• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Holky - tak mi už přes hodinu tvrdne břicho po 4 minutách..tak nevím...co to je..
15. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

všem moc a moc gratuluju k mimískům :grinning:
MES!!!! třeba už TO přichází??:slight_smile: dej určitě vědět co a jak jsme zvědavý :wink:
Jinak mně je dneska celej den strašně na zvracení a stašně mě bolí kostrč :confounded: fakt už aby byl malej venku a přestalo mi brnění rukou a všechny ty problémy
15. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to byli poslíčci...už nic...ale trvalo to dvě hodiny...docela jsem se vyjukala :grinning:
15. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi díky moc...myslím ale že formulář si snad můžu vyzvdnout už ted ne?NECHAT POTVRDIT V PRÁCI A PAK,AŽ BUDE NA SVĚTĚ A budeme mít rodný list, tak to odevzddáme co?no uvidím, díky...
mes..no to zní zajímavě,tak dej vědět a držim palce...,
barbie,lepší už to moc nebude,..trpíme všechny co?to je ten poslední měsíc....
15. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo ten poslední měsíc je asi fakt nejhorší. Já jsme dneska 34+2 a už to nedávám :grinning:
Mes tak příště no :grinning:
15. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - to jsem si říkala v 35 taky, že už to nemůže být horší...vydrž...já už nemůžu ani chodit :sweat_smile:
15. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : sak se tam bez zeptat, ono kazda zenska na kontaktnim je jina, me to tady treba dopredu neda, prootze to vyplnis tam a musi si tam okopirovat rodnej list, sak uvidis

jinak holky nebecte - ja jsem prvni tehu prolezela na rizikacu, taky jsem nadavala, jak je to desne, posledni emsic jsem opuchla jak balon, ale muzu vam rict ze to prvni tehu byla prochazka ruzovym sadem. ted nemuzu sedet, chodit stat vubec nic jak to dole desne boli. a dr. mi rikala pri kadzem dalsim tehu je to stale horsi, ze po porodu me bude to zavinovani delohy bolet jak pro silne menstruaci, tak se fakt tesim. no nejak to zvladnem , ja uz to taky chci mit za sebou dobrou
15. led 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristepane Mes to snad ne! ja fakt už nedáám nic :confused: i zvednout se ráno z postele e šílený!
dNESKA se chystám gruntovat :wink: tak uvidíme jak se mi bde s tím panděrem ohejbat :grinning:
16. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky je to fičák,ale už se brzo dočkáme těch nádherných mimineček :slight_smile: , tak vydržme..já jsem jakž takž v pohodě, teda ane jako bez bolestí, třísla bolí, unavená,zadek hrůza,ale ymslím, že ještě bude hůř.. :unamused:
16. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - pokud ještě můžeš gruntovat - tak to nic není..mě tak bolej třísla, že se houpu když chodím jak houpací koník..když ujdu cca 100 metrů, tak mi ztvrdne bříško, pipkost mě někdy bolí tak, že mám pocit, že mi praskne, šla jsem koupit do lékárny ještě pro malého paralen čípky, liebenax a opthalmoseptonex a volala jsem z města manžovi ať mě teleportuje domů, že už nedojdu :grinning: :grinning: ale došla jsem...
Krásně jsem spala do minulého týdne, teď už mě bolí každé otočení na posteli...bříško už je tak velké a dole, že mě táhnou úpony (svaly) dole na břiše a pobolívá to v kuse, jako slabá mrcha...no prostě už chci mít malého v postýlce a na bříško natáhnout zeštíhlovací pás...a doufat, že se smrskne :wink:
16. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáku mes....to nás teda čeká..já mám pupek pořád hore..
holky občas někde něco čtu o separačkách,ale nějak nevím, jestli je to nutné, na to jsou a tak...používají se jen když se používají normální prací pleny nebo na utírání nebo co jako...umíte poradit?
16. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to je mazec :grinning:
Mně bolí jen ta kostrč a šíleně mě brněj ty ruce (celý těhu :frowning2: ale jink to celkem jde no. I když taky mám termín až 24.2 :grinning: takže času ještě celkem dost :slight_smile: čekám na manžílka až se vykotrmelí z postele má konečně volno po dlouhý době tak je línej. ale musí. Protože ořád bydlíme u tchýně a vedle máme rozdělanej barák. Musíme ještě vymalovat, položit plovoučku a udělat wc. A pak poskládat skříně atd. Je toho ještě moc. Ani postýlku nemám stále složenou je v garáži protože jí zatím není kam dát :angry: takže kdynby náhodou se mi teď rozjel porod tak nevím kde bude malej hajat :rolling_eyes:
16. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mes: mě ta pipkakost bolí pokaždý když vstanu z postele nebo z gauče, kde se jen válím a nebo když chvíli někde pochododuju po obchodě, tak pak sotva lezu a to nejsem ještšě ani tak daleko jako ty a to tvrdnutí břicha mám tak často, že už to ani nesleduju

barbie: to je o nervy s tím rozdělaným barákem , každopádně ty bys už nic dělat neměla, jen odpočívat, tak to bude muset zvládnout manža a nebo si na to někoho zaplatit
16. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - no to si taky užíváš...ale přiznejme si, ještě se hejbeme, tak to jde:slight_smile:) Ovšem nejvíc zuřím, když si obouvám boty...to jsem v podstatě zoufalá, protože mám úplně rudý obličej, malej se boulí, jak ho tam drtím...nohy jsou svině oteklý, tak je nemůžu do těch bot nacpat..prostě paráda :grinning:
16. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů tady je miminek uuuuž ! :sweat_smile:
lulunko, krásnej chlapeček eskymáček :slight_smile:, mocinky gratuluju, stejně jako petkance a aevce :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
16. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: jo tak s botama si taky užívám, já mám zimní na šněrování, takže celou zimu chodím v teniskách, který jen se lžící nasunu na nohy, nemám je nateklý, ale neohnu se přes to pupendo , vadí mi i zavřít dveře u auta, když si do něj sednu
16. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - a kdyby nebyl volant tak nevylezu z auta :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já za chvilku vyrážím manžou na ples...sice budu trošku za socku (neboť nemám nic na sebe), ale neteř má maturitní...tak tam chci:slight_smile:) Doufám, že mi tam neprdne voda - by měli super půlnoční překvapení
Přeji všem hezký víkend:slight_smile:)
16. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vespolek.tak se vám to už blíží ty porody,co?no vidíte,jsem vás předběhla. a co Ili,nevíte někdo něco?už porodila?? na jedné straně jsem ráda,že mám porod už za sebou a minuly se mě všechny takový ty neduhy spojené s koncem těhotenstvím a na druhé straně bych ráda Vojtíka donosila do finále.ale te´d je to už jedno. Je spokojený,spinká mi teď na prsou v šátku a za chvíli půjdem vážit,koupat a krmit.
mes,to by fakt měli překvápko.třeba by to byla hlavní výhra v tombole :grinning:
16. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy taky ti asi všecny tiše závidíme...,ale všechny se dočkáme...
mes to je teda odvaha jít plesat, ppř. bude sranda :grinning:
a o obouvání pohorek mi ani nemluvte...a zimní bundu co jsem si koupila velkou v listopadu už zapnu taky tak tak a jsem ráda, že ji pak odepnu..no už nic kupovat nebudu, nějak to doklepem,ale teda na ples nevím v čem bych šla, asi v županu..
jo Illi assi rodíííí, jinak by sem koukla
16. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma :slight_smile:
Teda dneska jsme s tím huli mám tak krásnej pocit :grinning:
Seb-já taky neměním záchod ani nemaluju :wink: jen uklízím bordel okolo co se kolem toho nadělá. Taky bych si klidně na toho někoho zaplatila ale myslím si že teď se nám peníze budou hodit na jiná věci, tak když to umí manžel tak je to zbytečný :slight_smile:
Ili se fakt neozývá takže??? :grinning: Teď už přece někdy měla termín ne???ak třeba už má malýo u sebe :wink:
16. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ja jsem taky chtela jit v osbotu na ples, ale zaprve nemam v cem jit :grinning: a za druhe mi nema kdo hlidat, jinak anicce lezou spicaky, takze jsem uz treti noc nevyspana, breci ze spani, porad se smoli, no hruza. sak ilca mela jit prece 7.1. na kontrolu ne? tak treba si ju tam uz nechali, no uvidime, ja uz bych to taky mela rada za sebou, clovek se ani pohnout nemuze
17. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo myslím, že Ilča měla přece naplánován císař nee?
barbie zase je to pak krááásné být v nové aa s mimi nkem...já už ty dodělávky dělala ráda,něky to byly nervíky,ale pak ta radost z nového...
Radi, no já bych se teda na plesání necítila, klobouk dolů,,,malý zase škytá a mrví se,ale je pořád dooost vysoko
17. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že to asi ještě nevíte, tak koukněte semkaj, Ili už má Patrika :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=14604&vOffset=6240&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Jinak všechny zdravím a přeju pohodový konec těhu :dizzy_face:
17. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo tak to je parada dalsi dite na svete a uz dva patrici
17. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jéééé tak gratulace Ili :grinning: teda ale to je macek 4,5 kg!!!To je síla!A nakonec jí fakt dělali toho císaře :cry: tak to nevím proč jí ho eudělali hned anechali jí trápit. No už se těším až přijde a řekne nám podrobnosti :slight_smile:
17. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to i já moooc gratuluji k chlapovi jako hora...to je teda váha.... :slight_smile:
17. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co mes, neprdla ti na plese voda ? :grinning: já typuju , že jo :dizzy_face:
taky mocinky gratuluju illi k Patričkovi, :dizzy_face: no při té váze je to pro ni asi lepší, že jí udělali toho císaře
17. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...co to nevidím, tak Illi už má chlapečka a vybrali hezké jméno:slight_smile:) Páni, to je kus chlapa...moc gratulujuuu!! SUPER!!

Seb - nene - voda neprdla...tančili jsme, bylo to super, sice mě bolely třísla a pipkost jak mrcha, ale přežila jsem to a ta romantika za to stála...
Momentálně mám zase břicho jak šutr...ale vidím to tak, že nakonec budu přenášet:slight_smile:) :grinning:
17. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes a toho přenášení se taky bojím...., nerada bych...a vyvolávačka... :unamused: , zatím to ale vypadá, že mám břicho hoodně nahoře.to je super, že jste se pěkně pobavili a neboj, 28 je daleko....
18. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek