• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni hmmm, to není špatný nápad - ten květákový mozeček - ale jak říkáš - musela bych do krámu :( fakt nevím co vymyslet....... :(
dneska budu péct -budu dělat Míša řezy :slight_smile:
9. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 přesně přesně, je před výplatou :grinning: to je jak u nás :grinning: a rodičák dojde až tak v úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes: no my budem mít jen asi chleba s něčím, odmítám dnes vařit.....ale o víkendu bude kuře na jabkách s rýží a nějaký salát nebo kompot a druhý den bolonské špagety..
9. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak my dorazili z nákupu, rychle poklidit a po obědě má dorazit kamoška na kafíčko :slight_smile:
já už byla na velké a je po problémech, pro dnešek snad...žádné špinění nic...

u nás svítí krásně sluníčko, ale včerta padal celý den sníh, takže už je venku šíleny blato...fuj

vormoni tak snad se ti udělá lépe a odpočívání pomůže...mi včera doktorka řekla, že sama vím jak mi dělá problémy zvedat doma dítě když jsem teď těhotná...takže to špinění můžu mít klidně až do porodu a přesto budeme já i malej v pořádku

@petule22 já už rodičák dostala v úterý...se to hodilo, jsem byla zrovna na velkých nákupech...ještě čekáme manželovu výplatu a taky nám mají vrátit daně, ale to počítám až v dubnu
9. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no my ho dostáváme snad jako poslední, no co bys chtěla od Zlína-blbouni, chodí mi až kolem 13-14 v měsíci :angry: my vzítí nejsme takže nám vrátí z daní tak leda za úroky z hypo jinak velké prd :angry:
9. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no já nevařila včéra, tak budu muset asi něco spáchat dnes............ale mám vybílenou ledničku - včéra jsem skočila sice na nákup - ale koupila jsem jen ovoce, zeleninu, jogurty, nějaký salámy a balkán.......večer jsem si udělali šopák, jogurty mám tak do neděle a nechala jsem tam skoro 3 stovky.......takže prachy v čudu a lednička stále prázdná :( a pomalu nic moc, z čeho bych mohla něco kloudnýho uvařit :( nějaké maso mám v mrazáku, ale taky toho už moc nemám......doufám, že mi dorazí výplata tak v pondělí nebo v úterý, abych ještě stihla v tescu levná kuřata a mléko :sunglasses:
možná udělám dneska jen polévku - v mrazáku mám nakoulené játrové knedlíčky - tak bych mohla spáchat tohle....nebo já prostě nevím..........dostala jsem chuť na ten květákový mozeček, jak o něm psala vormoni......ale to zas jít do krámu - a určitě tam nekoupím jen ten květák, jak se znám :(
9. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já myslela, že se vrací i když nejste vzití...kamoška s přítelem taky mají dítě a říkala, že mu nějakou část taky vrací, za to že ona neměla příjem...

@klaire22 my dneska k obědu dojídáme včerejší těstoviny a k večeři bude pizza...a malý chce prý kaši
9. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,to je dobře že dnes máš klid,určitě ti ten ascorutin pomůže,co jsem slyšela vždy to po něm přestalo..Nevím proč se mi to zas objevilo,ale zatím nepanikařím,beru to jako možnou prasklou žilku..krev je to tmavá,stará a fakt jen minimálně.. :wink: Ted jsem byla i ne velké.. :sunglasses: Já malýho nenosím,je už těžký,takže u mě to z toho nebude,ale je mi jasný, že ty prcka nosit musíš..Nám už taky pokladnička vysychá,to ještě budem platit školku příští týden..Mě teda přišla nemocenská v lednu až 29.v měsící a v únoru už 20.2.!!! :angry: Je to pozdě,doufám,že se polepší.. :sweat_smile: Ty daně přijdou v dubnu,taky mi to říkali.. :rolling_eyes:
9. bře 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já už malého taky moc nenosím, spíš jej dávám jen do autosedačky, když někam jedu a pak ke stolu do židličky...jinak musí zvládat zbytek sám :slight_smile:

snad to u tebe bude jen ta žilka a přestane to:slight_smile: takže až opravdu v dubnu...no co naděláme...nám už paní volala, že to má udělané, ale tak musíme počkat
9. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to jsem neslyšela, ten odpočet je na manželku, to nejde obejít...
@janulev no vidíš - bramborová kaše :slight_smile: ale co k tomu :( bezmasého :( se stejně vždycky na něčem zaseknu :(
@klaire22 Máš pravdu,člověk nakoupí pár věcí a je to čím dál dražší..do toho ted ty vejce,v tescu jsme dali za 6vajec 32kč!! :rolling_eyes: Já už i jogurty kupuju jen některé,jak stojí přes deset korun,tak mi to přijde moc..Sobě jsem vzala ted aktivii sladkou,ta byla v akci tescu..a malýmu beru v lidlu s lentilkama a něco jako monte..Už mě s tím předražováním všeho serou!!! :angry: No nic,jdu nám ohřát oběd,všem dobrou chut! :grinning:
9. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak dej ty bramboráky,k tomu nic nemusíš..my je ted vylepšili troškou slaniny a nebo máš třeba zbytek šunky..ale i bez jsou dobrý:slight_smile:
9. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to mi povídej, já včéra taky koukala na co nejlevnější jogurty, taky nekupuji jogurty přes 10 kč, včéra jsem si tam dala nějaký tesco ovocný, tak uvidím jaký bude, stál jen 5,90. a jinak si kupuji bílé od zotta :slight_smile: ty mají taky levné i bez akce :slight_smile:
vajíčka naštěstí teď neřeším, beru si od našich domácí, ale až je zase budu muset kupovat, to bude mazec :( díky bohu, že mají naše slepičky, fakt!!!!
9. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni asi je fakt udělám, nic jiného mě totiž nenapadá :wink:
9. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to bud ráda za slepičky..my máme jet příští týden ke tchyni,tam taky snad nafasujeme..Člověk aby přemýšlel,co vařit a jestli v tom náhodou není moc vajec..tento týden máme tuším vybráno.. :sweat_smile:
9. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to jo.........u našich si žijí jak v ráji :slight_smile: taťka vždycky přiveze z nedaleké slepičárny, ty pipiny, co by se jinak už zabili, protože přestávají tolik snášet - ale u našich se krásně přepeří, běhají si v tom svém výběhu a snášejí teda o sto šest - asi jsou vděčné za to, že oproti těm podmínkách ve kterých žily, si teď připadají jako v ráji......pak ty vejce musíme i rozdávat známým, jak jich je moc:slight_smile: to je pak paráda, když člověk nemusí koukat na spotřebu vajíček, ale horší to je, když snášet přestanou a člověk musí začít kupovat :frowning2:
9. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to si kamoška asi spletla :sweat_smile: a nechala sis přepočítat rodičák, když čekáte v červenci druhé? Já přešla na ten nový systém a tak dostávám měsíčně více peněz...

jj domácí vajíčka...my sice slepice nemáme, ale babinky jo, takže máme to štěstí, že vozíme od nich...ale manžel už uvažuje o tom, až doděláme dvůr, že by postavil i něco malého a pořídili bychom pár slepic
9. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev nene já mám od začátku dvouletou variantu takže ta stovka navíc toho půl roku mě nezachrání :wink:
9. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 aha tak tojo...to je pravda...já měla 3letou variantu, tak se mi to teď aspoň zvedlo
9. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev v dnešní době při ceně vajec se to určitě vyplatí mít doma pár pipinek :slight_smile:
9. bře 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky je tu nekdokdo uz vi co ceka
9. bře 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já jsem se tento týden dozvěděla, že čekáme klučíka :slight_smile:
9. bře 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,tak gratulace všem kdo už ví,i těm, co chtějí překvapení:slight_smile:Já budu volat zítra na výsledky,a také se snad už dozvím pohlaví:o)
11. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,já bych také ráda tříletou variantu,kolik dnes dávají?Před pěti lety jsem dostávala 7.500tis a taky jsem dostala tenkrát i porodné...To už ted nehrozí.. :angry:
11. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak já už čekám druhé mimi a bude to holčička opět :slight_smile:termín máme 10.7.12 a jsem ze Zlína,je tu někdo ze zlína? :wink:
11. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illa22 ahoj já jsem původen ze Zlína, ted z Otrokovic :wink:
11. bře 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tka jak je po víkendu?

@vormoni ať výsledky dopadnou dobře a těšíme se, že povíš pohlaví :slight_smile:

@vrablikovaada ahoj my čekáme druhého chlapečka
12. bře 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko děvčata :slight_smile:

@vrablikovaada my čekáme holčičku :slight_smile:

@janulev my měli víkend docela pestrý, včéra jsme byli v divadle, přijela skoro o půlnoci a dnes jsem teda jak praštěná palici :(
12. bře 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jsem se tě zapomněla zeptat...c to špinění, přestalo?

@klaire22 teda v divadle jsem nebyla ani nepamatuju...my jsme měli víkend navštěvovací a uklízecí. V sobotu u rodičů, v neděli u manželových rodičů...a uklízeli jsem, vyprala jsem sporťák a uklidila, jelikož malej v něm už nejezdí a přebrala oblečení pro mimi, mám tu 2 velké krabice a poházené, tak jsem to přebírala podle velikostí...

dneska mě ještě čeká praní, zimní bundy...jen mě štve manžel, už loni na jaře jsem jej ukecávala, že mu koupíme jarní bundu a že ne...stále chodí v X let staré riflové bundě :angry:
12. bře 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobré ráno :slight_smile:
@janulev i tobě dobré :slight_smile:
u nás dobrý jen to počasí stojí .....
víkend dobrý :slight_smile: zase jsem si navařila dobré obídky, přes týden jím většinou rychlovky.....
12. bře 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek