• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ili: nepíchli, jako nebylo to věčnost, asi 15-20 minut, ale prostě mezitím odeznělo to umrtvení.... a skutečně, ještě jsem si to ověřovala u přítele (přeci jen vnímal asi víc než já:slight_smile:) nástřih mi opíchli, a šití už pak ne.... :sweat_smile: asi je to jak kde, ale já to měla takhle

Seb: neboooj... to zvládneš a nestresuj se:slight_smile:

Rudo: mě ani ne... malej škytal pořád a ted jsem to zatím registrovala snad 2x :wink:
9. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hezkou sobotu a neděli, tady už v noci pršelo a všude se sníh mění v břečku, jestli teď zamrzne, tak to bude jako betonové ohrady, ještě že zatím nemusím bojovat s kočárkem...
9. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás od rána prší, vše taje, hnus.
Mě malý škytá po jídle, hlavně jak něco sním sladké, zakázané, tak se asi toho cukru nemůže nabažit, až je jak bublina. Dnes jedu na narozeniny, už se chystám, tak určo zas zobnu něco, spíš se přejím všeho možného!!! Dnes a včera dost velkej cukr, už mi to hapruje, kol 12 jsem ještě neměla a bolesti mám v pravo v břichu od rána a špiním od čtvrtku. A začlo mě dole štípat a pálit při čůrání a po něm. Hlavně aby to nebyl zánět. Nějak mě rozvrtali v ten čtvrtek. Od té doby mám problémy. Co si mám na tu pipinu dát? Sprchuji vlažnou vodou a des. mýdlem tekutým,ale nevím co to je.
9. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
illi jestli máš, zkus uvařit heřmáek a sednout si do něj, jinak mýdlo raději ne, pokud nemáš intimní..snad to bude v pohodě, za chvíli rodíš...
jo malý sebou taky mele a škytá nejvíc po sladkém, tak vždy říkám, že hltá jako máma..
9. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : jejda hlavne ne mydlo, kup si lactacyd, mydlo vysusuje a ten lactacyd mam od porodu anicky a su s nim hodne spokojena
9. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ten je fakt dobrý a když ne, tak raději čistou vodu, mýdlo by se fakt na intimní místa používat vůbec nemělo..
tak jsem udělal objednávku Aventu za víc 3,5 tisíce, tak snad to užijeme a budeme spokojení všichni
9. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám intim tekuté mýdlo z Avon, voní jak dezina, je dobré. Snad to přejde, to špinění mě taky štve, už 3 den.
Na narozkách bylo super, jsem se přejedla moc, cukr 10 :grinning: zvyšuju dávky inzulínu, ale už mi to hapruje na konci. Já si věci do porodky nachystala na sedačku, dnes vyprala župan, beru s sebou, neboi mám takový vatičkový a v jhejich mi fakt asi bude zima, pyžamo beru jejich ale! A dnes jsem si uvědomila na oslavách, že nemám připravenou výbavičku pro miminko do porodky. Ani deku vypranou do sedačky a nemám ani hřebínek koupený :grinning:
Ráno jsem měla bolesti v pravo v břichu jak slepák, jsem myslela, že ani nepůjdu nikam.
9. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : ty si rychla, my jsme potrebne veci kupovali, az sme je potrebovali, taky semmela seznam, co jsem vsecko chtela koupit a tri ctvrte jsem nekoupila, protoze nebylo proc, tak sme hodne usetrili

ili : ja si do porodky por malou beru bodycko s dlouhym rukavem, puncochy, dupacky, teplej kabatek, ponozky a cepicku, dam ju ro ryhlovzavinovacky a v do vajca dam jeste deku, na tu cestu by to melo stacit
9. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: jojo my máme škytavku několikrát denně ;)
9. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě taky nemám nachystány oblečky pro malýho do porodky, pořád se nemůžu rozhodnout co mu obléct, aby mi neumrznul mrňousek
holky, mám si brát do porodnice pro mimi nějaký jiný věci kromě plen a oblečků na cestu ? jako dudlík, lahvičku nebo ubrousky vlhčené, hřebínek nebo mi to tam půjčí ?
9. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : tady ve zline ti daji kartacek na hlavicku, olejicek i sprchac na maleho, ale ubrousky vlhcene si vem, kdzy se ti pokadi, a dudlik si opet beru,mela jsem anicku i 6 hodin pricuclou u prsu, chtela spat s bradavkou v puse tak sem ji dala dudlik, sice sestra jedna nadavala, ale ja se odradit nenechala, prootze uz tak jsem byla dva dny vycerpana, ze jsem byla rada ze spi, jako kdyz uzsnula tak jsem ji ho zas vytahla.

jinak s tou skytavkou to je des aj 10x denne
10. led 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste me napadlo - segra si do porodnice brala menalind - takvou tu penu, my jsme to pouzivali pro klienty v domove duchodcu a na LDN, ale muze to byt aj na mimco
10. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis, a na co si to brala ? to je taková ta namodralá nepromokavá plena-podložka ?
10. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to je sprej, takovej jak pena na holeni a tim utres kakanec
10. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis, já uvažuju o té zavinovačce, ale brát ji asi nebudu, nebo ve vajcu nepůjdou zapnout kšíry. Tak jsme uvažovala, jen dupačky, košilku, teplejší mám, svetřík, kombinézku flaušovou, čepičku, a přikrýt dekou. Nebo se bojím, že s té sedačky vypadne, jak nebude připoutyný, kdyby tam byla zavinovačka. JInak bych ji vzala s sebou, koupila jsem jednu takovou bílou, jak peřinka, brácha se směje, že jsem stará babka, že už to není moderní, ty kraječky, ale mě se mimi v bílém líbí, si nemůžu pomoct :grinning:
Mě v porodnici donesli na vlasy Niki tupírák, měla háro dlouhé, hiusté, tak hřebínek jsem nikdy nepoužila. Ale byla to rarita, nyní si ho koupím, ještě ho nemám, jsem úplně zapomněla. Dudlík si vemu, musím ho vyvařit. Vyvařujete jen savičku, nebo celý dudel?
10. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
illi to je dost, že ses sbalila, to může být kdykoliv.., ten župan pořád řeším, byli jsme tam a bylo tam fakt vedro a WC se sprchou na pokoji..taky ještě musím něco vyprat, zavinovačku a vnitřek kočárku...a to špinění, se asi už připravuješ...
radi mám to tak nějak podobně, jen ne punčochy,ale overal... no snad jsem nekupovala nic zbytečně,ale tak stelirizátor chtít budu, flašky jsou taky potřeba, ohřívačka taky a ta odsávačka, no myslím, že mléko mít snad budu, už teď mi teče kolostrum a chci začít masírovat, tak bude dobré mít odstříkané, když bude mamka hlídat.. tak snad to zbatečné není i když teď je peněz minimum,ale beru to tak, že dostanu porodné a že je to potřeba...pak se to třeba prodá, když nebude druhé mimi...
seb každá porodka je jiná.. já beru ty pleny a oblečení na odvoz pak přiveze manža a jinak asi nic, zítra tam jedeme, tak nám řeknou,ale vše prý dostaneme.. zvlhčené chci používat co nejmíň, jen na cestách, raději utřu a opláchnu vodou... myslím, že je to pro mimi lepší..,ale malé balení beru, to unesu..a asi i dudlík, co kdyby mooc plakal..
teda radi já bych si teky asi nenechala vynadat, je to moje dítě ne? .. a 10x škytavka..to je mazec, my vždy večer nebo i přes den ,ale max2-3x
já mám od emitexu zavinivačku do autosedačky, tak to zapnout půjde a přes to ještě deku...čepičky dvě, jednu lehkou na hlavu a na ni teplou, je to jen z budovy do auta...tak snad to bude o.k.
taky jsem teště nevyvařovala,ale asi ho vyvařím celý..a dám do pouzdra
10. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo, no myslela jsem že to dnes sbalím, ale špa jesm si lehnout po obědě, teď vstala a už se mi moc nechce. Ale jdu něco dělat, snad to do večera dodělám. Už vidím, že to začnu pakovat ve čtvrtek před odjezdem :grinning:
Špinění je menší, dalo se mi i pospat po obědě, konečně, a v noci chodila co 2 hod na wc. takže jsem se i vyspala což je konečně dobře. :slight_smile:
10. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už toho moc nenaspíme :grinning:
10. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, tašku mám sbalenou, jen nemám cukle :grinning: , takže to až zítra. Cumle jsem dala do vroucí vody, jeden vemu s sebou, taky jsem tam měla krabičku na cumel, ani jsem nevěděla, tak ho tam zavřu. Láhve a cumle na láhve ještě vyvařovat nebudu, nevím kdy je budu potřebovat, tak to až dojdu.
Jdu se koupat, pak si vyžehlím ty věci do postýlky, slibuju :grinning:
Dobrou noc, hezké sny!!
10. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : oni to moc radi nevidej, ale docela me tam mrzelo ze zensky sestry s tema detskyma vubec nespolupracovali, kdyz jsem mela problemy s kojenim tak dosla ta zenska a zmackla mi prso, ze to fakt desne bolelo a ta detska mi vecer ukazala ze to musim trochu promasirovat a je to, jako fakt z teho mam zas obavy. jinak ja uz tasku mam vesmes taky sbalenou jeste tam vyzehlim kosilu a najdu nekde zupan.
10. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdááá:slight_smile:) Tak řešíte tašky...ju? Já mám jednu pro sebe a jednu pro malého.. V té mé chybí zubní pasta, kartáček, toaletní papír a noční košile a v té pro malého jeho hadříky a plínky...to tam dodám zítra :dizzy_face:
Jdu do vany...i když na to obrovské tělo už se mi nechce koukat, tak vanu miluju :dizzy_face:
Všechny zdravím a porodu ZDAR :wink:
10. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : ty to pises, jak kdybys jela zitra na dovolenou :grinning:
10. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - musíme to brát radostně:slight_smile:) Hotel máme předplacený, all inclusiv v ceně a ještě si domů odnese miminko :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : jojo aill inclusiv, ja si opet beru veeelkou tasku s jidlem, ja jsem byla po porodu byla desne hladna a ke snidani dva krajice chleba maslo a junior, nebo dva rohliky a jogurt a pak az obed mi fakt nestacil. tento tyden se jest nesmim rozsypat - dneska jdem dodelavat jeste navic policky do skrine, nemam kam davat veci, vymalovat jeste chodbu, uklidit obleceni a vyzehlit, pak jdeme s malou do skolky na cviceni s maminama a pak jdem ke trem dr. - ja na gyndu, mala k detske na injekci a rok a pul kontrolu a pak jdu zpatky k obvodakovi z vysledkama z hematologie, takze den nabity jak neco.
11. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě ještě chybí v mojí jen fén, foťák, a doklady...nabíječka na mobil...to tam půjde až pojedeme a u drobka musím vyprat a nachystat tu zavinku do autosedačky a deku.,,
já jdu teda poslední na řadu i když od Radi moc daleko nejsem, mám termín posunutý na sedmého už od začátku těhu...jaké máte CS?? já měla pořád 0 a teď minulý týden už 1 a zítra uvidíme...
jo a jak mes píše pořád se bojím, dost bojím,ale začínám se i těšit, že to bude za náma život začíná běžet úplně jinak a jinam...to bude změna změn..
taky ještě manža maluje chodbu...jo a hlad budu mít asi tayk beru aspoň do kapsy oplatky hned po poordu a zbytek pak donese manža...pořád mám v hlavně porod v noci...
11. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásím, že mám vyžehleno, do půl 1. |Dnes jsem spuchlá celá jaksik, nohy , prsty u noh, ruce jak havíř a obličej, krasavice...
Tašku pro sebe sbalenou, jen cukle musím dát ze sklepa, tam mám letní obuv. Pro mimi ještě nemám sbalené, něco mám doma, něco u našich, tak to musím, zkkomletovat. Do středy čas :grinning:
Noční košili nebrala, tolik jich nemám, aby ch měla na každý den minimálně 1-2, určo erár.
11. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
své košile si taky budu špinit až doma.....
11. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se třeba v noci i 3x převlíkám - jsem úplně mokrá, tak nevím, jak to budu dělat v poroddnici...ale tam se asi moc nevyspím..tak se ani nespotím :grinning: :grinning: Jinak jednu si vezmu, pro jistotu - přece jen:slight_smile:)

Hlavně teĎ jsem zkoušela bez miminka obléknout miminko - a holky, já ho neoblíknu - nestrčím ani prázdnou mikinu do overalu...jsem fakt jelito..vůbec mi to nešlo...

Illi - já jsem oteklá jak buřt..Co jsou prosímtě cukle???

U nás tak hnusně vaří, že si musím taky sebou něco vzít na papu...no uvidíme...
Já mám teda CS 3 - 4 - z porodnice zapsaný...ale to už mám tak měsíc i od gynekologa, ale čípek drží jako mrcha, takže to vidím fakt na termín nebo i po termínu...
11. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, cukle jsou pantofle, přezůvky :grinning:
Co je to CS? a kolik má být? Já mám čípek 2 cm, měl ajsem 3 cm, už se mi zkrátil.
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak po dnesni kontrole u gyndy jsem uz pekne otevrena, takze to amme cekat kazdym dnem. super ne?
tady je vsecko uzasne namrzle, jsem sla s malou na cviceni a pekne sme se obe natahly na zem, uz potreti za jeden tyden, ale nastesti mi voda nepraskla :grinning: manza za chvilu dojede z prace, tak udelam testovninovy salat s tunakem, paprikou, rajcatama manam mnam. uz mi konecne dali papir na jmena do porodnice. zitra opet k obvodakovi na dalsi odber, me z theo klepkne ja jsem ob den u dr.
11. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek