• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Jinak jsme byli včera na chatě a prvně grilovali,bylo krásně..trochu jsem uklízela vevnitř,ale moc to nešlo,jak je plná různého dřeva,co tam manžel nahromáždil přes zimu,budem dělat plot a tak je to tam samá paleta a prkýnka..ale rozhodně je to tam ted lepší a s jarem se to vyklidí a budu pokračovat,i když pomalým tempem :wink: Všem hezký den přeju:slight_smile:
19. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahooooj, holky malej mě mě nenechá moc být na netu, tu křeč do lýtka jsem chytla o víku v noci taky a ještě ted mě to bolí, ale znám to už z prvního těhu tak mě to nějak nepřekvapilo....nesnáším to jak ten sval ztuhne a já do něj musím pomalu mlátit :grinning: jinak super že je manžílek doma :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já si to pití nijak nehlídám, jen piju citron s vodou a mám jej udělaný v litrovce, tak vím, že ty 3 určitě za den vypiju...nic mi v těhu totiž nechutná pít, tak piju aspoň toto...jejda tak snad už to bude v pořádku a jen tě potrápily ty střeva. Nohy mě bolívají i přes den, ale naštěstí ty otoky nic...

@klaire22 jj co víc si přát...jen aby to bylo v pořádku až do konce a nerodili jsme třeba dřív...jo a moč je prý taky v pořádku...tak snad i ty bílkoviny a cukry se vytratily...

jo a od minule mám 2 kg nahoře...trakže ještě 1kilo a mám nahoře rovných 10kg :sweat_smile:
19. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hmmm, tiše závidím........to jste si museli užít......víkend byl opravdu nádherný :slight_smile: a grilovačka musela být super :slight_smile: my dělali jarní úklid - hrabali jsme trávu, poklízeli atd.
19. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahojky :slight_smile: je to hrozná bolest, ale přežít se to dá :slight_smile: pustili ho naštěstí už v sobotu, takže paráda :slight_smile: a je od té doby takovej ňuňánkovej :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 a jak pokračuješ v holčičí výbavě?:slight_smile: pokupuješ? já akorát koupila v sobotu dva balíky plenek v bille jinak mám stop stav :grinning:
19. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já na váhu raději nelezu, na prohlídku jdu 4.4. - takže zase vlezu na váhu až toho 4.4. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já piju v práci hodně čaje, nejvíc asi mátový ve velkém hrnku - ten hrnek má tuším 400ml a to vypiju v práci max. 3 hrnky, ale doma to už tolik nehlídám......podle mě tak vypiju 2 skleničky a končím- máme ty velké ikeácké - ta je tuším 330 ml, takže ty 2 litry dám opravdu stěží, spíš vůbec :(
19. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já jsem včéra tady na bazárku narazila na lehátko pro mimi - je teda už používané, ale dle fotek vypadá opravdu v hodně dobrém stavu - nový se koupí asi kolen 1200,- kč a my ho budeme mít vč. poštovného asi za 500,- Kč což je paráda :slight_smile: tak doufám, že v tom malá bude chtít být :slight_smile: a je celé růžovoučké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a dneska se mi zdálo o postýlce a peřinkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já se vážím i doma, ale na váze doma mám o kilo víc než u doktorky...od začátku se ale vážím u doktorky, takže to beru podle váhy u ní...
a ty lehátka jsou super...já je původně kupovat nechtěla, ale pak jsme je dostali zdarma ke kočárku a byla jsem ráda, že je mám

holky kde koukáte na bazárky? sháním nějaké oblečení pro sebe, chtěla bych nějakou sukni a případně nějaké tričko...nechce se mi to ale kupovat už nové...
19. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já koukám teda hlavně tady :slight_smile: a těhu kalhoty jsem si koupila na mamitati.cz :slight_smile: a mám vyhlídlý hezký těhu pás s ručičkama na aukru :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 vidíš jsem zapomněla na aukro...dneska večer jak malý usne, tak tam mrknu
19. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 tak to je pěkná cena, my u Matýska taky měli lehátko a pak ho darovali známým jelikož on v něm být nechtěl, od narození byl moc akční a nevydržel v něčem tak ležet...každopádně když jsme viděli jak Alex od těch kamarádu v tom krásně leží a kouká tak je to asi dobrá věc..
19. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát s Matýskem baštíme, máme penně se smetanou, kuřetem a zeleninou :slight_smile: no on to tak nehltá jak já :grinning: to do něj cpu už půl hodky
19. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 teda to zní dobře...dobrou chuť :slight_smile:

my máme svíčkovou od včera, už ji ohřívám...padám totiž už hlady
19. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev my to máme taky už od včera.... tatínek dostal řízky ale měli jsme i v sobotu smažený květák a mě pak bylo hooodně těžko tak se včera dělali dva chody :slight_smile: Matýskovi jsem oddělal z mého a pak až kořenila.....no ale je to taková blepta jak jsem mu to trochu nadrtila :grinning: něco jako malta :grinning:
19. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj řízečky...ty my měli v sobotu, tatínek si poručil...naštěstí mi smažený zatím problémy nedělá, ale taky čekám kdy to příjde
19. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mě jak kdy ale zdá se mi jak kdybych měla ted nějaké zpomalené trávení nebo co :grinning: navíc v sobotu večer jsem vlezla na váhu a ta ukázala 74,5 kg!!!!! jsem se zhrozila že bych za týden přibrala víc jak 5 kilo, ani spát jsem z toho nemohla, no a ráno jsem po dlouhé době šla na záchod a pěkně se vyprázdnila :grinning: a pak už jsem měla pod 70...no hrozné výkyvy hmotnosti...málem mě odvezli..... :sweat_smile:
19. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hmmm, to se máte :slight_smile: já si jdu ohřát kuře na paprice :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@janulev vy se teda holky debužírujete :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 lízt na váhu večer je největší blbost, akorát jsi se zbytečně stresovala!!!! hezky po ránu, nejlépe vůčaraná a vykakaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni zapomněla jsem ti odpovědět...dělává mi UTZ, dneska mi ale UTZ nedělala a tu dělohu kontrolovala jen prohmatem

peti já už mám zažívání snad v pohodě, chodím pravidelně, ale občas mě váha teda taky pěkně zaskočí...

@klaire22 dobrou chuť
19. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se holky přežrala :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: a místo, abych se trošku natáhla, tak mi sem chodí lidi :frowning2:

celou dobu nic a teď už tu mám třetí za sebou, grrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 sakra to je pech co? V práci a makat :grinning:
19. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale celou dobu nic, ale když si člověk přinese jídlo a nají se, tak je tu najednou nejvíc lidí :sunglasses: zákon schválnosti :frowning2:
19. bře 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev To je nejlepší nalít si to do láhve a máš přehled..budu to muset prubnout i já.. :slight_smile: Mě právě doktor právě vůbec neprohmatává,ale hlavně že mi malou dycky ukázal..Ted se těším an čtvrtek,to bude velký uz v Ph,tak předpokládám zážitek i pro tatínka a malýho.. :grinning: Já koukám tady na bazar a taky na mimibazar,ten je občas levnější..Zatím jsem sehnala monitor.podložku za 840kč v záruce a ted mi ufrknlo krásné lehátko červené,paní mi ho zamluvila na víkend,páč jsem až v pondělí se dozvěděla že to bude holka,jenže mezitím ho koupila jiná paní a vyhrožovala jí,že jí ho musí poslat jinak ji zveřejní jako nespolehlivou prodejkyni.. :confounded: Pech :frowning2: Bylo krásné a za 700kč :rolling_eyes: A koukám po kočárkách,jen nevím jestli není příliš brzy..kam ho taky dáme?
19. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No na chatě to bylo fajn,hlavně to teplíčko,šli jsme se projít k Berounce,natrhat kočičky do vázy..Táta mezitím rozdělal oheň a upekl krkovičku a pak jsme ji snědli v chatě,páč zahradní nábytek je zavalen paletama..ten vyndáme až později.. :wink: Já teda nemám koupený ještě nic pro malou,nejdřív asi projdu věci po malým,kolik toho mám v neutrál.barvě a použitelné i pro holku a pak jen dokoupím ,co bude třeba,už se těším:o)Postýlku máme pěknou dřevěnou,ale ráda bych ji natřelo na bílou,ta by se mi líbila,ale manžel mi to rozmlouvá, že to nebude jako když ji koupím..co myslíte?Ráda bych změnu :slight_smile: A musím sehnat nějaké povlečení s nebesy,měla jsem jen modré.. :sunglasses: Jinak přeju at máš v práci klid..zákazníci zatracený.. :angry:
19. bře 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Tomu teda říkám skoky váhy :astonished: Ale je to možné jak vidět..já mám někdy také pocit že jsem koule a pak zas ne..Je to o tom vyprazdňování..taky asi pití.. :slight_smile:
19. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no já su ted ucpaná co chvíla a to se fakt cpu probiotiky, pak takovou tou dobrou vlákninou do mlíka, cereálním nápojem a stejně nic moc...je to lepší ale prostě nic moc :grinning: to jsem s Matyášem neměla, ta holčička mě nějak ničí :grinning:
19. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni teď už mám zas klídek :slight_smile: ale už to vidím zítra, donesu si oběd a bude zase plno :slight_smile:

už chci domů, ještě 1,5 hod. :sunglasses:

já plánovala na ten víkend co byl taky už první jarní grilčo, ale když mi manža ochořel, tak to holt všechno padlo.....ale třeba bude i tenhle víkend krásně, uvidíme :sunglasses:

já už mám vyhlídnuté povlečení i s nebesy, jen na něj našetřit :slight_smile:
19. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Čus baby, dneska zas náááádherně :dizzy_face: to je aspon počasíčko :slight_smile:
20. bře 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek