• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahoj všem, nemá tady někdo termín cca 13.2.?
28. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb , já si myslím, že je to snad v pořádku, je to asi jen po tom vyšku...hlavně, že už to není krvavé...
takže vidím, že ještě nerodíme...to je mazec, můj miláček se nějak uklidnil, pohyby mám, to jo,ale není tak divoký, jak býval, chybí mi to a nervuje mě to, myslíte, že je to tím, že už má prostě jen málo místa? už to chci mít za sebou, bojím se o něj, děsně moooc...
to je nějak nekonečné ten konec, celé těhulení uletělo jao voda a teď se nějak nemůžeme dobrat konce...
28. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : me se mala taky moc nehybe, taky sem z teho byla nervni, ale zeprej je to z roho, ze nema dostatek mista

zuzkam : ahoj, ja mam termin ted v utery 2.2. ale mylsim ze nekdo tu je z nas az kolem 20. unora.
28. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janceta my máme taky termín 24.2 a taky budeme mít Patrika :grinning: dobrá náhoda :grinning:
holky já deska měla absolutně ororový sny eště teď mi z nich není dobře :unamused: a je mi na zvracení :confounded: fakt už mě to se..to jsem dneska potřebovala udělat takovejch věcí!!!
28. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb: bez na chvilu ven, i kdyz v tomhle pocasi je to o zivot,
me desne boli krize, tak cekam co z teho vyleze, porad su pekne mokra, tak nevim, jeslti treba voda nedela papa, anicka dneska spala jak drevo, za to ja sem zas nemohla nejak usnout, porad jsem se budila, to je fakt naschval jak prase. JInak nevim jak bych se dneska dostala do porodnice, u nas je kalamita jak svina, zlin uzavreny zacpany. asi bych odroidla doma s dr. ktera bydli nastesti naproti. no nic du uspat malou a pak deme do mesta na mliko do automatu a neco pokupit, dokad tu neni pul metra snehu, vcera meli dojet rano popelari a dojeli az v pul desate vecer, tak to tu u nas vypada

doufam ze se taky nekdy ozve petkan a da sem fotecky a jmena holek :grinning:
28. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi tak pořád nic? díky moc za uklidnění, taky si myslím, že to je tím , že už se nemůže tolik rozmáchnout a dát mi pořádnou ránu jako předtím..taky jsem vytáhla fonendoskop a povedlo se mi ho najít a slyšet srdíčko :slight_smile: ,ale teeď už zase ne,lale vrní se a škytá, tak pohoda, sníh :angry: to je už hnus, co se letos děje a já musela autem ven,ale naštěstí se to dalo, je to zytečné, pak bude břečka..no fujka...
Radi to ti závidím ten automat na mléko, to bych brala, jsem mléková a tohle musí být lahoda, to se musí převařit že? snad to k nám dorazí...držte se
28. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbi: tak to je mazec. Koukala jsem že jsi z Prahy to je škoda.

Holky píšu z noťasu a moc s tím neumím, mám tu anglickou klávesnici, tak se omlouvám pokud bude něco nečitelné :slight_smile:
28. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo : ja jsem za ten automat vdecna, v obchode plnotucne stoji i 24 kc (teda kdyz sem bydlela v mikulove) a jinak stoji skoro 20 kc a tady ho mam 1l/15 kc chodime si kazdy den, do 24 hodin ze to vypijes to prevarit nemusis, ale kdyz to chces mit treba na 3 dny v lednicce tak jo. my sme taky strasne mlikovy vseci 3. sak ted cekam kdy se anicka zbudi, to byl boj ju uspat, asi bude dneska blba noc, zase zuby, porad si saha na pravou tvar a na ucho. trem krasnym nocim odzvonilo.

jancet: bud rada za notas, me ho musi manza dat do poradku, mam tam vsecky fotky, tak sem ani nemuzu nic dat
28. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi tak snad se vyspíš....
tak jsem musela pro mléko do hypernovy, co už, třeba se dočkáme i u nás....
28. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned bych ti poslala, ty jo me tak od rana boli krize, doufam ze se to konecne rozjede, pac se z teho asi zblaznim prootze celou sobotu budu sama doma, muj odjizdi rano do kromerize na volejbal, tchanovci budou doma, ale navecer jedou na ples aj se svagrama a ja budu sama doma , nez muj prijede z volisu a odveze je tam a pak pro ne nad ranem zase pojede, mam strach ze jak odjede tak to zacne, navic je tu snehu jak prase tak nevim nevim
28. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je mírně nezodpovědné, nechat tě samotnou ne? budou aspoň na telefonu??? tak mám v albu pupek :grinning:
28. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no telefon si berou ale kdo ho veme kdyz budou nekrei tancovat nekeri hrat
28. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dobru
28. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže se ještě držíš....... dpbrou
28. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano : tak vcera vecer ze me cosi hnusneho lezlo a pak mi vytekly tri kapky krve a pak zase nic, tak nevim. jsem z toho celou noc nespala. a to anicka spala jak dudek :frowning2:
29. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Radis třeba to byla henová zátka :wink: to už bys ak mohla brzo porodit :slight_smile:
Doufám že se dneska ozve Mes :slight_smile: už by mohla být doma :slight_smile: i kdž zase cháu že to musí bejt náročný :wink:
Dnešní noc stálo opět za prd :unamused: pořád jsem se budila a emola jsem spát. K tomu se mi jakoby začal roztahovat spodek strašně to bolelo :unamused: fakt už mě to neba
29. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbi - tok tu bolest znám, ale naštěstí to netrvá dlouho. Já dneska spala SUPROVĚ, ale zato teď jsem unavená a ty záda ach jo :unamused:
29. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já spala mizerně, bodalo mě v zádech i když jsem se nehýbala, už jsem byla na nervy... dnes občas MS bolesti, tak uvidíme, no Radi, to je hlenovka na tuti ne? tak brzo alou tlačit :slight_smile: , třísla mě bolí čím dál víc,ale jinak docela klídeček....
29. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo: ty jo treba pojedes nakonec driv ty nez ja, me boli od noci krize taky desne, trisla ani tak moc ne, obcas pichne bricho, mala se tam dneska krouti jak zizala. manza se snazil tak uvidime, co z teho bude nebo ne. jeslti to byla hlenova zatka ja ti nevim, bylo to takove skoro bile, ale nebylo toho moc. jdeme ted s malou ven se sanema, tak uvidime jak se ji to bude libit
29. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak koukám stále nikdo nerodí ještě.
Fotečky chci dát, ale jak je uložím, tak mi to nevemoiu, že mám velký rozměr a zmenšit to neumím. Musím počkat až někdo dojde a uloží mě to. :slight_smile:
29. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radiska: tý jo, ty jdeš v tomhle stavu ven a ještě sáňkovat, to já bych se bála. Už teď doma sedím a kňučím že chci jít ven, ale v tom počasí se bojím.
Tak ty musíš s malou a už víš co můžeš a co ne.
29. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky moje..koukám radiska a ostatní ještě v celku..

Holky ten porod..to je horší než lámání v kole..Illi - u mě to probíhalo podobně - jen jsem měla kontrakce po 2 minutách cca 18 hodin - s oxitocinem, epi..všechno naprd, neotevřela jsem se ani na prst - ke konci jsem už jsem nezvládala ani prodýchávat kontrakce, jen jsem řvala, a brečela hrůzou... Miluju Ondráška, který se narodil 24.l 1. 2010, 3,56 Kg a 50 cm...císařem...nechápu proč ho nedělají hned, když vidí, že se něco sere...

Jsem navždy vyléčená z dalších dětí a jestli tak jedině předem domluveným císařem...Císaře se holky nebojte - bolí to jen ten den, pak jste v pohodě - já jsem úplně fit už dneska - určitě mi je lépe než s rozpáranou pipkou a hemeroidama...mám krásnou malou jizvičku, která nebude vůbec vidět... :wink:

Ondrulka je srdíčko...ale je to moooc náročné...
Později napíšu více:slight_smile:)
Všem držím palce!

Jinak na závěr - holky - porod se dá zvládnout, pokud rodíte tak jak se má - cca do 12 hodin..vše navíc už je dle mého totální hardcore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: ty jo tak to te lituju, ti dr. jsou fakt hovada to se jinak snad neda vyjadrit
29. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýýý, já se bojíím, jen aby jsme zase všechny nekopírovali illi a mes...brrr. radi, tak ještě v celku, no já jsem měla na něco chuť tak mě manža vzal na horké maliny se zmrzkou...dám si vanu, uvidíme, změěny žádné, neděje se nic.....
29. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes vítám tě zpět. Je mi líto že jsi tak trpěla :frowning2: jsou to opravdu Hovada s velkym H. Nechají člověka trápit jako prase a pak stejně šmiknou CŘ. Hlavně že už je to za tebou a jste doma. Přeju ti už jen vše nej ať dobře prospíváte a až budeš moct šoupni nějaký fotečky a detaily porodu.
29. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem neměla číst :confused: :fearful:
29. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jancet : proc? apson se pripravis na nejhorsi, co se muze stat
29. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janceto, taky jsem měla husí kůži, když jsem to četla a když jsem to četla manžovi, nechtěl si to neechat dočíst a já se dala na řvaní.... :frowning2: snad tto aspoň u nás bude lepší..no ,ale já čekám obříka..
29. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám že budu mít prcka, do teď byl, ve čtvrtek jdem na kontrolu tak uvidím.
29. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, skoro nerada sem do této diskuse vstupuju, ale nedá mi to.
Ili a mes, přemýšlíte trochu? Proč své porody líčíte jako horory? Věřím, že nebyly jednoduché, ale proč strašíte ostatní, které mají porod teprve před sebou? Až budou všechny po porodu, tak si dejte třeba soutěž o nejstrašnější porod, ale dokud to má některá z diskuse před sebou, je to od vás trochu bezohledné. Myslíte, že jste těm ostatním to čekání ulehčily? Být na jejich místě, budu pos... strachy.
29. led 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek