• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
blond, mě řekli v OV, že je jedno jestli se utroš zavádí nebo jí, při 1. IVF jsem polykala, ALE BYLO MI ZLE, MOTANICE A PŘI ket MI ŘEKLI V JINÉM car, ŽE JE LEPŠÍ ZAVÁDĚT. jE LEPŠÍ V TOM, ŽE tI NENÍTAK ŠPATNĚ, ŽÁDNÁ MOTANICE, JINAK ÚČINEK STEJNÝ. pOLYKALA JSEM HO JEN KDYŽ JSEM ŠLA NA uz, ABY MI TAM NEVYTÍKAL, JE TO NEPŘÍJEMNÉ VYŠETŘENÍ A JEŠTĚ ULEPENÁ :grinning:
4. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, jak už jsem psala lulu,ale hold názory jsou na to různé... Mně tvrdili, že když jsi těhu tak utroš jedině zavádět, když nejsou a bereš ho na jiné věci, tak je to jedno, kdo to jak líp snáší....
Podle mě je zavádění lepší, protožě tělo si veme jen to, co potřebuje.... :wink:
4. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně a nemotá se hlava. Já se dnes potím jak dveře od chléva a motá mě hlava od rána. Půjdu si asi lehnout.
4. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ili to jdu typickej těhotenskej sta ,odpočívej kočko:slight_smile:
4. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
utroš už zase je!!!!!!!! :grinning: Včera už ho zase měli. Jinak- mně taky padají vlasy, příšerně :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, utroš zas je? Tak to je děs, mohli mi dát jen 1 krabici gelu a zbytek Utroše. Ale nedoplácela jsem za něj tolik a je drahý, ale pojištovna to hradí, tak snad bude i dobrý.
4. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já nosím vlasy furt v culíku teda doma,protože máme všude krom ložnice světlé podlahy a já jak mám černé vlasy tak je to jako pěst na oko :angry: takže děs snad ale mi třeba pomůžou ty vitamíny chci si koupit mamavit tak třeba tam bude něco i na vlasy.ale všeho moc škodí bude lepší se vlasama zabývat až porodím:slight_smile: jinak já mám utroš ještě domavzala jsem z něj 2tablety a zbytek tu mám trvanlivost je až do roku 2010 tak jestli ho některá chcete nebo potřebujete a bylo by vám k něčemu 28tablet tak napište do ip adresu a já vám ho pošlu ..mě je na nic stejnak ho vyhodím..
4. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracekmracek sháněla utroš po diskuzích. Já mám vlasy hlavně v posteli, mám černé taky, tak to je hrůza a v koupelně na zemi. Jak nejdu z domu, tak se ani nečeču, ať je zas zbytečně nevyčesávám. Nosím sponu aby byly po kupě. :unamused:
4. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi ho v té tvé lékárně neobjednali. Já co chodím do lékárny, tak mi před 14dny říkali, že má výluku a včera už ho zase měli, takže už je k dispozici.
4. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně bylo divné, že by utršo přestali úplně vyrábět. Je hodně předepisovaný, nusí z toho mít hroznou škváru....
Jinka mně tedy vlasy zatím nepadají, nebo tedy padají pořád stejně jako před těhu. Tedy doufám, že ani moc nezačnou, jsme klasická blondýnka s jemnými vlasy, tak aby mi tam něco zbylo :grinning:
4. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem teda černovlasá vlasů habakuk ale zrovna bych oně přijít nechtěla ale co se dá dlat i to je taková menší daň za toho drobečka největší daň je totiž návštěva zubaře..brrr,jsem tam měla být v dubnu tak to spojím i s preventivkou a razítkem do těhu řidičáku:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, já tedy nevím, ale sestra má tři děti a nikdy v těhotěnství problémy se zuby neměla.... Zkus používat elmex, ten umí zázraky :wink:

Ono je jedno jestli jsou vlasy světlé nebo tmavé, žádán o ně nechceme přijít :grinning:
4. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky jak se teda počítají ty týdny těhu..jako chápu že prostě se to počítá od 1dne poslední ms ale potom se to počítá jak??když mi dnes k fotce skočilo 6tt a já přitom jsem 5+2 to jako se nepočítá 5+2 a pak 5+3 a pak 5+4 a pořád po jednom ono se to počítá nějak jinak?jsem z toho jelen :angry:
4. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blondy já mám problém se zuby..prý je to tím že moje mumu když byla těhu tak nejedla moc mléčný výrobky a na nás se to podepsalo ale ono to bude asi rodový panč my máme blbý zuby všichni.jako na pohled dobrý ale hrozně se nám kazí..ať děláme co děláme,málo kdy se stane že mám kontrolu aspoň bez jednoho kazu,jednu chvíli jsem si čistila i mezi zubama nití ale několikrát jsem se fikla do dásně a už na to kašlu,jsem smířená stím že jednou budu mít v hubě porcelán :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, když jsi 5+O, tak začínáš 6.tt, 5+3 jsi pořád 6.tt, ale už jeho polovinu...a až budeš 6+O, tím dnem začneš 7.tt. Jednoduše si vždycky řekni, že jestli jsi měla poslední MS např. ve středu, tak každou středu Ti přibyde týden těhotenství navrch:slight_smile:

To máš stejný, proč rokem 2000 nezačalo 20. ale už 21. století:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, počítá se to od 5+0 do 5+6 a pak je zas 6+0. Ale tady na koníkovy to mají nějak divně, takže to občas neudává úplně správně...
S těmi zuby, tak to jo, to chce pořádnou kontrolu... Ale fakt zkus tem elmex, umí zázrkay (chce to i elmex gel), od té doby, co to používám, nemám jediný kaz, předtím jsem jimch měla taky dost a ztrácela se mi sklovina, poradila mi to zubařka :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha holky tak dík za info o počítání a ten elmex koupím a zkusím já totiž sklovinu taky dost mizérie :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si pospala a je mi lépe. Dívám se že o počítání tt máte rozdílné názory, jak elen, tak blond. No si si to stejně každá spočítá podle sebe, havně aby jsme byly těhu a na tom 1 dni + nebo - nesejde.
4. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, nemáme, já myslím, že jsem to napsala stejně jak Blond:slight_smile:

A teda jsem si jistá :wink: že se to tak opravdu počítá, nicméně ono je to fakt úplně fuk, později na ultrazvuku, když se měří jednotlivý parametry miminka, tak jeden odpovídá 21+2, další 21+4, jiný 20+6 a program si to stejně zintegruje a vyhodí z toho určitý číslo a pokud se to proti PM neliší nějak zásadně, tak je to vše v pořádku.
4. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, myslím, že my po umělém to máme alespoň jisté od kterého dne přesně. Hlavně aby měsíc seděl porodu, na tom dnu už tolik nesejde. Za týden budu vědět jak na tom jsem.
Jdu k telce za chvíli bude zahrada, vždy se na ni těším jak stará babka na telenovelu :grinning: . dobrou noc. :wink:
4. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, elana, jak na to koukám, tak myslím,ž e jsme to tedy napsaly obě stejně :grinning:
Hlavně on ne každé mimnko roste podle tabulek, jedno je rychlejší, jiné pomalejší....

lulu, fakt to zkus, ale jen pasta nestačí, chce to i to želé, používá se jednou týdně, mají ho skoro v každé lékarně a stojí asi 150 kč :wink:
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zas hodila do alba dvě fotečky s pupíkem jako jsem 6tt a mazec bříško už leze ven..tak jsem to hned zdokumentovala,ráno je ale ještě o něco menší,večer už je k nepřehlédnutí:slight_smile:asi budu pěkná koule:slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám že už všichni spinkáte tak sladké sníčky a my jdem taky..dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky, dneska vás zase jenom pozdravím, mám dneska plno práce, tak se sem opět nedostanu. :frowning2: Přeji vám krásný den, spokojená bříška :grinning: a mooooc hezký víkend. :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, i já vám všem přeji pěkný den... Dneska budu mít v práci fofry, tak nevím, jak na vás budu mít čas :slight_smile: ale určitě budu nakukovat :grinning:
5. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se připojuji a také přeji všem hezký den :dizzy_face:
5. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přeji taky, taky, jsem mezi posledníma. Jak se cítíte? Petkan křeče jsou pryč? Mě je fajn, jen motanice pokračuje a potím se jak dveře od chlíva. Ten gel mi nedělá dobře, zlatej Utroš!!§
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, tak utroš někd seženeš ne?... Jestli ti ten gel fakt nedělá dobře....

Mě je dneska nějak abnormálně blivno, ale jinak docela pohoda :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky tak jsme dnes vstali a skoro nic neudělali mám za sebou oběd a teď si půjdu lehnout,večer jdem s manžou na prase tak ať tam neusínám i když se mi moc nechce ale tak snad tam nebudemem dlouho.jedem už kolem páté venku taky nic moc teplo tak z toho nejsem moc nadšená:frowning2: ale co se dá dělat..mno tak přju pěkný zbytek dnes,jdu umýt nádobí a zalehnout:slight_smile:
5. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek