• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahojky,
ve čtvrtek jsem naprosto neplánovaně našla dvě čárky. U dr jsem samozřejmě zatím nebyla a půjdu tak za čtrnáct dní, ať je už i srdíčko. Doma už jednoho prcka mám a tentokrát to prožívám mnohem klidněji. Míň se bojím.
Kdo se ke mě přidá a bude se mnou těhulkovat?
30. říj 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 ahoj Zuzi, gratuluju k // :wink: . Já mám předpokládaný termín kolem 28/6 - 1/7 2012 takže jsem tak na přelomu
30. říj 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, já vlastně taky. Jsem zvědavá, co řekne doktor. :wink: Dnes jsem se objednala na 11.11., tak uvidíme, co uvidíme. :grinning:
30. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 ahoj, i já konečně našla minulý týden // :slight_smile: K doktoru se chystám nějak jako ty, za 14 dní, tak snad už bude vidět srdíčko a bude vše ok. Docela ti závidím, že se míň bojíš, já teda stresuju stejně jako při prvnim a to jsem si říkala, že druhý budu brát s nadhledem a konečně si to těhu pořádně užiju :grinning: Jenže sotva mě někde píchne, už plašim...
30. říj 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aloison My jsme teď druhé dítko neplánovali, je to vlastně omyl, tak myslím, že z toho pramení můj klid. Navíc těhotenství s Matějem bylo téměř bez problémové, tak si říkám, že jsem držák. :grinning:
Nemám ani žádné příznaky, jen mě už dvakrát navštívila migréna, ale tu jsem s Matějem měla taky. :wink: Tenkrát mě ale hrozně bolaly prsa a teď zatím nic, tak uvidíme, jak to bude probíhat :slight_smile:
31. říj 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 mě občas špatně bývá, hlavně odolene nebo večer. Včera mě strašně pálila žáha a to se mi normálně nestává. I já měla první těhu úplně v pohodě, ale i tak jsem se celou dobu bála :unamused: Ale už se těším na bříško... jen ten porod bych přeskočila :grinning:
31. říj 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se taky hlásím :slight_smile: . Taky mám test ze // z minulého týdne a termín dle PM na 2.7.2012. Zatím si to ale do pasu nedávám, k doktorovi jdu teď ve čtvrtek, tak až podle vyšetření :slight_smile: .
31. říj 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija Ahoj, vítám tě. Držím palce, ať ti dopadne kontrola na jedničku :wink: Já plánuju jít k doktoru příští úterý, vůbec to neutíká :unamused:
31. říj 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
@svija i já tě vítám.
Mě dneska bylo úplně dobře, jen jsem trochu víc unavená, ale to může být i posunem času. Kéž by to tak vydrželo celé těhu. :sweat_smile:
31. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, Mochenko, Aloison a Svija :slight_smile: Ráda bych se k vám přidala, v neděli jsem našla dvě čárky. Už mám 4letou holčičku :slight_smile: A protože jsem všechno zapomněla, potřebuju chodit na MK, abych si zase oživila všechny důležité informace :grinning:
Řekla bych, že datum početí bylo kolem 17. října, menstruaci jsem měla dostat dnes. Kdy že se chodí na první kontrolu? :sweat_smile:
1. lis 2011 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Termín bych měla mít cca 2.7. - na kontrolu s UTZ jdu 16.11. :slight_smile:
1. lis 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Luci :slight_smile: Tu otázku, jak máš v pasu... na začátku těhotentsví je možné cítit různá píchaní a bolení, pokud není nějak nesnesitelné, tak myslím, že je vše v poho :slight_smile:
Já zatím nemám skoro žádné příznaky, jen mám zostřený čich a teplotu v podpaží stále kolem 37. A napjaté břicho, občas nějaké píchnutí, jinak nic.
1. lis 2011 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já se taky přidávám jsem po IVF a těhotná potvrzené i z krve ale na první UTZ jdu až zítra. Můžu se teda zeptat kolikátý týden jsem když jsem měla poslední menstruaci 29.9. :slight_smile:
1. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se k vám přidala :slight_smile:. Podle svého odhadu bych mohla být cca v pátém týdnu (poslední MS 28.9.). Zatím nemám těhotenství potvrzené od doktora, objednali mě až za dva týdný, prý to dřív nemá cenu, stejně by na ultrazvuku nebylo nic vidět... Tak mám zatím trochu strach se z toho radovat, aby to nebylo příliš brzy...ale snad bude vše ok.
1. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak vás vítám. Vidím, že už nás hezky přibývá.

@kacula87 Taky jsem měla poslední MS 29.9. A držím palce, ať všechno dobře dopadne. Jak dlouho jste se snažili?

@saaralota Já jdu na kotrolu 11.11. S prvním dítkem jsem šla hned a bylo to zbytečné. Vidět nic moc nebylo, jen dutinka bez ničeho, takže mi dr. řekl, že se mám chovat jako těhotná, ale vůbec to nemusí dopadnout. Docela mě tenkrát vystresoval, takže čekej. Pozdě to rozhodně nebude. :grinning:

@lynette11 Taky jsem lecos pozapomněla a teď si rozvzpomínám. Řekla bych, že kontrola má cenu nejdřív dva týdny po vynechání MS :wink:
1. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 Jo? a byla jsi už na UTZ já jdu právě zítra. No já jsem po IVF a předtím jsme se snažili skoro 2 roky.
1. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 Jj, tak nějak jsem si to taky myslela :slight_smile: Tzn., že až tak v polovině listopadu, jé to bude pomalu utíkat :grinning:
1. lis 2011 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacula87 @lynette11 Já jdu právně na první UTZ 11.11., což je moc hezké datum, tak snad bude vše ok. :sweat_smile:
@lynette11 Předpokládám, že jste miminko plánovali, že? Taky jsem chtěla děti tak o čtyři pět let od sebe :grinning:
1. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 Takto je moc hezké datum. Tak to už bude jistě vidět srdíčko :slight_smile:
1. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacula87 Schválně jsem se objednala až tak pozdě, právě aby už bylo i srdíčko a dr. mě zbytečně neplašil. I když jak jsem psala, jsem fakt tentokrát klidná. :slight_smile:
1. lis 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 To máš pravdu jenže já musím na pravidelné kontroly po IVF ikdyž vím, že tam asi nic nebude vidět, ale pořád teda nevím kolikátý jsem teda týden ty víš?
1. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky! mužu se tak nějak předběžně přidat?? :slight_smile: dneska jsem našla // na testu, tak doufám, že to vydrží....
1. lis 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacula87 Mě vychází, že ve čtvrtek budu začína šestý týden, asi? :unamused:
1. lis 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elza2110 Vítám tě, teda to je těhulek. To bude plodný červenec. :wink:
1. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 děkuji! je to moc brzo na radování, ale snad to klapne...jestli dobře počítám, tak bych mela začínat 5tt :slight_smile:
K doktorovi se stačí objednat až příští týden nebo ještě později?
1. lis 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Vím, že těšení na prvního bobka je velké, ale se svojí zkušeností bych moc nespěchala. Objednala bych se nejdřív na konec příštího týdne. A neboj, klapne to. Není důvod, aby ne.
1. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 miminko jsme plánovali, ale nebylo to nijak honem honem. no a ono to vyšlo na první pokus :sweat_smile:

@elza2110 ahojky. a kdy jsi měla poslední MS?
1. lis 2011 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek právě jsem si udělalal TT a jsou tam obě. Těhotenská kalkulačka mi to spočetla na 7.7. 2012 :slight_smile: Tak snad nám to společně vyjde a uteče nám to. :slight_smile:
1. lis 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina Ahojky, mně to spočítala na 8.7. :wink:
1. lis 2011 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 No ty prsa jsem se svým Matějem taky měla, ale teď nic. Jo a migrény byly nesnesitelný, ty se však objevili později. Byla bych strašně ráda, kdyby druhé těhulákování bylo příjemné a v pohodě a taky bez těch 30ti kg. :frowning2:
1. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prsa zatím taky nic.
Jdu pro malou do školky, večer mrknu :slight_smile:
1. lis 2011 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek