• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev u nas tu sice v noci byl mraz,ale tedkon je tu krasne teplo :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 jj unás byla ráno 0

peti vypatlaná nejsi, jen je to normální...manžel říká, že se s tím už smířil :grinning:

klaire chudák holčina, ale hlavní je, že je malá zdravá a jinak v pořádku...já jsem to těhotenství měla špatné kvůli taťkovi, tragicky zemřel, když jsem byla ve 4 měsíci, měli jsme před svatbou...a pak hlavně kvůli mojí mamce, od svatby se s náma přestala bavit a začala se bavit a zajímat až před porodem :frowning2:
16. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to je mi líto :frowning2: tak hlavně, aby bylo už jen a jen lépe a tohle těhotenství si oproti prvnímu více užila......

Určitě - hlavně, že je malá v pořádku, ona to jednou dožene :slight_smile:

u nás byla ráno taky 0 a teď nevím kolik tam je, ale pořád mlha :(
16. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u nás je už 7,5 stupně...

jj těhotenství si užívám, mamku jsem za těch pár roků už přestala řešit..je mi to líto hlavně kvůli manželovi a hlavně kvůli FIlípkovi, ale lidi v rodině nezměním, takže už se s tím smiřujeme
16. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, příbuzné si člověk nevybírá......hlavně, aby vám společně bylo dobře :grinning:
16. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobře nám a jsme šťastni a spokojeni, na to že to mezi námi všechno bylo tak narychlo :slight_smile: asi těmi problémy a starostmi nám to tak klape a máme se rádi...

holky no nic, my vyrážíme ven, za půl hodinky dorazí kamoška s dcerkou, jdeme na pizzu a do cukrárny...už se těším...užijte si krásný den a zatím pa
16. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ty se máš, taky bych někam vyrazila - ale u nás se mi snad ani ven nechce........chci už domů a honem za manželem do nemocnice........

užij si mlsání - taky bych si dala pizzu a pak si zašla na dortík, hmmmm :slight_smile: tak hezký den papa
16. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahoj,gratuluji k holčičce:slight_smile:))Jsem ted 3 dny mimo a nestačím dočítat,snad až zítra se k tomu dostanu..Zdravím všechny těhulky ze slunné Vysočiny:slight_smile:Krásný víkend všem!
17. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ;Ahoj,až ted čtu jaké má problémy tvůj manžel a ještě na víkend, když s ním moc v nemocnici nedělají,co... :frowning2: Můj brácha to měl několikrát,takže trošku vím o co jde..Bud bude mít kameny a ty budou muset ven,at už samy-hodně pít,nebo tzv.rozrážením..nic příjemného asi..ale aspoň by tam měl dostat léky na bolest..Většinou šel brácha domů za 3-4dny..a bral nějaké léky..Tak držím palce,at se mu brzy uleví.. :wink: A ty se snaž být klidná,není to tak vážné a chlapi přece něco vydrží a brzy budete zas spolu:slight_smile:
17. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...to byl ale krásný víkend...celý víkend na dvoře a povycházkách, super :slight_smile: a zítra dopoledne poradna a týden bez špinění, tak snad to bude ok

@klaire22 ahojky, tak co manžel, jak je na tom?
18. bře 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Už ho mám naštěstí doma, kamínku jsme se zbavili, snad tam už žádný jiný není :slight_smile:
Já vím, že to tak vážné není, ale v tu chvíli, když si ho tam nechali a já pořádně nevěděla, co se děje, o ledvinové kolice jsem do té doby neměla ani tušení, tak jsem bohužel v klidu být nemohla........Ale Elinka to se mnou všechno zvládla, snad jsem jí moc neublížila a máme tatínka konečně doma :slight_smile:
@janulev ahojky :slight_smile: tak to je super, že jsi si víkend užila, já byla v sobotu venku u našich se ségrou a dělali jsme jarní debordelizaci po zimě :slight_smile: a dneska jsem s manželem - doma.............venku je sice nádherně, ale nějak se mi nechce být venku bez něj.......musí být v teple záda, tak to nepokouší jít ven, i když jsem ho přemlouvala jen na malou procházku.......... :slight_smile: ale už se to u nás začíná pomalinku kazit...... :(
18. bře 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 to je dobře, že je manžel už doma...za pár dní bude v pořádku a budete chodit na procházky :slight_smile: má být zataženo jen zítra a pak má být zase krásně :slight_smile: už aby to počasí zůstalo...
18. bře 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, koukala jsem, že bude jen pár dní ošklivo a pak se zase vyjasní.............jak říkáš, už by to mohlo zůstat............ :slight_smile: to počásko samo o sobě dodává dobrou náladu :slight_smile: já se včéra slunila jak ještěrka :slight_smile:
18. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co kupujete za kočárek??Jsem z toho jelen a vůbec nevím... :confounded:
18. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,myslela jsem to tak, kdyby tam byl déle,abys věděla,že je to sice nepříjemné,ale nemusíš se o něj bát..Já to právě znám od bráchy,bohužel s tím měl problémy už několikrát,aspon 1x do roka..ze začátku to bylo horší,ted už i on ví co se vždycky děje,a má po ruce prášky na bolest..Nejhorší je,že to přijde bez varování..Určitě manželovi řekli,čeho se vyvarovat ,aby ke vzniku kamenů nedocházelo,tak držím palce :slight_smile:
18. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Gratulace,uvidíš že to už bude dobré,ty prášky vždycky pomůžou,hlavně taky psychicky,vid?:slight_smile:
18. bře 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Ahoj,já zatím koukám po inzerátech,mutsy se mi líbí taky nebo jané,ale rozhodně 4-kolky..já beru použitý,je to druhé mimčo,tak to tolik nehrotím,ale u prvního jsem měla nový-to je jasný :grinning:
18. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko asi půjdu do Dorjana :slight_smile: co jsem se tak poptávala a četla na hodně diskuzích vychází mi jako docela slušný kočárek za super cenu :slight_smile:
18. bře 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj, už jsme pročetly několik článků na netu, čemu se vyvarovat, on to měl i jeho taťka, tak i ten mu radil, tak snad nás to v nejbližší době už nepotká......bylo to hrozný, když jsem nevěděla co mu je, viděla ho jak trpí a nemohla jsem mu pomoct......doktor mu řekl, že se prý ta bolest dá srovnat s porodními bolestmi - tak si dělal srandu, že manžel už má odrodíno, zatímco mě to teprve čeká :slight_smile: a přiznám se, že když jsem tam s ním byla a on chudák trpěl a byl rád, že jsem u něho, tak jsem začala hodně uvažovat, jestli ho u toho porodu nemít......já se úplně viděla, jak by mi to asi hodně pomohlo, kdyby tam byl se mnou..........no, jsem teda fest nalomená, ale určitě ho do ničeho nutit nebudu, to ani nejde :grinning:
18. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko těhulky :slight_smile:

@simonisko ahoj já mám jané slalom, trojkolku a jsem spokojená...určitě měnit nebude, malej v něm moc nenajezdil, hluboká korba skoro jak nová a sporťák...jak malej začal chodit, tak mu kočárek nic neříkal

@vormoni jj jen aby to vchvíli vydrželo a nešpinila jsem...už si u té dr připadám jak blbka

@klaire22 třeba se nakonec manžel rozhodne a půjde s tebou :slight_smile:
19. bře 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev dobré ranko :slight_smile:

uvidíme, po té jeho ledvinové kolice bych se nezlobila, kdyby tam se mnou byl :slight_smile: já se úplně viděla na jeho místě, na té pohotovosti tam byla taková kravka sestřička, tak jsem jí tam trochu korigovala :grinning: ono mu bylo zle, kroutil se tam jak paragraf a ona si na něj položila tác s ampulkama na krev a stříkačky a manžel jelikož ten tác na sobě necítil a přišla vlna bolesti, tak se zkroutil a samozřejmě tác schodil - tak měla nějaké kecy - tak jsem jí tam nějak utřela.....pak chudák začal po prvním odběru zvracet a ona na něj: "Tak uděláme ty odběry, nebo ne?!?" Tak jsem jí řekla, že snad vidí, že mu není dobře, že zvrací, že asi musí chvilku počkat, až ta nejhorší bolest na chvíli pomine.....no kvetla jsem z ní.........a když jsme to teď o víkend vyprávěli známým, tak bylo vidět, jak byl rád, že jsem tam byla a zastávala se ho a pomáhala mu..........no, sama jsem na to zvědavá, jak to dopadne - zda se mnou půjde, či ne :slight_smile:
19. bře 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to byla pěkná trubka ta sestřička :confounded: :angry: mockrát s manželem o tom budete mluvit a kdž mu pak řekneš, že bys jej tam i chtěla, tak myslím, že se pak rozhodne a půjde :slight_smile:

a jak se cítíš? co malá? malej byl včera v klidu, ale dneska od rána se pěkně vrtí...asi tuší, že jdu dnes do poradny, tak abych mohla povídat, jak je čilej
19. bře 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já se cítím vcelku dobře, jen mě teda hrozně berou záda - bolí mě už několik dní v kříži a levý kotník - ten mi i víc otýká - včéra jak jsem skoro nic nedělala, tak to tak hrozné nebylo, snažila jsem se nekřížit nohy a při každé příležitosti si je hodit nahoru, ale v práci to moc nejde :( jinak malá se tak nějak vrtí skoro furt :slight_smile: ale dneska jsem jí ještě necítila, to je fakt :slight_smile: ale včéra po obědě řádila a večer jsem o ní taky věděla :slight_smile:
v pátek mě čeká ta cukrovka :frowning2: :confounded:
19. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboj cukrtovku zvládneš :slight_smile: já se dozvím dneska, kdy na ni mám zajít, ale myslím, že tak během 14 dní mě to taky čeká...a pak v 28.týdnu injekce...mám totiž krevní skupinu Rh minus, tak musím dostat injekci :unamused: a já injekce tak nesnáším :frowning2:

já naštěstí otoky ještě nic a snad ještě chvíli nebudou...jen po ránu mám nateklé prsty, ale to mám normálně, poznám to podle toho, že nemůžu sundat prstýnky :sweat_smile: ale kotníky dobré, hodně teď chodím na vycházky, když to jde mám nohy na chvíli nahoře a doma chodím bez ponožek...jo a včera jsem na netu četla, že jak předcházet otoků v těhu: hodně pít, hodně chodit a spát na levém boku :wink:
19. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě docela málo piju, na to jak jsem pila dřív............každý den jsem prostě vypila minimálně 2l, ale jak mi bylo ze začátku zle, tak jsem nějak přestala pít a nějak to zase nemůžu vytáhnout na původní stav.......ale asi budu muset začít, mě ty nateklé nohy fakt hodně vadí!!! Na boku ležím, ale spíš častěji na pravém :slight_smile: tak budu muset ležet na levém a hlavně se musím pořád hlídat, abych nedávala nohy přes sebe, to je strašný zlozvyk!!!!

Ty se máš, že můžeš vzít malého a můžete jít někam na procházku, já jsem do půl čtvrté zavřená v práci a pak se mi - přiznám se - nikam moc nechce :(
19. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já se snažím pít hodně, za den ty 3 litry i víc vypiju...

jsem se právě vratila z poradny...vše je v pořádku, žádné špinění, děloha v klidu a měkká...za měsíc na kontrolu znova a až tam za měsíc půjdu, tak mám mít za sebou už test na cukrovku. Je to bez objednání a kdykoli v pracovní den mezi 7 a půl 8...takže musíme nějak vymyslet jak s malým apod
19. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,tak to jste měli zážitek v té nemocnici! :astonished: Sestrička na zabití,fakt!!! :frowning2: Tak uvidíte,snad už to bude dobrý,držím palce:slight_smile:S manželem to opatrně znovu prober,že by sis to moc přála ale nenutíš ho,at si to promyslí..uvidíš, že se nakonec rozhodne správně:slight_smile:
19. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak to je prima:slight_smile:A tu dělohu ti kontroluje ultrazvukem nebo prohmatem?Mě ted dr.už vnitřně neprohlíží snad od ledna,jen ultrazvuky..To jsi dobrá s tím pitím,já to teda nijak nekontroluju,ale proti vám piju rozhodně málo.. :astonished: Procházkám taky moc nedám a mám pocit ,že mě bolí nohy,jak těžknou,cítím to hlavně v noci, že nevím jak si ulevit - správně lehnout.. :frowning2: Dnes v noci jsem spala hrozně,asi ve 4hod mě probudily bolesti břicha,až mě napadlo,jestli to nejsou poslíčci nebo porodní..úplně jsem se zpotila strachem :confounded: Pořád se to vracelo,ale mín,nemohla jsem usnout a tak jsem dnes jako praštěná..ale už mi nic není a doufám,že to byly jen střeva..Děsím se předčasného porodu.. :cry:
19. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni bohužel, zážitek se sestrou nic moc :( Ale ostatní už bylo naprosto parádní :slight_smile: Jen mě prostě zarazil ten přístup, nečekala jsem to :slight_smile: doufám, že nějakou jí podobnou nevychytám u porodu :slight_smile: ale budu naštěstí rodit :slight_smile:
Jj, určitě na to ještě navážu, železo se musí kout, dokud je žhavé :slight_smile: ale jak říkáš, nutit ho nebudu a ani nemůžu :grinning: Jen jsem vážně změnila názor po tom zážitku, co jsem s ním měla :sunglasses: doufám, že už nikdy více!!!!

@janulev to toho vypiješ vážně hodně,musím se polepšit a začít si to víc hlídat......jinak to je paráda, že je vše v pořádku, špinění ustalo a Davídek je zdravý :slight_smile: co si přát víc :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to se ti nedivím, že jsi se bála :( tak hlavně se nepřepínej a udělej si pohodu :slight_smile:
Mě se o víkend blbě spalo, každou noc jsem chytla křeč do lýtka - to byla bolest -hrůza!!! musím se nějak nadopovat hořčíkem!!!! nejlépe v přírodní formě!!! četla jsem, že se to v těhu dost často stává a bolí to teda jak čert :angry: :angry: :angry: :angry:
19. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek