• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahojte holky : ty jo jestli neporodim dneska tak uz nevim, bricho boli doslova jak svina, pak zas chvilu klid, picha to jak kdyby mi nekdo vrazel jehly do bricha. a ten kycel boli desne, ja ani sedet nemuzu, jdu uspat malou a rychle do sprchy. Navic muj dojede az rano z prace takze asi budu volat sanitku, v noci jsem mela stahy taky dost bolestive,tak doufam ze uz by to treba aj mohlo.

korci - to cekani ti nezavidim, ja jsem prenasela, ale nastesti jsem vedela kdy budu rodit tak to bylov pohode
20. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - já ti závidím...já už chci taky rodit! Tak moc držím palečky...aby to bylo rychlé a co nejméně bolestivé :wink:
20. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :slight_smile:
mě taky bolí břicho, jako mi tam píchá občas, vystřeluje mi takový hrozný bodání mezi nohy :( , nevím co to znamená, začala sem jíst hořčík - magnézko 1x denně, tak uvidím, jestli to přejde , já ještě rodit neciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ! :zipper_mouth:
20. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: tak jsem právě dočetla popis tvojeho porodu, to byla rychlost teda, mě ted různě taky bolí dost břicho, tak se bojím, jestli už taky nemůžu porodit, bylo by to ještě moc brzo :( Na poslední kontrole jsem byla 11.1. u svojí gyndr. a na další jdu až 27.1. už do porodnice na první poradnu, takže skoro 3 týdny pauza a to mám těhucukrovku a beru léky na tlak :confounded:
20. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: mě dělohu nikdy dr. neměřila, aspon ne , jak to popisuješ, v průkazce mám nějaký fundum nebo co zaspasný, ale nepřečtu to přesně, dr. škrábe jak kocour a nikdy mi neřekla, co tam píše ani co to znamená
20. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - tak to je sakra divný s těma tvýma kontrolama...jo a to píchání - můj dokťa mě na to upozorňoval - pokud to jde jako podél zad mezi nohy - tak se ti asi otvírá čípek... :wink:
20. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : dik za uklidneni :grinning:
20. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis a jak ti je??? :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem malýho taky přenášela 5 dní.... ale tentokrát mi ještě v pondělí dr říkal, že asi budu mít ryby, žeto zatím na porod vubec nevypadá, čípek mám ještě hrozně dlouhej.... tak nevím... ale zase vyvolávání bych nehctěla, doufám, že to přijde samo než se rozhodnou to vyvolávat...

mě právě břicho ještě ani moc netrvdne, max když uspávám malýho u prsa, tak jak saje, tak začne, rada dr. "tak se k porodu ukojte":grinning:

Radis: to závidím, že už se to blíží, ale zase to že manža není doma... to bych nechtěla.... jo já mám dneska v noci zákaz, prý je náledí...no ale do července čeakt fakt nebudu :grinning:
20. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Tak já po dnešní kontrole naprosto ok :slight_smile: pořád mi teď bylo strašně blbě :frowning2: dokonce jsem si předevčírem myslela že začínám rodit :unamused: ale dneska mi dr řekla že to vypadá super, neovírám se nic a spíš budu přenášet :grinning:
Aevka-krásnej porod to bych taky brala :slight_smile: a kdy dodáš fotečky???
20. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky : tak u me z noci zadna zavratna zmena k lepsimu, blbe je me jak sakalovi. Bricho me tvrdlo asi tri hodiny po deseti minutach, picha to jak svina, sotva fakt lezu. No jestli se to nezlepsi tak snad asi pojedem, manza je sice nepouzitelny delal 16 tak ted dospava, na dve musi byt zase v praci, hruza. Paneboze ja uz to chci mit za sebou, ja snad pujdu tchyni umyt schody nebo co.
21. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJKY
tady je nějak mrtvo :slight_smile: Radis tak co??Jseš doma nebo rodíš?? :wink: A co vy ostatní??? Já teď dopírám poslední varku dětskejch věciček a pak se vrhnu na žehlení. Mám od vánoc novou žehličku i prkno a ještě jsem jí nevyzkoušela :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb : ne jsem doma, trohcu se to ukldinilo,

chtela jsem se zeptat holek co maji odrodene, platili jste i za prcky v porodnici tech 60kc/noc? nebo ne
21. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď už se snad v porodce nic neplatí radis. Ani ty ani mimino. Aspoň teda doufám a myslím :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - tak to jsme na tom stejně - já celou noc nespala...teda blbě - poslíčci jak svině od devíti hodin do devíti do rána...pak to přešlo...byl jeden tak za půl hodiny...ale ke konci už mě začalo bolet břicho, jak jsou ty svaly z toho věčného zapínání unavené :rolling_eyes:

Já nevím jak je to u vás, ale za nás platí těch 60 korun kraj (teda pokud nechcete zaplatit sami - to je taky možnost)... :wink:
21. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: apson nejsem sama, to uz je fakt desne to tak strasne boli a to trislo az do pupku me z teho fakt odvezou

barb : ja kdzy sem rodila anicku tak sem platila za obe, segra rodila pak v listpadu a platila jen sebe,protoze to v srpnu zrusili podivam se na net

jinak holky ta dubova kura at do koupele nebo gel se opravdu pouziva vetsinou na hemeroidy na zasitou hraz se to nesmi vubec, protze jak jsem psala to vysusuje a popraska, dneksa mi to potvrdii ve dvou lekarnach
21. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - to je divný, mě to říkali přímo v porodnici :confused:
21. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak teď nevím, co ta dubovka, sem si myslela, jak se mi to rychleji zahojí atak teda zase se nesmí?? to jsem jelen,....teda vy už tady všechny skoro rodíte, mě kleeslo trošku bříško a je mi báječně...chtěla bych rodit v neděli :grinning: , v klidu a rychle...no to jejedno, dnes už je to vodnář, tak to prcek vydržel, mimojiné slavím dnes narozeniny a oslavovat v porodce v bolestech se mi fakt moc nechce....tak se opatrujte a dávejte průběžné zprávy..pa
21. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : tak vsecko nejlepsi, hlavne to neprezen s pitim :grinning:
21. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo když vás tak čtu tak na jednu stranu jsem ráda že už to mám za sebou,a že to bylo tak rychlé že jsem se ani pořádně nestihla zamyslet nad tím zda jsou to poslíčci nebo ne prostě mi začali bolesti po 10min(to mě vzbudilo ve dvě ráno)
a tak jsem šla po půl hodině do horský vody a to se ztupňovalo najednou byli bolesti po pěti minutách a po chvilce po třech no a to už uběhli dvě hodiny od doby kdy mě to vzbudilo a tak jsme s manžou vyrazili,přiznávám v autě už bych lezla po dvěřích jak to bolelo k tomu chumelenice a málo kde prohrnuto cesta do porodnice trvala 45min to byli bolesti furt po třech
v porodce jsme byli kolem půl 5 v půl šestý mě šouply na sál,přišel manža dali klisma,píchli antibiotika(nestihli mi totiž v těhu udělat kultyvaci z pochvy) oholili.
v 8:45 mi píchli vodu a v 9:27byl na světě:slight_smile: takže krása i když od té doby co mi píchli vodu jsem myslela že tam umřu,bolesti jak hrom a takovej tlak na spodek že jsem fakt nevěděla co se to děje ale vzhledem k tomu že kolem mě bylo tolik lidí byla jsem klidná,jsem si říkala že umřít mě tam nenechaj a že to musím zvládnout po téhle zkušennosti nechápu ty dobrodruhy kteří roděj doma protože ke konci už jsem fakt byla vděčná i za ten nástřih ikdyž ho mám fakt až k zadku a ještě te´d to furt pobolívá, protože bych malího fakt nevytlačila a to byl malinkej,
když ale kouknu zpětně tak hrozný to zas nebylo asi to ještě jednou podstoupím ale ke konci to bylo fakt ošklivý ale kůli tomu uzlíčku,musíme to vydržet..manža říkal že je fakt rád že roděj ženský :wink:
21. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO a to spaní na břiše já si dám pod sebe vždy ruce tak jako bych je chtěla narvat v podpaží a i přez ty nalitá prsa se mi tak dobře spí :wink: musíme jít na kojo někdo mě volá :slight_smile:
21. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: Né do horský vody ale do horký :grinning: :grinning: těhu demence přetrvává,manža říkal že toho už se nezbavím :slight_smile:
21. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu: ty jo to si mela krasny porod,taky bych to chtela mit rychle za sebou
21. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooolky ja uz to chci mit za sebou, to je des ta bolest, ja ot snad nevydrzim, z toho fakt pojdu
21. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - já jsem zrovna měla kontrakci jak prase - jsem tu říkala manžovi, že ten porod nemůžu dát, že mě bolí mega už tohle.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: ty jo to je fakt strasny, nejhorsi na tom je, ze me to dycky chyta az navecer a pak celou noc, nejvetsi sranda je ze zitra jde tchyne s tchanem a se svagrama na ples a muj bude opet delat 16 v praci a ja zustanu sama doma s malou, takze doufam, ze to zitra nebude
21. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - mám to stejný...celej den nic a večer a v noci se můžu posrat...jsem unavená jak blázen...dneska už jsem se radši vyspala přes den, kdybysme v noci jeli...ať to dám..
Jinak sranda je že tchánovci jdou taky zítra na ples...ale manža je na telefonu..já bych klidně i rodila...hlavně ať už je to za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: jo at uz je to za nama fakt, to mas vyhodu ze se muzes pres den vyspat, to ja tak max hodinku kdyz uspim malou, ale ona se zbudi a ja potrebuju jeste apson dve hodiny. no ted se nevyspim vubec. tak dobrou holky jdu zase do horke sprchy
21. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukněte kolik je hodin...právě jsem po hodině vylezla z vany...poslíčci jsou furt stejní...mučí mě... budí mě to cca po 20 minutách - někdy po 30..akorát když usnu, tak to začne...je to šílený...Točí mě to neskutečně..nikdo z rodiny tohle neměl...všichni rodily při prvních bolestech a já se určitě nevyspím až do porodu...Auuuuuu....
22. led 2010 ve 03:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: tak to sme na tom stejne
22. led 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek