• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahoj

No mateřskou nastupuju 1.1.2010 ale ještě bych chtěla jít 2x do práce. Mám super prachy :slight_smile: a vydržt se to ty dva dy dá. Jinak pracuju jako recepční na recepci takže tam mám klídek, žádnej frmol a málo práce. Většnou to celý prosedím na internetu :slight_smile:
Jinak teď jsem se vrátila z procházky a super :slight_smile: sněží je to takový moc fajn. Dneska toho moc neudělám neboť jsem pokaždý v so po práci nepoužitelná a unaená, takže až zítra douklízím a dopeču co chybí a mám havaj :slight_smile: už jen ty dárky :grinning: mám zatím jen triko pro bráchu a jinak nic :unamused: takže v po se vrhnu na nákupy to bude zabíračka ale lepší než jít nakupovat o víkendu-to by mě zabilo ty davy :sweat_smile:
Dlouho se eozvala Tedy tak doufám že je i s Vojtíškem ok...
19. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava barbie-jsme OK.akorát nestíhám.je to fakt náročné s miminkem.než si zvyknu.
vánoce letos nějak extra neřeším,vánoční výzdobu nemám,vánoční úklid jsem neřešila a nepeču a je mi to letos zcela šumák. uklízela jsem jak blázen v říjnu,abych měla v prosinci před porodem už klid a jak to dopadlo :frowning2: . zítra nazdobím stromeček a tím končím.teď jsem dobalila vánoční dárky a mám toho plný kecky.mládě se už chrouní v košíku,tak půjdem koupat a pak bude krmendo. a jak to zvládáme ostatní těhule to finále před porodem?
19. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teddy, vy jste už s Vojtíkem doma? To nevím, nepsalas to tady. Gratuluju. Jak to zvládáte, spinkaá v noci, přikrmuješ, nebo kojíš jen?
Já balím dárky půl dne a ještě to nemám. Nemůžu sedět na jednom místě, záda brečí. Se to nezdá, ale tolik toho je, rodina velká, hlavně ty menší věci, kupy a kupy... KUpujem si hodně dárků. ale ten binec pak s těma papírama :grinning: . Loni měla NIkča u našich 86 dárků a kde jsou ostatní... To je vždy zavalený celý obyvák a děcka jen rozbalí, ani neprohlídnou a jedou po dalším dárku, takže ani pak pořádně neví co dostaly.
Jinak jsem dnes zas zhřešila, nacpala se po obědě cukroví plno, ale cukr v normě, uvidím v 20 30 a ve 22 hiod jak to vypadá. Nohy a prsty na rukáchh mám rospichané jak jehelníček. Píchám z boku, nebo bych nemohla psát na klávesnici. Píchám do prstu 7-8 denně, do nohy inzulín 3x denně, ale jak píchám sama, tak se bojím, tak i na víckrát, furt to vytahuju tu jehlu, nemůžu ji pořádně vrazit, se mě by narkoman být nemohl :grinning:
19. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak u nas opet zase snezi je tu minus 15, celkem kosa. ani sem nedosla do automatu por mliko, byla jsem rada ze jsem prezila rano prochazku na deset minut. jinak mi strasne spadlo bricho tak nevim jestli to do unora vubec vydrziem, bricho pres den docela boli, stepanka tam snad tancuje nebo co. na ko jdu az 4.1. tak su zvedava co mi rekne jestli do te doby neskoncim v porodnici

teddy: tak to blahopreju ze uz ste doma, to je parada, a krasne fotecky, to je takovy maly kulisek
19. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko taky mám kontrolu až 4.1. a dost mě břicho bolí, je jako kámen i přes magnezko a zespodu mě dost píchá jko nožem, vždy nečekaně, není to moc příjemné, tak snad taky do února vydržím nebo aspoň do 21.ledna, to mám narozky a začíná vodnář... termín mám posunutý na sedmého..
ili,to my právě užíváme raději pohody a klidu a dárky kupujeme s mírou a hlavně dětem,ale takový počty jako vy,,.. mě to přijde moc a zbytečné...každý máme to své...já se těším spíš na tu pohodu...
barbie, tak to je fajn práce, to by mě asi taky bavilo...
teddy zvyknete si, taky asi nebudu mít vůbec čas na net..už teď se bojím, jak budu stíhat...
mějte se kočky a hezkou neděliiii
19. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo, my teda pohodičku máme všichni. Já gruntuju celý rok, takže žádné jednou za rok kouty a pak se můžu zbláznit....A dárky kupujem od ledna :grinning: , jak něco vidíme, tak to vemem a pak ani nevím co všechno pro koho mám, takže přes rok nacházím ještě dárky různě poschovávané, tak to zas dám na narozeniny.... Jednou za rok se rozšoupnem, máme rádi hodně dárků, jeden nebo 2 drahé, zbytek ne drahé, prostě pro radost, kosmetika, korálky, bižuterka, kabelky atd.
No mamka šílí hlavně, malý se ještě nenarodil a ona už nakoupila pod stromek mu tolik věcí :grinning: . A ptali se s babičkou jak se bude jmenovat, jakou vizitku mu mají dát, no a já ještě pořád nevím. Je to stašné, ale já fakt nevím jméno, jak pojedu, tak budu asi u porodu přemýšlet nad jménam. Každou chvíli mě napadne něco jiného.
U nás nesněží, ale zima je hrozná, ani pejskovi se nechce ven. já vylezu až v pondělí do taxíku jenom do šppitálu a zpátky se projdu, jak nebude tedamoc velká zima.
Hezký víken, dobrou noc.
19. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : u porodu moc premyslet nad jmenem nebudes, protoze ten papir musis mit v porodnici vyplneny obe jmena a podpis manzela, ty jo tolik darku to jsem snad nemela za cely zviot dohrmady. my bohuzel mame strasny rozpocet na vanoce takze sme kazdemu koupili mensi darek a navic proste neni. na darky nam zustaly 2000 coz je katastrofa, ale vanoce nejsou o darcich a nejsme jediny s timto problemem momentalne, tak to nejak prezijem :dizzy_face:

rudo : tka to mame stejne problemy, me to dole picha jak svina, nekdy fakt uz nevim jestli je to pichani z bricha nebo si tam mala stoura cestu ven - jak rika muj, no fakt se straaasne moc tesim az bude venku, dneska jsem vubec nemohla sedet, a to sme s tchyni jeste dodelavali nepecene cukrovi, ale uz jen jednu roladu a mame to.
19. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím:slight_smile:)
Musím se pochlubit - byli jsme fotit...pár foteček tady
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3633056&vReferer=
20. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tedy malej je úžasnej :slight_smile: strašně krásný miminko :wink: a blahopřeju že už jste doma to je super že vás pustili, když vás předtím strašili že až v lednu. A na vánoce kašli největší dáreček už jste si dali :grinning: příští rok už budeš mít ročního prcka tak to bude lepší a víc emocnější :wink:

Mes-krásný fotečky :slight_smile: fakt super nápad s tím budíkem za 5 12 :grinning:

Jinak včera jsem měa pocit jako by se malej oočil a večer už zas jako by si seděl hlavou nahoře :angry: zkouším pravidelně svítit :grinning: a dělám kočičí hřbety. Tak uvídím. Jsem zvědavá co mi řeknou toho 28. v podolí. jestli se mu zachtělo otočit se :slight_smile:
no nic budu končit letím s manželem sáňkovat :grinning: tak dufám že mě někde nevyklopí paaaaa
20. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
radis, já bych byla taky raději méně dárků a, ale to bys musela znát moji maminu, ta je Vánocema posedlá :grinning:
Holky, mě taky ďube dole, v pravo, někdy se bojím aby mi neutrhnul placentu :grinning: . A dnes jsem od 8 gruntovala, hlavně u souseda, teď jsem zkončila, ještě jsem tu měla švagrovku s malou na oběd, tak nyní odešly, ale neměla jsem na nich moc čas, nebo gruntuju 2 byty, peru tam i doma, malé věcičky konečně.
Ale břicho mi tvrdne celý den a mám zácpu zas. Já to bachoroi mám úplně dole, pod prsama mám mezeru plochou, za chvíli to budu mít ke kolenům. Včera jsem furt něco dělala, nějaký apetit mě drží a šla spát ve 2, do 3 neusla, v 7 vstávala. Nemůžu spát, ani ležet, kolena a klouby na rukách mě šíleně bolí, úplně rve v kolenách, tak raději něco dělám.
Barbi, na sáňkách opatrně!!!! :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky..jedna sáňkuje, druhá gruntuje dva byty... opatrně na sebe trošku... já taky postupně uklízím, tak nějakou předvánoční změnu necítítm, hlavně letos poprvé nejdu do práce, tak se těším..
Radisko, jo je to i o penzích, navíc teď se kupujne vše malému a já na PN tak na dary není nazbyt,ale to nej máme v bříšku, taky jsme musely dát přes dvacet tisíc za nábytek, tak to je jako pod stromek a na dělané dárky se těším.. :slight_smile: to pichání mám pořád a jak mě bolí neskutečně třísla a každá změna polohy...děs, usínám složitě, pak chodím na wecko co dvě hodiny a ráno nemůžu vstát...
pes se dere ven, jak zjistí, co je tam za kosu, zase se dere dom,dnes jsem ho ostříhala, tak je na vánoce jako štěňátko...
tak nás čeká krásný konec roku, snad ještě vydržíme s pupkama a na nový rok hurá na to....
20. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : jo to dloubani je desne, taky mam obcas strach aby se neco neutrhlo nebo tak, dloubani dole az pod mocakem je taky strasne prijemne, tak sjme neska jeli nakoupit do kaufu a tesca,

ili - to s tim spanim to je taky hruza, ja jeste skrz anicku, je desne zahlenena, nic na to nefunguje, tka spi klidne dve hodiny a pak to ve 12 v noci zacne a az do rana, bubla, kasle, zvraci, no des bes, takze su nevyspana, nepouzitelna jak neco. me to bricho taky spadlo, tak dofuam ze vydrzime.
20. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, No já už to psala, že uklízím celý rok, takže vánoční nikdy nedělám, ael jsem pako, takže dělám prakticky vánoční úklid pořád. A to mám komplet předělaný byt teďka, ale jsem punťa... No my dali letos taky tolik peněz, odprodej bytu 130 000, umělé dokupy asi přes 60 000 a předělání bytu 80 000, hnus. Ale jsem si na to spořila 8 let, takže vybrala spoření a vyšlo mi to. Od souseda beru nějakou kačku za nemohousnost, takže to bodne dost. Ale ta práce...
Radis, nedávej nic mléčného Aničce, bude víc zahleněná.
21. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : jojo my vime, akorat tchyne porad at ji dam mliko ze musi pit mliko, sem ji rekla ze to par dni bez mikla urcite prezije. ale neresim, tak tos mela pekne vydani, my za ten rok taky, takze to tak na vanoce bdue vypadat, ale verim, ze bude lip. manza jde i pres svatky do prace, aby dostal lepsi vyplatu, ma slibene ze mu na novy rok prida, a to je tam teprv mesic, ale dela vic nez ostatni a je samostatny v programovani masin a tak, tkaze aspon nejaka lepsi vyhlidka. ja ted delam jako brigadu prodej jablonecke bizuterie SBS STRADE - tka kdybyste meli nekdo zajem, tak reknete, kazda koruna dobra, z 1000 mam 70 korun,, coz je na jednu stranu docela smesne, ale na druhou su rada aspon za to, staci to na mensi nakup. protoze bereme obedy ze skoly - platim 40 kc za obed, coz je super. tkaze vareni akorat o vikendu a to stejne vari tchyne nebo ji pomozu, prootze tu jeste neamme sporak
21. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky, člověk chce mimčo a slušně bydlet a všechnio stojí mooc peněz,ale pak tak radost z toho všeho... nějak to přece zvládneme ne?
přeju vám hezký den!!!
21. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis, tak bys mohla poslat nějaké ukázky bižuterky, určo kouknu. Jestli to nepůjde tady, tak Ti napíšu mejl do IP. Já zas dělám AVON, už jsem TOP, docela mi to vynáší a moc mě to baví. J8 jsem zas na vše skoro sama, chlap je gemblér, tak dělám furt něco, i o toho staříka souseda swse starám, posraného :grinning: . Nakjonec jsem drahého vyhodila, takže válčím sama na vše. Ale aspoˇm nemám čas zabírat se porodem, jsem v jednom kole. Na štědrý den půjdem s dcerou k našim, nebo to by na mě došla depka, jinak to jde.
Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá kolik váží po 14 dnech. Dnes byla ráno na odběry v diaporadně a píchat mám inzulín už 4x denně. Jak říkám, na posraného i záchod spadne :grinning:
21. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili teeda život u tebe není peříčko... , inzulínu se zachvilku zabvíš a jedna krásná starost ti přibude.. ,to že jsi vyhodila gamblera jedině chválím a posraný děda je zase aspoň kačka navíc...nmáš to jednoduché,ale jde vidět, že jsi ženská bojovná, co vše vybojuje, tak hlavně, ať se ti daří... a na depku se vykašli, máš Nikču a kluka v bříšku... :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, to jest pravda. Nikol šla vyvolat fotky, fotím břuch pořád a mám fotky z předloňska z dovči a nemám jedinou fotku. Vše cpu do PC a jak dojde kámoška, tak ji nemám co ukázat v albumu.
Už se nám to krátí, jak vidím ty věcičky vyprané a plenky, tak se těším moc. Ale to žehlení bude výborné, jsem zvědavá jak dlouho u toho vdržím sedět se zády, budu to na etapy žehlit. Nejradši při televizi, takže večer se na to hrnu.
21. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, peru ro ráda i věším to voňavé...ale to žehlení...,ale půjde to, jsou to pidivěci... :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : to ti taky chvalim ten vyhazov, to by ses akorat utrapila. to za to nestoji a az se male narodi sak sama vis, ze budes met casu poskrovnu na to myslet, anicka se nam po obede (spala pul hodky) totalne poblila, briho plne hlenu, rano sme byli u dr. tak nam zas cosi dala, tak dofuam, ze to aspon zabere, ja uz su z teho uplne hotova, spala jsem dneska v noci hodku a pul, doufala jsem ze se prospim po obedes malou, ale ani nahodou. nesnasim zimu
21. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : nejde to sem dat ze to nesouvisi s tematem alb tak mi posli mejlik a ja ti neco poslu, jinak muzes i spolupracovat, mam katalog u tchyne ve studiu, u kamosky v kadernictvi a kupodivu se objednakvy porad hrnou, mam toho naobjednaneho docela dost, ted se objednava az 4.1: tak cekam kolik toho jeste pribude. zatim to delam mesic tak su zvedava kolik dostanu, ale pani co jsem pod ni ma mesicne 21 000 cisteho a to ma pod sebou 20 lidi, ale je ve meste takze ji to tam jde krasne od ruky, ja jsem na malomeste tak to zadna velka slava neni, ale 2000 k rodicovske je super.
21. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis, posílám Ti do IP mejlík. Aničce fakt nic mléčného nedávejte!!! Moje neteř má každou chvíli to samé a blije a blije, jak je marod. Dr ji zakázala jak je zahleněná mléčné výrobky a je to o moc lepší. Nebo ji léky moc nezaberou, když na to vypije mléko, má to pak opačný efekt. Trošku na lžičku coca§coly, pomáhá dost. Lae ne pepsi, jen coca-cola. Dává se to i miminkám ve špitále, když zvrací. Malou lžičku.
Jinak zimu taky nesnáším, chodím navlečená jak sněhulák, taktak se belhám, jak slon.
21. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : mas to tam , poslala jsem ti jen vyber, protoze ten katalog ma 116 stran, dneska jsem o dalsi katalog prisla, ze si ho vzali od jedne co chodi ke tchyni cvicit do prace, takze opet musim objednat dalsi hahah, nejak se to tu rozjizdi, dalsi dve obednakvy takze super, nejaka tisicovecka bude na vyplate urcite, manza je nadseny nejvic :grinning: , jinak anicce zadne mlecne vyrobky nedavam uz ctvrty den, akorat musim hlidat tchyni aby ji neco nedala, ona si neda rict, ze to ted nesmi. ale co uz no. holciny mejte se du spat, rano si jeste dozdobime vlastovci hnizdo a mozna to bude vypadat jak ona vanoce
21. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,
omlouvám se,že Vám sem zase lezu :sweat_smile: ....

Jen,že mi chybíte :wink: ....musím Vás každopádně ještě dočíst.Vánoční uklid byl krásně dokončen (nějak jsem to nehrotila,jen mě mučily okna,jak byly zašvihaná),jelikož jsem na rizikovém,tak jsem měla choutky uklízet pořád :astonished: ,tak jsem se teď moc nemordovala.Holky já idu zítra k zubaři :confounded: ,pak ale do poradny,na to se moc těším,bude tam semnou i manža,tak se moje doky víc bude věnovat děťátku a tak si UZV pěkně užiju.Jen přemýšlím,jak pak slezu z toho křesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Křeče o kterých jsem psala jsou daleko,daleko lepší...sice jsem si musela zajít k doktorovi,páč ten magnosolv nějak nezabíral...křeče byly ještě horší.Dostala jsem pilule magnéska a paráda.Teď je mám tak jednou,dvakrát za den.Takže je už neberu.Teď se mi ale spouští krev z nosu,no ale to už taky se pěkně omezuje jen na jednou denně,dnes třeba nic :grinning: .Sem tam mě ale pořádně zabolí spodek.UUUplně mi tam zaštípe,zabrní...ani nevím jak to pořádně popsat :unamused: ,pak se ale malá překulí a je po bolesti.Od kamarádky švica má termín na konec ledna a vypadá to,že bude už rodit co nevidět,je otevřená na dva prsty..Prý to má z toho litání za prckem (4roky) a věčným uklízením.Jsem tak ráda,že jsem se dokopala si vyprat a vyžehlit vetšinu věcí,teď jen fusaky a mám to....sem tam se sejdu s otázkou,co mi kladou příbuzní,jestli už mám nachystanou tašku....no nemám :confused: ,nechám to až na rok 2010 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....snad mě to do té doby nechytne...

Holčinky krááásný večer,já doufám,že se sem snad dostanu.Pokud ne,tak moc všem držím pěsti,krááásný vánoce,vánoční svátky,bacha na kosti a velmi dobré zažívání přeji :wink: ...Papapa
22. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentil : tobe taky preju krasne vanoce, ty jo ted si me pekne vydesila s tou tvoji kamaradkou, prootze ja se za anickou nalitam teda festovne a ten uklid nejen vanocni sem umyla jen okna, ale uklizeni po anicce to je teda zaber, ja taky nemam tasku do porodnice nachystanou, v lekarne to mam objednane az po novem roce tak musim vydrzet, i kdyz dneska to tak nevypada porad desne tlaci a picha bricho, zada boli jak prase
22. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
radis, jsou hezké, ale není u toho ceník!
lentil, taky mám rizikovku, ale vůbec se neomezuju, ani nemůžu, protože by za mě nikdo neděl :confounded: . Od 7.1 přecházím do poradny až do Ostravy FA. TAm musím rodit, jelikož tady nejsou na mě vybaveni, teda na mimi. K vůli cukrovce dia, prý se do 38 tt ani nečeká. Měla jsem jít už příští týden, ale mají plno, takže mě objednal až na 7.1 to je dobře. Takže v úterý jdu ještě tady do špitálu. JInak mio dnes zas brali odběry, 2 zkumavky moče a pak výsledky povezu už tam. Jinak malý má 2 844 g. Přibral jen za 14 dní skoro 800 g, norma je 200g, to je děs, co?
23. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : aspon budes mit u porodu normalni vahu mimca, no cenik je v katalogu pokazde na leve strane, mam to takto pofocene, tak kdyz budes chtit cenu tak miposli nazev jak se to jmenuje a ja ti to poslu. jinak ted konecne balime darky, anicka je porad urvana, ja uz nevim co s ni, vysejem nos, je cista, v krku nic, ale porad rve, dneksa apson snedla talir zeleninove polevky, jinak opet zase nic, vcera vubec nic jen tri litry caje, dala jsem ji aj trochu te coly, tak dofuam ze aspon ta noc bude o neco klidnejsi, takze ti ten porod vyvolaji?
23. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,

Radi...no teda,záda mě chytaj taky pěkně,ale není nad ten spodek,když mi tam malá tou hlavičkou zatlačí.Nechtěla jsem tě vyděsit,třeba to Tvuj případ nebude :wink: a budeš rodit pěkně v termínu.Děkujeme za přání :slight_smile: .Rady a Ty máš malou holčičku Aničku?A kolik jí je?Snad nejsem moc vlezlá.To odsávání si myslím,že snad všechny děti nemají zrovna v lásce,i když jim to moc pomuže.

Ili...mi povídej,dřív jsem se víc hlídala ale teď dělám co mi tělo a malá dovolí.Ale nemáš to holka vubec jednoduchý.Budu Ti moc držet pěsti ať to zmáknete,cestovat (nevím skama jsi) v těhu někdy dá docela zabrat.Nooo,chlapečka máš teda moc pěknýho cvalouška :wink: ,krásná váha.

No holky já dneska byla v poradně.Malá má 1620g,což je prý krásný,že nám malá hezky přibírá.Mě to teda troufám si říct přijde málo :sweat_smile: ...teda před 3 týdnama měla 1189g....tak nevím,třeba to je v normálu (zase plaším) ,jsem každopádně moc ráda,že vubec přibíra.Manža asistoval,doky mu ukázala všechno možný,malá má pořád hlavičku dole,pěkně vraženou až ve spodku,na to mě upozornila,že mám prý víc odpočívat a dávat si nohy nahoru,aby nohy byly výš než zadek...pak co jí dělá starosti je to,že pokaždé když jdeme na UZV,tak má malá plný močák (prý se u holčiček stává,že mívají zuženou močovou trubici a to prý vadí ledvinám),tak nás objednala za 14 dní na kontrolní UZV aby měla jistotu,že je vše ok.Pokud se jí to nebude zdát,tak mažeme do Brna.Taky jsme se domluvily,že jelikož jsem na rizikovém,tak těch 6 týdnu před porodem ta mateřská je ideální,táák že 10.1 nastupuju na mateřskou...vogo,to bude pocit :grinning: .Jinak plodovka v pohodě i placenta.Takže pak po tom kontrolním UZV hurá na pásy :grinning: .....no ale letí to.

Všem holčinkám držím moc pěsti,držte se a moc moc krásné svátky přejeme.Papapa
23. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Nevím, jestli se svátcích dostanu na internet, takže...
Přeju Vám všem krásné pohodové vánoční svátky, mějte se rádi a užívejte si, že se navzájem máte a můžete být spolu. Hlavně žádný shon a stres, Vánoce jsou svátky klidu a pohody.
23. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
radis, snad jses dnes vyspala, Anička dnes ožije u stromečku večer, bude ohromená, že bude dnes spát jask novorozeně. Já měla včera bolesti břicha dole, jak průjem, seděla na záchodě a nic, jak bych měla dostat mencky i ledviny, nebo kříže, břicho tvrdé celé, nemohla ani chodit. Jsem se šla vykhřát do vany, tak to trošku povolilo, ale žádná sláva. Radis, nevíš co to je, nejsou to ti poslíčci? Nebo už se blíží porod?

Jinak kočky, krásné Vánoce, bohatého Ježíška, klid v duši a pohodu. Odpočívejte u telky a papejte co vydržíte, papa :wink:
24. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek