• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka srpen 2011. Maminky přidejte se

20. srpna 2012 
@snufi tak jsi mě s tím lezením potěšila,taky nelezeme:slight_smile:
25. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval a proč jste chodili na rehabilitace?
25. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maginka87 tak v tom aspoň nejsem sama :slight_smile: díky
25. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 tak musíme doufat,že se to brzo srovná...Emili prostě vyžaduje pozornost,pak je klid...budeš to otáčení nějak řešit s doktorkou?
25. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maginka87 kvůli kyčlím
25. bře 2012 ve 22:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maginka87 no ptala jsem se na to asi před měsícem a řekla mi, že pokud se neotočí ani jednou do 8 měsíců, tak se to bude řešit, ale ona už se párkrát otočila, tak snad jí to jen nepřipadá důležité, no uvidíme, asi se na to zeptám
26. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maginka87 Taky jsme cvičili Vojtovku kvůli otáčení hlavičky na jednu stranu. Možná i proto se začala Kája otáčet už ve 4měsících. Od 7měsíce nám cvičení ukončila, že už je OK. Jenže od té doby žádné pokroky. Tak budeme čekat.... Jen doufám, že cvičit už nikdy nepůjdeme. Bylo to strašné!!!!!!!!!!!!!!! Ve středu jdeme na 8měsíční prevent. prohlídku, uvidím co řekne MUDr.
26. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 tak podobný přístup má i naše doktorka,je fakt,že se to v dnešní době asi moc řeší,my jdeme na kontrolu až konec dubna
@snufi j,určitě ji cvičení pomohlo,ale taky jsem slyšela od spoustě maminek,že to byla hrůza...někdy se k nim prý chovaly rehabilitační sestry nevhodně...jinak my te´d chodíme na obyč cvičení s dětmi a na malé vidím už velký pokroky,nedala si palec od nohy vůbec do pusy ani k obličeji a teď už jo a taky krásně sedí a dlouho tak vydrží...
26. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maginka87 a na jaké cvičení chodíte?
26. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 pro děti od 4-12 měsíců,pohybový cvičení při hudbě a malé i mně se tam moc líbí,určitě budu chodit i do cvičení pro starší...
26. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maginka87 a kam chodíte? a kolik asi cena?
28. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
muzu se pridat? Mam holcicku Karolku,ktera se narodila 3.8.:slight_smile:) strasne to utika za par mesicu tem prdouskum bude rok :slight_smile:
28. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 ahojky,mela jsme podobny problem. Jakmile se mala pretocila na brisko zacala rvat a pritom nazpatek se vratit umela.Nevedela jsem co a najednou toho sama nechala..nekdy muzou byt nastvany, ze se snazi sednout a misto toho se prevalej :slight_smile: do kocarku chodime,kdyz je unavena taky tam moc dlouho nevydrzi,ale co ma sportak,tak je spokojenejsi :slight_smile:
28. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klari270 díky za podporu :slight_smile: no nám právě nepomáhá ani sporťák :(
29. bře 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 chodíme do Blanska klub Matýsek a cena je 50Kč za jednu lekci...teď se chystáme i na plavání taky do Blanska a 10 lekcí je za 2tisíce
29. bře 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte o nějakém dobrém cvičení pro 8měsíční prcky ve Zlíně? Není tu někdo ze Zlína a okolí?
29. bře 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak pijou vase mimca?Mate nejakou radu,jak naucit ditko na neco jinyho nez mliko?Zkousela jsem ovoc.caje a ty vubec u stavicky si jen cucne.Kojim ji po kazdem jidle. Diky
29. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klari270 taky jsme to řešili,stejně jako ty pořád kojím i po jídle,zkoušela jsem spoustu různých lahviček a saviček,ale před dudlík nechtěla pít vůbec..takže máme ten učící hrneček (od Nuku a jeden od Aventu) a tam teda něco vypije,ale jak který den,když je teplo,tak třeba i 80ml,jinak méně
1. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maginka87 u nas je asi spis problem v obsahu. Krom te sportovni lahve nema nejak problem. Malinko jsem polevila a davam ji vic stavicky,aby to bylo sladsi a uz pije,taky z hrnicku :slight_smile: ja ji lahev s dudlikem davam jen vecer na kasicku. ma to takovy uklidnujici efekt.:slight_smile: Jinak ty hrnicky mi prijdou prima. Vcera jsme poprve vynechali jedno kojeni,tak jsem z toho byla uplne vykulena :slight_smile:)
3. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo zkušenost s nespavopstí přes den? Myslíte, že to může být zubama? dáda nám do těd spinkal krásně a najednou ze dne na den přestal spát dopoledne i odpoledne a když se mi ho podaří uspat spí 30 minut, vzbudí s emne si oči, je nevrlej a unavenej :cry:
9. dub 2012 v 10:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval malá mi taky přestala spávat. Dřív spinkala do obědě i 4hodiny ( když se povedlo tak i 5h :grinning: )
Ale poslední tři týdny je za hodinu hore a chce si hrát... Říkám si, že už je to velká holka, asi už nechce jen spinkat. Zoubky zatím nemáme žádné...
10. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snufi To ti teda spala fakt dlouho na to je už velká, mě Daneček spak dopoledne 1,5 a odpoledne taky, ale ted přestal spát ůplně. máme dva zuby dole a dva nahoře nateklý, ale už měsíc tak nevím
10. dub 2012 v 09:48  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval a co venku v kocarku? Ja jakmile malou polozim tak je za chvilku vzhuru,takze znova pochovam a uspim,jinak by byla nevyspala..taky spinka min,ale asi uz tolik nepotrebujou. Ma 2zoubky,ale spis pozoruju,ze si me ted vic hlida i pri spani :slight_smile: v kocarku usne bez problemu,ale musi se jezdit :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky musíme jezdit, kolikrát stačí, že zastavim, abych s easpon vysmrkala a je hned vzhůru a je to v pytli :grinning:
11. dub 2012 v 19:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ju jinka jsme dnes byli v Německu a mají to tam o hodně levnější co se týče věcí okolo dětí. Kaše, sunary, příkrmy zeleninový i ovocný. Nechápu co mi jsme to za stát ..... Hlavně, že všechno pro rodiny :frowning2:
11. dub 2012 v 19:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se pochlubit,od včerejška mi malá chodí kakat na nočník,teda ještě nechodí,musím ji tam posadit,ale daří se:slight_smile:a v lavání dělá taky pokroky,byli jsme dnes na druhé lekci a jako jediná se už potápěla,prý tam tak šikovný dítko ještě neměli...ale ono to je tím,že jsme s ní od 3 měsíců plavali doma ve vaně
16. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maginka87 to je teda sikulka! Minuly tyden mi doktorka rikala at uz ji zacnu ucit na nocnik a ja nemohla vesit,ze tak brzy :slight_smile: ale vidim,ze ho brzy koupime :slight_smile:)
17. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak už konečně lezeme, i když teda na podlaze nám to moc nejde. Máme skoro v celym bytě :grinning: Jen na koberci nebo sedačce nám to jde.
24. dub 2012 v 19:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, moje Berunka má už 7 zoubků (3 dole, 4 nahoře), tak se chci zeptat, jak řešíte čištětní zoubků? Já jí je čistím Elmexem na mléčné zuby ráno a večer, ale přiznávám, že v noci asi 2x kojím malou u sebe v posteli a teda na zuby myslím až jako na to poslední :sweat_smile: Před nějakým časem byla v TV reportáž o tom, jak mají děti ty první zuby zkažené a já jí na ně koukám skoro pořád, jestli jsou "celé" :grinning:
28. dub 2012 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankovice Ahojky, máme teda zatím jen dva zuby, ale nějak to neřešíme. čistíme 2x denně, že vidí mě jak si čistím tak sedí na pračce a čistí taky. Máme tež elmex na první zoubky,ale zubařka říkala, že pasta není důležitá, že je je důležitý je navyknout na čištění. My teda v noci už nejíme, ale určitě to nevadí, že malou kojíš.
28. dub 2012 ve 22:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek