• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kvetinka6 No to je další věc, jemu už taky bude kolem 60, tak uvidíme jak se domluvíme :wink:
To jsi změnila moc dobře. Jak jsem teď obvolávala kamarádky, tak mě překvapilo, kolik z nich změnilo mezi těhotenstvím doktora a pochvalují si.
7. lis 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarcca souhlas, spíš by to měl ocenit :slight_smile:

S omezováním tomu moc nedám. No, přestala jsem kouřit, jasně. Ale jedno kafe denně si dám, povolili mi to i minule, že když jsem na něj zvyklá. Taky mám spíš nižžší tlak a v minulém těhu jsem sebou jednou sekla :grinning: Tak mi to přijde možná i lepší, si to jedno kafe dát. Jinak se extra neomezuju, ovoce normálně moc nemusím, zeleninu jo, ale zase vím, že když jsem byla těhotná poprvé, tělo si samo řeklo, že ovoce asi chce a mohla jsem se ho ujíst :grinning: A pak zase jak když utne :slight_smile:
7. lis 2011 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 foto nehodím, bohužel jsem foťák zapůjčila, takže teď nemůžu fotit :grinning: "Tlustici" a "fotenu" :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2011 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 Gratulujuu k silné čárce a už toho testování nech, ať ti zbudou peníze na oblečky :wink:
7. lis 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rye :wink: :slight_smile: ale já dělala teď teprve 4. test :sweat_smile:
7. lis 2011 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já taky piju jedno nescafé denně, ale moc mi nechutná, je to jen zvyk ráno v práci. Tlak si musím změřit, před týdnem jsem upadla na schodech a mám zápěstí v ortéze, myslím, že se mi zatočila hlava, byla jsem unavená a tak. Dneska mám volno, malý má nějaký kašel, ale zítra jdu do práce a musím stihnout dopoledne sjet k zubaři a večer na gyndu, v úterý na kotrolu s rukou, docela si to užívám, já jinak chodím k dr. jen na prevenci na gyndu a k zubaři :slight_smile:.
7. lis 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 mě je taky 24:slight_smile:
7. lis 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak bych se k vam taky rada pridala dnes jsem byla u doktorky a tehotenstvi mam potvrzene jsem v 5 tydnu ale neco pry neni v poradku protoze moje bublinka neni moc kulata spis takova rozplacla .a jelikoz jsem v unoru uz jednou potratila to jsem byla ve 13 tydnu tak se toho moc bojim.jsem ted na neschopence a pristi utery dalsi ultrazvuk.
7. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullllka - vítej mezi nás a držím palečky, Teda a strašit tě v 5.týdnu rozpláclostí bublinky mi nepřijde moc fér, to se podle mě může ještě změnit, uvidíš, že se třeba do úterka narovná :wink: .
7. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullllka taky tě vítám Peti, a jak píše svija - viděla jsem spousty UTZ v 5tt. a bublinka nebyla vždy kulatá......
7. lis 2011 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu až ted, dřív jsem se sem nedostala...test od mamatestu byl odpoledne pěkně pozitivní, žádné tlustice, ale byla tam..jsem klidnější.
7. lis 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullllka ahoj, vítej, věřím, že bude vše ok :slight_smile: takhle tě strašit!

@elza2110 uuuf, to jsem ráda, myslela jsem na tebe. a nakukuju, jestli jsi už podala info :slight_smile: tak už to teď do středy mnohem líp vydržíš, to je dobře :slight_smile:
7. lis 2011 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ráno jak přijdu domů, tak test RAPICLEAR vyhodím do koše!!
8. lis 2011 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doufam ze mate vsichni pravdu :slight_smile: ale davam ted velky pozor takze skoro porad jen lezim beru vitaminky a listovku tak snad to bude k necemu dobre...
8. lis 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ráno, jak se dnes máte? :slight_smile:

@petullllka taky tě vítám a věřím, že bude všechno v pořádku... taky si myslím, že tě zbytečně sraší, je hodně brzy :wink:

@elza2110 super, mám radost, za tebe, jestli vyšel krásně pozitivní test i odpolko, tak je to hodně dobré znamení :grinning:
8. lis 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

@petullllka taky tě vítám a nevěš hlavu. Bude to dobré, je brzy a dr. mají někdy tendence na začátku vidět vše špatně. :wink:

@elza2110 To je dobře, že ti ten mamatest tak hezky vyšel. Jsem ráda a zítra budou u dr. jen samé dobré zprávy. :wink:
8. lis 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím, jestli se to tu psalo (mám trochu sklerózu :slight_smile:), ale kdybyste měla některá zájem, aby vám chodili mejlíky ohledně vašeho bříška a těhu, tak se zaregistrujte na www.rodina.cz :wink: Já jsem zaregistrovaná už s prvním těhu a mejly mi chodí dodneška. Sice teda už jen jednou za měsíc, ale musím říct, že je to super služba. V těhu chodí mejly každý den a někdy to jsou fakt hrozně zajímavý věci. :slight_smile:

@rye máš pravdu, už když jsem byla poprvé těhotná, tak hodně holek v diskuzi změnilo doktora. :wink:

@petullllka neboj a mysli pozitivně, pak to určitě vyjde :wink: Nejsem sice doktorka, ale taky mi přijde brzy dělat nějaký závěry. Fakt se to může ještě změnit.

@elza2110 gratuluju! :wink:

@zuzi82 s tím názorem na kočárek naprosto souhlasím s tebou :slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak zítra první kontrola, že? jseš myslím o týden napřed, tak snad uvidíš už i srdíčko :slight_smile:
já jdu zítra taky, tak se těším a doufám, že uvidím aspoň zatím bublinku :slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky - závidím všem co jdete už zítra na kontrolu a UTZ - budu se těšit na zprávičky.......já si na tu svou víc jak dní počkám. Je to nekonečné.......
@anoli taky mi ty mailíky chodí pořád......hodně zajímavé čtení
8. lis 2011 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mam taky pozitivni testy , ale moc moc slaboulince pozitivni.|Tak ja jeste nejasam. Objednavate se hned k Dr?
8. lis 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medulen kolik dní máš zpoždění?
8. lis 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 dny :slight_smile: ale trochu spinim. Tak cekam jestli se MS rozjede nebo ne :slight_smile: zitra si udelam test jestli to trosku sily nebo ne..
8. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Ahojka, jj zítra ráno jdu na utz, už se děsně těším a snad i trochu uklidním...bez těch příznaků sem trochu nervozní :slight_smile: měla bych být 6. nebo 7. týden tak uvidíme co řekne dr....
Holky jaký berete vitamíny?já zatím jen listovku, ale chci se zeptat jestli mám něco víc.
A co cvičení?Já byla zvyklá chodit min dvakrát týdně a od té doby co to vím, tak sem ještě nebyla. Chybí mi to, ale na druhou stranu mám strach...
8. lis 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás milé dámy. Dovolíte mi Vám občas také zasáhnout do diskuse? Čárečky jsem objevila již koncem října. Z krve mi bylo těhulkování potvrzeno a ještě týden si počkám na první kontrolu. Nicméně právě dnes jsem se dvakrát skácela k zemi. Domnívám se, že to souvisí s mým nižším tlakem. Nemáte nějaké tipy, jak těmto mdlobám předejít?:slight_smile:.. :wink:
8. lis 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia_8 ahoj, vítej :slight_smile: no já jenom vím, že minule jsem se taky jednou skácela a bylo mi doporučeno, že když to na mě přijde, sednout si a dát si hlavu mezi kolena :sweat_smile: jinak nevím :grinning:
8. lis 2011 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lio : nohy nahoru a mineralka
8. lis 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám. Zatím to nemám potvrzené od doktora, jdu na první prohlídku v pátek 11.11. (krásné datum :wink: ). Ale testy jsem měla pozitivní hned a dvě // jak dálnice... Podle internetu by měl být termín porodu 10.7.2012. Zatím je mi fajn. Jen bych pořád spala :grinning:
8. lis 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atropa Ahojky vítám tě :slight_smile:
Teda nám se to tady pěkně rozrůstá, asi se většina miminek chtěla narodit do teplíčka :slight_smile:
8. lis 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atropa ahoj :slight_smile: to je úroda dneska :slight_smile:
8. lis 2011 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme s manželem alergici a doktorka mi doporučila, abych první měsíce pokud možno měla mimo pylovou sezonu, kvůli vývoji. A ono to hned vyšlo :sunglasses:
8. lis 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek