• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 nekupovalas v tescu? Prej tam maj nějaký výprodej nebo co...no já tam raděj proto ani nejedu :grinning:
16. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 to já u Matýska taky používala jen tohle jak píšeš, džíny a podobně nehrozilo ale u té holk ysi to chci užít :grinning:
16. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 to já se těma oblečkama taky ráda prohrabávám..........ale musím se fakt už krotit, mám toho docela dost.....musím začít řešit jiné věci - postýlku, přebalovák, vaničku a tak........z toho ještě nemám nic.......a taky už pořizovat plínkovou výbavičku, když chceme látkovat :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj, v tescu........a mamča jí koupila krásné dupinky s bodýčkem..........měli tam vážně výprodeje, super ceny :slight_smile: ale měla jsem ještě před výplatou, za poslední peníze jsem jí koupila šatičky :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 krásný, koupila jsem trošku podobný, ale je od f and f - taky už nošený - za 120 kč, mám ho i v albu - ve skutečnosti je fakt boží :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no tak do tesca nejdu :grinning: ani za nic :grinning: no já právě kupuju věci jen na ven jinak doma bude nosit klučičí co už :grinning: i tak je to kotel financí....postel nás taky čeká ale větší pro Matyáše jinak snad vše máme a chci začít nakupovat plíny do zásoby.....prostě aby v létě bylo pak co nejméně výdajů, jen litr člověk nechá v porodnici :angry:
16. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 kouknu do albíčka :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jééé fakt je podobný :slight_smile: a ted jsem zjistila že vlastně ještě náušničky bude potřeba :astonished: no to až po porodu raděj....na pindíka je nepověsím...
16. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké slunečné ráno
16. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jé holky moc krásný...já moc nakupovat nebudu, přebírala jsem věci a těch věcí 56-68 mám plnou jednu krabici, takže by to prcek snad ani nevynosil...je pravda, že stejně když se mi něco bude líbit tak neodolám :grinning:

@petule22 kolik teď jsou vlastně poplatky za den v porodnici?
16. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no já trochu počítala s tím že to bude kluk a výbava nebude stát nic no ale naštěstí jsem měla smůlu :grinning: no 600 za otce, a pak myslím 100 za den? Nejsem si jistá.....
16. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 na náušničky se už moc těším, jen nevím jaké vybereme, je jich tolik :grinning:
16. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 také přeji hezké ráno - jen u nás sluníčko nesvítí :( u nás je mlha jak blázen :(
16. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tady náááááááááááááááááááááádherně :slight_smile: no já se netěším na to propichování, já jsem po porodu měla hormony tak v prdeli že když malého očkovali nebo ho bolelo břicho tak jak brečel já brečela s ním :grinning:
16. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 njn nějak ty nemocnice vydělávat musí, ještě že nechtějí platit za miminko...

@janicka88 krásné ránko, u nás taky krásně svítí sluníčko a už i stoupá teplota, tak to vypadá, že opravdu bude krásně a teplíčko :slight_smile:
16. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no neboj přijde doba kdy i novorozence draze zaplatí :angry: kam jinak to tady může spět, ještě že nemám děti až někdy za 5 let kdoví co bude...
16. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj to je pravda, to je jednou taky příjde...se časem budeme divit, za co všechno budeme muset platit
16. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev abysme ty děti vůbec uživily :angry:
16. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to se máte, tady je fakt mlha jak v Rákosníčkovi :(
já ti věřím, že jsi bulela, mě stačí málo a bulím taky..........momentálně bulím už od včerejšího večera.....musela jsem včéra manžela odvést na pohotovost, má podezření na ledvinovou koliku, nechali si ho tam na pozorování, pořádně nic nevím, bojím se o něj............sny se mi zdáli strašný.......já už ho chci mít u sebe!!!! a malá chudinka včéra kopkala jak o život.......asi se jí taky nelíbilo, že nám nechali tatínka v nemocnici......... :cry: :cry: :cry: :cry:
16. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ježkovy voči to mě mrzí, hlavně at to není nic vážnýho a tobě stresy taky ted nesvědčí...snaž se být klidná ikdyž je to těžké já vím :frowning2:
16. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 doufám, že to bude dobrý.....dneska tam za ním jdu, tak se snad dozvím víc......já vím, že bych neměla brečet kvůli Elišce, ale nemůžu si pomoc.......bojím se o něj :cry: :cry: :cry: :cry:
16. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jejda...to mě moc mrzí, hlavně aby to nebylo nic vážného a byl brzy doma...a snaž se být opravdu v klidu, já o stresu v 1.těhotenství vím svoje a měla jsem s tím i problémy :frowning2:

@petule22 ty hormony v těhotenství a je pravda, že mi připadlo, že po porodu to bylo ještě horší
16. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já byla jak nějaká uřvaná hysterka :grinning: Radim se modlí abych i ted tak neblbla :grinning:
16. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboj bude to dobrý...hlavně nebreč, malá pak bude taky ubrečená :wink:
16. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já se snažím nebrečet, ale moc to nejde......člověk chce myslet na malou, ale pak i na manžela.......kdybych aspoň něco pořádně věděla, ale nevím nic........bojím se mu volat - jestli náhodou není na nějakých vyšetřením, ráno jsem mu posílala sms, ale neodpověděl mi.........nevím co s ním je :(
16. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 snažím se........... :sunglasses:
16. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 uřvaná a taky si občas připadáš, že od porodu hrozně zapomínáš? plno starostí, moc práce a mě se dost často stane, že na spoustu věcí zapomínám...raději si už včechno píšu :sweat_smile:

@klaire22 bude to v pořádku, uvidíš...určitě se brzy ozve...já tehdy brečela hodně dlouho a dost často brečím i do teď...stalo se toho v těhotenství s Filípkem tolik, že bohužel do teď do má spoustu následků
16. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jojo jsem vypatlaná :grinning: nevím jak se budu vracet do práce :grinning:
16. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nejsi vypatlaná, je to normální, že je člověk pak tak rozhozený - vždyť jsi vysloveně továrna na hormony - od těhotenství až do porodu a pak i chvíli po.............já si myslím, že u mě to nebude jiné.......a znám spoustu holčin, které po porodu jen tak seděly a z ničeho nic začali brečet a když se jich pak někdo ptal, co se děje, tak ona řekla, že neví................takže je to asi normální :grinning:
16. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to mě mrzí.........já mám kamarádku, která měla díky svému partnerovi naprosto hnusné těhotenství, nakonec je na malou sama a i teď ten život nemá jednoduchý a je to bohužel i vidět na malé - jak měla to těhotenství díky tomu svýmu debilnímu chlapovi složité, tak je malá taková menší, ta kamarádka říká, že je i o měsíc opožděnější než její vrstevníci - i oproti dětem, které se narodili i o pár týdnů později než malá..........a je taková maličká............ale jinak krásné a zdravé dítko, ale ono se to asi někde projeví, že ta maminka není v pohodě, bohužel i na miminku :frowning2:
16. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek