• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
No, skusím si na něj zvyknout, včera jsem nešla nikde a dnes jen do masny pro maso a zas budu doma. dovařuji oběd a jdu lehnout, zavedu gel a spím.
5. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: to je zase den...ili5 no křeče už nemám od úterý, jen takovou tahavou bolest sem tam. Ale dnes mě nějak málo bolí prsa. Jsem se kvůli tomu rozbrečela před přítelem, a to se mi ještě nestalo, normálně jak malé děcko jsem vzlykala, že mě skoro nebolí prsa :sunglasses:, ovládnout to jaksi nešlo. Já jsem fakt případ...Doufám, že do toho úterka nějak přežiju.
5. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji vám všem pěkný víkend a tady posílám něco moc pěkného http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/prvni-trimestr-0-84-den-tehotenstvi.html :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééžiši Ajinko, to je krásný :slight_smile: :slight_smile: .
5. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti tak jestli tě to uklidní takjá se přesně takle rozbrečela taky,jednu neděli ,večer jsem šla spát a prsa jakkdyž utne,vůbec neboleli,měla jsem to v pondělí dostat a tak jsem se tak bála jak mě přestali bolet že jsem takle taky brečela,takže klid holka jsi těhule protože když tě rozbrečí i to že tě něco nebolí je to jasný mamino:_)to jsou HORMONY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky se mi to moc líbilo už jsem si to uložila a vytiskla a budu to večer předčítat manželovi :slight_smile:

Přeji vám krásný víkend :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, máš recht :grinning: To by mě nenapadlo, že jednou budu takovej plašan... :astonished:
5. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem to samý to se neboj ale ona se bolest dostaví když jí tak chcem a je to čím dál horší:slight_smile: na dotek teda jako děs,takže se neboj:slight_smile:
5. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, to jo, už zase bolejí!!! Já to nechápu, ty hormony si dělají co chtějí :rolling_eyes: Kdy jdeš na utz Lulu?
5. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, jo už vidím, byla jsi 3.6. :grinning: ... a už bylo slyšet srdíčko? Jo a v té tabulce se moc nevyznám, co máš ve fotogalerii.. :confused:
5. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti v jaké tabulce?srdíčko nebylo byli jsme teprve 5tt ale příště už prej bude:slight_smile:jdeme 18.6. tak se moc těším i když teď mě naštval manžel,klidně si odjede na prase a nás tu nechá,teda já jsem chtěla zůstat dnes jsem taková podrážděná a tak se mi do té zimi někdě venku vysedávat a koukat jak se všichni nalejvaj nechtělo tak jsem si myslela že manžu odvezu a třeba pro něj dojedu je tam od pěti takže v deset je tak upravenej že mu to bohatě stačí ale to on ne to je brzo mno a tak se vrátí až zítra ráno..zmetek jeden :angry: :angry: sakra ten mě naštval..mno ale on až se vrátí domu to si to semnou užije protože já dokážu být taky pěkná potvora a tohle mě teda naštval,asi muještě nedošlo že čekáme miminko..chlapy zatracený... :unamused:
5. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu kašli na něj, chlapi jsou všichni stejní. Oni to prostě mají v té hlavě jinak nebo co. Buď ráda, že budeš mít doma klid, uděláš si večer pro sebe a on ať se tam klidně upravuje jak chce, no ne? Jen ať se vyvenčí, jsou jako pejsi, tak to potřebujou a pak si zase poslušně přiběhnou pro kostičku k paničce :grinning: Jsou to přece naši miláčci, no ne? Přece by tě taková prkotina nerozházela, teď, když čekáš bejby :wink:
Tabulku jsem myslela jak jsou tam ty týdny, nějak mi to neseplo :fearful: Já jsem na tom utz byla ve 4+5 a ani mi dr.nedal fotečku, mlsně jsem po ní pokukovala a nic... :frowning2:
5. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on ti ten neřád nedal fotku?teda ten by zasloužil to mě jí dal automaticky,jednu sobě jednu mě :grinning: pořád na toho drobka koukám,je krásnej a to ani nevím kde co má..
a však jo já na něj kašlu.když má potřebu ať si jde,on je fakt moc hodnej ,já bych jinýho nechtěla,pomůže mi a tak,třeba chození s odpadkama je čistě jeho práce :grinning: ale někdy ho nepoznáám jak když mu přeskočí a mě pak zbydou jen oči pro pláč,kort teď!to mi člověk nesmí nic říct..on se na miminčo těší,konec konců on skoro nikam nechodí zamiloval se do modelů letadel a furt jen lepí a modeluje takže nějaká hospoda je pro něj tabu ale když už se to naskytne stojí to zato ,a jde hlava nehlava..jsem za něj ráda ale občas mi přijde že se u něj objeví sklon k sobectví,něvím,asi si holt budu muset zvyknout..nojo chlapi..ale tu kostičku mu teda zítra nedám to dám radši našemu spovi to je takovej věrnej pitomeček:slight_smile:aspoň tu nejsem sama a přez silnici bydlí mamka tak kní večer zajdu:slight_smile:
5. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, on mi řekl, že fotky zatím schová a strčil to k mé kartě, tak nevím co tím myslel, jestli to nevypadá dobře, tak abych se radši moc netešila, fakt nevím. Ale u toho vyšetření říkal, že zatím nemůže říct, jak se to bude vyvíjet, že je ještě moc brzo. Ale všechno mi popsal, co kde je a tak...
A jinak s těma chlapama, člověk je kolikrát rád že má co má, když to vidíš jinde. Já bych toho svýho taky kolikrát nejradši přizabila, ale pak si uvědomím, že nikdo není ideální a chlapi už vůbec ne a přejde mě to. A když si doma ten tvůj lepí letadla, tak je to lepší, než kdyby cáral po hospodách nebo za ženskejma :slight_smile:
5. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No peti ono dokud tomu nebyje srdíčko tak každej doktor nedělá závěry a ty enmůžeš dělat nikdy ale hlavní je že při ivf ti daj jen dobrý vajíčka a ty nejlepší spermie tak se neboj:slight_smile:
Jinak vždyť já mu to že odjel sám nemám za zlý ,sama sem mu řekla ať jede sám pač mě se fakt nechtělo,a ani tam nikoho neznám,tak jsem řekla ať jede sám ale on mi hned vmetl že to teda přijede až zítra,já jsem si myslela když řekl že se mu tam taky nejak extra nechce že tojsou ale kamaráda narozeniny že se mu aspoň popřeje že přijede třeba večer tak co dá si dvě piva a v jedenáct může klidně jet domu ale to on ne.to on tam hned bude spát aby si někdo nemyslel že je podpantoflák..
Prostě to že odjel sám mi neva spíš mě štve to že on si prostě to pivo když už ho drží v ruce od huby nevezme to radši někde přespí než aby přijel zamnou domu ale tak co mi to tu zvládnem a zítra bude mít chlapeček tichou domáctnost kůli tomu že byl sobec..a pak se to vrátí zas do starých kolejí:slight_smile: a bude dobře,takový bouřky holt jsou.jen mám pocit že u těhlech mladejch manželství víc,asi jak máme oba energii na to se hádat tak se prostě hádáme,i když to spíš já sjem taková štěkna:grinning: david ten spíš mlčí a myslí si svoje,jenže kdo nakonec přileze?no Já!
Ale nevyměnila bych ho opravdu když se kouknu kolem sebe,to je děs a hrůza,každej máme mouchy.tak a už jsem se vykecala a ani mi neva že je pryč:grinning::grinning:
5. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a to máš pravdu letadla jsou lepší než hospody i když někdy poněkud dražší třeba teď si jedno koupil na první let ho tady lepil a šperkoval,a při prvním vzletu neuběhla ani minuta a hned letělo k zemi :grinning: :grinning: takže sranda,mno pak přišel uši sklopený a říká :"Ani se mě neptej jak to šlo":grinning: a ukázal mi letadlo na nejmíň tři kusy,tak jsem se mu řechtala jak koza :grinning: :grinning: :grinning: včera to tu dával zas do hromady tak jsem zvědavá kdy to zas vyrazí rozbít:slight_smile: no jo když on si inteligentně zkrátil vysílací anténu na ovládání a ztratil signál to to pak jde do země rychle mno :sunglasses: :sunglasses: on si to asi pro svůj velký zápal neuvědomil:grinning:
Je to trubka...
5. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, z toho si nic neděluj. Mě prsa jeden den bolí a další ne :grinning: . A s tím brekem, to je taky normální, u tedy ještě tenhle pžíznak není a doufám, že dlouho nebude :grinning:

ili, tak uvidíš, no :wink: Ono si jde zvyknout na všechno..... :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, u nás to bylo taky tak, něco provedl, doštěkala jsem ho, on mlčel a nakonec jsem musela dolejzat já. Ale jednou jsem nedolezla a to jsi měla vidět :grinning: :grinning: :grinning: , tak od té doby si radši počkám a je to. Ségra mi vždycky říká ať se nebojím, že stejně doleze a richtig. Oni mají asi fakt o kolečko víc :grinning:

blondynka, asi to tak nějak bude, teď navečer už se mi nevlezou ani do podprdy, a to jsem si musela minulej týden koupit novou, větší :grinning:

Jsem moc ráda, že si tady s váma můžu pokecat holky, jinak bych se asi ukousala, když mě chytnou nervy :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, žádný nervy a hezky v klidu :grinning:
Takymusím zakoupit větší, jen asi budu mít hodně velký problém jí sehnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale, jooo, travní koše mají, sehnala jsem :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, co máš za velikost? Já 75D a značky co jsem zvyklá nosit tak E nemají.... A 80 mít nemůžu :confounded:
5. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka, normálně 80B, ale teď nově jsem si kupovala 4C od DIM. Ten můj když to viděl v koupelně na věšáku, tak se ptal kdo byl na návštěvě a nechal tady ty travňáky :grinning: ... No ale tedy tvá velikost je už na pováženou!!! Moje kámoška, co se jí poštěstilo jako tobě, tak právě nakupuje v tom obchůdku co já a tam mají jen DIM nebo Belindy a myslím, že měla tu Belindu, ta teda byla obrosvská, ale moc pěkná. A taky prý něco vydrží, říkala :grinning:
5. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, no je pravda že když to člověk svleče, občas to vypadá hrozně :grinning:
DIM mi není, ale Belindu neznám, tedy znám od nich silonky. Tak děkuju za typ, schválně se kouknu :sunglasses:
5. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno, přeji Všem krásnou sobotu a lulu doufám, že se ti drahý vrátil domů v pořádku :grinning: .
6. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný víkend :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky tak můj drahý přijel už včera v 23h,to jsem koukala :confused: ale byla jsem ráda,jinak ANDREJKO testík krásný takže vše bude ok,neboj:slight_smile: a jinak dnes dělám rýžový nákyp s meruňkama tak už se tu oblizuji:slight_smile:Pěkný víkend:slight_smile:
6. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO holky a dokonce ani nebyl opilej,to jsem zas koukala jak vrata ale on říkal že byla venku hrozná zima tak ani pivečko nechutnalo,takže včera se choval fakt slušně:slight_smile:
6. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, koukala jsem ti do alba, no vidíš jak krásně zesílela :slight_smile: , bude to ok :grinning:
6. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky mockrát... Už jsem v klidu, druhá čárka tam vyběhla během okamžiku, tak jsem spokojená... Teď už se moc těším na pátek k doktorovi :slight_smile:

Lulunko, rýžový nákyp bych si taky dala, ale kdybych ho udělala tak bych ho jedla sama můj manžel sladký nemusí ... Já dnes dělala sekanou
6. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš ají,bude to dobrý,my máme nákyp rádi oba ale manža dnes nějak nechce nic,to jsou následky včerejší oslavy:slight_smile:
Jinak holky už máte některá problém stím dojít si na wc??já už 4dny nebyla,a v noci mě kolikrát bolí břicho,tak jako mě to tahne ve střevech,bodeď by ne jím jak čuně a na wc nejdu,panč to nejde,chjo..asi budu muset říct dr. aby mi na to něco napsal.. :unamused:
6. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek