• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev děkuju :slight_smile: já dneska k véče asi udělám pečená křidýlka v sáčku a k tomu jen chlebík a zelenina :slight_smile:

tady taky - leze mi to fakt na nervy :( chci už jaro a ne tohle :(
8. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 teda to bude mňamka :slight_smile:

při tom má prý padat jen dneska a zítra má už se zase oteplovat a začít svítit sluníčko...je to akorát na to, aby z toho bylo jen blato, jak se to rozpustí...to bude muž nadšenej, chtěl o víkendu pracovat na dvoře
8. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky jsem koukala na předpověď - doufám, že bude o víkend fakt hezky.....člověk byl takový dobře naladěný, jen když viděl venku to sluníčko a teď tohle......a jak říkáš, je to jen na to, že je všude venku mokro, protože je nad nulou a ten sníh se vůbec neudrží :(

no jdu si ohřát to jídlo :slight_smile:
8. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já si udělala těstoviny s kuřetem a zelenou mnam mnam , já miluju jídlo :grinning:
8. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 teda já se fakt přežrala........nejdřív hlad jak blázen a pak jsem zase přežraná - ale teda povedlo se mi to, musím se pochválit :grinning:
8. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a ted mě malej okopává jak blázen :grinning: kope mě furt na stejné místo vlevo dole :grinning:
8. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě kope malá hlavně večer.........a ráno...........teď asi spinká...........je klid :slight_smile: ba ne.........jen co jsem to napsala, tak kopla, můra malá :slight_smile:
8. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jojo večer taky ve velkým ale i jak sedí malej u mě na klíně tak se ji to asi nelíbí :grinning: a kam tě kope?
8. bře 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já ji cítím pořád dole - jako by napodbřišku - občas kopne do strany a pak trošku blíž k pupíku......ale nejvíc na tom podbřišku :slight_smile:

holky, já bych si dala něco sladkého - nějaký dortík nebo tak něco!!!!
8. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já taky ale nic tu nemám, sem se zařekla že sladké budu krotit, ale takový sacher....hmmmmm
8. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,to je teda trápení s tím špinění,určitě to bude dobré,držím palce o dr. :wink: Na fotečkám máš krásný pupík,mimíska i Filípka:slight_smile:Slyšela jsem že na Vysočině sněží,to máte kousek..u nás jen pršelo naštěstí.. :astonished:
8. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Také gratuluji ke včerejší kontrole,a že je malá v pořádku:slight_smile:Fotečku jsi dostala?Nudle s mákem miluju,brzy na ně také dojde,dnes jsem dělala rychlovku kuře na cibuli,rajčátkkách s bylink.máslem a rýží..a k tomu dušnou brokolici na másle..Na to, že jsem nevěděla pomalu co vařit to bylo i dobrý,a mám pocit že i zdravý :grinning: :sunglasses:
8. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj už se těší jak Terezka tak i Patrik :slight_smile:
8. bře 2012 ve 13:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahoj,tak doufám,že ti pomohla ta medicína na zácpu,já musím zaklepat,že zatím dobrý..chodím pravidelně po ranní kávičce a když nestíhám tak odpol..Snažím se sníst nějaký jogurt denně a jinak pomáhají švestičky,třeba kompot..Ten jsem jedla po porodu,když jsem měla jít prvně na velkou..a byla jsem šitá po nástřihu,jako asi většina :astonished:
8. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj čekáme chlapečka a všichni se na něj moooc těšíme :slight_smile: Byla jsem i na plodové vodě a je vše v pohodě :slight_smile: .Krev i ultrazvuk jsem měla ok :slight_smile: ale kvůli věku mě doktor poslal na plodovku.
8. bře 2012 ve 13:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji :slight_smile: fotečku mi udělal, ale malá tam vypadá jak pinokio - zrovna ta fotka se moc nepovedla - i dr. to přiznal - tak jsem nic neplatila :slight_smile:
hmmm, to zní moc dobře, musela to být dobrota :slight_smile:
8. bře 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@losinda Tak to je dobře :slight_smile: Já byla taky na plodovce kvůli věku,a ted v pondělí budu volat na výsledky..krev byla podle všeho ok a UZ taky.. :slight_smile: To čekání je nekonečné... :astonished:
8. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Aha,no asi se nechtěla malá fotit.. :wink: Budou další i když jak porostou,už toho tolik zabrat nepůjde.. :wink:
8. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no, ona se tam včéra fakt dost šmrdlala, takže občas to bylo problém hezky zaostřit.....takže i ta fotka zrovna není nejkrásnější.........a navíc jak to vylezlo černo-bílé z tiskárny, tak to už vůbec nebylo hezké :(
8. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To dítě dnes nechce spáááát :frowning2:
8. bře 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj te holky, tak jsem se včera u dr nic nedozvěděla...jsem v pořádku, malej taky...dostala jsem ascorutin, že to snad pomůže...ale jinak neví, z čeho by to mohlo být. Dneska jsem ráno zase špinila, hned jak jsem vylezla z postele, pak to hned bylo dobré...ale je mi jasné, že jak půjdu na velkou, že to začne znova

HOlky a taky vás mimča tak šíleně tlačí na spodek? Já jej cítím stále dole, dokonce začínám cítím i jizvu po nástřihu, občas je taková citlivá. A píchá mi ve spodku...ale dr, říkala že je vše v pořádku. Placenta, čípek, malej je hodně nahoře

Jo a ještě mi řekla, že mám zkusit jiný toaletní papír nebo používat dětské vlhčené ubrousky...a mám spávat na levém boku. Děloha se prý tlačí doprava, tak aby si pravý bok přes noc odpočnul
9. bře 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já slyšela že to tlačení na spodek jak popisuješ bývá u druhého těhu když je moc brzy po prvním, že ty svaly pánevního dna jsou povolený, já mimčo taky cítím hodně dole ale kde fakt je uvidím ve středu :slight_smile: s tím levým bokem to už mi dr říkal v prvním těhu ale já se stejně celou noc převaluju a nemůžu zaujmout správnou polohu... :unamused: toaleták my máme vždy třívrstvý, nesnáším ty laciné :angry: a vlhčené ubrousky zní zvláštně :sweat_smile: ascorutin ti neublíží taky jsem ho brala po jednom zákroku....to jen zastavuje krvácení....
9. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 taky mi to kamoška říkala, že to někde četla...asi to opravdu bude tím, že jsem před 2 rokama rodila...toaleťák m i taky používáme třívrstvý...a ty vlhčené ubrousky, vím že kolegyně v bývalé práci používala a dokonce i v porodnicimi říkali, že po porodu je můžu používat, že to tolik nedráždí...

ale aspoň vím, že i když špiním, že je malej v pořádku, od rána pěkně vyvádí
9. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@petule22 dobré ranko děvčata,
konečně pátek :slight_smile: juchů :slight_smile: No, já jelikož čekám své první, tak snad ani nemá cenu něco komentovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě malá skoro vůbec netlačí, cítím jí nejvíc ráno a večer, občas přes den, jak si zakopká, ale jinak o ní skoro nevím...je hodňoučká :slight_smile:

@janulev věřím, že je to úlevná pocit, když víš, že přes všechny obtíže je malý v pořádku :slight_smile:
9. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 bud ráda že je hodná :slight_smile: a neboj, u druhého si na nás vzpomeneš :grinning:
9. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak to je prima,že jste ok,i když na příčinu nepřišli.. :slight_smile: Já si zrovna říkala,jak jsem ráda,že už mě tohle přešlo,a jako naschvál se mi to dnes připomnělo,ráno jsem také špinila.. :frowning2: Takže jsem hned ulehla a počkám ,jak se to vyvine.. :-Je to jen malinko,míň než při těch posled.případech..| Včera jsme teda měli sex,ale jen orál,takže z toho to nebude..No v nejhorším začnu brát také ten ascorutin apon na noc.. :astonished: Jinak taky mě občas píchá dole,malé také cítím velice nízko,až si myslím ,že tam děloha ani nesahá..zvláštní pocit.. :confused: O tom spaní jsem nevěděla,já to střídám,kvůli ucpanému nosu je kolikrát lepší ležet na zádech,ale to mám zas špatný pocit kvůli mimču,že v tom spláclým břiše je utisknuté,takže se pak převalím na nějaký bok..
9. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pěkné ráno všem:
@petule22 ,@klaire22 ,@janulev .U nás je dnes slunečno,zatím jen 4st..Maýho jsem nechala dnes už doma,včera začal posmrkovat,asi to chytil ve školce..A tak jsme nemuseli vstávat,i když já v noci nespala kvůli ucpanému nosu-můj věčný problém..a to jsem ještě nevěděla o tom špinění..ach jo..No určitě to bude ok..Co dnes vaříte?Já nic, mám ještě od včera,takže ležíme u pohádek :grinning:
9. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to asi ano, jen teď nemám s čím srovnávat - prvnička no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni dobré ráno :slight_smile:
u nás je také sluníčko, ráno když jsem jela do práce, tak bylo na nule, teď nevím kolik je.....ale oproti včerejšku je to zase paráda.....a příští týden má být i 15 stupňů - tak se těším :slight_smile:
Já včéra neuvařila vůbec nic, takže dneska mám studený oběd - chleba se šunkou a paprikou :( a co budu vařit večer vůbec netuším, nemám žádné maso, tak to bude muset být něco bezmasého :( je to znát, že je před výplatou :( přemýšlím, že bych udělala bramboráky, nebo jen fleky s houbama.........nevím, co spáchám :(
9. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 My měli bramboráky předevčírem k večeři,včera jen chleba ve vajíčku s oblohou..Taky jsem už chtěla něco bezmasého..Dala bych si třeba i květák.mozeček,ale musela bych do krámu..Možná odpol zajedeme nakoupit,podle toho jak mi bude..doufám,že to brzy přejde.. :wink: Dnes má být 8st,příští týden se na to jaro taky těšíme:slight_smile:
9. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek