• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahojte holky venku krásně svítí sluníčko, to je paráda :slight_smile:

nás dneska čeká očkování na spalničky s malým, to bude zase křiku :confounded: a jsem na příští týden objednaná na 3D utz, jen mi udělají fotečku bez DVD za 200,-

@vormoni já tehdy kupovala kočárek na konci 6 měsíce, ale to jen kvůli tomu, že doprodávali zásoby a měli začít prodávat novou kolekci a tu já jsem nechtěla
20. bře 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev spalničky nás čekaj za týden dva a vůbec se netěším :unamused:
20. bře 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 dobré ranko :slight_smile: jj, i u nás svítí od rána sluníčko - člověku se hned líp vstává do té blbé práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev dobré ranko :slight_smile:
Tak to hlavně zvládněte, očkování zrovna nic moc :(
A už se těším na fotečku z 3D :sunglasses:
20. bře 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to věřím :slight_smile: je mi jasné že svou práci miluješ :grinning: ale neboj, až budeš rok doma s dítětem tak budeš ráda vzpomínat, jak bylo v robotě krásně :grinning: mateřská ti fakt naprosto vypatlá mozek...
20. bře 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 doktorka na nás trochu zapomněla, už měl být očkovaný 2.dávkou...tak jsem ji včera volala a dneska jak dorazí taťka z práce tak jdeme...sama bych malého tam nezvládla, je mi jasné, že zase bude řvát a zlobit se

jj já mám vypatlaný mozek už totálně...prvně těhu mozek, pak vykojený mozek a s dítětem doma a teď zase těhu mozek...manžel si dělá srandu, že zda ještě někdy budu normální :sunglasses: :grinning:

@klaire22 taky se těším, myslela jsem, že tam ani nepůjdu...jen v jednom zařízení mi řekli, že mi udělají fotku za 200...jinak všude chtěli 1000 za to že mi ten utz udělají a ještě 200 za fotku...děs
20. bře 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petule22 já tomu věřím, ale momentálně mám pocit, že mi vypatlává mozek práce :sunglasses: Našla jsem tu docela hezké věcičky a za super penízky, tak ty inzeráty ještě projedu :slight_smile: je to sice nošené, ale vypadá to dost dobře, tak to jdu vzít útokem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak to je hezký, to je super peníz :slight_smile:

holky, nestrašte mě, přece ta ženská nemůže až tak zblbnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jééééé pošli odkaz mrknu se taky :slight_smile: já už nic nekupuju, tento měsíc jsem se kvůli tomu zadlužila takže mám dva měsíce útrum :grinning:
20. bře 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale může :D IQ tykve je vystihující :grinning:
20. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já jsem na Filípka taky hodně nakupovala už použité oblečení...ono to po těch malých miminkách tak zničené není...horší to pak je až začnou příkrmy, to ty fleky sem tam nejdou vyprat :angry:

a je to možné, že tak zblbne...hlavně, začne ženská podle mě hrozně zapomínat...se divím, že dokážu dělat tu vysokou, připadne mi že si nic nepamatuju
20. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ty studuješ výšku dálkově? To vůbec nevím kdy bych to stíhala s tím naším duracelkem...
20. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 http://www.modrykonik.cz/bazar/detske-tricka-tilka/evf8/ruzove-tricko-s-kr-rukavem/
jsou to nošené věcičky, ale jsou za super peníz a stejně je bude mít Eli na doma :slight_smile: koupila jsem tohle tričko, pak overálek a dvě bodyna :slight_smile:
20. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nééééééééééééééééééééééé :sunglasses:
20. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to jsi dobrá, já dodělala dálkově vejšku vloni, s vypětím všech sil a když jsem držela diplom v ruce (jen teda Bc.), tak jsem se zařekla, že už nikdy více :slight_smile: Ale je fakt, že mě to občas přepadne, že to Ing. by před tím jménem vypadalo lépe, ale zatím na to kašlu :slight_smile:
A jaký obor studuješ????
20. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ale zase se tou školou udržuješ ve formě, ne? :slight_smile: já jak studovala, tak tam bylo hodně mamin na mateřské :grinning:
20. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jééééé jen 25 kč ale to pak ta pošta je hoooodně nevýhodná :grinning: krásné tríííčo....já na dom avěci neřeším, doma bude prostě ve věcech po Matesovi, kupuju jen něco na ven, už mám od každé velikosti až do vel.86 :grinning:
20. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no, to poštovné nic moc, ale zase, když se to rozloží, tak to vyjde i tak dobře :slight_smile:
20. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 takže bereš vše od jedné paní co? mě ta pošta děsně štve, už sem dala tak 3 kila jen za poštu :angry:
20. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj, jenom od ní, ať je to s jedním poštovným :slight_smile: to poštovné je vážně šílený!!!!
20. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nechápu proč nemůže vyjít na 20 kč ale vždy je to minimálně 55 :angry:
20. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale paní má super i šatičky za pár kaček :slight_smile:
20. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,také pěkné slunečné ráno z Rakovníka :wink: ..akorát jsem posnídala a jdu žehlit..at taky něco dnes udělám,odpol čekám návštěvu..Já jsem teda hrozná :astonished: ,nemám koupenýho skoro nic..čekám,až přijdou peníze z daňového a něco pořídím.. :slight_smile: S tím očkováním sme to my měli naštěstí vždy dobrý,malý si kolikrát všiml injekce až to bylo za ním a nikdy neplakal,dokonce ani žádné příznaky nemíval..v tomhle zlatý dítě.. :grinning:Vysoká škola?To teda gratuluju oběma!Já se nejsem schopná dokopat aspon na kurzy angličtiny.. :astonished: Ale zavolám tam kvůli cvičení a rovnou se zeptám,je to na stejným místě..snad :confused: Pěkný den všem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já na ně taky koukala.......myslíš ty námořnické? mě přijdou roztomilé, ale bojím se, že je vůbec neužijeme :slight_smile:
20. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Tobě taky pěkný den :slight_smile: To jsi výkonná, na mě doma čeká koš s prádlem, ale nechce se mi do toho - nenávidím žehlení, neskutečně tuhle činnost bojkotuju!!!!!
S tou angličtinou - já jak ji pár let už vůbec nepoužívám (ve škole přeci jen člověk měl anglinu skoro denně a mluvil), tak sice rozumím, ale neskutečně se stydím mluvit - mluvím jak hotentot!!!!
20. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No já to taky nepřeháním neboj,a prádla zas tolik není.. :wink: Já sice anglicky mluvila v práci furt,dělala jsem na letišti,ale je to čistě obchodní angl.kolik co stojí,kolik je to ve valutách atd..nic moc konverzačního..ale něco jsem se naposlouchala a domluvit se třeba na dovči nebyl problém,baví mě to..ale učení zas moc ne.. :astonished: Ráda bych tímto vypadla mezi lidi,skamarádila se a nakonec se i něco naučila..jen se dokopat..!
20. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky studuje, jsem ve 4.semestru, ale budu teď přerušovat...ve zkouškovým rodíme, tak chci mít klid. Studuju tady v Brně dálkově na masaryčce ekonomicko správní fakultu, obor veřejná ekonomie a správa...lepší školu jsem si vybrat nemohla, procházím s odřenýma ušima, ale baví mě to...tak doufám, že se mi povede to dodělat, ale je to fakt šíleně těžký
20. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hele já co mám dítě tak nežehlím, nemám kdy, doma tvrdím že to stačí pekně pověsit a na těle se to teplem vyžehlí samo :grinning: to jsem ženská,co? :sweat_smile:
20. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to je super, že jsi měla takhle zajímavou práci :grinning: já jsem fakt stydlín, rozumím, ale stydím se mluvit - to musím být trošku napitá, abych ztratila zábrany :grinning:
Já asi později začnu zase studovat vejšku - dodělala bych si toho inženýra, ale teď ne...........vloni touhle dobou jsem byla vynervovaná, dodělávala jsem bakalářku, vypracovávala otázky na státnice - fujky..........teď jsem ráda, že mám klídek :slight_smile:
20. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já studovala veřejnou správu a regionální rozvoj na ČZU v Praze - taky makačka jak blázen, měla jsem toho fakt plný brejle..........nejhorší je, že mě to pak šíleně nebavilo, studovala jsem už jen proto, že mi bylo líto s tím praštit - já na rok taky přerušila, místo 3 jsem studovala 4, ale nakonec jsem to dotáhla do vítězného konce......ale právě jsem se zařekla, že už nikdy více............ale jak už mám zase vorazíno, tak si občas říkám, že bych to dala, kdyby nebyla líná.........mě totiž děsně nebaví se učit........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trošku zásadní problém při studiu VŠ :slight_smile:
Ale teď jsem si našla i zajímavé obory, že bych do toho klidně i šla :slight_smile:
20. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek