Miminko v červenci 2012

Ahojky,
ve čtvrtek jsem naprosto neplánovaně našla dvě čárky. U dr jsem samozřejmě zatím nebyla a půjdu tak za čtrnáct dní, ať je už i srdíčko. Doma už jednoho prcka mám a tentokrát to prožívám mnohem klidněji. Míň se bojím.
Kdo se ke mě přidá a bude se mnou těhulkovat?
vormoni
19. bře 2012
Jinak jsme byli včera na chatě a prvně grilovali,bylo krásně..trochu jsem uklízela vevnitř,ale moc to nešlo,jak je plná různého dřeva,co tam manžel nahromáždil přes zimu,budem dělat plot a tak je to tam samá paleta a prkýnka..ale rozhodně je to tam ted lepší a s jarem se to vyklidí a budu pokračovat,i když pomalým tempem 😉 Všem hezký den přeju🙂
petule22
19. bře 2012
@klaire22 ahooooj, holky malej mě mě nenechá moc být na netu, tu křeč do lýtka jsem chytla o víku v noci taky a ještě ted mě to bolí, ale znám to už z prvního těhu tak mě to nějak nepřekvapilo....nesnáším to jak ten sval ztuhne a já do něj musím pomalu mlátit 😃 jinak super že je manžílek doma 🙂
janulev
19. bře 2012
@vormoni já si to pití nijak nehlídám, jen piju citron s vodou a mám jej udělaný v litrovce, tak vím, že ty 3 určitě za den vypiju...nic mi v těhu totiž nechutná pít, tak piju aspoň toto...jejda tak snad už to bude v pořádku a jen tě potrápily ty střeva. Nohy mě bolívají i přes den, ale naštěstí ty otoky nic...

@klaire22 jj co víc si přát...jen aby to bylo v pořádku až do konce a nerodili jsme třeba dřív...jo a moč je prý taky v pořádku...tak snad i ty bílkoviny a cukry se vytratily...

jo a od minule mám 2 kg nahoře...trakže ještě 1kilo a mám nahoře rovných 10kg :-N
klaire22
19. bře 2012
@vormoni hmmm, tiše závidím........to jste si museli užít......víkend byl opravdu nádherný 🙂 a grilovačka musela být super 🙂 my dělali jarní úklid - hrabali jsme trávu, poklízeli atd.
klaire22
19. bře 2012
@petule22 ahojky 🙂 je to hrozná bolest, ale přežít se to dá 🙂 pustili ho naštěstí už v sobotu, takže paráda 🙂 a je od té doby takovej ňuňánkovej 🙂
petule22
19. bře 2012
@klaire22 a jak pokračuješ v holčičí výbavě?🙂 pokupuješ? já akorát koupila v sobotu dva balíky plenek v bille jinak mám stop stav 😃
klaire22
19. bře 2012
@janulev já na váhu raději nelezu, na prohlídku jdu 4.4. - takže zase vlezu na váhu až toho 4.4. 😃 😃 😃 😃

já piju v práci hodně čaje, nejvíc asi mátový ve velkém hrnku - ten hrnek má tuším 400ml a to vypiju v práci max. 3 hrnky, ale doma to už tolik nehlídám......podle mě tak vypiju 2 skleničky a končím- máme ty velké ikeácké - ta je tuším 330 ml, takže ty 2 litry dám opravdu stěží, spíš vůbec 😞
klaire22
19. bře 2012
@petule22 já jsem včéra tady na bazárku narazila na lehátko pro mimi - je teda už používané, ale dle fotek vypadá opravdu v hodně dobrém stavu - nový se koupí asi kolen 1200,- kč a my ho budeme mít vč. poštovného asi za 500,- Kč což je paráda 🙂 tak doufám, že v tom malá bude chtít být 🙂 a je celé růžovoučké 🙂 🙂 🙂 a dneska se mi zdálo o postýlce a peřinkách 😃 😃 😃 😃
janulev
19. bře 2012
@klaire22 já se vážím i doma, ale na váze doma mám o kilo víc než u doktorky...od začátku se ale vážím u doktorky, takže to beru podle váhy u ní...
a ty lehátka jsou super...já je původně kupovat nechtěla, ale pak jsme je dostali zdarma ke kočárku a byla jsem ráda, že je mám

holky kde koukáte na bazárky? sháním nějaké oblečení pro sebe, chtěla bych nějakou sukni a případně nějaké tričko...nechce se mi to ale kupovat už nové...
klaire22
19. bře 2012
@janulev já koukám teda hlavně tady 🙂 a těhu kalhoty jsem si koupila na mamitati.cz 🙂 a mám vyhlídlý hezký těhu pás s ručičkama na aukru 🙂
janulev
19. bře 2012
@klaire22 vidíš jsem zapomněla na aukro...dneska večer jak malý usne, tak tam mrknu
petule22
19. bře 2012
@klaire22 tak to je pěkná cena, my u Matýska taky měli lehátko a pak ho darovali známým jelikož on v něm být nechtěl, od narození byl moc akční a nevydržel v něčem tak ležet...každopádně když jsme viděli jak Alex od těch kamarádu v tom krásně leží a kouká tak je to asi dobrá věc..
petule22
19. bře 2012
Akorát s Matýskem baštíme, máme penně se smetanou, kuřetem a zeleninou 🙂 no on to tak nehltá jak já 😃 to do něj cpu už půl hodky
janulev
19. bře 2012
@petule22 teda to zní dobře...dobrou chuť 🙂

my máme svíčkovou od včera, už ji ohřívám...padám totiž už hlady
petule22
19. bře 2012
@janulev my to máme taky už od včera.... tatínek dostal řízky ale měli jsme i v sobotu smažený květák a mě pak bylo hooodně těžko tak se včera dělali dva chody 🙂 Matýskovi jsem oddělal z mého a pak až kořenila.....no ale je to taková blepta jak jsem mu to trochu nadrtila 😃 něco jako malta 😃
janulev
19. bře 2012
@petule22 jj řízečky...ty my měli v sobotu, tatínek si poručil...naštěstí mi smažený zatím problémy nedělá, ale taky čekám kdy to příjde
petule22
19. bře 2012
@janulev mě jak kdy ale zdá se mi jak kdybych měla ted nějaké zpomalené trávení nebo co 😃 navíc v sobotu večer jsem vlezla na váhu a ta ukázala 74,5 kg!!!!! jsem se zhrozila že bych za týden přibrala víc jak 5 kilo, ani spát jsem z toho nemohla, no a ráno jsem po dlouhé době šla na záchod a pěkně se vyprázdnila 😃 a pak už jsem měla pod 70...no hrozné výkyvy hmotnosti...málem mě odvezli..... :-N
klaire22
19. bře 2012
@petule22 hmmm, to se máte 🙂 já si jdu ohřát kuře na paprice 🙂
klaire22
19. bře 2012
@petule22
@janulev vy se teda holky debužírujete 🙂
klaire22
19. bře 2012
@petule22 lízt na váhu večer je největší blbost, akorát jsi se zbytečně stresovala!!!! hezky po ránu, nejlépe vůčaraná a vykakaná 😃 😃 😃 😃 😃
janulev
19. bře 2012
@vormoni zapomněla jsem ti odpovědět...dělává mi UTZ, dneska mi ale UTZ nedělala a tu dělohu kontrolovala jen prohmatem

peti já už mám zažívání snad v pohodě, chodím pravidelně, ale občas mě váha teda taky pěkně zaskočí...

@klaire22 dobrou chuť
klaire22
19. bře 2012
no já se holky přežrala 😎 😃 x-) a místo, abych se trošku natáhla, tak mi sem chodí lidi 😞

celou dobu nic a teď už tu mám třetí za sebou, grrrrrr ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
petule22
19. bře 2012
@klaire22 sakra to je pech co? V práci a makat 😃
klaire22
19. bře 2012
@petule22 hahaha 😃 😃 😃 😃 ale celou dobu nic, ale když si člověk přinese jídlo a nají se, tak je tu najednou nejvíc lidí 😎 zákon schválnosti 😞
vormoni
19. bře 2012
@janulev To je nejlepší nalít si to do láhve a máš přehled..budu to muset prubnout i já.. 🙂 Mě právě doktor právě vůbec neprohmatává,ale hlavně že mi malou dycky ukázal..Ted se těším an čtvrtek,to bude velký uz v Ph,tak předpokládám zážitek i pro tatínka a malýho.. 😃 Já koukám tady na bazar a taky na mimibazar,ten je občas levnější..Zatím jsem sehnala monitor.podložku za 840kč v záruce a ted mi ufrknlo krásné lehátko červené,paní mi ho zamluvila na víkend,páč jsem až v pondělí se dozvěděla že to bude holka,jenže mezitím ho koupila jiná paní a vyhrožovala jí,že jí ho musí poslat jinak ji zveřejní jako nespolehlivou prodejkyni.. :-S Pech 😞 Bylo krásné a za 700kč 8-( A koukám po kočárkách,jen nevím jestli není příliš brzy..kam ho taky dáme?
vormoni
19. bře 2012
@klaire22 No na chatě to bylo fajn,hlavně to teplíčko,šli jsme se projít k Berounce,natrhat kočičky do vázy..Táta mezitím rozdělal oheň a upekl krkovičku a pak jsme ji snědli v chatě,páč zahradní nábytek je zavalen paletama..ten vyndáme až později.. 😉 Já teda nemám koupený ještě nic pro malou,nejdřív asi projdu věci po malým,kolik toho mám v neutrál.barvě a použitelné i pro holku a pak jen dokoupím ,co bude třeba,už se těším:o)Postýlku máme pěknou dřevěnou,ale ráda bych ji natřelo na bílou,ta by se mi líbila,ale manžel mi to rozmlouvá, že to nebude jako když ji koupím..co myslíte?Ráda bych změnu 🙂 A musím sehnat nějaké povlečení s nebesy,měla jsem jen modré.. 😎 Jinak přeju at máš v práci klid..zákazníci zatracený.. ]-(
vormoni
19. bře 2012
@petule22 Tomu teda říkám skoky váhy :-o Ale je to možné jak vidět..já mám někdy také pocit že jsem koule a pak zas ne..Je to o tom vyprazdňování..taky asi pití.. 🙂
petule22
19. bře 2012
@vormoni no já su ted ucpaná co chvíla a to se fakt cpu probiotiky, pak takovou tou dobrou vlákninou do mlíka, cereálním nápojem a stejně nic moc...je to lepší ale prostě nic moc 😃 to jsem s Matyášem neměla, ta holčička mě nějak ničí 😃
klaire22
19. bře 2012
@vormoni teď už mám zas klídek 🙂 ale už to vidím zítra, donesu si oběd a bude zase plno 🙂

už chci domů, ještě 1,5 hod. 😎

já plánovala na ten víkend co byl taky už první jarní grilčo, ale když mi manža ochořel, tak to holt všechno padlo.....ale třeba bude i tenhle víkend krásně, uvidíme 😎

já už mám vyhlídnuté povlečení i s nebesy, jen na něj našetřit 🙂
petule22
20. bře 2012
x-) Čus baby, dneska zas náááádherně x-) to je aspon počasíčko 🙂