• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
7. lis 2011 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elza2110 děkuji snad se bude držet dál......sílit už nemůže...... :grinning:
7. lis 2011 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 krááásnýý testík! určitě se bude držet!
7. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouká jak se to tu pěkně testíkuje :slight_smile: a taky většina z vás jde na UTZ dřív než já. Už jsem z toho čekání nervózní. Navíc mám některé dny pocit, že ani nemám žádné těhu příznaky. ach to čekání...

jinak gratulace všem co to vyšlo!
7. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarcca Já ty těhu příznaky taky moc neměla, ale dnes mi připadá, že se to rozjiždí - blbě je mi teda řádně...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás mají ty mamatesty jen po 30,- tak jsem koupila hned 2. Takže mám ještě 3pokusy než půjdu k dr.

@elza2110 Držím pěsťuleny ať ta čárečka zesílí a tfu tfuj - posílám pozitivní energii....... :sunglasses:
7. lis 2011 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 děkuji, ale nevím nevím....:-/
7. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Já být tebou tak ještě zkusím testnou od mamatestu - ten jsem dneska testovala i já a pak zašla v tu středu k dr...a pokud by byla čárka hodně slabá i na mamtestu, tak bych tam mazala už i dřív......
7. lis 2011 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přemýšlím, že to ještě zkusím od mamatestu,zkusím to ještě dneska odpoledne...pokud je vše jak má být, tak mi to přece musí už test pěkně ukázat i odpoledne, ne?
7. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Já si taky myslím, že je jedno kdy testuješ - já dnes testovala už ne z té první ranní moči - takže to byla asi jen hodnu a půl stará moč a vyšel pozitivní jak blázen......takže pokud tam hcg je tak to ukáže.....i odpoledne....kolik se dnes přesně DC? Já 38DC.
7. lis 2011 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 34DC...furt se utěšuju, že je to třeba ještě brzo..testnu a uvidím.
7. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 krásná čárka :wink: gratuluji!

@elza2110 ten mamatest ti to ukáže krásně i odpoledne, tak to zkus a podle toho bych se rozhodla, jestli bude silnější vydrž do středy, jesli ne, utíkej se ukázat k doktoru dřív, ale jak říkám, ta včerejší je silnější než ta před dvěma dny, tak to vypadá nadějně.... moc držím palce a dej vědět, jak to dopadlo
7. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Dobrá známka je i to, že vůbec nešpiníš......ani náznak......uf mě zase pobolívá podbřišek.....
7. lis 2011 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 břicho mě taky pobolívá, tak se pkaždé děsím, když jdu na WC, jestli to nedostanu...
tak držte palečky, jdu do města pro testík...
a dneska mě čeká zase noční :frowning2:
7. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

@elza2110 hlavně buď v klidu. Jak už tu někdo psal, mohla jsi mít ovulaci později a tím pádem to ještě není tak vidět.
Pokud si vzpomínám na první prohlídku, jak jsem čekala Matěje, tak mi dr. dělal utz a prohmatával. Krev mi nebrali, podle prohmatání zjistil, že děloha je zvětšená a vypadá to na těhu. Na utz byla tou dobou jen bublinka. :wink:
My máme taky kočárek Firkon a jsem maximálně spokojená. Matěj je dubnový a zimu odjezdil v hlubokém. Celá trojkombinace nás stála 7600Kč a za ten rok a půl, co s ním jezdíme, jsme neměli jediný problém. Sousedka má Danny Sport a je taky spokojená. Ten je ale menší. :wink: Já považuju za zbytečné dávat za kočárek 20000 kč, když stejnou službu udělá i za polovinu. :wink:
7. lis 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi82 souhlasím se Zuzkou - taky se mi zdá vyhozené peníze 20.000,- za kočár - to raději nacpu do spoření miminku...... - nás vyšla trojkombinace na 10.000,- ale i tak se mi to zdá v poho. Je pořád i za 4 roky jako nový...jinak přesně jak píšeš mě taky dr. prohmatal břicho a řekl, že děloha je zvětšená a taky dělal UTZ a viděl jen bublinku, ale ještě těhu nepotvrdil.....
7. lis 2011 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky souhlasím s tím, že 20 000 za kočár je přehnané. My se cheme vlést do 10 000 kompletně i s doplňky ke kočárku. Možná jsem už psala i tu, že máme vyhlídlý Jet Neo zelený.
7. lis 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, že řešíte kočárky, my tedy máme jeden z těch dražších cena se vším (trojkombinace,taška,pláštěnky,fusak, nánožník) za 24.tis, ale nám to platila babička a řekla, že nemáme šetřit, tak jsme si koupili ten co se nám líbil. Máme mutsy a je super, neměnila bych
7. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda v okolí mám kámošky co zrovna na ty hodne moc levný kočárky nadávaj a pak kupujou kvalitnější ale třeba už z druhý ruky aby nebyly tak drahý
7. lis 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu pro radu. Můj dr. nemá ordinaci ultrazvuk, má takovou malou ordinaci jako doplněk k nemocniční praxi. Chodím k němu 7 let a jsem s ním moc spokojená. Funguje ale ve velmi skromných prostorech. Bývá tam jen dvě odpoledne v týdnu, celkem 5 hodin. Minule mě poslal na tři ultrazvuky k jinému lékaři nebo byla možnost do nemocnice. Odběry krve byly také v nemocnici. No a teď jsem na velkých pochybách, jestli nezměnit. Prostě abych něco nezanedbala tím, že nebudu mít pravidelně ultrazvuk a tak. Dřívě to nebylo úplně běžné, dneska ho má každý lékař kromě něho. Mám tip na jednoho mladého doktora kousek od nás, prý je skvělý a zrovna bere. A já nevím... nechci nic zanedbat a možná bych ráda chodila do klasické poradny. Co vy na to?
7. lis 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak testík znovu udělán z odpolední moči a fakt jste měly pravdu, že to jde... testovací čárka výraznější než kontrolní :grinning: hi :dizzy_face:

@elza2110 do středy to vydržíš, chápu, že máš starosti, moc přeju, aby bylo vše ok... ale ten druhý testík bych si taky udělala, jak píšou holky :slight_smile:

já jsem teda taky spíš na kvalitnější značky. a nemusím trojkombinace, někdy mi to připadá jak batoh na kolečkách a ne kočárek pro mimi :rolling_eyes: takže za mě na první půlrok klasický, prostorný, houpací, kočárek, už použitý a pak už nový kvalitní sporťák (golfky). Takhle se mi to osvědčilo a takhle do toho půjdu znovu. Teda ty golfky Inglesina mám po Nelince jako nové, takže ty ještě poslouží :slight_smile: pro představu přikládám foto :wink: první jsme měli, akorát tmavě modrý, druhý inglesina zippy máme schovaný :slight_smile:
7. lis 2011 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rye já bych možná zkusila jiného doktora, bude ti pak líto, že nemáš tolik kontrol a UTZ, kolik by jsi chtěla a kolik budou mít ostatní. a pak bych se k tomuto třeba vrátila, když se ti bude zdát ten předešlý lepší. určo to pochopí, když nemá UTZ. a nebo mu to řekni narovinu, co by dělal na tvém místě on. třeba ti slíbí, že o žádný UTZ nepřijdeš, že tě na ně bude posílat jinam. :wink:
7. lis 2011 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 No zítra to s ním proberu, nechci utíkat, ale ani nic promeškat :slight_smile:
7. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat, jestli jste změnily nějak svůj jídelníček a taky zda pijete nějaké čaje určené pro těhotné??? Já mám trochu výčitky svědomí, že jsem až tak nic nezměnila krom toho, že jsem přestala pít kafe a snažím se jíst víc ovoce.
7. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rye taky bych šla k jinému dr.
7. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarcca Já si některé věci odepřu a v jídelně se snažím vybírat to zdravější, ale ne vždy se zadaří :slight_smile:
7. lis 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rye myslím, že nejlepši je to probrat s dotyčným doktorem, třeba Ti doopravdy poradí, pošle kam je potřeba anebo Ti narovinu řekne, že pokud chceš to a to, tak běž jinam. Příjde mi i férové to s tím doktorem probrat!
7. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarcca Přesně takhle to udělám, zítra tam jdu, probereme to. Já jen jestli to není nesmyslný požadavek, přeci jen teď některé věci prožívám jinak :grinning:
7. lis 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rye nexmyslný požadavek to určitě není a naopak by měl ocinit, že se s ním o tom bavíš.
7. lis 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem holky zařadila do jídelníčku víc ovoce a úplně vynechala kafe (snad mě to před rodinou neodhalí)
@rye Taky bych to s tím dr. probrala. Já třeba teď taky měnila doktorku. Ta moje má už přes 60 let a doufala jsem, že při druhém těhu už ji bude zastupovat jiná (jedna z nemocnice, která je fakt supr) ale nee ta moje tam má být ještě aspoň 5 let, takže jsem neváhala a šla k nové - a nelituju - hned mi předepsala i nějaké probiotika k utrogestanu, který si zavádím.....abych nedostala infekci - myslí na všechno.....:slight_smile:
7. lis 2011 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 moc gratuluju ke tlustici :grinning: nehodíš fotenu?
7. lis 2011 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek