• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 to se snažím taky praktikovat - bohužel né u všeho oblečení to tak jde :angry: :angry: :angry: :angry: Ale je to tak hnusná činnost, fakt to nesnáším!!!!
20. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já jsem zatím na Bc a snad se mi to povede časem dodělat...manžel dodělal letos Mgr. a říkal, že už nikdy více, možná tak angličtinu

peti u nás se teda žehlí, ale jen pro malého a věci co nosí manžel do práce...oblečení co je na doma se jen poskládá

vormoni jsi měla opravdu zajímavou práci...hlavně jak říkáš, naučíš se tam mluvit tím jazykem...mě angličtina taky čeká, musím udělat prý hodně "drsnou" zkoušku z angličtiny
20. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev budu držet palečky, ať ti to dopadne - ještě 2. semestry a budeš mít titul v kapse :slight_smile: a pak budeš chtít pokračovat dál?
20. bře 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to se uvidí jak to všechno půjde...když bych to dala, byl čas a chuť, tak bych to zkusila...
20. bře 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev důležité je, aby tě to bavilo a studovala ráda...........mě to nebavilo - ale bylo to taky daný tím, že jsem prakticky nevylezla ze školy - základka, střední, voška, v posledním ročníku vošky jsem začla studovat tu vejšku a prakticky pořád jsem se učila - sice jsem do toho začala už i pracovat, ale bylo to prostě už dlouhý......teď kdybych si dala nějaký rok pauzu, tak by mě to možná asi i bavilo jít pak studovat.......ale teď asi fakt ne.......jsem ráda, že mám klid, že žiju normální život a že nemusím řešit, zda mám zápich a můžu jít ke zkoušce, apod.......
20. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mě to akonomka baví, jen je to šíleně těžký a chtějí toho během semestru hrozně moc...a jelikož máme malého, tak jediná možnost, kdy jsem mohla něco dělat tak bylo po večerech a když jsem teď podruhé otěhotněla, tak ani večery jsem nedávala, jelikož jsem šíleně unavená.
Potřebujeme dodělat dvůr, než se Davídek narodí, takže bych teď ani nestíhala chodit o víkendech do školy...takže někdy v květnu přeruším a dám si rok pauzu
20. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,máte můj obdiv..já si řekla už po škole,že učení ne a šla jsem makat a od tý doby mě to vůbec neláká..Sice jsem si kolikrát říkala,že vlastně nic neumím..jsem jen strojařka,která se tím nikdy neživila a neživí a skončila jsem jako prodavačka.. :astonished: Aspon, že na letišti s těmi jazyky,je to tam i dobře placené,proti obchodům ve městech..ale dnes si navíc netroufnu,a v budoucnu to vidím bledě.. :frowning2: Dobře mi tak.. :confused:
20. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to věřím, že je to záhul, vím o čem mluvíš :slight_smile: já jestli půjdu studovat dál, tak určitě nic ekonomické, politického, hospodářského apod.........toho je mraky a už mě to ani nebaví :slight_smile:
Teď by mě bavilo vrátit se zase k zemědělství - vidím v tom budoucnost. vošku jsem studovala v oboru zemědělský manažer - do té doby mě zemědělství moc nebavilo, i když mám taťku zemědělce a trošku jsem nad tím ohrnovala nosík - ale jak jsem se do toho dostala, strašně mě to chytlo a nadchlo - rozhodně to není studium jen o kydání hnoje a dojivosti krav - moc se mi to líbilo, bavilo mě to, na vošku vzpomínám strašně ráda :slight_smile: Takže když jsem pak doklepala tu vejšku, tak jsem si řekla, že jestli půjdu ještě někdy studovat, tak by to mohl být právě tenhle obor - našla jsem si obor zpracování zemědělský produktů - živočišných i rostlinných - to by mě děsně zajímalo. Pár předmětů jsem už měla i vošce a fakt mě to bavilo, takže bych to klidně i studovala......sice je mi jasné, že to bude náročnější, vejška není voška, ale............když to člověka baví, tak je to pak trošku jinší studování, než když to dělá už jen že musí - jako já tu vejšku :frowning2:
20. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já zase obdivuji to, že jsi dokázala denně mluvit v angličtině, to máš fakt můj obdiv......já bych si na něco takového nikdy netroufla......a řekla bych, že to že umíš jazyky je kolikrát mnohem lepší, než když máš titul před jménem a za jménem......... já když si hledala práci a někde byl požadavek - plynně hovořit anglicky - automaticky jsem ten inzerát zavírala - já si na to prostě netroufnu - sice neříkám, že neumím vůbec žblepnout - ale já si prostě nevěřím - navíc, jelikož jsem ani v jedné své práci ájinu nepotřebovala, tak samozřejmě mé schopnosti značně spadly a umím takové lepší základy :slight_smile: ještě bych vypotila budoucí čas a minulý, ale ty předpřítomné a předminulé - to jsem teda totálně v háji, to říkám narovinu........už i dost sloves si nepamatuji v těch minulých tvarech - možná tak hit, hit, hit :slight_smile: cut, cut, cut :slight_smile: a pak takové ty základní - ale jinak......jsem už mimoň :sweat_smile:
20. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To máš sice pravdu,ale přestože jsem neměla většinou problém se v práci domluvit ,na jinou práci kde budou chtít angličtinu,bych si také netroufla..ta moje fakt vystačí akorát na ten prodej a je hodně obecná..používání různých časů,to jsem téměř nepoužívali a co si pamatuju,taky mi to moc nešlo,,člověk se za těch 10let otrkal a ale když jsemtam šla po mateřské zpět,měla jsem strach jestli se do toho zase dostanu.. :astonished: Hodně jsem také mluvila rusky,ti byli moc vděčný za rodný jazyk,anglicky jich mluvilo málo,ale už se to lepší..No nic,musím pro malýho do školky...Dobrou chut k obědu :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahojky, nedá mi to nereagovat. Jsem ráda, že jsem tady našla někoho s podobnými problémy studium vs. mimis. Studuju taky ESF kombi 4. semestr. Rozhodla jsem se nepřerušovat, protože si nedokážu představit, kdy bych se k tomu zase vrátila. Uvidíme, jak a jestli vůbec to půjde :slight_smile: . Moc jsem to dřív řešila, ale pak jsem usoudila, že to aspoň zkusím. Snad bude mimís hodňoučké :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni určitě je to o tom otrkání, ale jak říkám - já bych nesebrala ani odvahu na takovou nabídku práce odpovědět, nevěřím si v tom.
Rusky neumím vůbec, azbuku jsem se jednou zkoušela učit, ale upřímně -nepamatuji si už ani písmenko, jsem už holt generace,která ji ve škole už neměla :slight_smile: já začínala angličtinou - sice až od čtvrté nebo páté třídy, ale ruštinou už poznamenaná nejsem. Učila jsem se i německy, ale touž bych asi taky nedala, jen nějaké základní fráze a slovíčka.
Já už jsem po jídle :slight_smile: ale všem co budou teprve papkat taky přeju dobrou chuť :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 teda zemědělka...tady v brně je taky, ale já osobně bych tak šla zas na nějakou ekonomku. Ale když by tě to bavilo, tak to zkus :slight_smile: já tehdy šla přijímačky taky jen zkusit, že mě ukecal manžel :wink:

@vormoni ale aspoň jsi anglcky mluvila...já co jsem naposledy angličtinu použila v r.2005 u maturity jsi nepamatuju už nic :sweat_smile:

@petinajan jé studuješ stejnou školu jako já...a jaký obor? já určitě přeruším, s jedním rpckem se to dalo, ale čekáme druhé a tak se do toho bude potřebovat dostat a tak na učení by nebyl čas vůbec
20. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já taky maturovala v roce 2005 :slight_smile: ale pak jsem měla ájinu ještě 3 roky a vošce, tak jsem jí ještě chvilku trénovala :slight_smile:

Co člověk tak pozoruje, tak zjišťuje, že různých manažerů, ekonomů, makléřů, bankéřů a všech těhle lidí je tady nespočet, ale ubývá lidí, co mají nějakou specializaci - a zemědělství mi přijde jako stále hodně zajímavý obor, který má navíc při dnešních ekonomických a hospodářských vyhlídkách dost velký potenciál......věřím tomu, že se zase vrátí doba, kdy to bude zapotřebí, nejde neustále chrlit ekonomy a lidi, kteří ti sice skvěle spočítají výsledovku a mezní užitek, ale k čemu to, když to bude umět každý druhý. Tím to nechci shazovat - sama jsem to studovala, ale zkrátka v tom nevidím už nic převratného a chtěla bych studovat něco jiného :slight_smile: Teda - kdybych se rozhodla, že se ke studiu vrátím :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Ahoj, ptala jsi se na kočárek. Já v tom taky dost tápu. Výběr je obrovský, ale jak vybrat něco co se mi bude minimálně dva roky líbit a splní vše co od něj potřebuju :grinning: . Dívala jsem se stejně jako klaire22 na Dorjana, ale pak jsem viděla na veletrhu X-lander a když jsem prošla recenze, vcelku jej chválí. Ještě jej chceme omrknout s manželem a do prázdnin jej asi pořídíme.
20. bře 2012 ve 12:37  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já studuju management. Tak se dvěma mrňouskama se Ti ani nedivím. Do toho bych taky nešla. Takže ty první semestry jsi studovala s čerstvým mimčem? Jak se to dá zvládnout, to mi prozraď. Já mám už 9-ti letou slečnu, takže dnes už spíš chůvu, ale když si vzpomenu na dobu kdy se narodila.... hrůza. To dítě do roku nezavřelu pusu a řvalo a řvalo :grinning:
20. bře 2012 ve 12:40  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinajan My už jsme včera objednali Jedo, mám ho v albu...je super, za dobrou cenu a moc hezkej...XLander se mi nakonec nelíbil, má malej vnitřek...a u toho Dorjana se mi nelíbil velkej sporťák...
20. bře 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já tu ekonomku studuju, jelikož bych možná pak mohla dostat místo tady u nás v obci jako ekonomka a taky uvažujeme nad tím, že bychom časem zkusili v něčem podnikat, něco menšího, tak účetnictví, ekonomie apod by se mi hodila...
já se o zemědělství nikdy moc nezajímala, takže v tomto nemůžu posuzovat :slight_smile: ale když by tě to bavilo a zjímáš se o to, tak určitě není problém...

@petinajan dělala jsem přijímačky, když měl malej 4 měsíce a pak když mi začala škola, tak hlídal taťka, když jsem šla do školy...nechala jsem jim doma odsáté mlíčko a jela jsem. Ze začátku se to malému moc nelíbilo, dost často plakal, že jsem nebyla s ním, ale jak rostl, tak se to zlepšilo a už mu ani nevadilo, že byl s taťkou. Jen stím učením...všechno jsem dělala po večerech a učila se do nocí
20. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Tak to jsi si pohla :grinning: . Já to zatím jenom trošku oťukávám. Pořád si říkám, že je spoustu času. Tu značku co jsi vybrala vůbec neznám, ale kočárek je to fakt moc hezký. Dívala jsem se na Tvůj výběr kočárků. Líbil se mi i ten sporťák Maxi Cosi Mura 4, ale když jsem mrkla na netu hluboký, ten už mě tolik nezaujal.
20. bře 2012 ve 12:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Jojo, o tom mi povídej. Já sice neměla doma mimčo, ale měla jsem docela časově náročnou práci, takže večery a noci to taky jistili. Nejvíc mě deptali ty seminárky. Naposled jsem psala ručně slohovku před patnácti lety a najednou se po mně chtěli takové elaboráty :D
20. bře 2012 ve 12:57  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinajan No, manžel je takovej, že když se do něčeho zamiluje, tak nechce jinak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže další výběr by byl zbytečnej...Maxi je super, ale je tam hrozně krátká stříška, takže když mímo leží, dost to profoukne.
Já sem Jedo taky neznala, ale na výstavišti měli stánek, moc hezký kočárky, chtěli jsme víc klasiku, takže jsme mrkli ještě v obchodě a fakt super a se sporťákem vyšel na deset....takže cena taky dobrý...
No je to brzo, ale chci se vyhnout nakupovaní v posledních měsících, bude vedro a nechci to nechávat na chlapovi... :grinning: :grinning:
20. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev určitě - pokud víš, že to natuty v budoucnu využiješ, není co řešit.............já mám právě větší pravděpodobnost, že se vrhnu do toho zemědělství, když můj taťka v tom dělá......a ekonomie a účto se v něm taky neztratí - tak to budu mít takové multifunkční :slight_smile: a jak jsem se jako malá hrozila toho, že bych někdy zůstala na statku a že jedině do města, tak teď už mi to nepřijde tak hrozivá představa :slight_smile: Asi jsem divná, nebo stárnu - jedno z toho :slight_smile:
20. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile: u nás krásně modro, svítí sluníčko a už pomalu stoupá teplota :slight_smile:
a já úplně koukám, protože u nás se stále spinká :slight_smile: že by po tom očkování? :wink:
21. bře 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Dobré ráno :slight_smile:
U nás je taky azuro, sluníčko svítí, máme tu teda jen 2 stupně, ale i tak to nemá chybu :slight_smile:
Vy se máte............u nás se taky ještě spinká - když jsem odcházela do práce, manžel ještě hajal - ale zítra už ho čeká práce, dneska naposledy lenoší :slight_smile:
Tak si ten klídek užívej - udělej si dobrou snídani a hoď nožky na horu :slight_smile: :sunglasses:
21. bře 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@klaire22 ahoj kočeny, u nás taky krásně ale malej vstal s tatínkem jak šel do práce a od té doby mi tu fnuká protože mu odešel a on ho zbožnuje :rolling_eyes:
21. bře 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Dobré ranko :slight_smile: To je stejně hezký, jak tatínka zbožňuje :slight_smile:
21. bře 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dlouho jsem si klídek neužila...jen jsem to dopsala, tak už začal vstávat...

@petule22 to je krásny...náš malej první co řekne, když se vzbudí tak "papat" a pak se ptá kde je táta, taaky se mu nelíbí, že je v práci, jelikož se mnou nemůže už dělat hlouposti
21. bře 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@petule22 stejně se holky máte, že už ty své poklady máte u sebe, to já než se dočkám..........včéra jsem stála v práci u okna, nahřívala se na sluníčku a pořád si hladila bříško a něco jsem Elišce vykládala.....já už bych tak chtěla, abych ji měla u sebe, abych ji měla v náručí.........je to tak neskutečně dlouhá doba, než se jí doopravdy dočkám........chjo :frowning2: Vám to čekání musí líp utíkat, když už máte první dětičky u sebe - máte se zkrátka :grinning:
21. bře 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nikam nespěchej, protože až se malá narodí, tak ti to bude tak rychle utíkat, že se nenadáš a půjde do školky :confused: ještě si stále pamatuju ty první okamžiky, kdy byl Filípek na světě, jakoby to bylo včera a najednou...příští měsíc jdeme na zápis do školky :unamused:
21. bře 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ono to utíká, to je fakt............mě stačí, když jsem nastoupila na vošku do prvního ročníku - skamarádila jsem se tam s holčinou, co byla těhulka, do pár měsíců porodila a já za ní chodila - pamatuji si jak jsem Juráška měla v náručí a to byl tak měsíční a letos???? jde do první třídy!!!! je to neskutečný, jak šíleně rychle to uteklo a to to není moje dítě :sunglasses:
21. bře 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek