• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko/a v září 2014

29. července 2014 
Tak se hlásím, všechno je v pořádku, můžu prý být spokojená, měříme 2,1 mm a máme i srdíčko :slight_smile: na kontrolu za 3 týdny, průkazka až ve 12. týdnu, prý mi neuteče :slight_smile:
14. led 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se hlásím.
Dnes na první kontrole. Mimi má 8 mm, srdíčko bije. Na kontrolu jdu za 14 dní, a měla bych dostat žádanku na primotrimestrální screening.
14. led 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marmazel tak ti je super, jen tak dal.. :slight_smile:
@pajush Ahoooj pajus, tak to je supeeer .. Taky jdu na kontrolu za 14dni.. :slight_smile: Tak uz si i navstivila MK..?? :slight_smile: Jsi rikala, az to bude aktualni.. :slight_smile: moc gratuluji.. :slight_smile:*
14. led 2014 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka jj přesun z beremka na koníka se stal aktuální :slight_smile: . No spadl mi kámen ze srdce, byla jsem z toho dnes nervózní. Doufám, že těch 14 dní uteče rychle.
14. led 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajush To mi povidej, taky jdu za 14dni na dalsi kontrolu.. :slight_smile: ,a nejak se to vlece.. :/ Ale zvladneme to...:slight_smile: Ja uz tak moc nechodim na womenzone.. :slight_smile:
14. led 2014 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka no snad se to tolik nepovleče. Se dočkáme. Když si vezmeš, že na kontrolu jsi teď čekala týden a uteklo to jako voda.
14. led 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajush No moc to neuteklo.. :slight_smile: ,ale dalo se to vydrzet.. :slight_smile:
14. led 2014 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka tak tohle bude trvat ještě jednou tolik :slight_smile: no taky se nemůžu dočkat :slight_smile:
14. led 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pajush A v kolikátým jsi tedy? :slight_smile:
14. led 2014 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka dnes 6+4, pan doktor nic neříkal, tak snad to odpovídá.
14. led 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajush To já jsem 5+4 :slight_smile: ,a dr. říkala když jsem se jí ptala tak že to zatím odpovídá, ale že to se může měnit protože rosteme rychle :slight_smile:
14. led 2014 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka jj koukám, že jsme přesně o týden :grinning:
No jsem zvědavá o kolik zvládnou za těch 14 dní povyrůst.
14. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka já mám jednu svou diskuzi, nejdříve byla normálně otevřená a pak jsem vypsala jména členů, kteří mají přístup a jiní se tam vlastně nedostanou (jen přes zakladatele a žádost), snad to půjde i tady, já bohužel po zkušenost veřejně psát moc nechci :frowning2:
14. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajush No my jsme za týden vyrosly o 0,7mm :D Měly jsme 1,6, a další týden 2,3 :slight_smile:
@kimby Ale mě to nikde nenabízí pod názvem nic :( Ráda, bych to udělala...
14. led 2014 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka teda krásný skok :slight_smile: jsem také zvědavá, o kolik to po týdnu bude, půjdu v úterý :slight_smile:
...jak je název skupiny, pod tím názvem nevidíš slovo ZMĚŇ (vidí jen zakladatel skupiny)? tuším, že modré písmo?
14. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kimby To snad bude větší ... :slight_smile:
Mám tam tohle - Miminko/a v září 2014
14. led 2014 Fórum > Společný termín, místo • Už se mi to nelíbí • 7
fotoportrét
denculinka Ahojky Všem budoucím maminkám ... ;) Založila jsem diskuzi, aby jsme si mohly psát my co máme termín blízko u sebe ... emoticon Tak snad se někdo přidá ,a budeme si moc psát a vzájemně se informovat jak a co se u nás děje emoticon
10. led v 19:37 • čeká miminko, termín má v září 2014 (6. tt) • Odpověz • Pošli IP •
14. led 2014 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimby no já to mám takový složitý...ja přesně ani nevím kdy byl začatek poslední menstruace...takže přesně budu vědět až pujdu na kontrolu
14. led 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka děkuji za přivítání a také gratuluji
14. led 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lindoska Děkujeme ... :slight_smile:
14. led 2014 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska jůů to bude pěkné překvápko tedy :slight_smile:

@denculinka ty jo, zvlášní, tak jedině přes správce, @isoldaeva škoda, já už si nepamatuji, jak jsem to kdysi udělala u své diskuze z otevřené-na uzamčenou pro zvané
14. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kimby Zkusila jsem jí napsat, tak uvidíme zda to nějak půjde... :slight_smile:
14. led 2014 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka no je to rychlost :grinning: je tak dál,ať nám pěkně rostou.
14. led 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pajush To ano jen tak dále :slight_smile:
14. led 2014 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve ctvrtek mam jit na kontrolu(mela jsem problemy se spinenim a jednorazovym krvacenim),jsem nervozni jak pes,aby to vse bylo ok :wink:
14. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pročítám jak vám ty miminka pěkně rostou a mám radost. Já ještě musím vydržet do čt a také budem vědět jak jsme na tom. Moc se těším, co mi pani doktorka řekne a hned si vezmu fotečku na vytvoření albumu. :slight_smile:. Máte některá radu na to jak si udělat relax? Dnes jsem opravdu neměla dobrý den.... A vanu si dát nemůžu...
14. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neuvidí přátelé že jsem tady? Mám zde příbuzné a nerada bych, aby to zatím někdo věděl, takže pokud jde skupina zamčít půjdu moc ráda. (kdyby to měl někdo vidět tak mě raději smažte :D) Zatím to ví jen manžel a já a je to hrozný, nejraději bych to všem chtěla říct a podělit se s ostatníma, neumím to v sobě držet, tak chci aspoň tady pokecat, tak snad to nikdo neuvidí že tu jsem, chceme to oznámit později, pokud možno, a pokud to na mě nepůjde moc vidět. Vy už jste to řekli rodině? Jinak zítra jdu poprvé na gyndu a měla bych být tak 6-7tt, tak uvidím :slight_smile: Snad bude všechno v pořádku :slight_smile:
14. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agnes91 Ahojky,, vítám tě tu :slight_smile: No snad to neuvidí, ale nic nemůžu zaručit :slight_smile: Chtěla jsem tuto skupinu zamčít, ale nejde to už prý... :/ Tak že bohužel to nedopadne... jedině založit novou skupinu, ale předešlé komentáře hold se vymažou :/,což bych nerada... Jinak my jsme to rodině už řekly, a zítra to jedeme říkat zbytku.. :slight_smile: Já na žádné pověry ani nevěřím, já si říkám že kdyby se mělo něco stát (což doufám že nestane a nechci zakřiknout..), tak by se to stalo, a budu mít tu rodinu která mě podpoří v tom :slight_smile:
14. led 2014 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už to většina taky ví, a kdyby se náhodou něco stalo, taky bych na to nechtěla být sama :slight_smile:
14. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky se máte že jdete tak brzo ke gyndě, já si musím počkat do přítího čtvrtka :frowning2: páč jindy nemaj volný termín
14. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes91 také jsem chtěla psát až bude uzamčená skupina :frowning2:

@denculinka tak to zkopírujeme ty příspěvky?
14. led 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek