• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko/a v září 2014

29. července 2014 
@doko tak budu držet palce, nechceš taky do té soukromé diskuze?
holky napište zakladatelce, ona vás přidá
21. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty díky, napsala jsem jí SZ, tak snad mě také přidá :slight_smile:
21. led 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin byl vidět v 7. týdnu (myslím 6 plus 4 jsem byla). a za těch 5 dní se vstřebal :slight_smile: byl hodně maličký, ale protože mám docela blbou anamnézu ( potrat a po IVF) tak mě dali na ty kapačky. jinak by mě prý poslali taky domů a abych ležela :wink: ale už u mě nechtěli moc riskovat. tak doufám, že Tobě se tam taky ztratí, co tam být nemá :wink: špinit jsem začala v ten čtvrtek, hned jak jsem to viděla, tak jsem jela na pohotovost a po první kapačce to naštěstí přestalo. a ten odkaz nejde asi všem, taky jsem zkoušela, ale marně :frowning2:
21. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty já pořád nevím, jestli to má smysl. ještě na tu soukromou radši počkám :wink: až budu cítit, že je nejhorší za mnou, přidám se, tak mi tam drž místečko :slight_smile:
21. led 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@doko aha, tak já byla u dr. včera... to jsem byla 5+6tt v so jsem začala špinit (jen velice lehce, bylo to jen na papíře) sem tam to přestalo, sem tam trošku. Včera jsem voalala a měla jsem se raději dojít ukázat...podle UTZ vše v pořádku, nikde dr.nic neviděla,tak jsem si jen říkala jestli ten hematom je viditelný na UTZ...a jak je vidět,tak je a naštěstí tam nic neviděla...tak dobrý. Dnes se zdá, že se to zastavilo,tak to spíš vypadá, že jsem jen špinila v době MS...
Tak držím palce at je vše o.k.
21. led 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo aha, tak to je super, že tam nic neviděla :wink: to ona by určitě viděla. já jsem měla nějaký úplně malilinkatý a vidět šel :slight_smile: jo to špinění jsem měla podobné. ale to špinění je nevyzpytatelné, moje obě sestřenky špinily až do konce šestého měsíce a mají zdravá mimča. to se prostě někdy tak podaří. hlavní je, že Tě viděla doktorka :wink:
21. led 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko jj, jsem se pak uklidnila, že je vše ok. samozřejmě, že v tomhle období ti nikdo ni neřekne 100% jak to dopadne,yle vím, že si mě ted troku víc pohlída...
21. led 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, hlavne nestresovat, to je nejhorsi. Ja se modlim, aby to tentokrat vyslo, uz mam min rok spatne tehu za sebou :frowning2:
23. led 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko ahoj tak jak jsi na tom?už byla kontrola?
7. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty ahoj, ty jsi snad telepatik :slight_smile: včera jsem na Tebe myslela, jak se asi máš a jaký to je v té soukromé diskuzi :wink: jo na kontrole jsem byla v polovině 9. tt a všechno bylo v naprostém pořádku. teď ve středu jdu na další kontrolu, tak se hodně bojím. to bych měla být 10+4 (a minule jsme o to přišli 10+5). tak doufám, že tentokrát to bude s dobrým koncem :sweat_smile: a co ty? jak se máš?
7. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko tak moc držím palce :wink: já byla včera jsem 8+4 a vše v pořádku, srdíčko tluče jak o život, takže jsem uklidněná na chvíli, další kontrola až za 3 týdny...už s průkazkou :grinning: jinak mi minulý týden bylo dost nevolno, ale ustála jsem to, snad už to bude lepší.
7. únor 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty já mám taky slíbenou průkazku, když bude vše ok, tak uvidíme. mě se nevolnosti drží už od osmého týdne a vůbec to nepřestává :frowning2: je to nepříjemný, ale říkám si, co bych pro mimino nevydržela :slight_smile: děkuji, já Tobě taky a určitě se ozvu, jak jsem dopadla. opatruj sebe i prcka :wink:
7. únor 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nechci to zakřiknout, ale ráda bych se k vám přidala. Jsem dnes 8+2 :wink:. Těhotenskou průkazku už mám. Každopádně vyskytly se komplikace v podobě hematomu. Minulý týden jsem začala dost krvácet a to včetně sraženin. Manžel mě odvezl do nemocnice. Miminko je naštěstí v pořádku, což považuji za malý zázrak. Každopádně čast hematomu zůstala :frowning2:. Musela jsem na nemocenskou a beru léky. Strašně se těším, až budu mít za sebou první trimestr. Malý je bojovník. Věřím, že vše bude v pořádku.
Přeji všem co nejméně starostí a krásné těhotenství.
14. únor 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kass86 ahojky, napiš zakladatelce, ať Tě přidá do soukromé diskuze, ať můžeš mezi nás :slight_smile:
15. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bych taky do soukrome diskuze?
15. únor 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mohla bych se přidat ?? jsem taky zářiová :slight_smile:)
19. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se konečně přidávám mezi Vás - zářijové maminky. :slight_smile: Už jsem to chtěla udělat dřív, ale nevypadalo to s náma ze začátku moc dobře. V 8. tt mi gynekolog diagnostikoval syndrom mizejícího dvojčete. :frowning2: Prý to je běžná věc, která se vyskytuje v 50% těhotenství a mnohdy se na to ani nepřijde, ale já jsem se zrovna trefila do období kdy to na ultrazvuku bylo poznat. Takže jsem z první kontroly od gynekologa odcházela s brekem a šokem. Předepsal mi léky - kyselinu listovou a hormon Utrogestan vzhledem k tomu, že by první zárodek, který se vstřebává, mohl strhnout i ten druhý. V pondělí jsem šla s obavou na kontrolní ultrazvuk, ale vše dopadlo na výbornou! :slight_smile: Ten první zárodek se téměř vstřebal a druhé miminko je v naprostém pořádku. Srdíčko mu bylo jako zvon a krásně si v bříšku lebedilo. :slight_smile: Už jsem se i psychicky srovnala s tím, že nás tohle potkalo... není to nic hrozného, prostě to tak mělo být. Věřím, že to s naší Bublinkou zvládneme... a za 14 dní si jdeme pro průkazku. :slight_smile:
19. únor 2014 ve 14:01  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monynka.s holky musíte si napsat o přidání do soukromé diskuze :wink:
@katyska mně se taky vstřebalo dvojče na rozmezí 7. a 8. tt, ležela jsem s tím v nemocnici na kapačkách :wink: akorát já teda nebrečela, nijak jsem to neprožívala, spíše jsem byla ráda, že druhý prcek je v pořádku :slight_smile: přišla jsem o miminko na konci 11.tt a to teda byl horší děs běs. ale pryč se špatnýma zprávama, teď už bude jen dobře a na podzim budeme drandit s kočárama :slight_smile: takže holky šup šup napište zakladatelce, ať Vás přidá :slight_smile:
19. únor 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyska jj ja mela
mela puvodne taky dve. Ale doktorka to nijak neresila. To si myslim ze te ten tvuj zbytecne vyplasil :-/
22. únor 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka ahoj holky, muzete me prosim pridat do te soukrome diskuze? Termin mam 4.9. Dekuju moc :slight_smile:
24. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka ahoj. muzu poprosit o pridani do soukrome skupiny? :slight_smile: diky
27. únor 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohu se přidat? TP 11.9. :slight_smile:
7. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak bych se ráda přidala mezi Vás :slight_smile: TP máme 18.září :slight_smile: v pondělí jdeme na screening tak uvidíme zda bude vše oká :slight_smile:
8. bře 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky muzu poprosit o pridani do skupinky?termin porodu mame 19.zari a zatim jsme v poradku :slight_smile: nikdy jsem v zadne skupince nebyla a dlouho jsem taky vahala. Ale rada bych se s nekym radila :wink:
9. bře 2014 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka: ahoj muzu kvam do skupinky?dekuji
9. bře 2014 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka ahoj, můžu se taky přidat do skupiny? díky
11. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka ahoj,muzes me prosím přidat do skupiny soukromé?mám termín na konci září,je to moje první těhotenství,diky
16. bře 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka ahoj prosím hodíš mě k vám do soukromý? díky
31. bře 2014 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím o přidání, mám termín 10.9. ;)
1. dub 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. mohu se také přidat do skupiny? už konečně víme, že by to mělo být 29.9. :slight_smile: díky
10. dub 2014 ve 20:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek