• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko/a v září 2014

29. července 2014 
@denculinka
@marmazel
@kmotrice Tak to je škoda že to nejde uzamčít, no snad to tu nenajde a kdyby náhodou jo, tak si to snad nechá pro sebe, než bych to tu "zveřejnila" :slight_smile:
Tak to máte fajn, já bydlím na vesnici tak ani nechci aby to tu hned každý věděl, zatím čekáme na zítřek na potvrzení a pak se rozhodneme kdy to oznámíme :slight_smile:
Tak to je blbí že musíš tak dlouho čekat, ale aspoň pak bude o to víc vidět ;)
Jinak se ségrou to stejně budu muset probrat protože nám právě oznámili s přítelem termín svatby, který je skoro stejný jako můj termín porodu!! tak ji budu chtít aspoň přesvědčit o měsíc později, přece bych si nenechala ujít svatbu ségry :slight_smile: Sice jsem první rodila o měsíc dřív ale teď na to nemůžu spolíhat, že.... :slight_smile: Už máte některá těhotenský průkaz?
14. led 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimby To by bylo super, kdyby se to zkopírovalo, myslím že by nás tu i dost přibylo, myslím že každá to hned nechce říkat, kvůli tomu že tu má třeba známé .... a chce třeba počkat na potvrzení gynekologa apod, ale zároveň se chce anonymně dělit o těhotenský pocity, nálady a tak :slight_smile:
@denculinka
14. led 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes91 bohužel nemám dobré zkušenosti s psaním osobních věcí veřejně, šmírováníčko bohužel funguje, takže já uvidím, zda bude uzavřená skupina či bohužel se rozloučím :-/ což bych nerada
14. led 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimby Jojo,vidím to stejně.... taky bych nerada, ..
14. led 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes91 nemuselo by se ani kopírovat....kdo by měl zájem do uzavřené skupiny, vypíšou se přezdívky=dostanou přístup, napíše každá o sobě pak úvodní příspěvek a může to fungovat, ale nechám to na zakladatelce...
14. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimby To by bylo fajn, záleží na zakladatelce :slight_smile: @denculinka
14. led 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kimby Tak jsem udělala soukromou diskuzi :slight_smile:
14. led 2014 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
,,TAK MÁME SOUKROMOU DISKUZI :slight_smile:, TAK ŽE KDO TUTO NAJDE STAČÍ SE CHTÍT PŘIDAT K NÁM DO SOUKROMÉ, A RÁDI PŘIDÁME :slight_smile: ,,
14. led 2014 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka hoď prosím odkázek, kdyby někdo nedohledal :slight_smile: a děkujeme ti!!!
14. led 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, chtěla bych se taky přidat mezi vás :slight_smile: odkázek bohužel nefunguje :cry:
15. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám - // jsem našla dnes, jsem v 4tt. Doufám, že se drobek bude dobře vyvíjet :slight_smile:
15. led 2014 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pravděpodobně budu patřit do vaší skupiny - v pondělí jdu poprvé na kontrolu a jsem moc zvědavá. Mohla bych se připojit do soukromé skupiny?
16. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky i já se k vám přidávám, dnes bych měla být 6+1, dr. mi dnes řekl, že to cca odpovídá. Další kontrola 6.2. Jinak jsem 3 měsíce po potratu, tak se trochu víc bojím...termín vychází na 10.9.
16. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já se pak snad také přidám, zatím to ještě nechci moc zakřiknout, první kontrola mě čeká v pondělí :frowning2: jsem 4 měsíce po potratu.....takže dokud nebudu aspoň tak ve 4. měsíci, asi ani nebudu věřit, že jsem těhotná :slight_smile:
@janetoty ahojky a můžu se zeptat, jak to zvládáš? já moc ne :frowning2: doufám, že se brzo srovnám a přastanu se bát, že to dopadne stejně :wink:
16. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko ahoj taky se bojím, ale minule jsem v této době už špinila a pomalu začala i krvácet. Teď to vypadá, že je vše na dobré cestě :wink: taky to nikde nechci rozkřikovat, aspoň než bude srdíčko
16. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak snad je :slight_smile: no my právě měli srdíčko a všechny výsledky z krve a moči byly OK, už i průkazku jsem měla a najednou nám 10+5 přestalo tlouct :frowning2: takže z toho mám zase hrůzu, že budu zas tak dlouho čekat a něco se pokazí. ale s tím nic nenadělám. :wink:
16. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko to chápu, já měl být v 8.tt ale prcek se zastavil na 5.tt. byla jsem ale hodně nemocná, tak neměl moc šancí přežít... Neboj, teď už to určitě dotáhneme do konce :slight_smile:
16. led 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty beru Tě za slovo, tu smůlu už jsme si vybraly :slight_smile: takže teď hodně vitamínků a nesmíme se nervovat :wink:
16. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko přesně tak :wink: mě říkal dr. ať se vyvaruju virozám, ale jak to udělat? a ať neberu útokem slevy v obchoďácích, že bych neměla běhat :wink:
16. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pokud by jste meli zajem neco pokoupit pro budouci lasky ,tak jsem neco dala na bazarek
16. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty mně zas řekl, ať dělám všechno :grinning: že nejhorší je na sebe dávat pozor a tím nad tím zbytečně přemýšlet. akorát jsem dostala zakázané stěhovat skříně :grinning: :grinning: v tom ho asi poslechnu :slight_smile: no s těma virózama je to těžké.....venku ani teplo, ani zima.....člověk kolikrát neví co na sebe....já piju aspoň čaj s citrónem....říkám si, že stejně nic lepšího jak Céčko není :wink: manžel měl přes Silvestra chřipku, tak jsem spala v jiné místnosti, abych to od něj nechytla. zatím to nějak zvládám (ťuky ťuk- musím zaklepat).
16. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, ráda bych se přidala do skupinky, předevčírem jsem našla slabší // na testíku,ale krásně sílí. Pokud bude vše jak má, termín bych měla mít někdy koncem zář :slight_smile:
17. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko tak my předěláváme baráček, takže radši nic netahám...minule jsem právě byla hodně nemocná, takže prcek neměl šanci, takže se tomu taky snažím všelijak vyvarovat
18. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denculinka ahoj prosím tě, je nějaká soukromá diskuze nebo není? díky
18. led 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nevím, zda sem ještě nakukujete, když máte soukromou diskusi, ale mám doma jedno neotevřené balení Femibionu 800 pro první trim. Dostala jsem ho darem, nepoužila, kdyby měl někdo zájem, věnuji za poštovné.
19. led 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, muzu se taky pridat? v sobotu jsem nasla 2 carky. Ten link na soukr. diskuzy mi nejede :frowning2: termin mam 27.9. dik :slight_smile:
21. led 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty správně děláš :wink: já skončila ve čtvrtek v nemocnici.....s hematomem....špinila jsem....musela jsem být hospitalizovaná kvůli kapačkám :frowning2: naštěstí to vypadá, že je to zažehnáno. hematom se vstřebal. dneska mě pustili. akorát to přiživilo můj strach :angry:
21. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacapa taky mi to nejde...tak sem asi koukám sama :grinning: ráda tě tady vítám :slight_smile:
21. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko můžu se zeptat v kolikátém týdnu si začala špinit a hematom byl vidět na UTZ? Také jsem špinila (doufám, že už to zkončilo) byla jsem u své doktorky a zdálo se jí vše v pořádku...viděla náznak dutinky...víc zatím vidět nebylo a tak jdu zase na UTZ za týden...? Mám se šetřit a odpočívat...
21. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek