Miminko v červenci 2012

Ahojky,
ve čtvrtek jsem naprosto neplánovaně našla dvě čárky. U dr jsem samozřejmě zatím nebyla a půjdu tak za čtrnáct dní, ať je už i srdíčko. Doma už jednoho prcka mám a tentokrát to prožívám mnohem klidněji. Míň se bojím.
Kdo se ke mě přidá a bude se mnou těhulkovat?
rye
7. lis 2011
@kvetinka6 No to je další věc, jemu už taky bude kolem 60, tak uvidíme jak se domluvíme 😉
To jsi změnila moc dobře. Jak jsem teď obvolávala kamarádky, tak mě překvapilo, kolik z nich změnilo mezi těhotenstvím doktora a pochvalují si.
lynette11
7. lis 2011
@sarcca souhlas, spíš by to měl ocenit 🙂

S omezováním tomu moc nedám. No, přestala jsem kouřit, jasně. Ale jedno kafe denně si dám, povolili mi to i minule, že když jsem na něj zvyklá. Taky mám spíš nižžší tlak a v minulém těhu jsem sebou jednou sekla 😃 Tak mi to přijde možná i lepší, si to jedno kafe dát. Jinak se extra neomezuju, ovoce normálně moc nemusím, zeleninu jo, ale zase vím, že když jsem byla těhotná poprvé, tělo si samo řeklo, že ovoce asi chce a mohla jsem se ho ujíst 😃 A pak zase jak když utne 🙂
lynette11
7. lis 2011
@kvetinka6 foto nehodím, bohužel jsem foťák zapůjčila, takže teď nemůžu fotit 😃 "Tlustici" a "fotenu" 😃 😃 😃
rye
7. lis 2011
@lynette11 Gratulujuu k silné čárce a už toho testování nech, ať ti zbudou peníze na oblečky 😉
lynette11
7. lis 2011
@rye 😉 🙂 ale já dělala teď teprve 4. test :-N
rye
7. lis 2011
Já taky piju jedno nescafé denně, ale moc mi nechutná, je to jen zvyk ráno v práci. Tlak si musím změřit, před týdnem jsem upadla na schodech a mám zápěstí v ortéze, myslím, že se mi zatočila hlava, byla jsem unavená a tak. Dneska mám volno, malý má nějaký kašel, ale zítra jdu do práce a musím stihnout dopoledne sjet k zubaři a večer na gyndu, v úterý na kotrolu s rukou, docela si to užívám, já jinak chodím k dr. jen na prevenci na gyndu a k zubaři 🙂.
yesu
7. lis 2011
@elza2110 mě je taky 24🙂
petullllka
7. lis 2011
ahoj holky tak bych se k vam taky rada pridala dnes jsem byla u doktorky a tehotenstvi mam potvrzene jsem v 5 tydnu ale neco pry neni v poradku protoze moje bublinka neni moc kulata spis takova rozplacla .a jelikoz jsem v unoru uz jednou potratila to jsem byla ve 13 tydnu tak se toho moc bojim.jsem ted na neschopence a pristi utery dalsi ultrazvuk.
svija
7. lis 2011
@petullllka - vítej mezi nás a držím palečky, Teda a strašit tě v 5.týdnu rozpláclostí bublinky mi nepřijde moc fér, to se podle mě může ještě změnit, uvidíš, že se třeba do úterka narovná 😉 .
kvetinka6
7. lis 2011
@petullllka taky tě vítám Peti, a jak píše svija - viděla jsem spousty UTZ v 5tt. a bublinka nebyla vždy kulatá......
elza2110
7. lis 2011
píšu až ted, dřív jsem se sem nedostala...test od mamatestu byl odpoledne pěkně pozitivní, žádné tlustice, ale byla tam..jsem klidnější.
lynette11
7. lis 2011
@petullllka ahoj, vítej, věřím, že bude vše ok 🙂 takhle tě strašit!

@elza2110 uuuf, to jsem ráda, myslela jsem na tebe. a nakukuju, jestli jsi už podala info 🙂 tak už to teď do středy mnohem líp vydržíš, to je dobře 🙂
elza2110
7. lis 2011
a ráno jak přijdu domů, tak test RAPICLEAR vyhodím do koše!!
petullllka
8. lis 2011
holky doufam ze mate vsichni pravdu 🙂 ale davam ted velky pozor takze skoro porad jen lezim beru vitaminky a listovku tak snad to bude k necemu dobre...
aloison
8. lis 2011
Ahoj holky, krásné ráno, jak se dnes máte? 🙂

@petullllka taky tě vítám a věřím, že bude všechno v pořádku... taky si myslím, že tě zbytečně sraší, je hodně brzy 😉

@elza2110 super, mám radost, za tebe, jestli vyšel krásně pozitivní test i odpolko, tak je to hodně dobré znamení 😃
zuzi82autor
8. lis 2011
Ahojky,

@petullllka taky tě vítám a nevěš hlavu. Bude to dobré, je brzy a dr. mají někdy tendence na začátku vidět vše špatně. 😉

@elza2110 To je dobře, že ti ten mamatest tak hezky vyšel. Jsem ráda a zítra budou u dr. jen samé dobré zprávy. 😉
anoli
8. lis 2011
Ahoj holky, nevím, jestli se to tu psalo (mám trochu sklerózu 🙂), ale kdybyste měla některá zájem, aby vám chodili mejlíky ohledně vašeho bříška a těhu, tak se zaregistrujte na www.rodina.cz 😉 Já jsem zaregistrovaná už s prvním těhu a mejly mi chodí dodneška. Sice teda už jen jednou za měsíc, ale musím říct, že je to super služba. V těhu chodí mejly každý den a někdy to jsou fakt hrozně zajímavý věci. 🙂

@rye máš pravdu, už když jsem byla poprvé těhotná, tak hodně holek v diskuzi změnilo doktora. 😉

@petullllka neboj a mysli pozitivně, pak to určitě vyjde 😉 Nejsem sice doktorka, ale taky mi přijde brzy dělat nějaký závěry. Fakt se to může ještě změnit.

@elza2110 gratuluju! 😉

@zuzi82 s tím názorem na kočárek naprosto souhlasím s tebou 🙂
elza2110
8. lis 2011
@yesu tak zítra první kontrola, že? jseš myslím o týden napřed, tak snad uvidíš už i srdíčko 🙂
já jdu zítra taky, tak se těším a doufám, že uvidím aspoň zatím bublinku 🙂
kvetinka6
8. lis 2011
ahoj holky - závidím všem co jdete už zítra na kontrolu a UTZ - budu se těšit na zprávičky.......já si na tu svou víc jak dní počkám. Je to nekonečné.......
@anoli taky mi ty mailíky chodí pořád......hodně zajímavé čtení
medulen
8. lis 2011
Ahoj holky. Mam taky pozitivni testy , ale moc moc slaboulince pozitivni.|Tak ja jeste nejasam. Objednavate se hned k Dr?
elza2110
8. lis 2011
@medulen kolik dní máš zpoždění?
medulen
8. lis 2011
3 dny 🙂 ale trochu spinim. Tak cekam jestli se MS rozjede nebo ne 🙂 zitra si udelam test jestli to trosku sily nebo ne..
yesu
8. lis 2011
@elza2110 Ahojka, jj zítra ráno jdu na utz, už se děsně těším a snad i trochu uklidním...bez těch příznaků sem trochu nervozní 🙂 měla bych být 6. nebo 7. týden tak uvidíme co řekne dr....
Holky jaký berete vitamíny?já zatím jen listovku, ale chci se zeptat jestli mám něco víc.
A co cvičení?Já byla zvyklá chodit min dvakrát týdně a od té doby co to vím, tak sem ještě nebyla. Chybí mi to, ale na druhou stranu mám strach...
lia_8
8. lis 2011
Zdravím Vás milé dámy. Dovolíte mi Vám občas také zasáhnout do diskuse? Čárečky jsem objevila již koncem října. Z krve mi bylo těhulkování potvrzeno a ještě týden si počkám na první kontrolu. Nicméně právě dnes jsem se dvakrát skácela k zemi. Domnívám se, že to souvisí s mým nižším tlakem. Nemáte nějaké tipy, jak těmto mdlobám předejít?🙂.. 😉
lynette11
8. lis 2011
@lia_8 ahoj, vítej 🙂 no já jenom vím, že minule jsem se taky jednou skácela a bylo mi doporučeno, že když to na mě přijde, sednout si a dát si hlavu mezi kolena :-N jinak nevím 😃
medulen
8. lis 2011
ahoj lio : nohy nahoru a mineralka
atropa
8. lis 2011
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám. Zatím to nemám potvrzené od doktora, jdu na první prohlídku v pátek 11.11. (krásné datum 😉 ). Ale testy jsem měla pozitivní hned a dvě // jak dálnice... Podle internetu by měl být termín porodu 10.7.2012. Zatím je mi fajn. Jen bych pořád spala 😃
yesu
8. lis 2011
@atropa Ahojky vítám tě 🙂
Teda nám se to tady pěkně rozrůstá, asi se většina miminek chtěla narodit do teplíčka 🙂
lynette11
8. lis 2011
@atropa ahoj 🙂 to je úroda dneska 🙂
atropa
8. lis 2011
Jsme s manželem alergici a doktorka mi doporučila, abych první měsíce pokud možno měla mimo pylovou sezonu, kvůli vývoji. A ono to hned vyšlo 😎

Začni psát odpověď...

Odešli