• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahoj Ili jo je z chicca :slight_smile: jse sem zapomněla dát ten odkaz! :grinning:

http://www.babyexpert.cz/produkt/postylka-bedrunka-bila/#

Tak teď už je tu :slight_smile: akorát my máme žlutou a tahle je bílá. Ty jo vůbec nemůžu spát!Manža chrápe jako prase :slight_smile: a já zaboha nemůžu zabrat! Úplně mě dneska dostala ta Tedy tím mimčem!jsem nějaká rozlítostněná nebo co pořád bych brečela a malej se hejbe ostošest!

Vypadá to že budeme mít doma malýho hyperaktivce po mamince :grinning: hejbe se tak 15 od denně a zbytek nevím neboť spím :slight_smile:
18. lis 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
illi: tu matračku jsem koupila i s košíkem na www.batoleshop.cz, byla jako v nabídce k tomu košíkui, nevím, jestli ji prodávají i samostatně, ale ty košíky jsou různě veliký, tak pozor na to, radši si ten svůj přeměř ;)
18. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, barbi, jj t je ona, ony jsou totižý kazové, nestejná barva, taková flekatá je, ale nejde to moc vidět. V Ostravě v chiccu mají různé barvy, jsem se na ně dívala, ale jak jsem ji důkladně prohlížela, jelikož to psali tu vadu, tak jsem ji nakonec nebrala. Ale kdyby nic nepsali, tak si toho nevšimnu :grinning: . Cena je super. A ktromu to povlečení oranžovo žluté, takové vatičkové, zajímavý materiál, ale hrozně drahý, to se mi moc líbilo.
Chystám se do školy, tak se mějte. venku je nádherně, běžte na prochajdu, já budu sedět 5 hodin ve škole :frowning2:
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tos mě teda dostala! To jsem ani nevěděla že jsou kazové to tam vůbec nepsali.... GRRRRR No uvidíme chcem jí do cca 14.ti dnů složit tak uvidím jak bude vypadat ale v tom krámě vypadaly všechny ok jako bez kazu... No uvidím.

Jinam Mes prosím tě koukala jsem na tu tvojí matraci a celkem se mi líbí. Akorát mě zarazilo, že tam píšou, že do té pohanky nesmí přijít voda....Co když se třeba počůrá tak že to prosákne na matraci?? To je jako pak ta pohanka naklíčí?? :grinning: to bylo první co mě napdalo :grinning: ne ale vážně. Ta pohanka je ve spodní části tý matračky??? Přemýšlím že bych si jí taky objednala ale bojím se toho namočení...
18. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : my tu matraci z jedne strany kokos a z jedne pohanku mame od narozeni dnes 16 mesicu nekolikrat politou od anuli kdo vi cim a za celou dobu nam nic nenaklicilo, tak nevim jeslti to vubec muze byt pravda
18. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si taky objednala do postýlky tu kokosovo-pohankovou, je oboustranná, nejdřív se má dát tou kokosovou tvrdou nahoru (jako prevence proti syndromu náhlýho úmrtí) a když prcek povyroste, tak se mu to otočí tou pohankou nahoru (a to už se třeba nebude počurávat, nebo mu tam dáš ten chránič matrace) - ta je prý měkčí, já myslím, že se to nesmí namočit, asi že by to pak mohlo plesnivět
18. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem ze školy doma, učitelé mají chřipky, tak nás pustili dříve. Barbi, já bych to taky nepoznala, že je kazová, ale mají to napsané na každé postýlce, i za výlohou vystavenou bílou. Mě se líbila moc ta žlutá, byla nádherná, ale ty fleky nejdou moc vidět, tak nebojej.
Mám matraci kokosovou, jestli tam vůbec ten kokos je, vypadá jak molitan obyč, moc tomu nevěřím. Mám podložky proti přemočení, takové velké, dávala jsem to pejskovi jak byl malinký na to čurkal. Jsou to přebalovací, nevím jak sae jmenují. Dává se to ve špitále na LDN starým lidem pod sebe. Budu to mít na přebalování, mám celou bednu, ještě z práce :grinning: Plenky přebalovací, nebo tak nějak.
18. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj slunka moje!
Tak zase všechno v pořádku, všichni rostete a jste šikovnější a šikovnější...a tak to má být!
Kdo má chřipečku, tak ať je rychle v pořádku! a ostatní ať jí nechytí:slight_smile:)

My dneska byli s manžou na doppler utz...malej je nádhernej...láska moje úžasná...váží už 1756 kg a má skoro 43 cm:slight_smile:) odhad:slight_smile:) je to macíček..zíval nám přes celou obrazovku a pana doktora nakopnul do utz...protože přece miláček do 10 hodin spinká a někdo si ho dovolil štouchat..
Jinak se trošku otevírám, tak mám magnézko a nic nezvedat...jsem na 2cm..což je prý normální...tak doufám...
Teď mi přivezli postýlku...pán byl moc hodnej, vynesl mi ji až do bytu...těším se až jí manža složí:slight_smile:)
19. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mes, takový cvalíček, nádhera. Dávej na sebe pozor, nezvedla si nic, že ses začla otevírat? Ať nejsi druhá na řadě, máme ještě času, jako husa klasu! Mám taky brát to magnesko na zácpu 2x denně, ale moc to nepiju, je mi z toho zle. Dnes jsem si vzala v polene, no a šla do záchodu telefonovvat. Myslím, že jsem ani za začátku tak nezvracela jak nyní. Vrací se mi bolesti zad, myslela jsem, že už to mám za sebou a zas se to vrací.
Jinak mám už 108 v pase, takže jsem poskočila o 2 cm. Naštěstí žádné strie nejsou, zatím. Mažu poctivě vším možným, ne každý den, ale často! :slight_smile:
Dnes se mi zdálo o porodu, že jsem pak byla hezky štíhlá v pase jak proutek. No a volala mi švagrovka vyprávět mi její sen a zdálo se jí to samé. Tak jsem z toho byla paf, prý jsem byla až moc hubená v jejím snu. Snad to není předsvěšst porodu, ještě musím počkat!
Ostatní holky zdravím a pište jak vám je.... :dizzy_face:
19. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilii - nic jsem nezvedala - ani žádné velké bolesti jsem neměla - ale zrovna včera mě pěkně ztvrdlo bříško - chodila jsem dlouho po městě a bylo to nepříjemné...pak mě táhly vazy, že jsem si musela udělat teplou vanu...a teď mi přijde, že mi to zase začíná...prostě navečer..Dokťa říkal, že je to normální, ale hlásil sestřičce "progresi čípku" protože jsem tam byla před 14 dny a to jsem měla CS0- úplně uzavřený..
Holky - já budu rodit na štědrý den...to je úplně jasný :grinning: :grinning: :grinning: a bude vyřešený i to jméno:slight_smile:) bude to Ježíšek :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 bych chtěla aby mělo aspoň 2,5 kg to by šel se mnou domů, snad vydrží do ledna. Písemky závěrečné máme ze 3 předmětů 6.1. to tam asi porodím z nervů. A to se tam musím dobelhat autem, snad mě to tam nechytne, nevím jak bych to do té porodnice odřídila :grinning: . Je to kus cesty. Dnes jsem holka jak lusk, chudá a zelená :grinning: . Jak jsem zvracela, tak jsem vyblitá po puse. Jdu se naložit do vany do teplíčka, snad ty záda povolí. V ponděšlí jdu poprvé na cvičení, tak jsem zvědavá, se těším moc.
19. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - z čeho si blinkala? Mě teď bývá špatně po ránu, jsem říkala manžovi, že to mám otočený - že mi nebylo blbě na začátku, tak mi bude blbě na konci:slight_smile:)
Taky půjdu do vany...zase mě táhne bříško...
Já chci alespoň 3 kilového...žádné nedochůdče ale pořádného chlapáka :dizzy_face:
19. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, asi z toho magnesia, já ráno se hned musím najíst, kakao a k tomu rohlík, nebo sladké něco, jinak mi je zle. Ale dnes v polene jsem to vyvrhla vše. V poslední době mi to tak dělá. Jsem zvědavá v úterý v poradně co řekne na teu klokozu, asi zakážou sladké, bojím. 8,9 je asi dost , že?
19. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilii - to je dost - já vím, že mírné dietky jsou okolo 8... já měla 7 a byla jsem v normě...takže i ten jeden bod bude asi hrát roli...
Já na nevolnosti celou dobu vůbec netrpěla a teď mi je po ránu špatně...musím se hned najíst..to jsem normálně skoro nesnídala :wink:
Ilii - vím, že už jsem se asi ptala, ale jak se bude Váš malej jmenovat?? Nebo jsi to psala ty, že to nechceš říkat?? :confused: :sweat_smile:
19. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes, já furt jméno nevím, psala jsem, že Patrik, Radek, no a teď mě zas napadl Nikolas, Ondrášek neprošel, na kluky se hůře vybírá. Na holky mám plno jmen a tak to furt měním. Snad mě to nechytne dřív, bych nevěděla jak ho pojmenovat.
Dietky, já nyní jím jen sladké pořád, a vánoce na krku, cukroví, tto ne. Asi bych hřešila i tak. Někdo v těhu hulí, chlastá, tak já zhřeším na sladkém. :grinning:
19. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilii - ty jsi můj člověk - já taky nemám jméno...Pořád máme v hlavě toho Ondráška a Jiříka, ale nevíme...
Ty pořád doufáš v holčičku?? Ta naše by byla Sofie...ale já ty kulky viděla zcela jednoznačně už 3x:slight_smile:) Malej je totiž exhíba :grinning:
Hele mě normálně přijde, že teď je ta společnost na ty holčičky úplně nažhavená..Já když někde řeknu, že čekáme kluka, tak mě skoro - co skoro, prostě litují..a přitom já si ho přála...sice mě to někdy mrzí, jak mají všechno jen na holčičky,...ale my ho chtěli :wink:
19. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilii - jenže ta cukrovka je nebezpečná pro miminko...ale třeba kámoška měla taky cukrovku a žrala tuny sladkýho dál...a pak jí udělali kontrolní test a cukrovku už neměla...takže babo raď
19. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, Ondrášek se mi líbí, máme v rodině, ale jak tříká můj chlap, je to hezké jak je malý a pak bude velký a jak mu budou říkat. Mám dceru Nikol, tak dám Nikolas a budou stejní :grinning: .
Na holku se mi líbí Lilien, Eli. J8 taky ty kuličy viděla, tak to na té genetice nachystal, nohy roztažené do praku a visící pytlíček, no z toho holka ani náhodou.
Ta cukrovka, jestli to není taky, že furt jím sladké a ono se to pak tam ukáže. Nevím. Kdysik to nebylo, jen krev se brala, teď vymýšlí různé blbosti a omezují vše. Tak jak mě vyšel předoperační , že mám zvýšený cholesterol. No já se budu omezovat abych se hodila do jejich tabulek :grinning:
19. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Ondro ne? A až bude úplně dospělej tak Ondřej...Ondřej Hlinka...těší mě:slight_smile:) Manžel mi říkal, že nemá cenu dávat dětem nějaká luxusní dlouhá jména - že si to v jejich okolí stějně vždy zkrátí na dvě slabiky...takže Ondra je ideální...A Nikolas mu nikdy neřeknou - bude to Niky - to mi věř... :wink:
19. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a je to nespravedlivý...že ty jíš sladký a nepřibíráš a já sladký nejím skoro vůbec a mám tunu :pensive:
19. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 přibrala 10 kg jen. Ale máme to v rodině, jíme vše a hlavně mooooc a jsme nítěnky, naopak jak jím střídmě, tak kila jdou hned dolů.
Mě se taky líbí Ondra, směje se, že jak bude náhodou ráčkovat, tak řekne těší mě Ondchrej :grinning: , blb! :grinning:
Každý má stejně přezdívku, Nikol jsme od narození říkali Mikeš, teď Nikol. Niki. Mě říkaj ILi, Lili,Lonči.
Mě se líbí i Radek, to je chlap, a neznám žádného škaredého, ani nítěnku, samej vymakanej chlap. Patrik se mi líbí, lae znám dva, oba jsou feťáci. Pak i KUbík, to znám zas homouše. No, podle toho se asi nesmíme řídit, nebo by se musel jmenovat nějak jediněčně a to by bylo :grinning: .
Loučím se dnes, jsme pokecaly jen my dvě, ostatní asi leží a tloustnou :slight_smile: . Jdu se najíst, koláček tvarohový a koupat, papa.
19. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že Radky znám taky samí kocoury... :grinning:
Tak pěkný večer...jdu hřešit a dát si cocacolu... :grinning:
19. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
do :grinning: brý večer všem.
mes,jestli budeš rodit na štědrý den,tak můžeš mít ještě Mikuláše,aby to bylo stylový.
19. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - ty máš nádhernééého syna!! už jsem se dívala na fotečky - takový malí uzlíček štěstí...bože to není možné!! Je krásnýý fakt... Musím pořád myslet na to, že mám takového v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teddy, to je nádhera, jsem si pobrečela jak ho viděla, takový drobeček nádhernej. Na te poslední fotečce vypadá dlouhý, jak model. Píšeš, že už je přeložený v postýlce, to už se nehřeje v inkubátoru? Vypadá tam moc spokojeně a Ty taky hezky po porodu, držte se!!!
Já už se těším až vykukne můj drobček.
Jdu vařit, moc se mi nechce, ale polévku jsem už postavila, tak nějakou omáčku k tomu s bramborem a hpotovo. Dnes má Nikol svátek, tak jdu uklízet, asi dojde mamča popřát, tak ať ji nestřelí hned ve dveřích. :grinning:
20. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nevím, zda si na mě ještě vzpomenete, ale chodila jsem s vámi na začátku do této diskuse, bohužel osud tomu tenkrát chtěl jinak a nakonec to vše dopadlo MA.
Občas jsem vás chodila šmírovat z dálky, abych věděla, jak se vám tu daří :slight_smile:

Teddy - moc gratuluju, máš nádherného klučinu :dizzy_face:

Já jsem v neděli zjistila, že jsem těhu, ale jako vždy, to mám zase komlikované...

Tak Vám všem držím palce, aby jste si užili poslední chvilky těhu a pak už jen pohodovou mateřskou se svými drobečky :grinning:
20. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : teddy : maly je naaadherny, aj muj rikal a uz se moc tesi az mala bude venku, jak pisou holky je hodne dlouhy - volejbalista. ja jsem se dneska po 14 dnech poradne vyspala, anicka se ani jednou nezbudila. sme ted u mamky tak ji uklizim trohu na vanoce decka na to kaslou. tak se zatim mejte pekne a Vojtisek at se drzi a teddy : si hezka mamina
20. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Tedy ještě jednou moc a moc gratuluju :slight_smile:) Malej je krásnej!!!MOOOOC :slight_smile: Jak psala Mes je neuvěřitelný že něco takovýho máme v bříšku :slight_smile: Ježiš já jsem šíleně dojatá :slight_smile:

Ahoj Ajo :grinning: pamatuju si na tebe. Gratuluju k novýmu těhu máš termín přesně na moje narozeniny :slight_smile: tak držím palce i když píšeš že máš nějaké komplikace....tak snad to bude dobrý budu držet palečky. Napiš občas co jak :wink:

Jinak Ili s tou Postýlkou to jsou pěkní GAUNEŘI :confounded: v Praze teda vůbec nepsali že je kazová!! :angry: jsem teda zvědavá až to složíme jak to bude vypadat!

Jinak k dnešnímu dni mám nahoře 12!!KG a pupek takovej, že mě včera večer chytli policajti na bežnou kontrolu v autě a když jsem se vysoukla ven tak řikali. jeje to už bude brzo že??!!!GRRR :unamused: fakt nevypadam na to že mam termín až za 3 měsíce ale tak za měsíc. O víkendu nafotím a hodím sem nějaký fotečky :slight_smile: aspoň se pobavíte.
Jo a nejvíc mě fascinuje když mi někdo řekne hele a jste si jistý že tam nejsou 2??!!!!To je mazec :grinning:
20. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ahojky Aji, tak to je krásná zpráva, to se zadařilo brzo ;), teď už to musí dopadnout a v létě budeš mít mimíska :dizzy_face: moc ti to přeju :dizzy_face:
20. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: jůůů tak už jsem taky viděla vašeho Vojtíška, je kouzelnej, krásnej :sweat_smile:, vůbec nevypadá jako nedonošený mimi, je to brouček :dizzy_face: , mám nějak v paměti uloženo, že se ti narodil v 29tt je to tak ? to už je to miminko fakt takový hezoučký už takhle brzo, tý jo, já si to furt nějak nemůžu připustit, že nějakýho takovýho klučínka mám taky v bříšku :confused: :sweat_smile:
20. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek