• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Rudo...doufám, že žádná vyvolávačka nebude...sice moje mamča přenášela 14 dní..ale doufám, že mě to mine...prostě okolo termínu, začnu dělat psí kusy a to by bylo a by nebylo...vidím to teĎ, při větší námaze mi to bříško ztvrdne, takže pak třeba vytřu podlahu a pojedem :grinning: :grinning: :grinning: Zatím mám furt co dělat a připravovat..tak mě to tak nenutí... :dizzy_face: Až na tu pipkost, fakt mám někdy pocit, že mi prdne...že to nemůže vydržet :sweat_smile:
18. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes a máš už bříško dole a CS kolik? a kontrolu kdy?no já chci vydržet do vodnáře, což je ve čtvrteek a to mám taky narozeniny a pak hurá kdykoliv...táta má narozky prvního, tak by to byl faj dáreček :slight_smile: , uvidíme, mám čas,ale může to být kdykoliv a přenášet, to bych byla fakt nervozní, i teď už chodím po hypernově s představou, že mi tam ve frontě rupne voda :grinning:
18. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo - bříško dole nic moc...CS jsem měla před 14 dny 3 - 4 a od té doby mě doktor nevyšetřuje..tak nevím..
Taky chci počkat do vodnáře, jsou to super lidi :dizzy_face:
Ty máš ještě čas...neboj se nic..ale s tou vodou - to také řeším..teď nedávno jsem na kamarádku čekala v takové luxusní čekárně v křesle a říkala jsem si, že by ze mě měli velkou radost :grinning:
18. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Když tak čtu, jak prožíváte to čekání, vůbec vám ho nezávidím :frowning2: Právě ta představa, kdy už TO bude mě v těch posledních dnech před porodem slušně deptala. Bříško nahoře, bříško dole? Mně bříško vůbec nekleslo a nebo jsem to teda nepostřehla ani já ani okolí a začala jsem rodit :slight_smile:

ili5: velká gratulace!!! To je teda kus chlapa!!! :wink: :slight_smile: :wink:
18. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes :grinning: díky za pochvalu vodnářů a to křesílko...no snad bylo pojištěné :wink:
takže na pikles bříška čekám a třeba to přijde ráz naráz a hotovka??? no to je mazec, jsem pořád čekala na znamení, že můžu být zatím v klidu, žádná zátka, žádný pokles břicha...no uvidíme, každá to má jinak,ale to čekání a nevědomost, to je děsné...
18. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ili gratulace k Patričkovi:slight_smile:vítejte do klubu :wink:
Jinak jak se bavíte o poklesu bříška mě furt všichni tvrdili že mi bříško klesá a prd podle fotek furt hore v neděli jsem šla v 22h spát a bříško furt hore a hle ve 2h ráno mě manža odvezl koukla jsem na bříško naposled do zrcadla a bylo dole až sem se lekla.takže mě kleslo asi za 4h.. :confounded:
18. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu to je teda fičááák, takže fakt to můžu čekat kddykoliv a kdekoliv...
18. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak k prispevkum : pokud nejite cele tehotestvi jak ja u anicky mangenizuim tak se prenaseni ci par dni bat nemusite, jinak lulu a aevko popiste, jak to zacalo a jak to vsecko probihalo, at mame co cist, a hlavne fotecky,

jinak my jsme byli vecer v porodnici - mala se mi od soboty vubec nepohla a celuo nedelu mi nepravidelne tvrdlo bricho, vecer uz se tchyne nasrala, me servala, tak sme radej jeli, a stejne nic nezjisitli, dr. rikala ze nahmatala uz hlavicku, ale rodit nerodim. jinak ze me vytahla jakysi sajrajt byli co mam az u cipku, ale nez se tam dostala tim prstem, jsem myslela ze porodim, to byla bolest jak svina, natocili monitor, pak sme jeste byli na utz - mala ma kolem 3 kil, dneska jsme byli opet na monitiru a mala furt chrape, tak nevim no. ted jdu s anickou nakoupit, udelame si k veceri palacinky s marmeladou a slehackou - mnam ,mnam. jinak u nas od vcera od vecer jak sme v pul dvanacte v noci dojeli snezi, super silnice s kamionama, kteri predjizdijou, jak kdyby to byl osobak
18. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilče gratulace k Patrikovi - ať roste a sílí,kluk jeden ušatá :grinning: .
teda Radis,taky se ti to už blíží,co? a co to bylo za sajrajt,co z tebe vytáhla?nějaký hlen či co?
18. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - já magnézko jíst měla, ale vyprdla jsem se na to - bříško mi trvdlo stejně...
Radis - to sis taky užila, ale je lepší se nechat zkontrolavat tisíckrát marně, než jednou pozdě :wink:
Lulunko - jaké to je bez bříška? Vrací se to do starých pohyblivých kolejí??
Rudo - také to čekám každou hodinou :grinning:
18. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi a co je teda s tebou a malou???jste o.k.??? teda to jsou věci... a já magnezko brala pořád takže----
18. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy : ja ti ani nevim, no vypadalo to fakt hnusne, se me ptala jestli mam nejaky zanet, rikam ze ne, bylo to huste bile a v tom takove zelene - jak dluhe vlasy to vypadalo. ale dr. mi rekla ze je to mozna jeste z tech tablet co sem mela (jenze ty sem mela v listopadu) tak neivm no.

mes : ja taky ale jsem se na to vykaslala, protoze vim co to je za svinstvo a znova prenaset a vyvolavat porod bych uz fakt nechtela zazit a nikomu to fakt nepreju.
ja to taky cekam kazdou chvilu asi pujdu vytrit tchyni schody :grinning:

rudo: sme zatim v poradku, jen se mala od soboty od vecera ani nehla, tak sem se bala, navic mi vcera cely den tvrdlo bricho jak blbe, tak sme radej jeli, dr. me vysetrila, nahmatala hlavicku a poslala nas dom. jinak jestli si brala magnezko porad tak holka budu se za tebe modlit at ti nic nevyvolavaji, neprala bych to ani cloveku, ktereho bych k smrti nenavidela, fkat ne
18. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: vyvracím i to, že braní magnesia bede k přenášení, já jsem ho brala strašně dlouho a rodila jsem v 39+3tt, takže o přenášení nemůže být řeč :slight_smile:
ani hlenovou zátku jsem neviděla odcházet :slight_smile:

Jestli vás zajímá můj porod, tak tady ho máte: v pondělí jsem byla celý den strašně nervózní a nevěděla jsem proč. V noci na úterý mě bolelo levé tříslo, ale to mě bolelo už pár dní předtím, takže jsem sice sotva dolezla na záchod, ale brala jsem to, že to zase pomine. Pominulo a v úterý celé dopoledne byl klid. Po 12 hodině mě poprvé zabolelo břicho, ale to jsem si zase myslela, že to jsou větry. Ve 13.30 jsem měla být na monitoru a než jsem tam dojela, tak mě zabolelo břicho znovu. Na monitoru už viděli kontrakce, ale nedalo se z toho soudit, jestli jsou to poslíčci nebo něco víc. Protože monitor nebyl úplně OK, měla jsem přijít v 17 hodin na přetočení. Už cestou domů se bolesti opakovaly, od 15 hodin zhruba po 15 minutách. Takže jsem pro jistotu dobalila tašku, a když jsme odjížděli, měla jsem bolesti asi po 8 minutách. No, a když doktor viděl monitor, tak už jen konstatoval, že mě mají přijmout, že budu rodit. Je fakt, že na tom monitoru už jsem se kroutila docela slušně, takže bylo jasno i mně. Pak už to mělo docela rychlý spád, protože malá se narodila ve 21.53. Na prvorodičku docela slušné tempo.
Přeju vám, aby vám to šlo taky takhle rychle.
Fotky jsou, ale nejdřív je musím zmenšit, abych je mohla někam nahrát a do toho se mi nějak nechce. Ale budou, slibuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevko : ja prave vsecky kamosky co znam, co brali magnezium tak vsecky prenaseli, ale ono to na kazdeho asi pusobi trochu jinak. Mně to po třech dnech pro jistotu vyvolali, a nečekali dlouho jak u hypy 11 dní.
19. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte..jj bez bříška,trošku mi to chybí ten ruxáček byl hezkej a to kopání ale teď bez něj s tím uzlíčkem v postýlce je to ještě hezčí a hlavně se konečně v noci pořádně vyspím,byla jsem zvyklá usínat na břiše a pak v těhu jsem třeba 2h usínala protože na břicho to nešlo a jinak mi usnout taky nešlo..a jinak ta pohyblivost se mi vrátila dobře,paráda se ohnout obout boty bez funění,umýt si nohy bez funění no bezva ale pořád cítím že mám ty nohy slabší jak jsem ležela v té nemocnici a hned jsem pak porodila a nestihla se trochu rozchodit tak mě brzo začnou bolet se už těším až s malým vyrazím ven:slight_smile:
RUDO jojo můžeš o čekat kdykoliv já když jsem v neděli usínala ani náznak toho že bych měla rodit..je teda fakt že mi celou neděli bylo tak nějak divně jak kdyby na mě lezla nějaká viróza přisuzovala jsem to tomu protože manžel měl nějak chřipku..tak jsem myslela že to na mě leze taky a ono prd lezll na mě porod ale kdo to má čuchat..
19. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka díííky,za info, že magnezko není jasné přenášení...já nechciiii, aevka, to bych brala, to bylo v pohodě na prvorodičku....jak byla malá velká???
llulu jooo usínat na břiše, to bych taky už ráda :slight_smile: a díky, čekám to kdykoliv :wink:
tak dnešní kontrola, na monitoru divoké hyperaktivní dítě, co bušilo a kopalo do sondy...dle vyšetření se na porod fakt ještě nechastám, ani se tak necítím... a dle biometrie máme už 3300gr, tak nemáme žádného prcka,ale při porodu to bude plus mínus čtyřkiláček, snad ne víc... asi je to i tím, že miluju sladké co? tak asi to omezím...stafylokok ještě nebyl hotový, tak zase za týden..., to už budu o rok starší :slight_smile: a už bude vodnář, tak to můžu rodit
19. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : to nejsi sama, ja jsem jinak nez na brichu ani neusinala, ale ted to fakt moc nejde, uz se na to tesim, i kdyz kdyz si vzpomenu na to ze se mi porad nalevaly prsa, tak jsem si to stejne moc neuzila
19. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, ještě prsa :sweat_smile:
19. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : jojojojo :grinning:
19. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - mohla bych se zeptat? Měří vám doktor dělohu? Výšku?? Kolik máte v průkazce SF?? Mě to i kreslí dozadu do grafu...Nezdá se mi to - už mám měsíc 35 a tady http://www.tehotenskakalkulacka.cz/
píšou, že by měla být 37 :frowning2: bojím se o malého :confounded:
19. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: ty jo ani nevim ze se meri deloha, me dr. od listopadu neudelala utz, takze nic nevim, ale jak jsme byli v nedeli v porodnici, tak rikala dr. ze je vse v nejlepsim poradku, tak doufam ze je
19. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - tak to koukám...já tu právě řeším, jestli mu mám zítra zavolat ať mi udělá kontrolní utz...dneska totiž když mi měřil dělohu tak říkal, že neroste a že když to bude stejné příští týden, tak kontrolní utz...tak nevím, proč mi ho neudělal hned...jsem z toho rozladěná :pensive:

radis - ale teĎ v prododnici jsi měla utz, ne? Závidím :confused:
19. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo radis - tu dělohu mi měří metrem - ležím a on to změří přes bříško :wink:
19. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo po třech měsícch jsme ju videli, prdolku nasu malou, jsem byla moc stastna a muj taky. ale aspon ti tu delohu premeril, me dr. nedela nic, coz me desne stve, ale jestli budu jeste tehotna doufam ze az za 5 let, tak budu chodit jinam. jinak jsem se divala na tu stranku cos poslala, tak mi to tam vyslo podle mensesesu presne, ale ze to muze byt kdykoli od ted pondeli do 15. unora tak doufam ze nebudu prenaset na valentyna, to se segra vdavala pred 11 rokama :grinning:
19. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes , taky nevím, no při vnitřním vyš mě šáhne na čípek a hmatá dělohu, pak jen zapíše CS to mám teĎ 2 a UZV mi dělá vlastně pokaždé, jen jednou nedělala,ale byl na monitoru...
tý jo radi, ty už máš 39!!! mě teĎ volala kámoška, že se jí o mě zdálo, že 24. porodím, to by bylo fajn...je to neděle...
20. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : ja jsem mela v noci hodinu a pul stahy jak svina, ale pak to preslo, mala me tlaci az nevim kde, no su zvedava, tchyni se zdalo o vode, to prej znamena porod tak uviidme, taky bych to rada mela za sebou
20. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se asi dneska rodi, ze nidko nic nepise :grinning:
20. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene já nerodííím :wink:
20. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky nerodím, i když už bych docela chtěla, zítra už je vodnář tak by to bylo třeba zítra super, už mě to fakt nebaví:slight_smile:
20. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nerodííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ty stahy už začínají bolet...tak se to asi blíží :grinning:
Korcul - stejně tě už moc dlouho nenechají přenášet :wink:
20. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek