• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahoj holky

Tak já jsem po kontrole a po 3D :slight_smile: vše je ok ty pocity na Ms sem prej měla z přetažení. každopádně jsem CS 0 :slight_smile: a to je nejdůležitější. Jinak 3D byli jsme podruhý a bylo to fajn malej je strašně krásnej dneska to zkusím přefotit a šoupnout do albíčka :slight_smile: Jinak ted dr co nám dělal 3D byl celkem nepříjemnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: né ani nepříjemnej jako spš že ho to TĚŽCE nebavilo a byli jsme tam cca 8 min! Když jsme byli poprvý tak to bylo na 20 min a ještě nám to dr krásně vysvětlovala. No nic :slight_smile: KAždopádně kluka máme na stopro jistýho :grinning: mám vyfocenýho pindíka.

Mes-To neblbni že vás KP nechaj rodit přirozeně?!!!!!To je fakt moc!To jak píše Ili raději jeď do jiné nemocnice to nemá cenu!To jsou fakt hova... VždyŤ všude píšou že to e nebezpečný jak pro mámu tak pro dítě že se mimčo může udusit!!!
25. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : jojo jsem prerusila a pak v zari nastupuju na druhou skolu kde to muzu dodelat dalkove coz je parada, sice si to o rok prodlouzim ale to me nezabije jednou za tyden vypadnout do brna. a souhlasim ili s babr. bych zmenila porodnici, jako kdyz se v tobe bude hrabat a malemu otacet hlavicku a kdo vi co vsecko tak bych nevahala a rychle pryc
25. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tam šoupla fotečky :slight_smile:) na jedný na nás pěkně vystrkoval prostředníček - to bylo oblíbené gesto mého manžela když byl mladší :grinning: asi to potatil :slight_smile:)
25. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: já bych šla taky do jiný porodnice, kde by mi slíbili, že jestli se mimi neotočí, tak mě odrodí císařem
barbie: zkoukla jsem nové fotečky ;), krásně vám chlapeček zapozoval, holčička z tohohle fakt už nebude :grinning: :sweat_smile:
25. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
No ,mrňous se mele tak, až jsem z toho večer já sama unavená, že nemám přes den chvíli klid :frowning2: Ostatně přes noc taky ne, tak by se snad přetočit mohl, no ale když ne, pověsit se nepůjdu :slight_smile: Je pravda, že oba způsoby porodu mají svá + a -, jen si člověk musí najít ta +
25. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb : teda to fakt holcicka nebude :grinning: jinak sme se dnes merili tak mam rpes bricho 100 rovnych, dneska sme byli s anickou ve skolce za ostatnim detma a docela to dopadlo dobre az najednoho klucinu , ktery mel tak asi dva roky a shodil mi anicku ze schodu pak ju shazoval ze skluzavky, porad ju tahal za vlasy a ta jeho mamina jako nic, tak jsem mu dala po ruce, protoze toho bylo uz docela dost, tak se na me jako divali oba dva, co sem si to dovolila, jsem ji rekla ze si ho ma usmernit sama a ze si nenecham mlatit dite. no cucela jak puk.
25. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, barbi, krásné miminko, opravdu kluk :slight_smile: . Co ta postýlka, jak vypadá nakonec?
Teddy nepíše, tak jsem si ji přečetla na jejím tématu abych věděla co Vojtíšek a je suprový a pije jak starý chlap po šichtě :grinning: . Snad nás navštíví a dá info.
Jinak holky Filda a Cilka ser taky neozývají, jak se jim daří u maminy v bříšku.
Jdu se koupat a zalehnout k telce, bude top stár, to já můžu. Mám tu neteř na noc, tak ji musím dát spát, nebo tu pusu asi nezavře :grinning: .
25. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.nestíhám vůbec nic a to je vojtíkv nemocnici.jak bude doma,to bude teprvekolotoč. vojtík se začíná více přisávat a sám si něco vypije.sice nevytáhne celou ordinovanou dávku,ale snaží se,tak jsem ráda.doktorka ho chválí,že dělá velké pokroky.včera měl 1590-čili jsme už nad porodní váhou,tal snad to půjde takhle dál.
už máte dárečky na vánoce?já už všechno.dnes jsem zabalila pro mou rodinu,zítra zabalím pro manželovu a hotovo.čekám,kdy mě přjmou k Vojtíškovi-na to se moc těším
25. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : teddy tak vidis jak bude takto pribirat treba budete na vanoce doma, to bys mela fajn,. my ted idem s malou ven dokad se to jeste da,jinak sem vcera lehla v osm aj s anickou aj mul lehl, sme byli uplne hotovi.
26. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky - mě za poslední tři dny šíleně vyrostlo břicho...je to neskutečný, pořád jsem ho měla jakž takž, a teď ho teda mám jako bych měla jít rodit...tak si tak tajně doufám, že se třeba malej otočil a proto je tak veliké:slight_smile:)

Teddy - malej je fešák krásnej a vlásků má:slight_smile:) Já na vánoce toho nemám moc, musím něco pokoupit našim, ale nic mě vůbec nenapadá :sweat_smile: Hlavně s mamčou mám problém...a táta...ani nemluvit :grinning:
26. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : ja nemam vubec nic na vanoce jen tak obhledle v obchode co komu asi, ale to je tak vsecko :grinning:
26. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - já netuším vůbec...jsi na tom líp :grinning: Hele už jsi něco přibrala? Já právě trhám hranici 20 kilo...jsem obr, ale co se dá dělat...jen doufám, že to pak dám dolů :confounded:
26. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : jojo uz mam nahore 6 kg, ale to je spis tim ze se ted laduju sladkym, dosla na ne chut jak neco :grinning: , mes neboj to krasne shodis, ja jsem pri anicce mela nahore 21 kg a z toho bylo 13 liru vody a v porodnici jsem nechala 15 kg, takze to pak slo dolu, kamoska rikala snazit se aspon teak ze tri mesice kojit ze to jde dolu samo. tak su zvedava. no du ted s malou ven, dokad je pekne
26. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju všem :slight_smile: jak psala kámoška když ti v nemocnici dají holku tak stopro není tvoje :grinning: pindík je fakt vidět až moc :slight_smile: je to malej nestyda :slight_smile:

Ili my tu postýlku ještě nesložili pořád nemáme dodělaný bydlení a manžel je pořád v práci :frowning2: takže to budem dodělávat kolem vánoc a až to bude hotový tak teprve uděláme komplet ložnici. Zatím děcák dělat nebudem protože bude fakt maličkej takže to vidím až tak kolem roku - dvou že mu teprva uděláme pokojíček na hraní.

Mes -kolik máš nahoře??Já k dnešnímu dni 13!!Kg a rodím až měsíc po tobě :slight_smile: taklže si myslím že tě doženu a že my dvě tady budem nejvyžranější :grinning: a budem trhat tu horní hranici těhotenského přibírání :slight_smile:
Radis to máš super že jen 6kg.
Já pořád přibírala jen do břicha ale dneska jsem zjistila že jsem se nějak rozlezla do všech stran :frowning2:

JO!!!!A už mám strie!!!! :confounded: :cry: :cry: :cry: :rolling_eyes: udělaly se mi takřka přes noc na prsou!!!A na zadku (přechod záda zadek už mám 2 na každý půlce!!!) fakt mě to štve!Hlavně ty prsa vypadaj příšerně!! Co vy a strie??Máte nějaký??

Tedy chlapeček je krásnej :slight_smile: jsem pokaždý na měkko když ho vidím :wink:

Jsem se nějak rozepsala :slight_smile: jsem v práci a nudím se a budu tu až do 3 do rána ach jo! tak se mějte zejtra večer si vás přečtu :slight_smile:)
26. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
teddy, to je prima, že se Vojtík takhle krásně umí nabumbat a roste, za chvíli ho budeš mít doma a bude cvalda ;)

já přibrala 6,5 kg jen, ale mám teď dietu kvůli tý blbý cukrovce, tak váha stagnuje :unamused:

dáreček nemám ani jeden, nejsem schpná někde běhat po obchodech a ani nechci tam chytit nějakej bacil, tak nevím jak to udělám letos :frowning2:
26. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb : to vis ze mam taky strie, jeste po anicce tak se ty svine ted jeste vic natahujou, takze to taky vypada desne, se fakt stydim pred mojim litat ponahu, ale on porad rika ze sem pekne no nevim no. a to pockej az se ti nalijou prsa, ja sem z toho mela deprese.
26. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dívaly jste se na zprávy na Nově? Ukazovali fakultku a myslím, že to byl náš Vojtino v inkubátoru, měla jsem úplně husí kůži, řvala na rodinu ať se rychle dívají, že to je Vojtík. Říkali porod ve 29 tt atd, pak tam mají ještě Emičku v 24 tt narozenou a měla 400 g a nějaké drobné. Bylo to moc dojemné, fakt. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - mám 19 kg nahoře...a to jsem se týden nevážila, takže asi 20 - ale já už to neřeším přibírám mega od začátku těhu a můj manža by ti potvrdil, že nežeru, sladký nejim..prostě je to tak..
Strije? Já zatím nemám ty velké, ale třeba celý zadek mám plný takových malých světle fialových...takže krááása :cry: a když říkám celý zadek...tak myslím celý zadek :pensive:

To miminko Illi asi nebyl Vojtíšek, ta maminka vypadala jinak než Teddy :wink:
Ale nad tou holčičkou 400 g jsem kroutila hlavou..to není možnýýý, že něco tak drobného dneska udrží a přežije..je to zázrak :confused:
26. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, no fotky zkreslují, 6e by to byla taková náhoda, stejný týden, váha, jméno. No byly tam ty děti jen dva. Snad nám to Teddy napúíše, jestli se dívala. Jinak by tam dnes už měla být s malým ve špitálu, jak psala, tak už jim je fajn.
Já přibrala 10 kg, mám to jen v břichu, ze začátku boky, nyní jen bachor, vypadám jak bych snědla balon, nemám nic, než bachor obrovský. Sousedi se mě ptrali, že jsem na rozsypání kdy jdu rodit, a já přitom ještě celé 2 měsíce před sebou. Už mě nekope, jen se otírá pořádně nohama, 1 nohu má pod žebrem stále a druhou na pravém boku, jde nahmatat jak se začne třít, tak ji chytáme do ruky, je to prča. Hlavu má nizoučko tam jde zas cítit jak začne škytat, je to nádhera. :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : tak to sem nemela rada kdyz anicka v brichu dostala skytavku, mela ju aj trikrat denn, stepanka anstesti nic. jinak my sme taky hlavou taky dole a fakt to pod zeebrama boli jak neco jak zacne kopat a to je noha na jedne aj na druhe strane
27. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mimi škytá jen večer v posteli před spaním, nebo možná i přes den, ale to jsem v jednom kole, tak to nějak nevnímám. Má jednu nožku pod žebrem, druhou v boku, napravo má ručičky, to je takové mravenčení jenom, nemá moc sílu, ale ty nohy.... Je krásné jak jde nahmatat hlavička škytající a zadek vyboulený, jak se protahuje. Asi jak to mám jen v břichu, tak ho cítím celého, mám to napnuté, zatím nepraskla, koupu se v tom oleji a mažu, tak snad vydržím.
Jinak se dnes chystám na okno v kuchyni, je jak prase.
28. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to my taky vime kde co ma chudera je tam namackana
28. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kde jste všechny? Já včera si udělala adventní věnec a od rána svítím svíčkama v bytě. Nikol umyla okno v kuchyni, takže ještě 2 okna, nesmím ji přetěžovat, :grinning: to zas příští víkend. V pátek jdu kupovat stromek, tak budu zdobit byt, ať to mám na Mikuláše vše hotové. Vygruntováno jinak už máím vše. babka od zítra peče cukroví. Já musím pobalit dárky tento týden, podívat se co vůbec mám pro koho, nebo kupuju každoročně dárky už od ledna, takže nevím co vůbec najdu :grinning: . Je nás mnoho, tak by to bylo za hůl kupovat poslednéí měsíc každému dárky.
Radis, tak jak se vám líbí v novém domečku, lepší?
29. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : no tak je to zas o neco lepsi hlavne s mistem, ale porad je ot takove vlastovci hnizdo, napolo zarizene napolo vybalene. zatim nejsou finance abysme to tu trochu mohli zkulturnit, ani na ty pitome zavesy nemam, doufam ze bude lip. zitra tu s anickou pouklizime dotepujeme ten zatraceny koberec, umyju jeste dve okna a nejak to tu aspon nazdobim, jinak to je tak vsecko co muzu udelat. dneska jsem byla na adventnim koncerte co tu poradala ZUS a paradni akorat budu tden rozchazet ten usedeny zadek.
ili a proc ot pece tak brzo? ja bych tak ais jen pernicky a hotovo
29. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Radis, pomaličku si to zařídíte, neboj. Peče každý rok tak, už není brzo, 1. advent máme za sebou, není nač čekat. A rodinu máme velkou, tak by to nestihla. Já už mám vždy byt nazdobený na Mikuláše, cukroví na stole, teda něco jen, stromek, vánoční atmosfera.
Dnes se mi nechce nějak nic dělat, nevím co vařit, musím teď ještě oblítat s Avonem, tak mám dopoledne zabité. A to jsem si řekla, že se dnes budu trošku učit, zasd nic...
Vidím, že si tu píšem jen my dvě, zbytek už se asi gruntuje, peče, kupuje dárky a nás prdí... :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : ahoj, ja jen ze pak to cukrovi pak davate, ja mam dycky stach ze se to zkazi, to ja budu pect az ten vikend pred stredrym dnem, nepecu toho moc takze nemam zas tolik prace, no gruntovat jsem dneska zaitm enstihla, byli sme s malou na mikulasske, no parada, jen tam vesli tak se vsecky decka okamzite prilepily na maminy jenom anicka na ne hledela a certovi brala retez - no ostatni ze jak je to mozne ze se neboji a tak, rikam ze nevim, se nema proc bat - nezlobila :grinning: bylo to pekne za chvilu valime s malou do hradiste vlakem kupit v deichmannovi boty, tady mi je nebudou zeprej objednavat, tak takovy pristup no. shanime 23 vsude maj 24 a to uz je moc velke, tak snad poridime maji tam ted akci na detske boty tak su zvedava, jinak kupujeme ve fare ale na to ted neni penez, tak snad nejak poridime. tak se zatim mej a nejak se pouc treba vecer
30. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJDA těhulíny,
tak jsem vás dočetla, mě teď tak bolej pořád záda, že už ani nevydržím sedět u notebooku, netuším, jak to vydržím ještě tři měsíce, sem už teď nepoužitelná :frowning2:
jinak strie snad zatím nemám a na zadek si nevidím :grinning:
holky já fakt nemám jediný dárek, nejsem schopná nikam dojít, ty záda mi to bříško prostě neudrží :rolling_eyes:
radisko mamino poraď mi na kolik mám prát nový pleny, chci je používat na utírání pusinky jen apod., tak nevím, jestli to stačí na 40 nebo se mají vyvařit ? a holky myslíte, že vadí, že sem při praví nových i použitých oblečků zapomněla dát máchání navíc ? nechce se mi to už prát znova, a mám vyprat i nově koupený zimní fusak do kočárku ?
30. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj seb : ja jsem to poprve vyprala na 60 aby trochu zmekly, oni ty nove jsou dost tvrde a pak jsem to prala jen na 40 a vypralo se to, takze v pohode. jinak novy fusak prat nemusis, sak na nem nebude lezet naha ale v obleceni aje novy takze to neper a machani navic treba moje pracka nemela vubec a prezili sme to, takze si pripravena vic jak ja
30. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já budu prát vše na 40 a rychlé praní, máchání navíc ne. Fusák tak prát nebudu, zbytečné. Ještě musím koupit 2 osušky plenkové na utíráni po koupeli, nebo ty froté s kapucí se mi zdají tvrdé na mimi, tak klasika osušky plenkové a později až to froté.
Můj vaří dršťkovou polévku, tak se olizuji už nyní :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : nechci ti brat chute dobrou chut nech si cvachtat, ale to sem jen videla na taliry a sla sem navstivit wc, moje oci to nezvladly :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek