• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahoj těhulíny,
tak jsem taky zkoukla rudy fotéčky a fakt supr ;) a taky máš pěknej ten přebalovák (já nemám ještě žádnej :( )
jinak já mám taky trable s hemeroid., ale jen kdyyž mám velkou zácpu, tak se pak na papíře objeví krev, mám ty vnitřní, ty se projevují takhle a tím svěděním třeba, ta dubová kůra je dobrá na ten vnějšek a proti tý zácpě pomáhá zas to faktu, a i léčí ty vnitřní, ale dr. mi na tu zácpu v těhu napsala takový gelový čípky, nevím už název, ale kdybyste chtěli, tak se podívám, ted se mi nechce zvedat :grinning:
mes: ten dubový gel se může používat na masáž hráze ? to jsem netušila ;)
13. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne na masáž, ale po nástřihu na hojení :wink:
13. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky četla dnes že dubová mast na zašitou pipinu, si ji koupím do porodky. Zácpou trpím stále, chodím 1 za týden na Wc. Po oplodnění mi napsal dr magnesko pít, ale mopohlo trochu. Mám to po mamce, taky tak chodí. Tak se těším na klystýr. Horší je zácpa, to mám střevo až pod kolena :grinning:
JInak jsem jkonečně sbalená, převlekla jsem si postel, teď peru povlečení a vymýšlíme doma jméno, já musím mít všechno včas :grinning: Tak se tu hádáme, Niki preferuje Samuel, Tobias, Tadeáš.... Mě se líbí Radek, Patrik, Nikolas. Chlap chtěl Davida. Na holku by to bylo jednoduché to jsem chtěla lilli, Eliška.
Ještě kuknu večer rozloučit se. :slight_smile: Snad se dohodnem jak ho budem voilat. :slight_smile:
13. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak se hlásím po delší odmlce a oznamuji zde narození našich holek. Rodila jsem akutně na štědrý den odpoledne po dvouměsíčním pobytu v nemocnici. Vánočky už máme doma pár dní, ještě jsem se stačila dát trošku do kupy po porodu, než nám je dali domů, jinak po tom císaři fakt nevím jak bych to zvládala... :grinning:
14. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili tak to víme, o čem mluvíme..to je opruz...mám taky venku :unamused:
seb díky, přebalovák jsem si namalovala a nechala udělat ještě jeden pak do koupelky rovnou s prádelním košem, vrch jde pak oddělat a bude to komoda..
zácpu naštěstí nemám ani s železem..
mes, tak se tím teda můžu mazat i po porodu..to je fajn, mám ten gel, co se v poho může v těhu, je to jen dubovka, aloe vera a třezalka a myslím alantoin, jmenuje se to hemostop je to za stovku, hnědý gel
illi to teda brzo :grinning: , já teda taky preferuji spíš klasická jména než moderny, no ale dcečije 16.. stejně mi vrtá hlavou, proč jsi šla na umělé s chlapem co gambleří..nebo začal až pak??? nechci být ale otravná, tak nemusíš odpovídat..,ale na jeho názor bych asi v tuhle chvíli moc nedala...i když teda David se mě líbí dost..z těch moderních snad tadeáš.. když pak slyším jak venku volá dědeček Samečku..tak nevím na co to volá a ono na dítě :grinning: tak pak dej vědět, jak ses rozhodla a nenech si do toho mluvit, s našim RUdíkem taky spousta lidí/většina/ nesouhlasí a ohrňuje nos, teD%ˇuž si zvykli,ale z počátku...
Ahojky Petkan, top je teda překvápko, a že nenapíšeš víc... a kde jsou fotečky a co jména?? a míry a váhy... no tak sem s tím...
14. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - tak hemostop je jemnější...já kupuju přímo duborou kůru - gel - jmenuje se to Gel z dubové kůry s alantoinem...ale ten Hemostop je taky dobrej :wink:
Já bych Samuela nedala, protože kámoška ho má, a nelíbí se mi, přesně jak píše Ruda, že mu pak říkají Samečku...Samíku..a připadá mi, že volají na psa :confused:
Mně se Ruda líbí - je to netypické...jen si vždy vzpomenu na kamarádku - která na střední chodila s Rudou a vždy mi říkala - RUDA, ÚDA, DÁ, ÁAAA....tak se tomu musím smát :grinning:
Ale třeba mi budeme mít Ondrulku a kámoška zase říká ON DŘE JI :grinning:
14. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETKAN - strašně gratuluji k narození holčiček!! Tý jo, chudinky přišly o narozeniny...ale hlavně, že jsou zdravé a spokojené...snad to nejsou Evičky :grinning: Moc ti gratuluju!!!!!
14. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan : moc gratuluju, az me obchazi zima, pak hlavne posli fotecky, miry vahy, jmena. pane jo , ja uz se docela aj tesim, az to nase bude venku

mes : to je dobry ze prijdou o narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: nadruhou stranu petkan - usetris :grinning: :grinning: :grinning:
jinak k tomu samuelovi - to bych taky nedala, kamoska ho ma taky a rikaji mu samiku, presne jak pise mes, to je strasne. vzdyt existuje tolik krasnych ceskych jmen. jinak ma mam taky brachu Rudu a musim rict ze si s tim taky dost uzil, hlavne proto ze byl jedinej, ktreho kdo znal a s prezdivkama si taky dost uzil.
14. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes, díky :slight_smile: O narozky nepřijdou si myslím :grinning: Holky měly 2150, 2160g a 48, 49cm. Jsou to parádní vlasatí skřítci :grinning: , fotky přiložím hned jak je stáhnu do počítače.
14. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkat - takové houstičky malinké...ty musí být krásné:slight_smile:) Zase si můžete udělat jen vás rituál - třeba před štědrovečeří ještě sfoukávat svíčky na dortu, že...to bude hezké...nebo tak něco,.. :wink: Jak se vůbec kočičky jmenují??
14. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pase máš Filoména a Cecilka - zůstala jim ta jména?? :dizzy_face:
14. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petkan moc gratuluji k narození holčiček,krásný dárečkové takle na Štědrý den:slight_smile:Ať rostou a jsou zdraví přeju!! :wink: :wink:
14. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, Ondra byl jeden z mých favoritů,ale já to nechala na tátovi, ať si vybere a je šťastný...a můžu zase říct, žetím, že to není zas tak časté, tak si to lidi zapamatovali a nikdo celé těhu mi neřekne, a co miminko...každý už zdaleka volá a co Rudla? :slight_smile: a hold bude muset být průbojný a nenechat si nadávat.. nadávat jde každým jménem a říct ho hezky taky...,ale tedy zrovna teď teda nevím jestli Samečku je hezky... :unamused:teď je jich plno a pak to bude ve škole samý samec a sameček...no každý ať dělá jak chce, že...
jo to fakt musel být ten nejkrásnější dáreček...a jak teda petkan ty jména platí???
14. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, Rudo, že tahle generace dětí jména moc řešit nebude...je jich takové množství -od Samuelů po Emilky...takže to spíš řeší rodičové než děti :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu : pata je moc peknej, tatka tam vypadal v pohode, ja kdybch fotila tenkrat mojeho tak je bledej vic jak ja. dneska si vyfotim jeste brisko, kdyby sme ot nahodou nestihli, jinak pres bricho mam uz od lisotpadu 110 ani o cm navic, a 8 kg nahore a to mam 14 dni do porodu.

tak at ty deticky rostou a jsou hodne
14. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vespolek.nakukuju po delší odmlce a co to čtu? PETKAN - velká gratulace a ať holčičky krásně přibývají - třeba tak,jako ten náš cvalík.ten jede s tou váhou nahoru fest. asi dohání,co nestihl v bříšku.
a jak válčíte ostatní těhule?už se to blíží všem,co? škoda,tak jsem se těšila,jak se budu na to čekání na mimčo těšit a zatím překvapil Vojtík mě,jak rychle se dral ven.počasí se u nás trochu umoudřilo,ale pro změnu jsou mrazy,tak stejně nemůžu s Vojtíkem ven.ale těším se na to jak na smilování,jak vypadnu ven.doma je to fakt na palici.
14. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radis děkuji..malej na těch fotkách vypadá hrozně tlustě a přitom je to takový mrně:slight_smile: ale papulky má to má po mě:slight_smile:
Jinak tatínek vypadal dobře ale to jen než zašlo do tuhýho pak to tam prodýchával i když já už dávno dýchat neměla:slight_smile:jsem se na něj otáčela a koukala jak to zvládá my bylo divný že za mnou někdo funí víc jak já když žádnou jinou rodičku jsem tam slyšet nemohla aono hle můj manža chudák ke konci už toho měl dost,né z toho všeho co viděl ale z toho jak mi bylo zle:/ ale byl v pohodě pak brečel víc jak já..je to cíťa:slight_smile:
14. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko - je roztomiloučkej - maloučkej..Závidím ti, že už ho máš u sebe...takového drobečka...jen...víš, že polštářky pod hlavou až od roka??
14. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Dnes jsme přišly z porodnice, malá je v pořádku, je to naše malá princezna. Já jsem měla trochu problémy, takže jsme musely v nemocnici zůstat déle než je obvyklé, ale už je to dobré.
Všem Vám přeju, abyste měly tak rychlý porod jako já a stejně krásného drobečka.
14. led 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu : sak se podivej jak vypadala anicka, ta ty skrane ma dodneska, je po dedovi.

aevko : hlavne ze uz ste doma, to musel byt docela opruz tak dlouho ve spitale, ja doufam ze tam budu ty nezbytne 4 dny a vypadnu. hlavne prubezne posilejte fotky deticek. ja jeste dneska douklizim byt a doufam, ze me nic horsiho neceka. Mame u nas ted napjaty rozpocet a mojeho bracha nam vcera naboural auto, takze jako super, jako kdybychom tech necekanych vydaju nemely dost. fakt na bednu. doufam, ze vam se nic takove nestalo.
15. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

jééééé, oni jsou zase nějaká miminka.... tak všem moc gratulujuuuuuuuuuuu..... :wink:

Radi: to teda nic moc:frowning2: ale kdyžto naboural brácha tak to snad sami platit nebudete, ne?

My jinak držíme v celku, v pondělí mě v porodnici ani neporhlížel, jen natočili monitor a prý ok, jdeme zase v pondělí, al emáme doma pořád návštěvy, aby tu někdo zustal s Honzíkem až bude třeba, tak mám klídek a mohu odpočívat, jen k PC se moc endostanu....

Seb: asi už je to pozdě ale koukala jsem že jste řešili co do porodnice.... na mimčo jen plenky (dostaneš jich asi jen 5) a doporučuju vlhčený ubrousky (ty jsem minule neměla kupovala je návštěva, naštěstí je dole lékárna) a možná ty dudlíky, i když oni to sestry nerady vidí, a když je to fakt potřeba tak ti pujčí jejich.... jinak jsem fakt neměla nic...
15. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
korci : no jde o to ze je to 18 lety spratek a opravu budeme bohuzel platit my, protoze on prece studuje a nema penize. su nastvana, prootze jsem chtela koupit lehatko pro stepanku a nekoupim nic,
15. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mes neboj za chvilku budeš mít žežulku taky u sebe:slight_smile: a kde jsi viděla polštářek??my nemáme polštářky pod hlavou mám Páťulku celý den v zavinovačce nemá rád když spinká jen tak volně položenej asi se bojí má rád když je "svázanej":slight_smile:
15. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, muzu se pridat??
nam se 5.1.2010 narodila holcicika amalka, sice mela byt na svete uz v prosinci ale nejak se ji nechtelo ven, 11 dnu jsme prenasela a pak vyvolavany porod, ale zvadly jsme to a mame krasne 4kilove dite doma :slight_smile:
15. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo : jasne ze se muzes pridat, kazda mamina je tu vitana, amalka je moc krasne jmeno, chteli jsme ho u uprnivho ale anicka nejak zvitezila. nepsala jsi nahodou na zruseni nejake diskuze? mam taky dojem podle te fotky z porodnice, jestli ne tak se nezlob ze te s tim otravuju, jinak je amalka pekne baculata a ty skranecky jsou uzasny
15. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky Hypo, my se známe ...tak tě tu jen vítám...
radi to je teda mazec, to auto, to je začátek toho šťastného 2010jako u nás...
jo holky už máte nějaké papíry na porodné a na rodičovský příspěvek nebo je čas nebo kdy a kde mám nahlásit, že chci jít na tři roky..já tohle papírování nesnáším....a co se vše vyřizuje po porodu...
15. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu maličký je nááádherný a hypo, to je super, že máš další, nové fotečky baculinky :slight_smile:
15. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudo děkuji!!Přeji "pohodový" porod!! :wink:
15. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :sweat_smile:
15. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo: to az dojedes z porodnice tak dojdes na kontaktni misto - tak se to jmenuje, ze si chces vyridit papiry na porodne, ty mas myslim hned nahlasenou materskou ne? tak rodicovskou si musis nahlasit do 21. tydne zivota ditete, ale mylsim ze to mozes nahlasit hnedka jak tam dojdes pro papiry na porodne
15. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek