• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka srpen 2011. Maminky přidejte se

20. srpna 2012 
@jankovice cauky, cistime taky 2x denne a pastu nepouzívame. Po nocnim kojeni se maji zoubky otrit hadrikem,ale popravde,kdo by to delal,kdyz ditko usne :slight_smile:
29. dub 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klari270 Kdyby jsme dělali všechno co se má tak se z toho zblázdníme :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminy, můžu se přidat? Malá se narodila 20 srpna 2011. Mám ještě staršího rošťáka dva a půl...
1. kvě 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Cauky holky,tak co je u vas noveho? :slight_smile: My se pomalu zbavujeme "nevhodneho nabytku mala je hroznej rychlik.
Obyvak je uz spis detsky hriste :slight_smile:
Tento tyden nam Karlitka zacala rikat papa, bába a obcas tata..mama ji nezajima :slight_smile:))
je uzasna,kdyz si tak brumla :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ono je to s lezením a zvedáním se pomalu ze dne na den :astonished: Prozatím jsou zabezpečené rohy a takové ty nebezpečné věci přendané do bezpečné výšky, zatím to stačí. Hračky jsou všude :sweat_smile: To mluvení je taky sranda, nej je, že malá pořád opakuje "tata tata", kterého nemáme a když jí poradím "mama", tak se chechtá a neřekne to :fearful:
15. kvě 2012 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY, HOOOZNĚ DLOUHO JSEM TU NEBYLA, NAŠE mÍŠA MÁ DNES 9 MĚSÍCŮ A LOZÍME, SEDÍME, UMÍME SPOUSTU RŮZNÝCH SLOV, NA VŠECHNO UKAZUJEM PRSTEM A CHCEM VĚDĚT CO TO JE, ATD..JAK SE DAŘÍ VÁM A VAŠIM PRCKŮM???? :slight_smile: :wink: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím podělte s eo své nazory a zkušenosti .... vychováváte už takhle málý prcky? Když Dáda lezl ještě s eto dal,ale ted začal chodit a to je katastrofa. Všechno doma demoluje, bere ze stolu, vyhazuje šuplíky atd. Občas ho nechávám,ale, když začne demolovat tak se mu snažím vysvětlit, že to nesmí, prostě pořád říkám ne :grinning: Nebo tytyty. Tak se na mě podívá zarazí se a s usměvem dělá dál..... chápe slovo ne tk co s tím? Zabírá vám něco?
6. čer 2012 v 07:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 spoustu slov :fearful: a jaká? Nejsou to spíš slabiky skládané za sebou jako mamama, tatata, bababa? Šikulka.. my si klekáme, stoupáme, trošku obcházíme nábytek, ale stále nesedíme, jen když se můžem o něco zapřít.. ale tak to chce čas. Stejně jako starší před 2ma roky se plazí, na kolínkách sice péruje ale moc se jí po nich chodit nechce. Asi to přeskočí jako Jiřík. :slight_smile: Jinak už se nám dostavilo období, kdy když něco chce a já jí to nedovolím, tak mi dá rozlobeně najevo, že se jí to nelíbí. Začalo se nám najednou klubat hodně zoubků, tak poslední dny teploty přes 39, už aby je měla prořezané. Zatím jich máme 5 a 6-7 na cestě pod dásní prosvítá. Co už všechno dáváte dětem k jídlu?
16. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@0knoflicek ježiši, tak pardon, pro mě jsou to slova......jinak Míša začíná chodit, sedí už víc než 2 měsíce, víc než měsíc lozí a stojí a chodí kolem nábytku...myslím že oproti tvému dítku zvládá víc věcí i když to co považuju za slova jsou slabiky :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 Já to nemyslela zle, pouze jsem se s údivem ptala, jelikož jsem se s tím ještě u žádného takto starého miminka nesetkala, aby říkalo regulérní slova. Každé dítko je jiné a je jedno jestli začne vydávat slabiky třeba 6-7 měsíci jako ty naše, nebo později. My jsme třeba zase pomalejší v pohyb. aktivitách. Každě dítko vyniká v něčem jiném a i kdyby nevynikalo, tak je to přeci jedno! Rozhodující je, že se má čile k světu a že mu zdraví přeje! Rozhodně bych se nad žádným dítkem nepovyšovala a neupozorňovala na to, že je pozadu. Nehledě na to, že jsem psala, že je šikula, tak naprosto nechápu tvoji reakci! Pokud něco z toho vyznělo, jako chvástání se, nebo dokonce povyšování, tak se moc omlouvám, rozhodně to tak myšlené nebylo. :wink:
17. čer 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky takhle psát, že někdo toho umí víc ba naopak mi přijde trochu hloupé. Každá z nás má radost, když se její drobeček naučí něco nového, ale říkat, že moje dítě toho umí víc než to tvoje je trochu dětinské ne :slight_smile:
22. čer 2012 v 06:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valaskoval Ahojky, deti pry velmi rychle chapou slovo ne :slight_smile:)
U nas je to dost podobne,kramari,ja neco uklidim,ona to vytahne..podle me je tohĺe druh zabavy.
Ja zasahuji,kdyz se vzteka napr.kdyz neco zakazu(nevhodna hracka),nebo se nejde kam ona chce..vzdy zatne pesticky a krici:slight_smile:) reknu ne a nereaguju..ale jestli to pomaha to nevim :slight_smile:)
Me je uplne jasny,ze bude rozmazlezna, at jsem dusledna jak chci,pak prijdou babicky a je vse dovoleno :slight_smile:
22. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klari270 Tak přesně to řeším momentálně také: Malé řeknu "ne", začne se vztekat a nedejbože, abych ji zkusila např. odvést od objektu jejího zájmu :grinning: A když jsme venku a je venku z kárky a chci ji dát zpět, začne sebou mlátit a škubat jako žížala a je jí jedno, že ji taky nemusím udržet :fearful: A vím, že ví, co "ne" znamená :wink:
22. čer 2012 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval Máš svatou pravdu :slight_smile:

Holky co dáváte dětem všechno za jídlo?
23. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@0knoflicek nam doktorka rekla,ze muze vse jen nekorenit..ja to moc neresim,jen si hlidam aby mela dost vapniku,protoze umele mliko nechce pit. Rano dam pecivo napr.s maslem a syrem,nebo zerve. Ke svace bily jogurt a prikusuje si ovoce. Obed uz davam prakticky vse a nekdy i ty prikrmy ze sklenicek. Snazim se ji dat tak 2x tydne rybu. Odpol.ma napr.ovoce s vlockama,rohlicek,mlecnou kasi,taky nejakou dobrotu treba musli tycinku. Vecere ji davam maly,protoze chci aby si dala hlavne kasi,kdyz nepije mlicko. Takze klidne i co zbylo z obeda :slight_smile: po vane dostane 300mil.kase a doufam,ze pak padne:slight_smile:. Behem dne ji taky davam nejakou detskou susu,nebo piskot,detsky krupky :slight_smile:
27. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky přemýšlely jste už nad první oslavou ?
27. čer 2012 v 18:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od kdy se pouziva ta vetsi autosedacka,jak uz sedi po smeru jizdy? A planujete nejakou dovcu?:slight_smile:

Kdyz bude hezky,tak oslavu udelame na zahradce s rodinou. Libil by se mi velkej a prepatlanej dort,ale ja pect moc neumim,takze ho asi obedname :slight_smile: balonky,hudba,bazenek a hodne gratulantu,aby si maminka odpocinula hihi :slight_smile:)
27. čer 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klari270 My ji používáme už dva měsíce takže tak od toho osmýho měsíce, protože vajíčko pro nás bylo nepohodlný a zvedal se z něho. Chce už vidět. Tak my už máme objednanej dort i pozvánky. Ještě nakoupit vyzdobu a všechno připravit. Máme hodně kamarádů tak se z toho zblázdnim :unamused:
6. črc 2012 v 07:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím jak vypadá Váš jídelníček, přijde mi, že Dáda často jí, ale zase nedejte mu,když má hlad. A kolik by měl vypít UM? Dřív sjem ho kojila tak v tom nejsem tak zaběhlá. Díky
6. črc 2012 v 07:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval bud rada, ze Davidek papa, ja bych takhle male deti neomezovala :slight_smile: Krom toho oni vydaji strasne moc energie :wink:

Jee tak v pátek je Karolce rok!!! Nemuzu tomu verit, tuhle nedeli mi udelala prvni krucky, sice po trech hned spadla, ale bylo to nadherny, hlavne jak z toho sama mela radost. :slight_smile:

Vsem miminkum preji vse nejlepsi, at vas nezlobi a delaji vam jen samou radost. :slight_smile:)
1. srp 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klari270 Ju já jsme, už váží jedenáct kilo :grinning: Ale hlavně, že mu chutná a je spokojenej. My slavíme rok 11 a už ted se stresuju s oslavou, máme moc přátel tak to chceme oslavit i s nimi, do toho rodina takže to bude blazinec a já budu lítat jak fretka :( snad to zvládnu všechno
2. srp 2012 ve 13:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval tak to maj s Karol stejne ta vazi 11,5 ale je hodne velka....to se uz pronesou vid.

Oslavu mame za sebou, bylo to uzasny, pocasi se nam vydarilo, meli jsme to na zahrade, ale musim rict, ze jsem se fakt nezastavila. :slight_smile: Meli jsme tam teda jen rodinu, ale i tak nas bylo skoro 20. Karolka si to teda fakt uzila, byla nadsena a doporucuji balonky, deti si s nima suprove vyhrali :slight_smile:

Tak drzim palce :wink:
7. srp 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klari270 TO TEDA PRONESOU TO MÁŠ PRAVDU, TAK TO GRATULUJEME K PRVNÍMU ROČKU :slight_smile: My tež na zahradě,ale mám e ji hned před barákem takže to snad půjde, prosimtě můžeš poradit co s eosvědčilo k pití a jídlu, mám z toho hlavu jak balon. Přijde asi 30-40 lidi,ale na třikrát, ráno kamarádi, odpoledne rodina a druhý den zbytek rodina sestřenka atak.
8. srp 2012 v 08:17  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval tak jak jste to zvladli? A co oslavenec? A maminka se nezastavila co :slight_smile:) Ja si to s pitim precetla az ted, ale stejne bych asi nepomohla...my jsme meli hrozny vedro, takze cokoliv studenyho + klasika pivo, vino, deti stavicky.

Asi jsme v tyhle diskuzi zbyly uz jen my dvě :slight_smile:))
19. srp 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klari270 Ahojky, tak oslava fakt blazinec a hlavně ty peníze :( nejsme zrovna z bohatý rodiny takže nám to nabouralo celkem rozpočet. Ale co hlavně, že náš prcek ten rok pořádně oslavil a dostal krásný dárečky. Já z tý oslavy neměla vůbec nic a manžel taky ne. Ten lítal kolem dětí a já obsluhovala, jak říkáš blázinec hrlza děs. Až budu mít chut a víc času dám fotečky. Bylo vedro takže nějaký mísy ty nikdo nejedl, nejvíc se osvědčily pizza šneky z listovýho těsta,který jsem pekla do jedný ráno :grinning: Pro přístě budu zkušenější.
19. srp 2012 ve 22:41  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Äsi sem už nikdo nechodí :slight_smile: co je s váma holky :slight_smile: ?
20. srp 2012 v 15:15  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek