• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
No, já snědla 3 plné misky a jsem tak plná, že se bojím kucknout, že to ze mě vyletí :grinning: .
Jsem poslala sms na soutěž vánoce z t mobile a zas nic, 2x jsem uhádla odpověď, ale mobil nevyhrála. Zkusím brzo ráno jak Nikol bude vstávat do šškoly 5 30 snad hodně lidí bude chrnět a budu mět větší šanci. Vyhrála jste už některá a v kolik jste tam psali?
30. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, i když nepřispívám, občas vám sem nakouknu, jsem totiž taky+-v tt jako vy. mám dotaz..poslední dny cítím v břichu změnu, včera mi docela dost tvrdlo, s tím už jsem i ležela v nem., beru léky..a malý byl divoky, vrtěl se skoro pořád..., dnes je to lepší,ale mám pocit, že mi jakoby kleslo břicho dolů,že už tolik netlačí na bránici,ale spíš na močák a vaječník, tak je to docela takové nepříjemné, hlavně ve stoje, v sedě a leže, to jde...jen jsem se chtěla zeptat, jestli to máte kolem 30tt taky některá, jestli je to normální nebo mám panikařit neště víc, než pnikařím..kontrolu mám za týden...díky moc za váš názor a radu..kdybych šla na kontrolu do špitálu, tak si mě tam nechají a to moc nechci...díky
1. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rudo, mě to dělá furt. taky jsem ležela ve špitále, křeče v pravo a tvrdlo. Myslím, že to je normál. Tvrdne mi to furt, hlavně v pravo u pupku a břicho mám dole spadnuté. Dokonce jsem i špinila po velkém úklidu, ale prý je to v normě. To je tvé první a kolik Ti je let? Jsi taky po umělém? Myslím, že je to tím, že mám placentu v předu a nízko. Při 1. těhu jsem si dávala na břicho hrnek s čajem, nní je nizoučko, že nelze. Jaké léky bereš? Já magnosoft, ale vynechávám ho, nebo už mi je po něm zle. V noci jsem dnes chodila na Wc co půl hodiny, až do 3 rána, už mě stoho hrabalo a vstávala jsem 5 30 hod. Dojela jsem z polska, koupila postýlku krásnou, povlečení, peřiny, nebesa, vše, zavinovačku. Drahý už ji montuje. Kočárek jsem si nechala ušít čerrný, za 14 dní by měl být hotový, pak zavolají. Zkombinovala jsem 2 druhy kočáru, kolca, kontrukci, tak jsem zvědavá co z toho vznikne.
1. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem po snídani zas blula, každá to má na začátku, já na konci, fujjjjjj.
1. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili5 díky moc, to mě uklidnilo, nechci dělat paniku a jít k Dr.,ale nechci ani nic zanedbat...jo je to naše první, po IVF, tak takový vymodlenec...nerada bych to poserinkala...taky pomalu chystám,lae teď se snažím být v klidu..nutí mě to pořád na WC a když jsem tam, tak nic neteče...malý mě dlouhbe do bolavého vaječníku vlevo a tak je to dokola..nešpiním, špatně mi není..myslíš teda, že to bude dobréééé???jo a je mi 30, v lednu o jeden víc...kočárek už mám šedý s kytičkama, nebudou se nám špinit :wink:
beru 3x1 magnesium, 2x1 kalium, vitamíny a železo...tak toho zobu dost :unamused:
1. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdes byla na IVF,poprvé se povedlo? My čekali 14 let, ale dočkali :slight_smile: . Mě zas malý bodá pod žebro v pravo, včera jsem zas chytla křeč, že jsem se nemohla nadechnout, nevím kam to furt strká tu nohu. Myslím, že půjdu dříve rodit, je už dole hlavou a prý po IVF se rodí dříve. \Mám ale zkoušky ještě 20.1 tak musím vydržet v kupě. Magnesium oddaluje porod, tak to budu v lednu do sebe házet. Odkud jsi a kde budeš rodit?
Já tak yležela ve špitále, mě zas v pravo do vaječníku a mám tam srůsty, tak prý to z toho je ty křeče a bolesti. Ale už je to v klidu. Mám ho 3x operovaný, tak šel dost cítit. Mimi Ruda, asi po tatínkovi, že? Já ty jména ještě pořád měním, nakonec nevím co vyberu. Říkám mu mimi v břichu, nebo mám psa ten je taky mimi :grinning:
1. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili jsem z jihu moravy rodit budu tady v okresce a IUI se nepovedlo a 1. IVF-ICSI se povedlo, jezdili jsme do Zlína... bylo to tam moooc fajn..magnezko zobu už druhý měsíc... nakonec jsem se objednala zítra na kontrolu, moc se mi to nelíbí... 21.1. mám narozky, tak to ti přeju úspěšné zkoušky, co studuješ? teda 14 let snažení a kolikáté IVF klaplo??? Rudíka chtěl manžel asi už tři roky nebo prostě jakoby odjakživa, chtěl netzradiční a přesto typické jméno, on je Roman..no hodně lidí si na Rudíka zvyká,ale já mu tak říkám od tečky, tak je to prostě náš Rudla...a co chcete za jména?
1. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Právě jsem dorazila z nákupu (porodnické vložky, jednorázové kalhotky). Těch vložek jsem koupila 2 balíky (40 ks), kalhotky 1 balení (5 ks), abych mohla mrknout, jak vypadají. Vůbec netuším, kolik bych si toho měla připravit celkem :frowning2:
Tímto nákupem bych se měla pomalu blížit do finále, tento týden by měl přijít fusak, podložka na přebalovák a přebalovací podložka na postýlku. Zítra si jdu vyzvednout objednané látkovky, to bude zase vítr na účtě :frowning2: Ale zatím snad poslední velký. Ještě mi zbývá povlečení a to jdu objednávat teď. To už takový ranec nebude. Vaničku a monitor přiveze kámoška, ale to se nemusí prát a tak je mi jedno, jestli to bude až před Vánoci. Někde mám vytištěnou doporučenou výbavičku, tak to musím ještě porovnat s tím, co mám, jestli jsem na něco nezapomněla. Doufám, že ne :wink: :wink: :wink:
1. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo, já jména nevím, každý mu říká malý Hadek, jako Radek po chlapovi, pak jsem chtěla Patrik, kdysik před 6 lety Matýska, Nikol mi nadává, že takové staré jména nemám dávat, že se mu budou smát, puboš, no :grinning: . Ona by tak Samuel, Tobias.... Zatím dumám o Nikolas, ale při porodu ještě budu dumat.
Aevko, mě mamka nakoupila kalhotky jednorázovky 1 za 13,40 kč levné. Dnes vložky taky dvoje, do podprdy kolca, 2 osušky plenkové na utírání, chůvičky s cumlem na tepolotu měření u toho byl, pak tu postýlku a ppotahy do ní s peřinami. Ty kalhotky jsou super, jsem je používala i po operaci, pak si je přečvachtla, nevyhaszovala hned, fajně větraly. Vaničku mám, monitor dechu nekupuju, se mi zdá zbytečný, osud je osud, ale je to jen můj názor. J8 měla při Niki tak lehké spaní, že jsem byla furt vzhůru a spala se mnou, tak by mi byl stejně na prd :grinning:
Aevko, pošli tu výbavičku do placu, podívám se co ještě koupit. Nevím jakou kombinézku aby to bylo i do sedačky, nebo jen fusák a oteplenou kombinezku, tu mám, nechci zas kupovat hodně a newsmysly, aby to využil, nevím.
1. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : aevko tak to si kup jeste dalsi dva, to ti rikam rovnou ja jsem pomalu dva baliky vypotrebovala v porodnici a pak dva doma, kup si do porodnice jeste lactacyd, me to hodne pomohlo a vubec jsem neopuchla po siti asi to taky bylo tim, ze nas kazde rano chodili natirat zelenkou, tady ve zline to delaji automaticky, segra rodila v breclave a kamosky taky a nikdy jim nic nenatirali, sak si taky mesic nesedly, ze je to porad bolelo.
jinak dneska mi psala spoluzacka porodila v sobotu Natalku v breclavske porodnici, psala ze mela po porodu strasne bolesti v podbrisku, vcera vecer ze se sla sprchovat a ze z ni normalne vylelet tampon- bunicina velkej jak pomeranc uplne nasakly krvi, tak jela dneska za tema doktorama a ti ji rekli ze se to stava - to by teda nemelo, takova zakladni vec.
jinak aevko - koukam ze uz to mas za par, to bude asi druha mamina tady, ja uz se moc tesim az stepanka vyleze ven. tak dobrou
1. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se pořád bojím,že nebudu mít všechno včas nachystanééé,no každý seznam je trošku jiný...nám konečně aspon dodělali komodu,snad mám ještě hafl času,ale jeden nikdy neví, do toho vánoce,v lednu inventury,...
1. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo, Ty chodíš do práce? Po IVF je přece rizikovka, já jsem doma, určo bych nešla měla bych strach. I když bych tam jen seděla, ale to vstávání, nepohodlná poloha pro mimi, celý den sedět... Nic se neboj, kdybys porodila dříve, tak by Ti tam mimi nechali v inkubátoru a Tebe posalli domů, tak máš furt spoustu času si dodělat výbavičku.
Radis, já si taky koupila z Avonu heřmánkový mycí roztok po porodu, lépe snad shojím. A těch vložek mám zatím koupených taky 2 balíky. Kdyby náhodou, tak mi je drahý dokoupí. Raději mám ty obyč vložky lepící.
¨Pak napište v čem mimi pojede z porodnice, dáváte do sedačky deku, nebo fusák, či kombinézu? Nějak se mi nechce kupovat hrubá kombinéza.
2. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili nechodím do práce od května, na IVF jsem měla dovču a hned zůstala doma...proč? tebe spletli ty inventury???já myslela, jako, že budou zavřené obchody....když budu chtít něco dokoupit, třeba kočárek mám raději už teď, pak bude zavřeno a můžu rodit dřív...
no v únoru bude kosa, tak to taky řeším, mám zimní zavinovačku do autosedačky, ev. fusak a deku..mám to v albíčku a vyhřáté auto a nad nebude mooc mrznout :unamused:
kosmetiku používám z přírodních olejů od pana Hadka, tak to objednám, má vánoční slevy a vše pro mě a mimi a vlastně i pro manžu už mám sepsané, já s těmi oleji i masíruju a lidi jsou mooooc spokojení
2. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo, obchody jsou otevřeny pořád, to by přišly o kšefta, aspoň u nás jsou všechny. Kromě 25 a 26.12, pak jede vše, to oni se přeci předháněj a dávaj slevy na vše. J8 chodím nakupovat hned po vánocích, babka mám narozeniny v lednu a to jsou slevy, to se kupuje :slight_smile: .
Kočárek bych chtěla mít na vánoce už, dám ho k mamce zatím.
Kosmetiku pro mimi nevím, asi klasika aviril olej, ten mi voní nejvíc, jak miminko, tak s té řady. Jonson jsem měla u holky a vůbec nevoní, tak jsem ho ani moc nepoužívala. Chci zajíét do lékárny, jestli by mi nenamíchali něco na pupek, aby mi nepopraskal, mažu vším možným, ale prý je nejlepší namíchat si to tou jejich rybinou :grinning: . Nevím jestli mi to daj bez receptu ale. Dnes fičím do školy, ještě nemám udělaný tahák a sedím u PC, takže se loučím, odpočívejte kdo můžete, já dojdu až večer :slight_smile: , papa.
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ještě studuješ? a co? já mažu pupík jojobovým olejem a mandlovým, a Johnson je nejhorší kosmetika co znám, plná chemie a sousta dětí je na ni alergická tak bacha,
2. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podnikání, menegement. Chemie je všude, to mi neva, ať si zvykají od mala na ten hnus co ho čeká na světě. Někdo vaří i mimčum s balené vody a čističku vzduchu a různé blbosti a pak vyjdou ven, ogoukne jich a jsou marodní furt. Mám takovou sestřenku, od mala nesměla zmrzku, na bazén, studenou sodovku a byla furet marod. Preferuji sparťánskou výchovu nic nepřehánět. A mám dítě zdravé, na zíkladce nebyla nikdy marodf, ani chřipka, nic, jen neštovice. Nyní je ve druhém ročníku, loni ani 1 apsence zas a letos poprvé byla nějaká marodná, zánět nosohltanu.
Já mažu prsa a pupajs čím možným, vše co najdeš v Avonu, od krémů, po pleťové mléka, emulze, oleje, a taky modrou indulonu, ta je asi nejlepší. kdyby něco nepomohlo, aby pomohlo to druhé :grinning: . Prý ty oleje nevpíjí, že jsou jen na povrchu, že mám používat mastné krémy. Kámoška používá vazelínu a už poprasaakla, nebo ta je opravdu nevpijivá, používá se na barvení vůlasů, že se nezamažeš čelo, uši, fajně smyješ a hotovo.
Už pádím, musím ještě namalovat a do té lékárny, papa.
2. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kleknul mi počítač, tak jsem tu jen na skok na půjčeném :unamused:
díky za rady ohledně toho praní, tak já fusak nový prát nebudu :wink:
2. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
ili5: výbavičku sem dát nemůžu, protože ji mám jen vytisknutou a těch odkazů na internetu je tolik, že netuším, který to byl :frowning2:

Už mám doma plínky, pokochala jsem se a už se motají v pračce :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : ze se ti chce ja jsem letos prerusila, takze pristi rok nastoupim do tretiho rocniku a snad ten titul dostanu, muj by byl rad, ale kdo vi jak ot budeme zvladat, holky mejte se pekne du spat, anicka mela v noci horecky leze ji stolicka, takze sem celou noc probdela a ta uz od sedmi spi
2. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě v lékárně řekli at si proti striím mažu břicho olivovým olejem, tak ho střídám s mlékem a s krémem od Dove
2. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dle mě je to jedno, hlavně něčím mazat a třít,ať se to prokrví..to je jako s celuzlitidou, nejde o to čím, ale že se to dělá..a někdo neprasne i když nemaže a nkdo maže 3x denně a je pruhovaný...
teda studovat by se mi taky nechtělo...klobouk dolů...
3. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no nechce se mi do té školy, ale chodím i s mamkou :grinning: , tak by to bylo vůči ní sprosté, kdybych ji v tom nechala samotnou. Brácha je o ročník výše, ten letos maturuje. Přerušit to nechci, nebo jak budou státní matury, tak to nedám, tak snad příští erok bude ještě vše přio starém.
Dnes byla v OV na tu cukrovku, chtěl mi dát inzulín, měl ajsem 9. Tak jsem to odmítla, že vymýšlejí noivinky, kdysik to nebylo.... Tak nakonec kompromis, dietu, nic sladkého, a bodat do prstu a měřit, po snídani, třetí den po snídani, obědu, večeři a v pondělí volat hodnoty a uvidí se. No a babička už má napečeno pro mne, kolekci jsem už taky skoro zbodla na Mikuláše :grinning: , do pondělí vydržím, ale pak se neošidím na vánoce. Přišlo mi tam zle, jsem tam zas blila jak Amina, po 2 hod v čekárně jsem klepala na sestru, ať mě vemou, nebo dojdu později, že je mi zle moc. Tak mě vzali, jinak bych tam čekala asi do odpoledne, paní přede m,nou tam byla rovnou hodinu a lidí přede mnou spousta. Objednávají llidi a stejně je nevemou v termínu.
Aevko, já koupila 10 plen a 2 osušky plenkové, zatím ještě neperu, chtěla bych to vyprat najednou všechno, ale nevím kdy.
Rudo, jaks dopadla u dr, b\ylas tam?
3. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili u Dr. dobré, čípek drží, jen se na UZV smála ptala se, co to čekáme za divocha, je fakt, že poslední dny děsně řádí...
jinak test na cukr mi ani nevzpomínej, taky jsem tam omdlívala, byl to hnus a dlouho to trvalo, stejně ale ve 33 se to nedělá ne? já měla za to, že se to dělá 24-28tt.ale asi je to stejně jedno, dřív se to nedělalo a nikomu to nevadilo a mě zakázat sladké, tak se stejně neudržím...dooost na něm ujíždím.
taky věci jen chastám a co mám od ségry a pokoupené třídím, ty větší věci stejně ještě prát nebudu, to stačí až pak a ty pidi věci na začátek chci dělat najednou, tzase toho není tolik, teda já nijak neblázním, tak snad budu mít všechno..
3. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
ili5: já už mám vyprané prakticky všechno, věcičky, plínky, osušky, zbývá něco dožehlit. Teď ještě čekám, až mi přijde povlečení do postýlky. Všechno dávám do těch pytlů, co se odsaje vzduch. Mám s tím dobré zkušenosti. Nezapráší se to a všechno je připravené.
3. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : my uz taky mame vyprave jeste vyzehlit, jinak rudo to mas pravdu, me tu cukrovku zjistili ted taky, ale dr. rikala ze na ten test uz to stejne nema cenu, ze se mam trochu krotit ve sladkem a nejak to uz doklepeme a ten test se dela do 26. tydne :grinning:
3. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo, já byla taky už dlouho na ten test cukrovky, 1 a pak po 2 hodinách, to bylo v poho. Mě poslali s cukrovkou do Ostravy do diabetologické poradny, že ji mám. Tam mi chtěli dát inzulín už, tam mě píchali jen do prstu. Tak to mám doma a budu píchat a hlídat to. TAky do pondělí vydržím, nebo se musím píchat, pak jich seru :grinning: .
Věcičky taky vyperu jen ty malinkaté, ty starší ne zatím. Plenky, osušky atd. Ty pytle vaxovací jsou super, mám v tom sezonní věšci, v zimě letní a v létě zimní. Akorát je to strašně pak zmuchlané jak se to otevře, jak krávě z tlamy, takže malinké věci do tohoi určo nedíám, to bych musela žehlit nanovo. Já vyperu věcičky a pobalím si je do sáčků mikroténů, zvláště dupyjdy, košilky, soupravičky,, pyžampa atd.Zas toho není tolik, i když je, ale je to prťavé, tak toho vypadá malinko. Pereš i povlečení nové, nebesa, mantinel? Dumám jen o těch povlečeních na peřinu, na zahlavku nespí a zbytku se nechytá, nevím. Mám to ale už vystavené, tak se mi to zapráší, asi to ještě svléknu a schovu.
3. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,po delší době se hlásím.jsem s Vojtíškem v nemocnici už u něho-hezky baští,přibírá.ještě nám chybí 300g a jdem dom.ani vás nedočítám,napsaly jste toho hodně. od včerejška mám zánět v prsu,bolí to jak kráva,mám horečky,beru antibiotika...no prostě hnus. takže fakt platí,že když se se... ,tak se se...
do alba jsem dala novou fotečku-stará asi 2 dny
3. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, já furt čučím všude jestli nějaké tvé písmenko neuvidím. To je suprové a krásné mimi. Jsem Ti říkala, že na vánoce budete u stromku celá rodina. Přibírá krásně, se snaží. Teddy, nebyl to Vojtíšek v telce, byo to ve zprávách, že se narodil ve 29 tt ho ukazovali a ještě holčičku Emičku, ta měla 400 g bobek malinký. Moc na vás myslím a držte se!!! :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy maličký je nádherný :slight_smile: určitě stihne nabrat do vánoc,to budou krásné vánoce...
3. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt?to ani nevím,že by byl v telce.kde to bylo?že bych mrkla na net
3. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek