• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni obrovská gratulace, k výsledků i k holčičce :slight_smile:

koukám, že Nikolka je oblíbené jméno...manžel taky dělal Nikolku a je to Davídek :wink:
12. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petule22 manželovi rodiče jsou už taky v důchodu, ale přiznám se, že když bude malá u nich tak nebudu asi úplně klidná - tchýně nedržela malé miminko v ruce desítky let, možná naposled vlastní - když jí ukazuju věci pro malou, tak mám občas pocit, že ta ženská snad nikdy neměla děti, jak se všemu diví :slight_smile: Ale jinak je hodná.....ale mojí mamce bych malou svěřila asi bez problémů.....občas si říkám, že má v těch všech věcech kolek miminka větší přehled než já a to nemyslím jen věci z její zkušenosti, ale už i vymoženosti dnešní doby :slight_smile:
Takže snad by pak hlídání přicházelo v úvahu - zase pak nemůžu zanedbávat manžílka :slight_smile: už tak bude odstrčený, chudák :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to máš pravdu, Matyášků je teď docela dost, ale víš co.........to je takhle vždycky....vždycky je vlna nějakých jmen, za pár let to odezní a frčí zase jiná jména.........dřív Sofinky moc nebyli, ani Emiček tolik nebylo a dnes kolik jich je.......já jsem dřív nevěděla skoro o Eliškách a teď když čekáme malou a máme vybrané jméno, tak se to Eliškami taky všude jen hemží........... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jojo tady je to samá Eliška :slight_smile:
Ono je to v podstatě úplně jedno :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak tak.........vybírat si jméno jen podle toho, že momentálně skoro nikdo nemá, tak mám doma asi Hildegardu :slight_smile: tohle jméno by bylo asi vážně originální a jedinečné :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky myslím, že je jdno jak se prcek jmenuje,hlavně,že se líbí vám...

holky kde budete rodit a kolik se tam platí za přítomnolst otce u porodu?
12. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ve Zlíně, u prvního jsem platila 500, ted už je to prej 600 :angry:
12. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já půjdu v Ostravě asi do Vítkovic. Za otce se platí 500
12. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem rodila v Brně u milosrdných a tehdy jsme platili 500, teď tam chci rodit znova, ale teda nikde jsem nenašla kolik se tam platí
12. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mi chtěli druhé kluka,ale nedá se.budou dvě holky :slight_smile:
12. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já budu rodit ve zlíně,přítomnost otce stála u první dcery 500kč,tak snad to tak zůstalo,je to už skoro tři roky .-)
12. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illa22 nene už 600 :angry:
12. bře 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illa22 my budeme mít zase 2 kluky :slight_smile:
12. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Díky i tobě:o)Já myslela ještě na Natálku,Amálku,Lilianu..ale nejvíc jsem chtěla Nelinku..před Kubíkem jsme uvažovali o Barunce..Ale Barbora Richterová,mi přijde už moc " r ".... :astonished:
12. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no to sem čekala že už to bude víc,ach jo!bych se moc divila kdyby si nepřidali :wink:
12. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Filípek měl být Vanesska :slight_smile: to máš pravdu, to je opravdu hodně "r"...ale taky to dávají...já jsem s "r" nechtěla, protože mi to "r"dělá trošku problém...a pak jsme chtěli Alexandr, ale jelikož jsme Mašovi, tak Saša Maša...by se mu děti akorát smáli
12. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem nakonec udělala brambor.těsto a plním je jahodama..bude dnes oběd na sladko.. :slight_smile:
12. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky už jsem sežrala druhý kousek medovníku :frowning2: doufám že to můj brzy vše sežere jinak budu tlustá a s cukrovkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@illa22 jojo jsou to darebáci...já tam byla jen 5 hodin, kdyby tam nebyl semnou Radim tak tam snad odrodím sama a ještě chudákovi nedali ani napít, mohli by ti chlapi v tom mít aspon jídlo....
12. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tady je dnes pod mrakem :cry: už se těším na středu má být jarní počasí :slight_smile: už se těším na jarní procházky :slight_smile: .Nemáte někdo zkušenosti s barvením vlasů v těhotenstvý?Četla jsem že to může škodit ale také že nemusí :unamused: tak nevím jestli nemám radši počkat až po porodu.
12. bře 2012 ve 12:25  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to máš pravdu,Julinku víceméně taky odrodil můj chlap :angry:
12. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jen si medovník dej, to pak vyběháš za kočárkem :slight_smile: je pravda že mi Marek u porodu hodně pomohl, hlavně jsem úplně zapomněla na dýchání apod...já teda rodila 15 hodin, z toho byl marek jednou doma, aby vyvenčil psa...

@losinda já si vlasy barvím normálně...segra je vyučená kadeřnice a říkala, že jej učili, že se barvit můžou, pokud ti nedělá špatně ten smrad...a doktorky jsem se taky ptala a ta říkala, že proti barvení vlasů není...pokud by mi z toho ale byl ošpatně, tak by mi to segra hned umyla...musím říct, že mi to činí menší problémy ten smrad, než když těhotná nejsem
12. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já rodila v Rakovníku,ale v plánu byl Motol..Tam jsem si i zaplatila přítomnost otce u porodu předem a pak nám to vrátili..ani nevím,jestli jsme v Rak něco platili,je možné,že si to už nepamatuju? :astonished: Myslím ,že ta cena je všude 500-600kč :wink: Jo holky,která berete rodičovskou na 3 roky?Kolik dnes posílají?Před 5 lety jsem brala 7.500kč.. :sweat_smile:
12. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni od nového roku se to měnilo ta výše...je stanovený ten strop, že dostaneš max.220tis...já měla 3 letou na Filipa a brala jsem 7600, ten jsem přešla na nový systém a navýšila si to, abych vybrala z těch 220tis co nejvíc když v červenci rodím...ale myslím, že někde jsem četla, že holky počítali, že to vychází na nějakých 7100
já bohužel nebudu mít teď nárok na mateřskou, skončila mi smlouva v práci ještě za Filipa, když jsem byla těhu...ale díky manželovi si budu moct vybrat na jak dlouho budu doma...
12. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky se mi zdá že je to ted těch 7100 kč jak píše @janulev
12. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illa22 fakt si nedokážu představit co bych tam sama dělala když ta porodní asistentka byla věčně někde v čudu a když jsem začala rodit tak ji tam Radim naháněl jak debil :angry:
12. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nemám ještě žádné zkušenosti s porodnicemi, ale asi ani nebudu řešit, kolik stojí přítomnost otce u porodu - manželovi se do toho jít nechce a já ho nutit nebudu - přemýšlela jsem i nad tím, říkala jsem si, že bych byla asi ráda, kdyby byl u mě, když budu ještě na hekárně, ale pak až by přišel samotný porod, tak si myslím, že bych ho tam mít ani nechtěla....nevím, těžko říct - nezažila jsem...... spíš řeším, kam vůbec půjdu rodit...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
12. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já Radima na tu poslední dobu vyhodila, tím myslím to tlačení, pak ho zavolali jen jestli chce přestřihnout pupečníkovou šnůru a kupodivu chtěl ale jinak jsem nechtěla aby u toho nejhoršího byl. Ikdyž nejhoršího, jak se to řekne, ono pak už to tlačení tak nebolí ale myslím že to není příjemný pohled....jinak si myslím že by to tvůj chlap mohl zvládnout :wink: je to fakt podpora
12. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já si prostě myslím že by tam ten chlap měl být....
12. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@klaire22 holky já tam měla Marka celou dobu u sebe, jen tam nebyl když mi dávali klistýr :sweat_smile: a pak když mi píchali epidurál, zavolali jej, až když mi to doktor zavedl...jinak byl celou dobu se mnou a bylajsem opravdu moc ráda, že tam byl...a pokud to vyjde, tak chci aby tam byl i tentorkát
držel mě celou dobu za ruku a když jsem pak tlačila a malej se dral ven, tak jsem ani nepřemýšlela nad tím kolik tam je u toho lidí nebo kdo tam je, ale chtěla jsem to mít už za sebou
12. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek