• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
mes,tak tfuj tfuj tfuj,ať máš mimčo brzo u sebe a vše klapne jak má.
co provádíte ostatní v těch mrazech?je to hnus,co?ani čumák se nevyplatí vystrkovat.dneska jsme měli vítání občánků,takže jsme oficiální občánci města.bylo to tak půl hodiny,takže v pohodě. paní starostka pronesla srdceryvný proslov,maminky dostaly zvadlou kytku,děti dárečky a jeli jsme dom.
23. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Mes tak držím palce ať je to co nejrychlejší a ať to je ok. Dej pak hned po někom vědět :slight_smile: ježiš to je napínavěší než detektivka :slight_smile:
Teddy-to je hezký jak jsi to popsala děti dostaly dárečky a mamiky zvadlou kytku :slight_smile: my teď finišujem na baráku tak doufám že to do porodu vše stihnu :angry:
23. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeejda mes, to je super, boze jak ja ti to zavidim. uz aby to bylo, halvne at to probehne rychle a ste oba v poradku
23. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes - rovněž přeji, ať to jde rychle a přesně podle tvých představ. Hlavně, abyste byli oba v pořádku. Tak teď my ostatní... Taky už to chci mít za sebou :frowning2:
23. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sak uz nas moc neni, epi ty si ted na rade s korculou pak ja ruda, barb. a to je mylsim vse
23. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radiska - ještě jsi zapomněla na Seb :wink: Myslím, že Korcula je o pár dní napřed, ale taky už se nějaký ten den neozvala, tak třeba už to má za sebou a mimčo u sebe. Uvidíme, kdo bude další. Já bys si vsadila na tebe Radisko:wink:
Přeji, pokud možno, dobrou a klidnou noc.
23. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha jeste seb, epi a tobe to budou vyvolavat nebo budou cekat? ja jsem prenasela 3 dny a vyvolali mi to
24. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radiska - jsem objednaná zase ve středu na kontrolu do porodnice. Tajně doufám, že už tam nebudu muset...
Minulý týden jsem se na to vyvolání ptala a doktorka mi řekla, že bychom se domluvili až za týden po termínu. Uvidíme jak se Anežka a moje tělo umoudří :wink:
A co ty? Jakou jsi měla noc?
A ostatní, co jste ju ještě zbyly?
Co asi Mes?
24. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak co asi Mes jestlipak už má malýho u sebe :wink: já se dneska po dlouhý době konečně vyspala :grinning: dala jsem si špunty do uší a jen 2x šla v noci na záchod a spala jsem od půlnoci do 11 :wink: takže jsem konečně krásně vychrupkaná a jdu se vrhnout na úklid :grinning:
24. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes týýý vogo no supéééér, to už teda hekáááš a už budeš za chviličku chovat mimíska...to je skvělé, tak ať je to rychlé a nebolestivééé, teď koukám, že už jsi to psala včera, tak to už máš holka za sebou...tihá závist v dobrém..tak se těšíme na infošky...
mě se teda taky spalo hezky, včera byal oslava a řekla bych, že jsem měla 2x poslíčky, bolelo to,ale šlo to , bylo to jen chvilku, ještě, že jsem ležela,ale teda pak ve vaně jako by mě dole zase řezali, jsem manžovi říkala, že si nedovedu předsatvit o kolik horší to ještě může být...
barbie, určitě to stihnete dostavět...
holky je to tu dooost napínavé..epi, ty už vlastně přenášíš, to je asi dost na nervíky co? no je to napínavé, tak dávejte vědět...já jdu do poradny zítra
24. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie - já mám taky horší a lepší noci. Jsem zvědavá jaké to bude s miminkem...
Ruda - podle UTZ mám termín dnes, ale to čekání je fakt příšerné, už bych to chtěla mít za sebou. S tím čekáním jsme na tom ovšem všechny stejně :wink: Záleží na miminkách, kdy se jim zachce na svět... Tiše závidím Mes a moc se těším, až dá vědět. A vlastně jsem zvědavá na vás všechny...
24. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsi na řadě...ale pořadí se může měnit dle miminkovských chutí....
24. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja jsem ted dojela z boulingu, tak doufam ze aspon to pomuze, jinak se asi z te bolesti zblaznim. to je fakt strasne i to cekani.

rudo : to poradi je tady nejak vsecko obracene, kdo mel rodit pomalu posledni tak uz odorodil hahaha
24. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: teda radi ty jsi báječná...bowling :grinning: dobrá metoda....
24. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ráda se k vám přidám. Já mám termín 24.2
24. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : nepomohlo :grinning: :grinning:

ahoj janceto, tak to tu budes asi rodit mysim skoro posledni, ja ani nevim poradne kdy kdoma termin
25. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, je nás tu hodně na spadnutí teď na přelomu měsíce...tak teda bowling nic? u mě sexík taky nic :slight_smile: , ve dvanáct jdu na kontrolu, tak uvidíme...
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tě Janceto. Odkud jsi? A víte, co čekáte? Piš, jsme zvědavé...
Tedy Radis, že ani ten bowling nepomohl to zírám.
A Rudo, sexík taky nic? To už je teprve vrchol :wink:
25. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: epi nic...,ale máme ještě čas, to TY jsi na ředě :grinning:
a samo taky vítám Janu a jsem zvědavá...
25. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
epi : manzel se taky cini co to da a nic se nedeje :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vždyť u nás taky nic :wink: :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím že 21.1. v 19.04 se nám narodila Anička, 48 cma3130 gramu... obě jsme v pořádku a právě jsme dorazili dom. Až se trochu srovnáme tak písnu víc :wink:
25. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
korculko no to je nááádhera, moooc gratuluji, ať se má čile k svělé, narodila se přesně na moje narozeniny!!!bude to šťastné dítko...moooc gratuluji a čekáme na fotečky a popis porodu a taak , všechno, musí být nádhernáááá
my na kontrole v pohodě, malý pospával a já jsem ještě na sto západů a na nic se fakt nechystáme, tak zase za týden....
25. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korculo - moc gratuluji k Aničce. Myslela jsem si, že když se tak dlouho nehlásíš, rodíš :wink: Hlavně, že jste obě v pořádku. Já už chci takyyyyyyyy :wink: Už se moc těším na detaily.
Ruda - to je dobře, že je malý v pohodě. Já doufám, že už jsem na co nejméně západů to jde :wink: Ber to tak, že není kam spěchat - tedy alespoň v tvém případě :wink: :grinning:
25. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak prvne gratuluju korci k anicce - nejkrasnejsi jmeno :grinning: , halvne pak napis vsecko co nas zajima
ja sem ted dosla z kontroly, tchyne byla rano, tak ji vyhubovala, jakotze mi od listopadu nedelala utz a ono ejhle ja dojdu a ono to funguje, tak jsem amlou videla, je rkasna , ale na zivo bude jete hezci. jinak jestli neporodim tak v podneli zase na ko, a to jdu rano jeste na krev blee. uz aby to bylo
25. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi tak vidíš, někdy je potřeba se ozvat...mě teda UZV minule, tak dnes ne, KTG předpisové, srdíčko a děloha se ani nehnula... a taaky zase v pondělí ráno...já teda bez krve....tak uvidíme,ale ty budeš asi dřív dle příznaků...mě fakt nic není, jdu zítra cvičit,ale to asi nepomůže, dpopila jsem maliník...lae fakt mám čas..jen prostě nechci přenášet..., kor když už jsme dost velcí...,ale zase ten mráz... no zítra to být nesmí manža jede na celý den do Prahy, tak aby mu to neuteklo... :grinning:
25. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo: taky pijes malinikovy caj? ja o sto sest a vidis porad se nic nedeje, nekdy me to stve ze mi po 10 minutach tvrdne bricho treba 3 hodiny v kuse a pak zas nic
25. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

gratulce korcule k anicce :wink: měla pěkný míry to by se mi taky líbilo :slight_smile:
Holky já dnes lítala po sociálkác jsem nas. jako prase a ještě ke všemu mě bolí v krku a svaly asi na mě leze chřipka :confounded: fakt super den!tak jse se napajcovala paralenem a jdu ležet. Nevíte někdo co ta Mes???Komu dávala svoje číslo????
25. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem úúúúplně bez příznaků, sem tam to popíchnutí a bolavá třísla nepočítám..třeba budu mít to štěstí, že to prostě přijde najednou a hup šup...
tý jo no jo mes se nám za chvíli vrátí z porodky....jsem na ně zvědavá...
barbie, co jsi vyřizovala, to je hnus ty úžady....nesnáším to...tak se vylež, vypoť, uzdrav!!!
25. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb: takt o ti nezavidim, me desi jen ta predstava ze tam zas budeme dve hodiny vypisovat papiry. a jinak se teda drz, a poradne se vylez.
taky nevim komu mes mela psat, jetlsi to cislo nekomu dala. ja vam tady napisu svoje 739 924 554 kdyby nekdo odrodil tak to sem supnu, pokud zrovna nebudu rodit ja,
barb: ty podle tt. mas jeste cas tak mi posli tvoje cislo, ze bych ti z porodnice napsala
25. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek