• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
radi, to faakt může být kdykoliv...já jsem ještě na na petlici...snad nebudu přenášet...mám teda ještě čas, tak jsem ráda,ale vyvolaný porod taky nechci...uvidíme ne? :wink:
4. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako zátka?
Já si do čtvrtku vše dodělám ať pak nejsem udivená. Musím ještě sehnat náhradu pro souseda co budu v porodnici, na týden. Zkusím se domluvit se sousedkou, bych ji zaplatila, snad to veme.
4. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ili zatka to je takovy hlen co odejde no sproste jak sopel :grinning: ale stydka spona je vlastne ta kost co nam drzi mimcum hlavu, a me uz se rozjela az moc
4. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sstydká spona-symfýza je hmatná dolee vepředu spojuje jako by levou a prravou část pánve...je to vlastně chrupavka ..a pře porodem se rozvolňuje a změkčuje..
4. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : dik za vysvetleni, chtela jsem to najit ve starem sesite jeste ze skoly, ale uz se mi fakt nechtelo. doufam ze mi zitra dojde rodicovska at muzu udelat nutny nakup v lekarne, uz bych to fakt mela rada za sebou, nemuzu ani sedet, lezet max pul hodky na jednom boku a o chozeni ani nemluvim, jen su zvedava jestli takto poznam porodni bolesti, kdyz me to porad boli, tak doufam ze jo.
4. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
radis, já taky nespím, dnes jsem byla v poradně na ozvy, byla za mnou mamka pokecat a prý mám oči čšervené jak angorák. Já už nespala ani nepamatuju. Jestli hodinu v kuse a pak zas WC. Dnes už seděla v kuchyni ve 4 ráno. Ještě ten cukr dnes přes 10, už nemůžu, melu z posledního.
Dnes došla z poradny, ozvy jsou nějaké blbé, mimi má srdíčko místy 220, takže dr říkal, že mám diojít ještě za 3 hod. znovu a pak se uvidí. Nevím co to znamená, taky už mele asi z polsedního. Monitor třískal, jak se hýbal v břichu, sestra mě točila na bok, na záda, ale neustávalo to. tak snad mě už nepošlou dnes do OV. Jinak mě poslal i na velký UZ a mimi má 3 700g, za 14 dní přibral kilo, ale prý je to u diabetiček normální. takže za týden bude mít přes 4 kg, takže císař mě nemine určo. Čípek 2 cm, takže už zkrácený o 1 cm. Mám nejvyšší čas vyžehlit a sbalit tašku, že? :grinning:
5. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi není zač, já si myslí, že to poznáš, jak já říkám, nejlíp, když doma rupne voda, tam není co řešit, sbalit, ospršit a vyrazit... :wink: ale když to budou kontrakce, taky nechci jet příliš brzo,ale ne pozdě...a ty už aspoň od Aničky trošku víš...já jsem úplný trdlo...porodů jsem viděla několik, ale jak rodí cizí...stejně nevíš jaké to bude u tebe, každá to budeme mít a prožívat úplně jinak...
Ili, to máš teda fakt na čase sbalit se :grinning: už aby to bylo, uleví se toběě i malému...tak držím mooc palce...220 je fakt dost, třeba měl jen zlý sen..
5. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Mám dotaz.Celý těhu jsem měla klasickej těh. výtok bílej a od včerejška!!Ze mě pořád teče něco průsvitnýho a celkem dost. Pokaždý když vstanu (když ležím) tak mám na kalhotkách flek jak cca 10kč!Nemůže to bejt plodovka??Fakt mě to zarazilo. Zejtra jdu ke svý dr tak nevím jestli tam radši už dneska nemám zavolat a zeptat se nebo jestli to má do zejtřka vydržet. Včera večer to teklo nejvíc a já byla teda pěkně vystíhovaná!!! Má to někdo taky???
Jinak gratuluju k miminkám :slight_smile: už to začíná :grinning:
5. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbi, to má každá, já nosím slipovku od začátku, je to hlen. Někdy průsvitný, někdy je hustší, prostě sliznice. V noci spím bez kalhotek, tak mám taky někdy prostěradlo zgichané, to se nedá nic dělat.
5. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Všem gratuluji k miminkám...už se nám to množíkuje!!

Já jsem si užila...Před třemi dny jsem chytla nějakou střevní chřipku - celou noc jsem měla průjem a zvracela jsem jako nikdy v životě až do rána...pak se mi na chvilku udělalo lépe, na chvilku jsem tvrdě usnula a probudila jsem se s mokrým zadkem (nevěděla jsem jestli mi náhodou nepraskla plodovka - ale asi to byl jen pot) a najednou mi začaly stahy a bolesti v zádech...čekala jsem asi 3 - 4 hodiny jestli se to zlepší ale bylo to jen horší, tak mě manžel odvezl do porodnice.. Tam mi udělali monitor a řekli mi, že je "moc ošklivý", že malý je na tom špatně a jestli nemám teplotu..já se neměřila, tak mi dali teploměr a měla jsem 39...tak pak volali staršího doktora, co se mnou...chvilku se dohadovali a pak mi dali něco na snížení teploty, a zastavení kontrakcí...po asi dvou hodinách se malému zlepšil monitor - jak mi klesla teplota..tak řekli, že porod vyvolávat nebudou, že to asi malej nezvládal tu teplotu...pak mě dva dny mega kontrolovali - i malého - prošel všemi možnými vyšetřeními - (znovu sono srdíčka - 2x - pokaždý jiný doktor, doppler 2x, monitory mi natáčeli po cca 2 hodinách)...pořád se vše jen zlepšovalo- tak mě pustili domů...

Paní doktorka mi při propouštění řekla, že jsem nejspíš chytla prasečí chřipku, a že na to ty miminka špatně reagují...a maminky můžou mít jen slabý průběh...Tak jsem ráda, že jsme tam jeli a že jsem to nezanedbala...bůh ví, kdybych čekala doma, jak na tom malej pak byl...

Takže se hlídejte a opatrujte a když máte divný pocit tak jeďte do porodnice!!
Illi - 220?? To je sakra hodně - norma je do 170! Mě monitor řval na celej pokoj při 175 jak blázen...
5. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - já mám někdy mokrou celou intimku a plodovka a to není :wink:
5. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste mě uklidnily :slight_smile:

Mes teda ty sis zažila pěkný drama!!To je hustý!Ježiš mám úplně husinu když to čtu! No hlavně že to dobře dopadlo A ty i malej jste ok. Teda to je fakt síla! Já jsem dneska prospala celej den a stejně mě pořád strašně třeští hlava :confounded: k tomu mám nádherně nateklý nohy a ruce! Prostě fakt super!!!Už aby byl malej venku pak sie taky nebudu stíhat ale aspoň se budu moct ohnout :slight_smile:
5. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
barbie: já mám taky mokrou celou intimku, dr. mi řekla, že to plodovka není, ohnout se taky nemůžu, nejsem schopná si zašněrovat teplý boty, tak se obouvám jen se lžící do botasek, když jdu ven
zítra jdu na UZ do Podolí, tak jsem zvědavá kolik malej váží, docela dost mi tlačí na spodek a taky mě to bolí mezi nohama ty kosti, když chvíli chodím, není to moc brzo ? nechci ještě rodit, pomooooc ! nejsem ještě na to připravena psychicky, ani vybavena, ještě mi stále chybí pár věcí :unamused:

mes: opatruj se holka, brrr to byl fakt zážitek teda :frowning2: , zajímalo by mě jen, jak přišli na tu prasečí chřipku, to by ti museli na ní dělat test přeci, jinak to mohla být střevní chřipka nebo nějaká jiná viroza

gratuluju k miminkům narozeným, je to nádhera :sweat_smile: :dizzy_face:, ale zároveň mě to děsí, že už se to fakt blíží a já vůbec netuším co mě čeká, jak u porodu, tak pak, jestli to zvládnu všechno vůbec :confused:
5. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ted ani neivm komu na co odepisuju, ale to je fuk, no ja mam mokre gatky furt a ani intimka nepomuze, ale normalni vlozky se mi nosit nechteji, v noci taky spim jen v pyzamu, tka se muj pak rano smeje, ze jestli netrpim ranni ejakulaci - vtipalek jeden. ja se taky ohnout nemuzu, navic mam misto kozacek pohorky, takze ty snurky proklinam, dneska jsem byla v lekarne a zustalo tam 600 kc. jinak ta dr. co k ni chodim to je taky pekny debil fakt, mi rekne ze mam jit na kardiologii ,tak sme tam dneska jeli a mela jsem jit natoci KTG, sem si rikala, co byl delala na kardiu, ze by meli tocit monitor, ale brala jsem to tak, jak rekla. uz aspon vim proc sou vsecky tehotne prehlasene ve spitale a ne u ni, kdyz nedela utz ani monitor. 3x me tam chytly docela silne stahy, dr. riklaa ze mam jet jeste dom, ze az to bude poradne tak mam dojet. no to bude jeste sranda, ja su sama doma. ted si du zabalit tasku pro jisottu
5. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes, dobře že jsi v pohodičce A mimi taky.
Já byla odpoledne na kontrolní ozvy, tak vysoké už nebyly, pro změnu zas 2x pod 80, jsme z toho jelen. Máš pravdu, to byl řev na tom monitoru, mamka tam došla za mnou a říkala, že jak šla po chodbě, že jde celou chodbou slyšet jak dělá malý bordel. Sestra furt lítala, otáčela se mnou, ale ten hluk furt :grinning: . Už se blížím do finále, tak bude lépe konečně. Aby mimi vydrželo.
5. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: no tak ted budes na rade ty a kdo vi kdo pak treba ja, sak to mam taky za par :grinning:
5. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jo už se to tady pěkně rozrodí...intimku mám furt a spím nahatá, to mám nej, jinak v pase gumu nesnesu a do košile jsem se motala a jak nemůžu spát a furt se točím....
mes to je teda záhul, já bych byla k.o. a vystreslá děsně,ale je to za váma..ještě, že to zvládli...
já jdu na monitor poprvé v úterý za týden, tak jsem taky zvědavá....
držte se hokky, jste některé na spadnutíííí, už se asi moc nevyspíme...tak jako tak...
5. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky.)) Jsem ráda, že jsem doma:slight_smile:)
Seb - nevím jak na to přišli - na tu prasečí - paní doktorka říkala "asi" - a dávala to do kontextu s tím, jak malej reagoval...tak jestli to mají nějak odpozorované...nevím...oni ji netestují dokud to není život ohrožující...takže nikdo neví jestli ta chřipka co má, je prasečí nebo ne... :wink:

Illi - mě jak to začalo řvát, tak jsem hned začala brečet, co je s malým a oni říkali, že na chvilku to nevadí...já jsem tam byla pěkně vyjukaná :sweat_smile:

Radis - já myslela že rodím, měla jsem stahy po 2 minutách a nakonec prd...ono záleží na intenzitě a na tom jestli se člověk otevírá...Horší byly ty křížové bolesti...peklo
5. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : tak to se jen modli aby ti ty bolesti sly do bricha, ja jsem mela bolesti do krize celych 10 hodin a ani cloveku ktereho bych k smrti nenavidela, bych to neprala fakt ne. fakt kdyz si na to vzpomenu tak uz se mi ani rodit radej nechce. ale tak tajne doufam, ze kdyz je to podruhy, ze to pujde rychle, ale jak rika muj, nahoda je blbec, takze uvidime, jak to dopadne. tak dobrou
5. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zádové bolesti jsou prý fakt nejhnusnější.... :frowning2:
tak nás holky přes noc vykradli...u mnaži na firmě vypadá to na větší akci,ale jak to tak bývá, nic a nikoho nenajdou....jsem tak nasr... mějte lepší den.
6. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrozný na těch zádových bolestech bylo...že kontrakce ti odezní...ty bolesti jsou ale v kuse...já přes ty záda břicho ani skoro necítila..je fakt, že jsem neměla mega kontrakce...ale ty záda byly...no hustýýý :sweat_smile:
6. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: to mas pravdu ze skrz ty zada necitis nic jineho, ale ja jsem po tech deseti hodinach byla uz tak otupela ze jsem nevnimala ani to.

rudo : ty kokso, tak to je teda neco, nekdo si delal povanocni nadeleni a co vam ukradli? vybaveni?
6. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny

Mes to je příšernýýý!!!!Mám nervy z porodu :pensive: pořád jsem byla strašná hrdinka jak se mě to netýká a teď už se začínám bát! A křížový bolesti měla moje matka i tchyně a říkal že to bylo šílený!!

Ruda-tak to máte fakt super den co?? To nezávidím :frowning2:
Jo včera se mi zádlo že se i malej narodil a měl 3158GR :grinning: to bych brala. Tak jsem zvědvá kolik bude vážit při porodu jestli to náhodou nebyl věštěckej sen :slight_smile:
dNESKA Jdu k dr tak mi držte palce ať mi to dobře dopadne a neteče ze mě ta plodovka :confounded: a mrňous se mi dneska nějak málo hejbá! Fakt už aby byl venku a já měla klid :grinning:
6. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radi sekačku /neměla ani rok/ nějaké trysky, baterky, nabíječky, nářadí , drobnosti,ale jen sekačka má půl roku a stála 30 000, ještě ji splácíme... celková suma 49 000 :unamused: jsem na prášky,ale nic nenaděláme, lidi jsou..museli přijet velkým autem , vypáčili dveře a normálka, jako na nákupu... :angry:
barbie to je normálka, bojíme se všechny, já mám stavy, kdy jsem hrdinka a chci aby už to bylo a z toho si to nechci ani připustit, no mazec.. stačí mi zácpa v těhu a jsem hotová, větší boelsti snad ani být nemůžou... ale můžou a budou... jejda, to je děs...,ale těším se na malého a snad to nějak půjde... barbie pak napiš, jak jste dopadli, snad to je vše o.k.
6. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : ty jo tak to je teda neco, nam zase nekdo ukradl slepice, a nejenom nam, tkaze tady taky nikdo nezjisti, kdo to vlastne byl.
6. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já taky měla u porodu křížové bolesti, pomáhalo mi je masírovat, pěstma tlačit a horká sprcha, tam jsem byla furt a tlačila pěstma až měla úplně červené. Kdysik se rodilo samotní, tak by se mi tam šikl tehdá nějaký masér.
Rudo, to je hrozná banda, snad jste to měli pojištěné? Hnus teda. Na Silvestra tchánovcům a ukradli psa, je to dědina na východním Slovensku, 80 chalup jen A 5 psů ukradli na Silvestra sousedům i jim. Byli to cikáni, nebo Vietnamci, oni chodí po dědinách a baští to. Tak brečí o pejska, byl krássnej, hodný.
6. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím Vám přírůstek do diskuse, včera porodila aevka Rozárku, 3120g. Obě dvě jsou v pořádku.
Mějte se krásně. :slight_smile:
6. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju moc. takže skore vyrovnané, 2 kluci, 2 holky. Kdo další na řadě???
Máme plodný měsíc!!!
6. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

gratuluju k novým přírustkum:slight_smile:

my byli v pondělí na monitoru a kontrole, a k porodu se to zatím snad nechystá. a malýmu se klubou stoličky, takže máme noci docela divoký a i přes den je chudinka uplakanej... :confounded:

Mes: teda to je zážitek...uf...a le hlavně že jste oba ok :wink:
6. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevce : gratulujeme to je neco, uplne mi naskakuje husina

korci : tak to s tebou soucitim, prtotoze mi to mame taky, nastesti anicka nebreci, ale za to kadi prujem o sto sest, ted to ani neslo umyt,mela to az na zadech. a kolik je malemu? my ted budeme 18. ledna slavit rok a pul, takze to mame zas o neco lepsi asi jak ty. mas doma docel zahul
6. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek