• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 No paráda............tady je to skoro samá holčička :slight_smile: Moc gratuluji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 já bych se na porod osobně nedívala,nemusím vidět co mě čeka, stačilo, že jsme si to párkrát přečetla.... a stejně - každý porod je jiný. Tak já už taky vím, kde budu rodit, už vím jak to tam i vypadá a i sem tam i ležela, a co jsme se tak i informovala, tak všichni jen doporučujou a máme tam známé, takže jasná volba :slight_smile:
Jinak jméno už máme, chtěli jsme Patrika,ale řekli jsme si, že Patrik už jednou byl.....a bude nám hlídat našeho broučka, ...pak teda se mi líbí Oliver, ale tatkovi ne, no než jsme se domluvili....tatka chctěl pořád juniora, ale to jsem zase nechtěla já, takže kompromis - tatka je Michal a malý bude Michael :grinning:
14. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule22 moc gratuluji, takže budete mít doma páreček :slight_smile:

@majjka24 já jsem taky chtěla Olivku, ale manžel řekl rázně ne...a Michael je krásné jméno
14. bře 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já bych se na porod taky nekoukla ani náhodou - vidět to nechci - stejně jak to bude vypadat dole neuvidím a ani mě to nezajímá!!! fuj, bych si z toho udělala akorát trauma!!!! a rodit bych se jít bála, takhle si to ještě maluju :slight_smile:
15. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jinak Michael je vážně moc hezké. My kdyby jsme čekali chlapečka, tak by to byl Patrik :slight_smile:
15. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkujem za pochvalu jména :slight_smile:
@klaire22 Jsem se včera sekla, jsme hledala ty pohyby a je to až od 28 tt se to má hlídat - těch 10 /12 hodin :wink:
15. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, tak mě dostihla nějaká viroza. Je to peklo, snad jí vyléčí to jaro, co už týden slibují...... odpolene se chystám na kontrolu (bude nový obrázek).Doufám, že mi doktor dovolí nějakou medicínu :frowning2: , čaj a zábaly mi nepomáhají.
@petule22 tak to gratuluji k holčičce.... já stále ještě odolávám
15. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já včera zjistila že mám placentu vepředu tak asi proto moc sem tam pohyby necítím....ani když sebou šmrdlala na utz tak jsem to moc necítila.....jinak to byla potvůrka, nohy úplně u sebe a vystrkovala jen zadeček, museli jsme to zkoušet třikrát ale snad se doktorka nesekla, prej 100% holka......
15. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím těhulky...
15. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to u mě poslední dva dny mám pocit, že celý den dělá kotrmelce. Jestli bude aktivní jako jeho starší bráška tak to bude pecka
:slight_smile:
15. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 je to slušně vychovaná holčička -má nohy u sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přece je nebude hnedka roztahovat :sunglasses:
15. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 Také zdravím a přeji hezký den :slight_smile: i když stále pořád bez sluníčka :(
15. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tady krásně jasno :dizzy_face: jupííííí včera mě bolela celý den hlava z toho hnus počasí
15. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 vy se máte, tady fakt po sluníčku ani stopy :( chjo :(
15. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...u nás od rána bylo tak zataženo, ale po obědě se udělalo krásně...celé odpoledne jsme byli venku na dvoře a malej pak večer padl únavou...zítra nás čeká návštěva a celý den opět venku, to bude paráda :slight_smile:
malej v bříšku mi dává od včera pěkně zabrat, kope o sto pryč...
15. bře 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolčina výbava :grinning:
15. bře 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 krásné :slight_smile: a teda ty jsi rychlík v tom nakupování :slight_smile:

jinak dobré ránko těhulky :slight_smile:
16. bře 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev protože to je vše od jedné paní a její věci se mi hrozně líbily a hrozně rychle to lidi brali, přesto že ceny má docela vysoko. Tak jsem to vzala pokupě alw od příštího měsíce musím splácet kreditku :grinning:
16. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ale jsou to moc krásné věcičky :slight_smile: malé budou určitě moc slušet
16. bře 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jen aby z mělé nebyl malý :grinning: to by mě trefilo tolik peněz :grinning:
16. bře 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jsou to nádherný věci!
kde jsi nakupovala?
tu chlupatou vestičku jsem včera dostala od kamarádky, teda hodně podobnou :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a tak doktoři říkali na 100%, tak snad se opravdu trefili :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@janulev dobré ranko kočky :slight_smile:

moc krásné věcičky :slight_smile:je vidět, že jsi se činila :slight_smile: bude to fešanda :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 to jsou šatičky :slight_smile: NA MIMIBAZARU :slight_smile: ale fakt i přesto že jsou to věci použité tak mě stály hooooodně :slight_smile: paní mi slíbila že mi bude zasílat nabídku po dcerce průběžně jak bude vyřazovat tak jsem ráda :slight_smile: jen by mi mohla slevit :grinning:
16. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 určitě se trefili, bude to holka jako lusk :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já jsem totiž v tomto magor, já chci mít vždy vše nachystané hned, to jsem udělala i u Matese že jsem hned naráz udělala výbavu a teprve potom jsem byla klidná...no blázen :grinning: navíc mě hrozně baví na ty věci čumět :grinning:
16. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 doufám asi poprosím za dva týdny ještě svojeho doktora at se mrkne ale bude chtít 3 kila :angry:
16. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to mě včéra přišli konečně rifličky pro malou - s Kittynkou :slight_smile: a stáli stovku i s poštovným a jsou roztomiloučký :slight_smile: a v neděli jsem jí koupila šatičky s minnie - takové modro-bílé, ale ty bude mít tak na příští léto, ale byli zlevněné z 550,- Kč na 200,- Kč, tak jsem je tam nemohla nechat!!!!
16. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 aha, vidíš, to mě nenapadlo. tak to jsou asi šatičky, vůbec mi to nedošlo :grinning: měla jsem to v bedně jiných věcí, tak jsem každý kousek podrobně nezkoumala. já na tyhle kousky oblečení moc nejsem, já mám ráda bodýčka, overálky, rozepínací mikinky a tepláky - prostě praktické věci :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek