• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko/a v září 2014

29. července 2014 
autor
@leonakv Ahojky :slight_smile:, no já se momentálně cítím nedočkavě :slight_smile: Zítra jdu k dr. na další ultrazvuk tak jsem zvědavá :slight_smile: A je mi dneska nějak špatně, jsem si dala hranolky, tak mě je teď špatně :D
@pear Tak to je fajn, že další se mezi nás přidává... :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alpinka1 ahoj:slight_smile: pridavam se a vsechny moc zdravim...taky mam termin porodu podle MS 11.9 2014:wink:
12. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Jéééé to se máš, já když měla jít k Dr tak jsem nemohla ani dospat, v kolik jdeš? Hranolky jsou v pohodě, já teď ujíždím na rybím salátu v majonéze :grinning:
12. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak snad se kvám budu taky moct přidat:slight_smile: našli jsme taky na testíku 2 čárečky..nevím alek dy mám jít k doktorovi..ale zkusím zítra zavolat a oni mi řeknou co a jak..ale holky stále tomu nemůžeme s manžou uvěřit..tolik zklamání při čekání na menzes a najednou tohle..je to nádhera snad budeme všechny v pořádku a hlavně ty naše fazolky..
12. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lisacek55 Ahoj, vítej mezi námi :grinning: a gratuluji :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenssy Ahoj tak koukám, že letos zase bude plno dětiček, ten podzim byl ale plodný :grinning: tak tě tady pěkně vítáme :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonakv děkuji..moc..holky taky máte ten divný pocit??je to zároven radost ale zároven strach...
12. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear tak to já naštěstí nevím co opar je :slight_smile: právě toho se bojím abych nehysterčila když náhodou srdíčko neuslyším, u prvního mimi jsem vůbec nevěděla, že něco takového existuje. :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenssy jojo, to znám ale to přejde hlavně všechno ber v pohodě, odpočívej a užívej si to :slight_smile: Já jsem ze začátku měla až panickou úzkost z toho prcka a v hlavě plno otázek o kterých jsem pochybovala. Opravdu, chce to klid a uvidíš všechno bude v pořádku :grinning:
12. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@leonakv Zítra jdu už po druhé :slight_smile:, jdu na 9.20h :slight_smile: Tak že hned ráno :slight_smile:
@lisacek55 Ahooojky, já mám termín den po Tobě :slight_smile: 12.9.2014 :slight_smile:
@lenssy Ahojky, tak to je super zpráva já když jsem to našla na testu tak jsem tomu nemohla uvěřit :slight_smile: Ale jsme moc a moc rádi, a teď doufáme, že vše bude v pořádku :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv jj snažím se být v klidu akorát horší je to v práci bojím se na cokoliv šáhnout aby se nic nestalo...strašně se hlídám..až moc..no snad mě zítra doktor vezme ale podle toho clearblue jsem ted asi 4-5 týden..tak to asi nic vidět nebude.. tak nevím co bude... :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenssy kde pracuješ?
12. led 2014 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka dělám v supermarketu..ale dělám vše od pokladny po příjem..
12. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenssy každopádně už by tam mohl být vidět žloutkový váček, a za cca 2 týdny už srdíčko. Těhotenství není choroba :grinning: ale je fakt že bys měla být na sebe více opatrnější a hodně záleží na tom co děláš. Já jdu už od pondělí na nemocenskou, pro jistotu, denně mám hrozné motolice hlavně po ránu a u prvního těhu jsem s sebou nehezky sekla v obchodě takže mám strach.
12. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenssy tak to je riziková práce? já jen zjistila minulou neděli že jsem těhotá a v pondělí jsem hned jela k dr. a šla jsem hned na neschopenku, ikdyž já dělala ve fabrice :/
12. led 2014 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka tak budu čekat na info, třeba už dostaneš i obrázek :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@leonakv Já v to jen doufám že bych ho mohla dostat uvidíme:slight_smile:
12. led 2014 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv no uvidíme zítra zavolám k doktorovi řeknu co a jak a on mi řekne co jestli mám přijít nebo to ještě nechat...vím že to není nemoc..no uvidíme jak to dopadne..:slight_smile:
12. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenssy No podle mě je to docela náročná práce, zaměstnavatel by tě měl přeřadit na nějakou lehčí práci ale nedovedu si představit co by to mohlo například být. :slight_smile: Určitě si zavolej k Dr. uvidíš to budeš moudřejší :wink:
12. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak to mám udělat abych tuhle skupinku měla v levo na liště jako třeba skupinu snažilky ?? :slight_smile:
12. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenssy Gratuluji a přeji jen samé dobré zprávy. A ten pocit taky mám - je to zvláštní, najednou přemýšlím co jím, co dělám, co kde zvedám, jakou mám náladu - už nejde jenom o mě.
Pocit štěstí a někde v hloubi strach.
12. led 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu úplně nová a ráda by jsem se k vám přidala. Máme na TT //, které jsme zjistli 2.1. K doktorce jsme objednaní až 16.1. Už nám to docela uteklo :slight_smile:. Ráda by jsem, aby bylo vidět už i srdíčko. Dle těhotenské kalkulačky na netu podle poslední MS jsem 5+3. Znamená to, že jsem v 6.tém týdnu, nebo 5tém týdnu a 3 dnech. Trošku tápu. Čerpala jsem z odkazu http://www.tehotenstvi.academy.sk/index.php .. Kde je uveden počet týdnů a dnů a pak to začíná: V šetém týdnu.... Moc děkuji za radu :slight_smile:. Pěkný den.
13. led 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jani22 ahooojky, mas to stejny uuuplne jako ja taky jsem dnes v 5+3 tim tedy 6tyden.. Je to tak.. :slight_smile: vzdy se jede postupne 5+3,5+4 ...... 5+6 a pak uz jedds zase 6+0,6+1..... A vzdy to znamena ze uz jsi v tom tydnu co nasleduje.. Takze ted jsi v 5+3 tim padem uz nabihas na 6tyden proto jsi uz v 6tydnu.. :slight_smile: snad jsem to vysvetlila dobre.. :slight_smile: coz i znamena ze jsme ve druhem mesici.. Oficialne v mesici a dva tydny ale uz opet nabihas na druhy mesic proto jsi v druhym mesici... :slight_smile: ja akorat ted jedu k dr. na kontrolu.. :slight_smile: uz jsem tam byla v pondeli minule, a dnes znova.. :slight_smile:
13. led 2014 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Denculinko, vysvětlila jsi mi to úplně skvěle. Děkuji moc. Já jsem k dr teprve objednaná, tak jsem zvědavá, co mi řekne a zda mé výpočty jsou správné. Určitě napiš jak jste dopadly a jak už jste veliký. Jak se jinak cítíš? Já jsem jen děsně utahaná jak kotě a točí se mi hlava.
13. led 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisacek55 Ahoj, vítám tě tady :slight_smile:
13. led 2014 v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Ahojky! :slight_smile: tak co kontrola? máš fotečku? doufám, že je vše ok, myslela jsem na vás!
13. led 2014 v 10:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny moc zdravim :wink: K Dr. jdu poprve az ve stredu a strasne to neutika !!! nemuzu se dockat. ( to bych mela byt 5+6 ) tak snad neco uvidim. Zatim to mam potvrzene jen ze trech testu, ale ten posledni s citlivosti 25 mel uz poradne dalnice tak snad bude vse jak ma byt. Nejak me to porad nedochazi :slight_smile:
@denculinka koukam, ze jsme stejny rocnik ;)
13. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jani22 tak to jsrm moc rada..:slight_smile: jinak citim se, tak stale stejne.. Unavena, nafoukla,ale jinak pohoda zatim nijak nevolnosti nemam... :slight_smile:
@alpinka1 juuu ty jsi zlaticko.. :slight_smile: vse dopadlo na vybornou, rosteme mame 2,3mm :slight_smile: a fotecku mam a dodam vecer.. :slight_smile:
@lisacek55 opravdu..?? Tak to je super... :slight_smile: a koukan i spolecny tyden mame.. :slight_smile:
13. led 2014 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsem 5+0tt (začínám 6týden), mohu se přidat k vám?
13. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak můj ultrazvuk :slight_smile:
13. led 2014 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek