• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 já ani tak nejsem nešťastná, že se mi zvětšily prsa...ale ta gravitace, ta mě teda vytáčí :angry: :grinning: :sweat_smile:
13. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no právě - já mám normálně taky čtyřky - tak to jsou teda vyhlídky :( manžel právě nadšený a já každý večer při pohledu do zrcadla kvílím - jak je to strašný!!! nepřijde mi na tom totiž nic sexy, ani nic hezkýho :(
13. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já si říkám, že až odrodím všechny děti :slight_smile: tak si nechám udělat hezká prsa.....jen je zvednout - ne je zvětšovat nebo tak něco, ale zkrátka je hezky vymodelovat - já bych si na psí uši nemohla do konce života koukat!!!!
13. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se i já přidám s aktuálním fotek pupku..pěkně se už rýsuje,vážila jsem se a mám 5kg navíc.. :slight_smile: Já se po ránu bavila tvořením kraslic,ale letos mi to ňák nejde,podělala jsem ,co se dalo,a nechám si snad jen 2ks a zbytek dám snad Kubíkovi do školky.. :astonished: Minulý rok jsem to zkusila(voskovkama) a docela to šlo,ale ted jsem to měla bud hustý,nebo levější ruce.. :frowning2: U nás je taky zataženo,9st..Zítra máme jet na 3 dny ke tchýni,nevím jestli to nahlásit dr.nebo to risknout..je to vůbec povolené,změnit místo pobytu při nemocenské?O vánocích mi to dovolila.. :wink:
13. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni jé máš krásné bříško, takovy malinky :slight_smile: to nevím, zda se smí měnit místo neschopenky...já tehdy když byla na neschopence a měli jsme třeba svatbu, tak jsem jí to řekla a řekla, že to nemám řešit...takže netuším

@klaire22 mě čeká po všech těhotenstvích, asi operace s křečovýma žílama...máme s tím problémy v rodině a mě už taky vybíhají, tak si to pak nechám asi zoperovat
13. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky hezký pupíček :slight_smile: ani jedna koukám nemáte po prvním těhu popraskané bříško :slight_smile:
Já se mažu poctivě každý den, koupila jsem si krém na strie, ale přišlo mi, že se mi dvě menší prasklinky udělali - tak jsem nasadila obyč indulonu a zatím dobrý :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev my máme křečové žíly taky v rodině, ale zatím teda dobrý.........spíš co jsem začala sledovat - ale nevím jestli to není tím, že už mám těch 4,5 kg nahoře, že mám takový tlustý nohy - mám pokaždé otlačené gumičky od ponožek a to přitom nosím nízké - kotníčkové - silonové ponožky do balerín - to je úplný utrpení - ty hodně škrtí a nohy mám pak jak konce - ale zase v obyč ponožkách by mě do balerín nikdo nedostal!!!! je normální aby mi natýkaly nohy už teď????
13. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak konečně sme se dozvěděli,že čekáme holčičku.Jen ten termín máme furt pokaždé o nějaký ten den jinak.Jednou je to 15.července podruhé 17.července a nakonec teda 16.července :grinning: Bohužel podle cyklu se mi to nedá určit,jelikož sem ho musela mít vždycky vyvolaný nebo nebyl vůbec,tak spoléháme na UTZ.Ale sme šťastní,že naše Sonička je vpořádku a doufejme,že bude i nadále zdravá :slight_smile: hned je člověku líp,když ví,že všechno zatím klape....
13. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Moc gratuluji ke zdravé holčičce :slight_smile: To mi povídej, já v tom mám taky slušný hokej.......teď na poslední prohlídce mi řekl, že bych měla mít termín 18.7.
13. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já si taky koupila krém na strie, používám od začátku těhu a po prvním těhu mi zůstaly jen 3 prasklinky na stehnech...a je možné, že ti natíkají nohy už teď...já mám každý den otlačené ponožky, ale asi mi nohy zatím nenatíkají...jen včera jsem měla trochu pravý kotník
13. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule moc gratuluji k holčičce...já mám podle ms termín 25.7. a podle UTZ se mi to pohybuje mezi 19.-21.7.
13. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak jí radši zavolám,jen aby o tom věděla.. :wink: Křečovky nemám,spíš mi žilky praskají..ale v těhu se mi jedna na stehni ukázala a tuším to tak bude i ted.. :frowning2:
@klaire22 strie se mi opravdu vyhnuly,mazala jsem se ne uplně poctivě,možná až v druhé polovině..nemám ráda ten studený krém..ale ted to budu asi přehánět víc,přece jen jsem starší..mažu i prsa občas a stehna,zadek mám taky větší a ta celulitida..ani nemluvit :astonished:
13. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Ahoj,také gratuluji k holčičce a k pěknému jménu,my se doma ještě na jméně nedohodli :astonished:
13. bře 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno kočky, dnes konečně velký utz :dizzy_face:
14. bře 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 dobré ranko :slight_smile: Tak ať se ti prďolka ukáže co nejlíp, aby bylo vidět, co čekáte :slight_smile: Musíš se strašně moc těšit :slight_smile: v kolik jdeš? pak koukej hned napsat, jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:
14. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 až na jednu :angry:
14. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jééé, taky tě mohli objednat na ráno, viď :( kdo to má vydržet!!!! :dizzy_face:
14. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
DObré ráno holky...tak jsem se dneska prospala...malej spal krásně, probudil se v půl 6, ale ležel a pak v 7 znova usnul a vstával o čtvrt na 9 :slight_smile:

@petule22 jé tak to je super, tak hlavně, ať vše dopadne dobře a jste v pořádku :slight_smile:
14. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janulev tiše závidím - taky bych se chtěla pořádně prospinkat - já jsem dneska teda jak praštěná palicí po hlavě :( mám fakt bad day :( ráno jsem si pěkně přeležela ruku, pak mi tekla krev z nosu, udělala se mi pěkná záděra, co bolí jak čert, v práci menší botka hned po ránu, bolí mě oči a trošku hlava..............dneska kdybych mohla, tak si vážně zalezu do postýlky a nevystrčím nos!!!!!
14. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to je nepříjemné :frowning2: tak hlavně, aby to rychle uteklo a byla jsi brzy doma...mě začíná trochu bolet hlava..ale zase mám pozitivní zprávu, 3 dny nešpiním :slight_smile: tak snad to chvíli vydrží
14. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak to je skvělý, že přestáváš špinit :slight_smile:

dneska mám vážně den :(

a malá asi pořád hnípe, cítila jsem ji dnes jen jednou a jen trošku a pak nic.....tak doufám, žeje v pořádku.....pořád na ní vysílám a ona nic...........cítíte maličké každý den? včéra kopkala, ale dneska zatím nic :(
14. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 většinou až navečer, přes den je prcek většinou v klidu...včera byl aktivní celej den, dneska jsem jej cítila ráno a od té doby nic
14. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no, snad se večer probere a dá o sobě zase pěkně vědět - chybí mi, že ji necítím - potvůrku moji malou :slight_smile:včéra večer kopkala, tak se mi snad zase večer ozve :slight_smile:
14. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 určitě, jen asi spinká a odpočívá :slight_smile:
14. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 určo se ozve, neboj, ono prý hodně záleží jak je otočená. Jsem četla , že je normální, že se třeba dva dny neozvou :wink:
My budem mít asik heraktivní dítko, co ten mi dělá v tom jeho domečku, jsou někdy rány, že si myslím, že vyskočí a nejvíc v noci a ráno, dneska m vzbudil, že je čas už se najíst, jsem měla po dlouhé době šílený hlad , jsme zblajzli obalený chleba ve vajíčku (4 krajíce, ale menší :sweat_smile: ) to bylo kolem půl 10 a už začínám mít zase hlad :slight_smile:
jsem se dočetla, že už cca od tohoto tt už si mimi začíná ukládat tuky a přibírá se nejvíc.
14. bře 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
@janulev asi máte pravdu - po obědě, když jsem se přímo nažrala polívkou, tak mě párkrát kopla :slight_smile:

No já někde slyšela, že od nějakého týdne by se to mělo hlídat, jestli mimča kopou každý den - ale nevím od kterého týdne se to musí fakt hlídat - teď je ještě asi brzy, ale i tak......jsem ráda, když o ní vím :slight_smile:
14. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 jen ať nabírají, hlavně aby jsme nenabírali tolik my - miminka můžou :slight_smile:
14. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 tak vidíš :slight_smile: Taky jsme to četla, tuším, že to bylo od 24-25 tt by mělo mimi koupnout 10 X za 12 hodin
14. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to abych si to pak čárkovala :slight_smile:
včéra se kamarádce o pět dní dřív narodila holčička - tak jsem jí hned blahopřála a už se viděla taky na tom porodním sále, až budu mít malou u sebe :slight_smile:
dneska jsem shlédla i jedno videjko z porodnice - né porod, ale prostředí a personál a asi už jsem rozhodnutá kde budu rodit :slight_smile:

Jinak jsem koukala, že čekáš chlapečka - a mezi jakými jmény přemýšlíte, že se mamka s taťkou nemůžou dohodnout :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
14. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekáme zdravou holčičku :slight_smile:
14. bře 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek