocit a dat do tv to by se pak asi divili, ja zatim nemam moznost se nekam prehlasit, ale zatim to vypada ze se tento tyden budeme stehovat zpatky z kama sme se stehovali, ale apson tam mame vetsi byt 2+1 je to byt nad dilnou naproti baraku tchyne, takze aspon ze tak, muj de v pondeli podepsat smlouvu do prace, tak su rada ze apson tohle konecne vyslo, po provolanem kreditu 1500 do tech praci, kde ho nakonec vyfakovalia mel to tam domluvene.

ili : ja jsem ted 26+4 ale kolik prdolka meri a vazi vubec netusim, my na velky utz deme az po 30. tydnu
30. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb,tak to já mám ultrazvuk každou poradnu. placené ultrazvuky v těhu jsou 3x - ve 12,20,30. když chci ultrazvuk kdykoliv jindy,tak si zaplatím 200 Kč.ale mám pečlivou doktorku,takže se vždy zeptá,jetli chci mímo vidět. v průběhu těhotenství ale doktora(myslím si),změnit nemůžeš.nebo můžeš,ale novej gyndař tě nepřijme.po šestinedělí už ale doktora změnit můžeš,pokud budeš chtít.
na velký ultrazvuk jdu příští týden ve 30tt,tak uvidíme co uvidíme.ale je fakt,že mimčo mi cvičí v břuchu teda fest.
radisko,tak to máte fajn,že budete mít větší byt.přeci jen s dvěma dětma v pidi bytě,to je o nervy.
30. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teddy, ty si platíš uz? j8 tedy ne, dr mi dělá pokařdé UZ, jak tam teda je, neějk v poslední době se fláká. I foitečku dostanu grátis, snad tam příští týden bude. A prohlídne mě pořádně a dá fotečku drobbečka.
Seb, v 26 tt asi 35 cm dlouhý a váží 0,7 kg. 27 tt oči plodu jsou nyní otevřené a plod vidí bříšní stěnou světlo. Začíná zkoušet sdání a někdy si cucá prst nebo celou pěstičku. Je nyní asi 36 cm dlouhý a váží kolem 0,8 cm.
Tak to mám popsané týden po týdnu v knize. Pak tam je VY A VAŠE TĚLO a kecání na dbvou stranách.
Jinak my už na UZ dostanem pouze váhu miminka v poradně, nebo na genetice, jelikož délka miminka nejde změřit, protože je stočený v klubíčku.
Dnes jedem na dušičky odpolene, jak se začne stmívat, moc se těším, mě to vždy tak krásně voní, ten vosk, ty svíčky a krása okolo, je to dojemné. Každý den vždy na podzim a zimu si doma svítím svíčkou večer, přez léto mě to nenapadne, ale na podzim začínám, je to nádhera, i aromalampa.... :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na ten velký UZ po 30tt vás posílá váš gyn ? tam co vám dělali ten velký UZ v 5 měsíci ? to je to samý ? musí mě na to moje gyn. poslat ? ona se zatím nezmínila, tak se obávám, že se na mě vykašle zas :frowning2:
31. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb,ultrazvuk ve 30tt je hrazen pojištovnou.mě ultrazvuky dělá jen moje gyndařka,nikam mě neposílá. ale ne všichni gyndaři to dělají,někteří posílají na vyšší pracoviště.v tom 30tt se zkoumá množství plodové vody,stav placenty,poloha mimča,hmotnost,míra-nevadí,že je stočený v klubíčku.do počítače se zadají parametry délky,hlavy,paže,nožky.... a kde čeho a počítač vyhodí týden těhotenství,délku a váhu.samozřejmě přibližně plus mínus..... no prostě mimčo zhlídnou od hlavy až k patě. byla mi zima,tak jsem si zatopila v krbu a je to paráda.to by člověk neřekl,jak ty plamínky uklidňujou a ještě je z toho teplo.
taky vyrážíme za chvíli na hřbitov prochajdou.Hafík se už těší,ale momentálně má v televizi závody klusáckých koní,tak se kouká - pes samozřejmě,manžela koníci neberou :grinning: .takže jakmile se pejsek dodívá na koníky,tak vyrážíme :grinning: :grinning: . jo a koupila jsem v IKEA naprosto super osušku na mimčo s kapucí za 149 Kč-100% bavlna.nevím,jestli je to drahé nebo levné,ale moooc hezká s tou kapucou.tak to jen tak pro tip,která byste chtěla koupit osušku.a vůbec v té IKEA mají dost vychytávky na ty děti.sice jsem to tam moc neprošmejdila,šla jsem najisto na tu osušku,ale co jsem jen tak zhlídla,tak nemají špatné věci.
31. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my došli z dušiček.Jsem tam zas nakoupila plno sladkostí, tak už to chroupu :grinning:
S tím UZ Tě pošle určo, seb, to nezapomene. Většinou nemají ti obvoďáci takové kvalitní UZ, tak posílají tam kde to maj, většinou do špitálu. U nás se to dělá na oddělení ženském, nebo chodím do poradny přímo do špitálu na příjem. TY míry, ano, zadají se míry a ono to zpočítá +-, ale ne délku, jen váhu přesně. Tak mi to vysvětloval promář i na genetice v Olomouci. Ale průměr Ti řekne délky, je to podle váhy podobné, ale orientační. Takže si píšu pouze váhu jak roste.
Náš pejsek je marod, od narození má všětšinou průjem a krev s něho jde u stolice a zvrací , není to furt, ale je to. Tak jsme šli včera na veterinu, že zas smolí krev a zvracel, tak mu vzal krev, jsem dala 750 a dnes na kontrolu, tak je to v norměš, akorát něco s játrou a močovina nějaké hodnoty, píchl další antibiotika a zas 150 kč, zítra zas na injekci. Musím říct muži, ať se zeptá co v té krvi přesně bylo, já jsem z toho paf. Dal mu graanule vzorek alergenní. No, on mi granule nejí, takže jsem zvědavá. Minule nakázal jen granule, já mu dala, pět dní se netkl stravy, už je tak hubený, tak ho přeci nebudu dál trápit. Tak jsem zvědavá co nyní. Je mi ho líto, boročka malého.
31. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,s těma hafíkama,je to dycky problém.taky špatně nesu cokoliv,co se týče mého pejska.jak si na ty mazlíky člověk zvykne,tak je to děs.ale mám strach,že bude pesan žárlit a nebude se se mnou bavit,jak přijdu z porodky s malou vánočkou v ruce.to pro něj asi nebude dobré období.
31. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pejsek spí se mnou, je na mne přilepený na hlavě a nepustí ke mně mojeho. To se vždy smějem, jak se přiblíží, že mi dá pusu, tak na něj začne vrčet a kousat po nose. Je to sranda, taková nohavička kilová a jak si maminku brání. Dám ho jak pojedu do porodnice k babičce na týden aspoň. Ona ho furt nosí, mazlí, tam se má fajn a neteskní tak po mě. Jak se dostanu z nejhoršího, tak ho vemu zpět. Ale jak budu v poho, tak hned jak dojedu, tak si ho vemu, uvidím. Je to jak děcko. A jmenuje se Mimi, miminko prostě moje :grinning:
Jdu čučet na film, rodinku, jsem zvědavá jaké to bude. PAPPAPAP :slight_smile:
31. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ty spesl utz jak tomu rikam sou ve 13. 20. a 30. tydnu a tam te gyndarka musi objednat. nam da papir na objednani tuto stredu, tak su zvedava kdy pojedeme, jinak ve 30. tydnu se bere krev na HIV a sifilis - sem se ptala na co, kdyz uz to brali na zacatku tehu a sestricka mi na to rekla, ze to kdybych to dostala, fakt prdel.
31. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky mi budou brát krev jak jdu příští pondělí, jsem jim to připomněla, že by měli, hůlavně na tu mínusku moji a glukozu. Půjdu v 29 tt tak tak. Ještěže jsem se na to ptala, jinak bych na to nešla. Myslím, že žádná škoda, co? :grinning:
Jinak špinění mám zas od včera, není zto takové tmavé, světlejší, ale je. Včera mi bylo zle, předevčírem a včer ablila, motanice, tak jsem polehávala. Dnes je mi lépe. Vyřizuji si příjmení dneska, lítaní všude možně, lidí plno a odpoledne jedu ještě na Dušičky raz.
Postýlku má doma smontovanou, ale zjistila jsem, že není spouštěcí, to mě mrzí. Ale jinak ujde, žlutá je. :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všem!
Mně dnes tvrdne břicho jako blázen, dokonce i vleže na boku a to by prý dělat nemělo :frowning2: Dala jsem si magnézko a vyrážím k pratikovi na prohlídku. Doufám, že tam nepotkám nějakého vira (nejlépe prasečího :grinning: ) a pak jdu na cvičení pro těhulky, ale dnes to vypadá, že budu jen koukat, pokud se to břicho nezklidní. Už jsem z toho docela nervózní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky.tak mě zatím tvrdnutí břicha nepostihlo.zato mám od včerejška rýmu jak trám-ale fest.uši zalehlý,v krku škrábe,z nosu vodovod...tak jsem vběhla do lékárny - no,dali mi co mohli,páč toho moc nemůžu v posledním trimestru.takže se s tím budu prát pěkně dlouho.čaj s medem a citronem piju po hektolitrech.dneska jsem vyprala bavlněné pleny,tak toho mám celou sušárnu.to než vyžehlím,tak to bude havárka.
holky,už montujete postýlky a chystáte pokojíčky?mě furt přijde,že mám na všechno čas.ale abych pak nebyla překvapená.
Ili,u gyndr jsi nebyla?to špinění bych jen tak asi nenechávala.ale samozřejmě záleží na tobě
2. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahotje holky : tak my jsme vcera slavnostne vyklidili mensi pudu, kde bude mit anicka mensi pokojicek. jinak to zatim vypada tak ze ted peru a zehlim o zivot at uz to nemusim delat po stehovani, pac tchyne by se asi zblaznila, kdybych tam porad prala, pac vlastni pracku nemame :grinning: :grinning: :grinning: po vanocich pred porodem bude jeste vetsi sranda, pac u teho anulineho pokojicku se bude zvedat strecha, aby z toho byl pokoj, pak vsude nove rozvody, misto plynu ele., nove podlahy, obklady, linka a nakonec kupit nabytek- takze pred tim porodem si fakt uziju klid :grinning:
2. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aevko, mně tvrdne taky fest, byla jsem v pátek na kontrole, dostala jsem na to jen injekci a zítra se jdu ukázat zas, ale zlepšení žádné, tvrdne mi taky vleže na boku, i v klidu :frowning2: To cvičení, no nevim, aby sis to ještě víc nerozpohybovala!
2. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko,to budeš mít teda veselo před porodem-jak fyzicky,tak finančně - to bude palba všechno. a kde pereš,když nemáte pračku? taky jsem dneska žehlila asi hodinu a půl - miminkovské věci.a mám toho teda plný kecky. takže pokračování zase až se vzpamatuju z té dnešní várky.
2. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy: ja tady v byte mam pracku, veskere vybaveni ale to je rodicu :grinning: , jinak uz od 5 hodin odpo. balim hadry, to by clovek neveril, kde se to obleceni vubec bere. a od osmi sem doted zehlila, a zitra pokracovani, sem dneska vyzehlila jen hadrove pleny, ktere vracim segre. zitra jdeme makat k nasim na dyne,tak zabava celej den, ve stredu du konecne na kontrolu, celej den zas baleni a vecer prijedou rodice na oslavu - muj slavi, tak to trochu zapijem. tak dobrou noc
2. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska,to máš teda odvahu zapíjet.já si nedala ani kapku ničeho od začátku těhu.no,se přiznám,že jsem si nedávala ani před těhu.jsem nepijanka.nějak jsem k tomu ten vztah nikdy nenašla.i když zase je fakt,že před státnicema jsem nahnula flašu slivovice přímo z lednice a vůůůbec mi to nebylo trapný :grinning:
3. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, radis, tak to máš plno práce a dost věcí na kupování, pračka a vybavení, to není zrovna nejlevnější a 2 děti malé, máš co dělat holka. Na oslavách nepřehánět! :grinning: J8 v létě taky chodila na terasu a dala si malé pivko i 2 kusy. Teď je zima, tak mi to neleze, ale někdy si dám jak jdu za drahým a kámošema do hospůdky, ale jak je plno, tak jdu dom, nebo mi vadí smrad s cigaret. Od začátku jsem si nezapálila, tak už asi nebudu ani po kojení začínat, když už tak dlouho....
Jinak mě tvrdne pořád taky břicho, v pravo a jde mi to už až k pupku, celá strana, hlavně jak si lehnu a jsem v klidu. Mě dělá problém ležet na zádech, tak jen na boku, se furt převracím. V pondělí jdu do poradny, snad už tam bude můj dr a podívá se na to moje špinění, nebo co to je. Máte pořád jen průhledný výtok, nebo taky špiníte v nějakou jinou barvu?
Musím se kouknout na postýlky, ta půjčená se mi nelíbí nějak, a nevím kolik vůbec se pohybují postýlky nějaké hezké.
Dnes peru o dušu, kdy budu malé věci prát nevím, jaksi se k tomu nemůžu dostat, měla bych a podívat se co ještě chybí. :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : no jasne ze nepiju, muj mi stejne naleje jen pul decinky cerveneho, ani bile mi nedovoli a ja po tom nejak nabazim. Miminko bych tim neohrozila, ze bych zacala pit, nikdy sem nekourila ja ani muj, takze nam taky jak ili tobe vadi smrad z cigaret a to dost.

ili - my sme byli v chiccu a maji tam velky vyber postylek a docela dobre ceny, ale vsecko budu kupovat po vanocich, to nejlepsi na akce, loni sme tak skrin, postel a ob. stenu misto 15000 koupili za 7000 coz byla parada, tak zas pockam az po vanocich. jinak ted opet zase zehlim, uz mi z teho leze hlava kolem, ale uz to dneska bude hotove, jeste zabalim nadobi a knizky a pak uvidime co dal :grinning:
3. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis, v tom chiccu je to dost předražené, jsme tam byli. Nedívala ses jestli mají ještě akci na kočárky Cortiny a kolca nafukovačky jestli už jsou zas po koruně? Po vánocích určo budou akce, to je pravda. Ještě bych mohla mrknout v Polsku kolik stojí, nebo v IKEI.
3. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska,tak to jste chytli dobrou cenu za tu stěnu.ale je fakt,že po vánocích budou slevy určitě.taky jsem koukala v Chiccu na ty postýlky - maj tam krááásnééé a načančané.a o žehlení ani nemluvě -taky jsem byla zaparkovaná u prkna a žehličky.žehlila jsem látkové plenky a můžu teď říct,že látkové plenky nenááávvviiddííímm :grinning:
3. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky -
Illi a Seb - tedy ten přístup vašich doktorů je neuvěřitelný!! To je fakt na vyloučení z lékařské komory - četla jsem to tátovi (doktor) a ten jen kroutil hlavou!!

Illi - držím palce na ty protilátky ať je máš v normě!!
Seb - to jako vůbec nemáš utz??? Mě doktor dělá utz vždy a mám vždy fotečku zadarmo...nechápu!! Já nechápu!!

Mě bříško netvrdne, ale zato mám pekelný křeče spojené s prdíkama a stolicí...a řeknu vám, včera to trvalo asi 20 minut - už jsem myslela, že snad pojedu do nemocnice..ale pak se to uvolnilo a bylo po bolesti...

Radil - já bych si nedala ani skleničku...ale musím mít denně cocacolu, jinak bych měla totální absťák :grinning:

Holky - já dneska byla na kontrole - mám změřenou pánev 26, 30, 34, 22 (co to znamená??)
Dobrá zpráva - nemám cukrovku:slight_smile:)
Špatná zpráva - malej je otočenej koncem pánevním (doktor říkal, že zaujmul dost stabilní polohu...že ho mám prosit )
Měl nožičky před obličejíčkem - mamča se mnou byla na sonu - zážitek - viděli jsme krásně kouličky (je to chlapák, mamča že prý po dědovi - se doktor smál:slight_smile:) a pak jsme mu počítali prstíky na nožičce...
Za 14 dní jdu zase na kontrolu a to bude 4D - moc se těšíííííím!!!
Nechtějte ani vědět kolik jsem přibrala...
Jo a mám otoky prvního stupně...už to začíná:slight_smile:)
A náš malej zázrak tady!! Takovej malej dospělej
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/Mes#5399936063213439026
3. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek