• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v březnu 2014

2. prosince 2013 
ahoj, založila jsem nové téma, ač vím, že tady nějaké takové bylo. hledala jsem a nenašla. takže děvčata jestli tady ještě jste někdo, kdo očekáváte miminko v březnu 2014, tak zkuste psát sem. já se přiznám, že nemám až tolik času být tu stále. jestli chce někdo založit soukromou, tak prosím .. ráda se přidám. my jsme 23 tt a pomalu, ale jistě se to krátí. chodím stále do práce a začínám mít tak nějak pocit, že "nestíhám" ?? čekáme první dítě a musím načerpat ještě pár okruhů informací a pak je všechny zrealizovat. vím, že jsou tu holky, které rodí stejně a už mají doma vše nachystané a tak si říkám, jestli bych už neměla začít stresovat?
28. lis 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, buď v klidu a nestresuj, myslím si, že máme ještě čas. Sice máme už pořízený kočárek (výhodná koupě, je jako nový) a postýlku, ale to je tak všechno. Počítám, že se začnu připravovat až po vánocích a do března to stihnu...
28. lis 2013 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem 24. týden a taky tápu, co vše koupit a co vše bude miminko potřebovat :slight_smile: Základ - kočárek už máme :slight_smile:
28. lis 2013 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, taky si říkám, že když na to v lednu vlítnu, tak bych to mohla všechno dohnat. jako nakoupila jsem pár věciček co mi tak padly do oka. postýlku mám vyhlídlou ... vlastně budeme muset asi koupit dvě. máme domeček a je jasné, že musím mít postýlku v ložnici a dole v obyváku taky. zvažovali jsme, že tu dolů by jsme koupili cestovní, ale nakonec jsme usoudili, že je to hloupost. to malé tam bude trávit spoustu času a ta cestovní určitě není tak kvalitní na ležení jako nějaká normální matrace. dívala jsem se tady na ty nabídky a docela se mi líbí ... vzhled i cena http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=64698667&tab=2 nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=64698816&tab=0 Akorát jsem hledala ještě nějaké recenze na matrace a nic kloudného jsem nenašla, tak jsem zatím pro nějakou tu z jedné strany kokos a z druhé strany pohanka .. i když pohanku osobně nějak nemusím.
28. lis 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme domeček a přemýšlím nad 2 postýlkami, nebo postýlkou v ložnici a košíkem v obyváku....
28. lis 2013 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.. tak to jste šikovné, když kočárky máte! :slight_smile: my ještě furt přemýšlíme, zda jít do nového a nebo do nějakého již použitého. líbí se mi Jané ... trochu se bojím jít do ojetého například z MMB, že když se na něj osobně nepodívám, tak že tam může být nějaká zrada :confounded: tak si říkáme, že když koupíme nový a pak ho třeba prodáme, tak jsme na těch samých financích jako by jsme koupili teď již použitý ... ale my jsme se strašně těm kočárkům věnovali hned na začátku ... a teď se mi o tom nechce nějak moc přemýšlet a shánět ještě nějaké recenze atd. no nejlepší je jít nakupovat s manželem, protože takový nějaký pomyslný strop za kočárek byl 10 tis. ... ovšem, když manžel sáhnul po kočáru značky Hartan a nechtěl ho pustit z ruky, tak všechny finanční stropy byly zbourány :grinning:
28. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koculu, taky to stále řeším i košík by byl řešení. ale na jak dlouho? pár měsíců? potom by jsme stejně asi nějakou ohrádku nebo něco takového museli pořídit ...
28. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Taky máme patrový domeček, dřevěnou postýlku už jsem pořídila a do obýváku jsem rozhodnutá pro cestovní, do které ještě dám klasickou matraci. Bude se nám stejně hodit, když někam vyrazíme. Už jsem si jednu postýlku vyhlídla, ale ještě nejsem rozhodnutá... http://www.batoleshop.cz/detail/2601949/cestovni-postylka-caretero-grande
28. lis 2013 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem 24tt a máme termín 19.3.2014 :slight_smile: už taky máme kočárek sice použitý ale je jako nový, postýlku máme a nějaký oblečení co sem dostala od kamarádek :slight_smile: ale vše začneme nakupovat až po vánocích
28. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.. tak to jsem ráda, že můžu být v klidu v klidu ... :slight_smile: že nejsem poslední čekatelka, která nechává věci na poslední chvíli!

iva - no tak tady ta cestovní mi příjde už hezky "vyšperkovaná" ... je to řešení s tou matrací. taky mi to v obchodě nabízeli jako možnou variantu. a můžu se zeptat odkud jsi objednávala tu krásnou bílou co máš fotečky?
28. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děvčata a jak to vidíte s tou matrací? do které jít?
28. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, předávám info od kamarádky k matraci:
Jinak, pokud mužu jenom jednu věc (nechci si hrát na chytrou, sama nevím, co mně čeká), tak opravdu pečlivě promysli, jakou matraci koupíš do postýlky. Já jsem na tohle téma přečetla desítky článku a diskusí a výsledkem pro mně je, že žádný kokos ani pohánka ani nic takového. Drží se v tom roztoče a když se ti do toho mimčo počúra, tak se ti tam budou krásně množit. Jsou samozřejmně i chrániče matracu, ale ty jsou z PVC a miminku se z toho dělají akorát pupínky. A taky pozor na matrace z paměťové pěny - nejsou vhodné pro děti tak do 15 let. Nejvhodnější jsou (dle odborníku) matrace z HR pěny.
28. lis 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Postýlku jsem objednávala tady: http://www.babynabytek.cz/bila-detska-postylka-alek-p1529/
a včera se mi dokonce podařilo koupit tu cestovní, co jsem ti posílala v odkazu přes aukro o polovinu levněji, paní mi psala, že ji použili pouze 3x, tak jsem na ni zvědavá, až dorazí...
29. lis 2013 v 05:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, i já se přidávám s termínem na březen!!
29. lis 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mám termín v březnu. Čekáme druhé mimi, tak už základní výbavu máme po Karolínce.
29. lis 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidávám k březnovkám. Termín máme 19. 3., kočárek budeme mít použitý, postýlku taky, většinu oblečení asi taky, ale myslím, že mimču je šumák, v čem je oblíkaný, hlavně potřebuje rodičovskou lásku....
29. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahoj děvčata, všechny zdravím a vítám :slight_smile:
antoinet děkuji za info ohledně matrace .. určitě zajímavé informace, už jsem slyšela jeden názor, že tady ty matrace nejsou až tak to pravé ořechové .. jen jsem se o tom ještě na vlastní oči nepřesvědčila, jako že jsem to zatím nikde nenašla, kde je opravdu pravda. musím mrknout co jsou to matrace z HR pěny ...

ivo ta bílá postýlka je prostě kouzelná :slight_smile: .. vše ostatní do ní budeš dokupovat jednotlivě, nebo už máš třeba koupený celý "set" odněkud naráz?

pejsanek - no já bych taky šla klidně do použité postýlky atd. .. ale v mém okolí u kamarádek je dnes prostě trend všeho se zbavit, prodat, nemít ... takže prostě nemám kde. když jsem koukala na MMB na použité postýlky, tak jsem ani nijaké za extra levný peníz nenašla. tak si myslím, že nemá cenu to řešit a prostě to objednat vše naráz a hotovo.

děvčata, když máte skoro všichni doma už kočárky, tak šli jste někdo do tříkolky? my bydlíme na vesnici a chodíme taky hodně na procházky po polňačkách atd. líbí se mi například jané slalom, ale sem tam mě přeci jen napadá, zda ta tříkolka bude sem k nám praktická. podle recenzí by neměl být problém, ale občas mě nějaký názor známých znejistí ..
30. lis 2013 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.. nemáte prosím tip, kde koupit látkové pleny? teď nemyslím na přebalování, ale do postýlky a tak na to případné ublinkávání. někde jsem četla, že snad IKEA ... ale taky tam mají asi víc druhů ...
a není tu děvčata někdo z olomouce či okolí? takový větší obchod s mimi věcmi je asi jen u KIKA ... ??
1. pro 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coolik Ahoj, už se mi povedlo koupit 4-dílný set do postýlky s medvídkem Pú a pak něco dostanu po neteřích, takže jsem zatím nic dalšího nehledala. V lednu si všechno dovezu domů, přeberu a podle toho, co mi bude scházet, budu ještě nakupovat.
2. pro 2013 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj Ivo, tak to je fajn. no mně se s tou bílou postýlkou zbourala teorie, že půjdu do nějakého toho celého setu včetně postýlky ... už hledám něco jiného, co by se mi k tomu hodilo :slight_smile:
2. pro 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek