• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janicka88 moc gratulujeme k holčičce :slight_smile:
@vormoni já játra taky nemusím...četla jsem, že játra by se v těhu neměla nebo spíš žádné vnitřnosti, tak jako plísňové sýry apod...jenže kdybychom se řídili dle toho co se smí a nesmí...tak podle mě máme v těhu žít ze vzduchu
7. bře 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev dekuju ... koukala jsem ze vy zase cekate chlapecka...
7. bře 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 jj už nám to potvrdili 3krát takže by to mělo být taky na těch 99.99% :grinning: v pondělí jsme byli na velikém UTZ a krásně ukázal co má mezi nožkama a poznal to i můj manžel, kterej vždy tvrdí, že na tom UTZ nic nevidí...i kulky krásně byly vidět :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Zo my jsme zjiszily az vcera v te praze jinak u pani dr zatim nic nebylo videt.
7. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 kamarádka to měla stejně...až někdy v 25.tt se dozvědělay, že je to určitě holčička...nám u prvního i druhýho ani jednou neřekli, že by to měla být holčička...asi se naši kluci umí vystavovat :grinning:
7. bře 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Aha,tak mě dr.neříkal nic ohledně jídla..asi jsem si to měla pamatovat z minulýho,ale to jsem si vzpomněla akorát na ten hermelín,páč jsem si dávala ráda nakládaný..Na ten mám chut teda furt,jedla jsem ho když jsem čekala na testy po IVF,to mi ještě nedošlo ,že něco riskuju a ted už chodím jen kolem něj a slintám.. :slight_smile: Ale i tak saláty si dávám a tohle neřeším..Játra si stejně dám jen 1x za měsíc nebo dva.. :wink:
7. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ranko děvčata :slight_smile:
Tak my jsme včéra dopadly moc dobře, Eliška má všechno co by mít měla :slight_smile: Koukal i na obličejíček a rtíky a prý by neměla mít ani roštěp :slight_smile: A má 390 g :slight_smile:
Jinak k tomu jídlu - játra teda taky moc nemusím, ale co se týče ostatního - plísňové sýry, pomazánky, majonézu apod. - když mám na to chuť, tak si to zkrátka dám........A jak byla řeč o žampionech - tak ty jsem měla předevčírem - grilované z trouby :slight_smile: s hranolkama - ale ty jsem taky pekla v troubě, aby nebyli tak mastné :slight_smile: Mě teda doktor nic nezakázal, snažím se jíst normálně :grinning:
8. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky...teda já myslela, že příjde jaro a u nás před chvílí začal padat sníh :fearful:

@klaire22 moc gratuluji k tomu, že je malá v pořádku :slight_smile: a krásně roste
8. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile: malá zž je kus ženské :D já musím do lékárny, začala mě strašně trápit zácpa a možná i nějaká hemouš tak jsem z toho zas neštastná :angry: tak poletím pro nějaké probiotika
8. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady posílám fotečky...našeho Filípka, Davídek jak vypadal v pondělí a můj dnešní pupík :slight_smile:
8. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev všechny fotky nádherné, pupík se mi zdá že mám větší ale to budou špeky :grinning: a Filda roztomilý :slight_smile:
8. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkuji :slight_smile: já na zácpu beru Lactulose Al Sirup...a docela mi to pomáhá...kvůli tomu mi tehdy taky začalo to špinění, že jsem trpěla na zácpu...když jsem to začala brát, tak chodím pravidelně, jen včera jsem nebyla a dneska už zase jsem špinila :unamused: už skoro hodinu je to dobré, tak uvidím, pokud začnu zase špinit, musím volat doktorce
8. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ale ty špiníš z čípku myslím si psala...no já to mám od vnitřního hemoroidu určo......měla jsem to i v prvním těhu..od té doby vše ok a ted asi jak mrně roste tak je to zas v řiti :unamused: na ten sirup se zeptám
8. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 oni není z čeho to je, že špiním...tehdy mi říkala, že mám nízko placentu a že to může být z toho, jak se mi chce na velkou, tak ten tlak a jak se mimčo zbětšuje, že můžu špinit...v pondělí na UTZ ale říkali, že placenta je vysoko, malej taky ... takže to asi fakt mám nějak spojeny s tím, že když jdu na velkou a ten tlak, tak začnu špinit...
na intimce ale nic není, jen když se prostře utřu a většinou trochu víc hlouběji
8. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aha :frowning2: ty máš taky trápoš...no já letím, myslela jsem že to upravím jídlem ale je to stále blbé tak na to něco koupím
8. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak ať pořídíš a hlavně, aby to pomohlo
8. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve 13:45 mám být u doktorky...špinění přestalo a znova začalo, tak tam raději zajedu
8. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev děkuji :slight_smile:
u nás padá od rána a nepřetržitě - jsem z toho vysloveně nasr.......včéra pomalu jaro a dneska tohle :confounded:
8. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 pupíček máš malinký a dítka krásná, Filípek je fešák :slight_smile:
8. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@petule22 kočky to je teda trápení.......mě ty zácpy taky občas trápí, sice jdu skoro každý den na velkou, ale vyprdnu toho vždycky tak málo a stejně mám pocit, že jsem furt ucpaná...........a ty otruby mi zrovna moc nejedou :frowning2:
8. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hihi tos poslala špatně :grinning: to byly fotky janulev :grinning:
8. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ty otruby jsou hnus největší já to vždy jím a hned polykám jinak bys pozvr.... no koupila jsem si vlákninu ale teda má se brát 2x denně 5-6 pilulek to si přijdu jak nějaký důchodce do sebe toho tolik brát :grinning: a faktu čípky a snad to bude brzy ok....
8. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a jo, já se uklikla.......promiň :( tak to napíšu znova, jen se správným odkazem :grinning:
8. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev pupíček máš malinký a dítka krásná, Filípek je fešák
8. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ty faktu čípky ti pomáhají?
8. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 v pohodě :grinning:
@klaire22 nevím teprve uvidím :grinning:
@petule22 to jsi rychle zpátky a snad to pomůže :slight_smile:
8. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mám děsnej hlad, půjdu si asi ohřát jídlo - včéra jsem nakonec vykouzlila asi něco podobného co jsi dělala ty - kuřecí maso v sojovce, k tomu zelené fazolky, paprika a pórek :slight_smile: s rýží :slight_smile: ale to jsem si uvařila, abych to měla dnes k obědu, já si včéra večer udělala sladkou véču - těstoviny s mákem a cukrem :slight_smile:
8. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobrou chuť...my si k obědu udělali jen gulášovou polívku a k večeři budou milánské špagety...

ty jo, tady pořád sněží a sněží, to fakt není možny
8. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek