• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko/a v září 2014

29. července 2014 
autor
@kimby To víš že jo vítej :slight_smile: ;)
13. led 2014 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimby vítám tě :slight_smile:
13. led 2014 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka jééé to je drobek :slight_smile: a už viděli srdíčko? Vystavili ti už těhu průkazku?
14. led 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leonakv jeste ne, pry ze uz ale za 14dni uz urco uvidim.. :slight_smile: o prukazce nic, ale snad taky priste.. :slight_smile:
14. led 2014 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se k vám přidávám, po roce snažení se konečně zadařilo, podle PM bych měla mít termín 10.9.2014, testjsěm si dělala na silvestra a od 3. sem doma na nemocenský :frowning2: , začala jsem špinit a beru utrogestan, mám být v klidu a bez pohlavního styku :frowning2:
14. led 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marmazel ahoojky, tak vitame Te.. :slight_smile: a jen tak dal, at rostete a jste zdravi.. :slight_smile:
14. led 2014 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka děkuji :slight_smile: dneska jdu na kontrolu, tak snad už bude srdíčko :slight_smile: nevíte od kterého týdne se dává průkazka? Přece jen už je to nějaký pátek, co jsem byla těhotná k malé. :slight_smile:
14. led 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marmazel tak to pak dejte vedet.. No ja jsem byla vcera na kontrole a to jsem byla 5+3 6tyden, a srdicko pry bude az dalsi kontrolu a prukazka asi tky.. :slight_smile:
14. led 2014 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka tak uvidíme :slight_smile: koukala jsem ti do albíčka, měla jsi slabou druhou čárku, takže se mimi nejspíš chytlo dýl, to jsem měla u malý :slight_smile: Takže podle UTZ bylo těhu mladší než podle PM, teď sem mi dělala test den před očekávanou monstruací a byla krásná (ta druhá čárka) tak uvidíme dnes podle UTZ jaký bude výsledek :slight_smile:Koukala jsem , že je ti 21 let, a dle ovu testů se mimi plánovalo :slight_smile: my sme taky plánovali, bylo mi 20 když jsem otěhotněla a manžel o rok starší. A dost dlouho se lidi kolem nás divili, že v našem věku byla malá plánovaná. V dnešní době to většina asi bere, že mladý lidi, když mají děti, že to asi byla nehoda :frowning2:
14. led 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marmazel jojo, nejdrive jsem mela ducha, a pak uz krasnou.. :slight_smile: ale dr. me rikala ze to vse sedi zatim, ze pockame az za tech 14dni zda se neco neposune... :slight_smile: ano ano je planovany, ale k kvuli memu zdravi jsme rekly ze do toho pujdeme kdyz me to pomuze.. :slight_smile: a na po druhe se teda zadarilo a je to tam... :slight_smile: a ty by jsi mela byt v kolikatym..??:slight_smile:
14. led 2014 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka taky v 6. dneska 5+6. kuli zdraví? co to má znamenat, jestli se můžu zeptat :slight_smile:
14. led 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada bych se k Vám přidala. Dle PM by měl být můj termín 8.9.2014. První test sem si dělala 6.1 a nevěřila svým očím. 8.1 překontrolováno :slight_smile: Dr. si mě pozvala až na 27.1.2014, takže zatím jen čekám a doufám že bude vše v pořádku. Zatím bych měla být 6+1, ale kdo ví jak se to po doktorce změní. Je to ještě tak za dlouho :frowning2: Každopádně Vám vše drzím palečky a jsem v tom s Váma :slight_smile:
14. led 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marmazel ja jsem dnes 5+4..:slight_smile: a v kolik jdes na kontrolu..??:slight_smile: no mel jsem hrozny krece do bricha kvuli cystam.. A tak me bylo doporuceno tehotenstvi.. :slight_smile: ze to odboura.. :slight_smile:
14. led 2014 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@artee01 ahoojky, vitam te mezi tehulkami... :slight_smile: a gratuluji... :slight_smile: ja jsem dnes 5+4 a k dr. na dalsi kontrolu jdu take 27. ,kde uz pry bude i srdicko... :slight_smile:
14. led 2014 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka mám tam být ve 12.10, ale jedu dřív, musím ještě do práce odnést naplánovanou docházku :slight_smile: jéééé, to je hezký, a je vše v pořádku?
14. led 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artee01 ahoj, vítám tě, ono to tak bývá, dr. si tě většinou pozve dýl, kůli tomu aby už na UTY bylo něco vidět, určitě bude vše v pořádku :slight_smile: já sem šla hned, kúli tomu, že sme se dlouho snažili, a i během snažení byli problémy, a taky kůli práci, děláme 12 a taháme těžký balíky.
14. led 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marmazel jo takhle tak pak pisni jak si dopadla... :slight_smile: v poradku jsme, dr. nas vcera chvalila ze pekne rosteme.. A me se pekne kulati brisko... :slight_smile: takze parada.. :slight_smile:
14. led 2014 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmazel Ahojky moc tě tady vítám já jsem dnes 7+5, a další kontrolu mám 22. ledna a to bych měla být už skoro v 9 týdnu, to mi slibovala, že mi průkazku vystaví. U prvního těhu jsem jí měla hned po první kontrole, jinak od pondělí jsem na rizikovém a pokud máš tak náročnou práci je lepší zůstat doma :slight_smile:
14. led 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artee01 ahojky, tak vítej....já jdu na utz příští pondělí..asi po 14 dnech čekání a nervozity, co se dozvím...Čekání je strašné...doufám, že to bude všechno v pořádku a koukala jsem, jak jsi psala o své práci...dělám něco podobného, takže přemýšlím, co mi na to doktor řekne....necítím se nejlépe, nohy mě bolí a to mě čeká inventura a tři 12 za sebou....:frowning2:
14. led 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se taky přidám do klubu :grinning: , dnes bych měla být 5+3,ale podle toho že mi na pohotovosti v sobotu naměřili váček 3mm,tak to bude asi o týden mladší :slight_smile: , ve čtvrtek mě čeká kontrola u mého doktora, tak snad prcek povyroste a vše bude o.k. :wink:
14. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kata1988 Ahojky tak tu vítej :slight_smile: Já jsem dneska 5+4 :slight_smile: a včera když jsem byla na kontrole, tak jsme měly 2,3mm :slight_smile:
14. led 2014 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alpinka1
@denculinka děkuji za přijetí a za přivítání, já včera už musela na noční a tak jsem na pc nebyla.

@denculinka krásná fotečka, já viděla bublinku jen na obrazovce, za týden jdu na kontrolu.

Měla bych jen mimo otázku, máš v plánu po "naplnění diskutujícími" diskuzi zamknout jen pro stávající? Ráda bych psala více, ale nemám s otevřenými diskuzemi dobré zkušenosti, proto se ptám.
14. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1988 Ahojky, vítej. Pěkně se tu množíme :slight_smile:
14. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ja se pridavam, sice jsem porad v praci, tak moc nestiham psat, ale budu se snazit vzdycky vsechno poctive docist :slight_smile: Ja jsem mela posl. MS 24.11, takze podle toho bych mela byt uz 7+2, ale mivam pozde ovu (az kolem 24 DC), takze jsme trosku "opozdeni" :grinning: Minuly patek jsem byla u doktorky a na UTZ byla tecka, 3 mm, a hcg jsem mela 1200, ale kolik teda jsem mi nerekla... Ale podle tech hodnot jsem to hledala na netu, ze budu spis tech 5+neco, coz by i tak odpovidalo... na dalsi kontrolu jdu 23.1., tak uvidime... Jinak musim zatukat, ze mi zatim vubec nic neni, obcas zaludek na vode, ale jinak OK, tak snad to vydrzi az do konce :grinning: Tak drzim palce vsem novopecenym tehulkam a zatim ahoooj :slight_smile:
14. led 2014 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kimby Jojo já bych jí viděla taky jen na obrazovce, ale poprosila jsem zda by mě ji nevytiskla :slight_smile:
Jinak no ráda bych ji uzamknula, ale nevím jak se to dělá :slight_smile:
@faminka Tak to i Tebe vítám :slight_smile: Je to krásný že se tu množíme ... Jinak já jdu na kontrolu 27.1. tak jsem taky zvědavá co už bude vidět více :slight_smile: včera jsem byla u dr. a měly jsme 2,3mm tak že taky krásný ... příště už by mělo být prý vidět i srdíčko :slight_smile:
14. led 2014 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka tak já zkusím požádat příští týden, kdy jdu na KO :slight_smile:

jinak diskuze jde uzavřít jen pro členy (přidávat se mohou další maminky, ale požádáním tebe a ty jméno připíšeš)...

když vyjedeš nahoru, jako zakladatelka máš možnost pod názvem diskuze: Změnit (vypsat přezdívky holek - členů, kteří mají přístup sem do diskuze), taktéž je vymazávat či přidávat.
14. led 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...taky se přidám...já si dělala test 4.1 a u doktorky jsem byla 9.1 a potvrdila mi test ale byla jsem tam bzro asi 4t.
14. led 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindoska já testovala 5.1. :slight_smile: očekávaná ms byla 7.1. a jsem dnes 5+1
14. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dnes chuť na Honzovy buchty s tvarohem, tak už se připravuje těsto :slight_smile:
14. led 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lindoska Tak to gratluji.. :slight_smile: A Vitam vas tady.. :slight_smile:
14. led 2014 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kimby to ano, ale ono to pry uz nejde kdyz to je uz skupina zalozena, bych musela zalozit novou diskuzi.. :(
14. led 2014 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek