Miminko/a v září 2014

Ahojky Všem budoucím maminkám ... 😉 Založila jsem diskuzi, aby jsme si mohly psát my co máme termín blízko u sebe ... 🙂 Tak snad se někdo přidá ,a budeme si moc psát a vzájemně se informovat jak a co se u nás děje 🙂
janetoty
21. led 2014
@doko tak budu držet palce, nechceš taky do té soukromé diskuze?
holky napište zakladatelce, ona vás přidá
lupinpupin
21. led 2014
@janetoty díky, napsala jsem jí SZ, tak snad mě také přidá 🙂
doko
21. led 2014
@lupinpupin byl vidět v 7. týdnu (myslím 6 plus 4 jsem byla). a za těch 5 dní se vstřebal 🙂 byl hodně maličký, ale protože mám docela blbou anamnézu ( potrat a po IVF) tak mě dali na ty kapačky. jinak by mě prý poslali taky domů a abych ležela 😉 ale už u mě nechtěli moc riskovat. tak doufám, že Tobě se tam taky ztratí, co tam být nemá 😉 špinit jsem začala v ten čtvrtek, hned jak jsem to viděla, tak jsem jela na pohotovost a po první kapačce to naštěstí přestalo. a ten odkaz nejde asi všem, taky jsem zkoušela, ale marně 😞
doko
21. led 2014
@janetoty já pořád nevím, jestli to má smysl. ještě na tu soukromou radši počkám 😉 až budu cítit, že je nejhorší za mnou, přidám se, tak mi tam drž místečko 🙂
lupinpupin
21. led 2014
@doko aha, tak já byla u dr. včera... to jsem byla 5+6tt v so jsem začala špinit (jen velice lehce, bylo to jen na papíře) sem tam to přestalo, sem tam trošku. Včera jsem voalala a měla jsem se raději dojít ukázat...podle UTZ vše v pořádku, nikde dr.nic neviděla,tak jsem si jen říkala jestli ten hematom je viditelný na UTZ...a jak je vidět,tak je a naštěstí tam nic neviděla...tak dobrý. Dnes se zdá, že se to zastavilo,tak to spíš vypadá, že jsem jen špinila v době MS...
Tak držím palce at je vše o.k.
doko
21. led 2014
@lupinpupin jo aha, tak to je super, že tam nic neviděla 😉 to ona by určitě viděla. já jsem měla nějaký úplně malilinkatý a vidět šel 🙂 jo to špinění jsem měla podobné. ale to špinění je nevyzpytatelné, moje obě sestřenky špinily až do konce šestého měsíce a mají zdravá mimča. to se prostě někdy tak podaří. hlavní je, že Tě viděla doktorka 😉
lupinpupin
21. led 2014
@doko jj, jsem se pak uklidnila, že je vše ok. samozřejmě, že v tomhle období ti nikdo ni neřekne 100% jak to dopadne,yle vím, že si mě ted troku víc pohlída...
kacapa
23. led 2014
ahojky, hlavne nestresovat, to je nejhorsi. Ja se modlim, aby to tentokrat vyslo, uz mam min rok spatne tehu za sebou 😞
janetoty
7. únor 2014
@doko ahoj tak jak jsi na tom?už byla kontrola?
doko
7. únor 2014
@janetoty ahoj, ty jsi snad telepatik 🙂 včera jsem na Tebe myslela, jak se asi máš a jaký to je v té soukromé diskuzi 😉 jo na kontrole jsem byla v polovině 9. tt a všechno bylo v naprostém pořádku. teď ve středu jdu na další kontrolu, tak se hodně bojím. to bych měla být 10+4 (a minule jsme o to přišli 10+5). tak doufám, že tentokrát to bude s dobrým koncem :-N a co ty? jak se máš?
janetoty
7. únor 2014
@doko tak moc držím palce 😉 já byla včera jsem 8+4 a vše v pořádku, srdíčko tluče jak o život, takže jsem uklidněná na chvíli, další kontrola až za 3 týdny...už s průkazkou 😃 jinak mi minulý týden bylo dost nevolno, ale ustála jsem to, snad už to bude lepší.
doko
7. únor 2014
@janetoty já mám taky slíbenou průkazku, když bude vše ok, tak uvidíme. mě se nevolnosti drží už od osmého týdne a vůbec to nepřestává 😞 je to nepříjemný, ale říkám si, co bych pro mimino nevydržela 🙂 děkuji, já Tobě taky a určitě se ozvu, jak jsem dopadla. opatruj sebe i prcka 😉
kass86
14. únor 2014
Ahoj holky,
nechci to zakřiknout, ale ráda bych se k vám přidala. Jsem dnes 8+2 😉. Těhotenskou průkazku už mám. Každopádně vyskytly se komplikace v podobě hematomu. Minulý týden jsem začala dost krvácet a to včetně sraženin. Manžel mě odvezl do nemocnice. Miminko je naštěstí v pořádku, což považuji za malý zázrak. Každopádně čast hematomu zůstala 😞. Musela jsem na nemocenskou a beru léky. Strašně se těším, až budu mít za sebou první trimestr. Malý je bojovník. Věřím, že vše bude v pořádku.
Přeji všem co nejméně starostí a krásné těhotenství.
doko
15. únor 2014
@kass86 ahojky, napiš zakladatelce, ať Tě přidá do soukromé diskuze, ať můžeš mezi nás 🙂
habeta
15. únor 2014
Mohla bych taky do soukrome diskuze?
monynka.s
19. únor 2014
ahoj Mohla bych se přidat ?? jsem taky zářiová 🙂)
katyska
19. únor 2014
Ahoj holky, tak se konečně přidávám mezi Vás - zářijové maminky. 🙂 Už jsem to chtěla udělat dřív, ale nevypadalo to s náma ze začátku moc dobře. V 8. tt mi gynekolog diagnostikoval syndrom mizejícího dvojčete. 😞 Prý to je běžná věc, která se vyskytuje v 50% těhotenství a mnohdy se na to ani nepřijde, ale já jsem se zrovna trefila do období kdy to na ultrazvuku bylo poznat. Takže jsem z první kontroly od gynekologa odcházela s brekem a šokem. Předepsal mi léky - kyselinu listovou a hormon Utrogestan vzhledem k tomu, že by první zárodek, který se vstřebává, mohl strhnout i ten druhý. V pondělí jsem šla s obavou na kontrolní ultrazvuk, ale vše dopadlo na výbornou! 🙂 Ten první zárodek se téměř vstřebal a druhé miminko je v naprostém pořádku. Srdíčko mu bylo jako zvon a krásně si v bříšku lebedilo. 🙂 Už jsem se i psychicky srovnala s tím, že nás tohle potkalo... není to nic hrozného, prostě to tak mělo být. Věřím, že to s naší Bublinkou zvládneme... a za 14 dní si jdeme pro průkazku. 🙂
doko
19. únor 2014
@monynka.s holky musíte si napsat o přidání do soukromé diskuze 😉
@katyska mně se taky vstřebalo dvojče na rozmezí 7. a 8. tt, ležela jsem s tím v nemocnici na kapačkách 😉 akorát já teda nebrečela, nijak jsem to neprožívala, spíše jsem byla ráda, že druhý prcek je v pořádku 🙂 přišla jsem o miminko na konci 11.tt a to teda byl horší děs běs. ale pryč se špatnýma zprávama, teď už bude jen dobře a na podzim budeme drandit s kočárama 🙂 takže holky šup šup napište zakladatelce, ať Vás přidá 🙂
habeta
22. únor 2014
@katyska jj ja mela
mela puvodne taky dve. Ale doktorka to nijak neresila. To si myslim ze te ten tvuj zbytecne vyplasil 😕
mavega
24. únor 2014
@denculinka ahoj holky, muzete me prosim pridat do te soukrome diskuze? Termin mam 4.9. Dekuju moc 🙂
danaruj
27. únor 2014
@denculinka ahoj. muzu poprosit o pridani do soukrome skupiny? 🙂 diky
mhrabankova
7. bře 2014
Ahoj, mohu se přidat? TP 11.9. 🙂
vercas01
8. bře 2014
Ahoj 🙂 tak bych se ráda přidala mezi Vás 🙂 TP máme 18.září 🙂 v pondělí jdeme na screening tak uvidíme zda bude vše oká 🙂
klaariinkaa89
9. bře 2014
Ahojky muzu poprosit o pridani do skupinky?termin porodu mame 19.zari a zatim jsme v poradku 🙂 nikdy jsem v zadne skupince nebyla a dlouho jsem taky vahala. Ale rada bych se s nekym radila 😉
klaariinkaa89
9. bře 2014
@denculinka: ahoj muzu kvam do skupinky?dekuji
anilvappp
11. bře 2014
@denculinka ahoj, můžu se taky přidat do skupiny? díky
vercik83
16. bře 2014
@denculinka ahoj,muzes me prosím přidat do skupiny soukromé?mám termín na konci září,je to moje první těhotenství,diky
denisatr
31. bře 2014
@denculinka ahoj prosím hodíš mě k vám do soukromý? díky
asagiri
1. dub 2014
Ahoj, prosím o přidání, mám termín 10.9. 😉
klara29
10. dub 2014
Ahoj. mohu se také přidat do skupiny? už konečně víme, že by to mělo být 29.9. 🙂 díky

Začni psát odpověď...

Odešli