• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev já jsem malému na jaro koupila v tchibu bundičku, měli ji v akci za tři kila :slight_smile: ale jinak tam má ještě od podzimu a zatím mu je...
12. bře 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zrovna psal tatínek že včerejší medovník úžasný tak mám radost :dizzy_face:
12. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 to je hezké, že tě tak tatínek pochválil :slight_smile:

já jsem malému bundu teď nekupovala, máme ještě taky od podzima a stále mu je...má ještě vestu, ale tu nosit nechce,stále chce jen bundu
12. bře 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev vestu máme tady a nevadí mu, teda na podzim nevadila...
Povalíme asi ven dokud neprší....musím jít vybrat peníze na stoleček se židličkama co jsem Matyáškovi objednala :slight_smile:
12. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj na podzim nám vesta taky nevadila a teď ji nosit nechce, tak třeba až bude tepleji
Taky pak musíme ven, na obecní úřad zaplatit popelnice a pejsany, do obchodu a do lékárny...
12. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no, my v pátek byli u známých - učili nás hrát poker - tak sranda - s manželem jsme je tam rozsekali a to jsme to hráli poprvé v životě - štěstí začátečníka :slight_smile: V sobotu jsme uklízeli, protože večer nám pak přišla návštěva a v neděli jsme jeli navštívit babičku s dědou a večer jsme mazali do divadla - poprvé v životě jsem přišla na představení pozdě........všichni už seděli -díky bohu jsem seděli hned na kraji, takže jsme zvedli jen jednoho pána, usedli jsme, do minuty zhasly světla a začalo se..............manžel totiž zapomněl koupit dálničku, takže jsme jeli do Prahy po starý - no bylo to vážně o chlup a to jsme si ještě trošku zasprintovali, Elí se mi pak mlela v bříšku, jaký z toho měla aerobik :slight_smile: Ale jinak představení na jedničku, strašně jsme se nasmáli, hráli tam samí známí herci - Postránecký, Švehlík, Němec, ....... :slight_smile: fakt pecka :slight_smile:
12. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 koukala jsem na FB, že jsi pekla medovník - šikulka jsi :slight_smile: jaký tam dáváš krém - já dělám ze salka a másla :slight_smile: už jsem děsně dlouho medovník nepekla, měla bych....je to dobrota :slight_smile:
12. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 zkaramelizované salko a máslo :slight_smile: a střídala jsem vrstvy se zakysanou smetanou at to není tak sladké :slight_smile:
12. bře 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to jste měli super víkend :slight_smile: já jsem hrozně ráda chodila na operu, ale na to bych manžela nedostala :grinning: chci se ale domluvit se segrou, že než se prcek narodí, zda by pohlídala Filípka a že bychom zašli do divadla nebo aspoň do kina...od té doby co máme malého jsme takto nikde nebyli, jednou jsme učinili pokus do kina, ale než film vůbec začal, tak jsme museli domů, jelikož malej řval a řval...ale to měl asi 9 měsíců, teď už by to zvládl :slight_smile:

já si udělala o víkendu i radost, sestra mi konečně udělala hlavu, zítra mám jít na kosmetiku a příští týden na nehty...
12. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak ten musel být - mňam :grinning:
12. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já na opeře nikdy nebyla, ale láká mě to...........my jdeme ještě v květnu na Sluha dvou pánů, na to se taky těším, to je prý pecka :slight_smile: a teďka u nás ve vchodě visí letáček na zájezdy na muzikál a je tam cena 200 kč - což mi přijde teda hrozně málo - tak přemýšlíme, že by jsme ještě vyrazili na Kata Mydláře - slyšela jsem na něj jen kladné reference, tak uvidíme :slight_smile: My kino dáme jen občas - jen když nás naláká nějaký film, naposledy jsme byli na dvojce Sherloc Holmes - to se nám moc líbilo :slight_smile:

já na nehtíky už nechodím, dělávala jsem si je doma sama, udělala jsem si na ně totiž kurz, ale už je nenosím tuším od léta.......ale v týdnu mě to taky přepadlo - nějak se zkrášlit a zase jsem si nalákla nehtíky :slight_smile: Ale kosmetiku bych si teda dala taky líbit, furt si slubuji jak na ní půjdu a pokaždé se mi ty penízky tak rozkutálí, že už si ji nedopřeju :(
12. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ted jsem si kousek dala a fakt je výtečný, ale příště bych aj tu zakysku vynechala a dávala jen to salko a menší vrstvy.....ale i tak mnam mnam :grinning: musím tři kousky schovat našim, ve středu budou hlídat malého tak za odměnu a zbytek určo sežerem :grinning:
12. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,špinění přestalo během druhého dne,vzala jsem si asi 3x ten ascorutin a včera už ne..Zatím dobrý :slight_smile:
A jinak super zpráva: VÝSLEDKY PLODOVKY V POŘÁDKU A ČEKÁME HOLČIČKU!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jsem šťastná jak blecha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 Teda divadlo,to ta fakt závidím,já byla před lety s bráchou v národním a právě na Sluha dvou pánů,takže můžu jen doporučit,skvělý M.Donutil,strašná sranda..Smanželem jsme občas razili do kina,ale co je malý na světě,tak jsme nikde nebyli..nemáme hlídání a když tady jsou rodiče,tak nás ani nenapadlo někam vyrazit..děs..Už jsem si říkala,že zajdu snad i sama,ať nejsem úplně mimo mísu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jen si to užívej,dokud jste sami,ale pokud máš blízko rodiče na hlídání,tak ti nehrozí to co nám... :wink:
12. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahoj,a jak ten medovník děláš,to se natírá na oplatky?Nebo se peče ňáké těsto?Ještě jsem to nezkoušela..Já dělala ze salka nedávno Řezy karamelka,a byly taky dost sladké.. :astonished: Jinak o víkendu jsme měli svíčkovou a králíka a dnes to vidím max.na špagety :rolling_eyes: Návštěvu jsme měli taky,v sobotu,takže jsem předtím uklízela jak barevná.. :zipper_mouth:
12. bře 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni velká gratulace a závist holčičky :slight_smile: nene to si peču to těsto sama..... :wink: je to piplačka ale stojí to za to...
12. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no, tak to musíš teda schovat hodně důkladně - u nás by se to vyšťouralo a sežralo - medovník milujeme :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni TAK TO STRAŠNĚ MOC GRATULUJI!!! Jak ke zdravému miminku, tak k holčičce :slight_smile: to je úžasná zpráva!!!!
12. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 to asi zamrazím a bude :grinning:
12. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Díky moc a recept vypadá dobře,někdy zkusím:o)
12. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Díky moc,ted jen vyřešit jméno k mojí spokojenosti..chtěla jsem Nelinku,ale manžel,že ne..tak jsme zatím u Nikolky.. :sunglasses:
12. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Nikol chceme my :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mi chceme Sofinku :slight_smile: to je tak jediné jméno na kterém jsme se s mojim zhodli :sweat_smile:
12. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illa22 Sofie je krásné :wink:
12. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to jsem ráda, že na tu hru slyším další pozitivní ohlasy - už se na ní fakt těším :slight_smile:
My si občas tu kulturu dopřejeme, ale je mi jasné, že až se nám malá narodí, tak to ustane......Ale oba máme rodiče kousek - manželovi jsou ve stejném městě a naši jen 8km daleko, takže snad by nám někdy i pohlídali :slight_smile: uvidíme :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Nikolky zase začínají frčet - jednu dobu byli skoro všude Nikolky, pak to ustalo a teď se to koukám vrací :slight_smile: Ale je to krásné jméno :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illa22 Ahojky, Sofinka by se mi líbilo taky - snad budu mít štěstíčko a budu mít ještě jednu holčičku :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já mám tchýni v důchodu vedle v baráku a nepohlídá skoro nikdy, max na hodku a to pak ještě odchází vyřízená že ji malej řve a naši bydlí 15 km autem...takže my si ted nic nemáme jak dopřávat a hroooozně závidím tobě že si to těhotenství můžeš užít jak jen se dá :slight_smile: ale neboj, ono to dítě za tu obět stojí :wink: navíc holčičky bývají hodné, náš malej je dábel :grinning: takže u vás hlídání problém určo nebude :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 právě že tohle mě vždy štve že si vyberu nějaké jméno a než se mrně narodí tak to jméno začnou dávat všichni :grinning: to samé s Matyášem, dřív se to nedávalo a ted je to samý Matyáš :angry: :grinning:
12. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek