• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 no je to krásný ale ten řev že není doma je fakt úděsný :grinning: včera se tu stavil pro oběd, a malej pak ječel jak kdyby ho vraždili, říkal že to slyšel až venku v autě :grinning: no a co pak já...kdo ho má uklidnovat :confounded:
21. bře 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no, uklidňování pak asi není žádný med......je to holt tatánek (nebo jak se to říká - opak mamánka :slight_smile: )
21. bře 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my máme doma si mamanka i tatanka...už teda naštěstí nebrečí, když jeden z nás odjede, ale někdy jak přijede táta z práce, tak máma pro něj neexistuje a někdy dělá, že taťka ani nepřijel a je jen se mnou
21. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kámoška dnes odrodila já ji táááák závidím :dizzy_face:
21. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky už bych to někdy chtěla mít zasebou,ale nadruhou stranu si chci ještě užít s bříškem :slight_smile:
21. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím z Rakovníka :slight_smile: Já si včera užila prima návštěvu,s holkama z býv.práce na letišti.. :wink: U nás je dnes také krásně,až na nějakého magora :angry: ,co tu od rána vedle vrtá do zdi a manžel spí po noční..totiž -myslím, že se akorát pokouší spát mezi intervaly.. :astonished: Já se bavila tvořením kraslic,malej je ve školce,oběd máme od včera hotový,tak abych se nenudila..Je to letos druhý pokus a lepším se..ještě pár let a možná i nějaké prodám :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule ted už to bude jen horší a horší a budeš ráda že bříško shodíš :grinning: když si vzpomenu na poslední měsíc tak je mi ouvej ještě ted :grinning:
21. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni šikulka, já svedu max barvit ovem nebo cibulí :grinning:
21. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Ahojky :slight_smile: jůůů, to je nádhera - jsi strašně moc šikovná :slight_smile: fakt moc krásné jsou :slight_smile: :sunglasses:
21. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 moc kamarádce gratulujeme :slight_smile:

@vormoni jsi moc šikovná :slight_smile: já vajíčka ani nebarvím, od té doby, co jsme s manželem spolu, jezdíme každý rok na velikoncoe na výlet do Lednice a letos když bude počasí, máme to v plánu znova :slight_smile:

my jsme dorazili z nákupu, naobědvali se a musíme vysát a pak vyrazíme ven...cukrárna se zmrzlinou to jistí a ještě musíme na hřbitov zalít kvítka
21. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 no taky myslím,že v létě mi to moc příjemné nebude,jelikož bříško roste a roste :grinning:
21. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké plenky si vzít do porodnice?newborn číslo1. tj 2-5kilo,nebo raději na více kilo číslo 2. tj na 3-6kilo?
21. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule ahoj já měla do porodnice před 2 roky huggies, to malé balení, je jich tam myslím kolem 30ks, ale nevím, zda je ještě vyrábí, ještě jsem po tom nekoukala...teď budu kupovat buď ty stejné nebo od Pampers taky ten malý balíček, je jich tam 28ks a je to newborn...mám slevové poukázky z dm drogerie, tak hodně nakupuju přes dm a tyto slevy
21. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule já měla myslím taky nějaké ty vel.1 ale malej měl přes 4 kila a ty jedničky mu byly malé takže jsem je dala jedné paní v porodnici a valili jsme vel.2, s těma pampers nexborn to je ten žlutý obal jsem nebyla vůbec spokojená, my jeli na premium care myslím celé první tři měsíce.....
21. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky bych šla na zmrzku - já měla teďka květákový mozeček a jsem po o :slight_smile:
21. bře 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
@petule22 je pravda, že ty pampers premium care jsou fakt super, taky je to vidět na ceně :confused: my pampers nevadili žádné, byla jsem spokojená se všema, jen u těch větších u oranžových sleep&play není gumička,což je škoda. Spokojená jsem teda nebyla pak s těma většíma číslama huggies, nemají gumičku a hlavně mi připadly hrozně tvrdé, malej měl od nich otlačené nožičky.
Každému miminku ale vyhovuje něco jiného, vím že kamoška tehdy nedala dopustit na obyčejné tesco plínky, prý to bylo jak pampers, jen bez značky a bez obrázků...
21. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jé květákový mozeček, mňam :slight_smile: my budeme mít prasátkový mozeček v sobotu, jdeme na zabíjačku :slight_smile:
21. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev přesně tak, ted kupujem hlavně ty tesco a fakt nám sedí úžasně, lépe jak pampers, malej je hubenour amá malou prdelku takže hagís a většinu jiných značek prostě pročůrá jelikož to má volné kolem nohou....takže tesco vede ale zase když byl mimčo tak u těch premium care je super ta sítka že to odsaje ty kaďance a dítě v tom nesedí......a nejhorší možné plíny jsou pampers sleep and play, děs děs....jak mu to vždy viselo u zadku, mají nějaké divné savé jádro a o páscích nemluvě.....my máme v plánu jet 3 měsíce premium care apak najet na tesco :wink:
21. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já ty tesco nikdy nezkoušela, my celou dobu používáme buď pampers premium care nebo pampers active baby, vždycky kupujeme když jsou v akci po krabicích :grinning: a to stejné bude asi u prvního, do porodnice koupím jen ten menší balíček a pak na doma už ty velké balíčky premium care...
my ty premium care používali hlavně na noc, vydržela mu plínka i klidně celou noc,když už byl větší a ostatní většinou protekly :angry:
21. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky:slight_smile:Já používala plenky z lidlu a spokojenost,pak také z DM nebo schleckera..Do porodnice to byl nějaký ten mini balíček,ale už si moc nevzpomínám..veikost nejmenší..:slight_smile:
@janulev Lednice je krásná,viděla jsem teda jen fotky,byl tam můj brácha s mámou na výletě z Moravy..my jezdíme vždy kolem po dálnici na Moravu..To máte hezkou tradici..Já si tím hlavně zdobím byt a něco rozdávám,ne všechny jsou ale povedené :astonished:
@klaire22 Mozeček bych si také dala,musím pro květák.. :slight_smile: My měli kuřecí maso s rýží a dušenou zeleninou.. :sunglasses:
21. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev hmmm, to bych si taky dala - ten jsem neměla ani nepamatuji -možná naposled, když jsem byla malá - mamka nám ho obalovala jako řízek - byla to dobrota :slight_smile: tak si tu zabíjačku pak pěkně užijte :slight_smile:
21. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jsi opravdu šikovná :slight_smile: my letos na velikonoce pojedeme asi na chalupu :slight_smile: jestli bude takhle, tak to nebude mít chybu - budeme grilovat, jsou tam hezké procházky do okolí, tak se těším :slight_smile: jen aby nám vyšlo to počasí :slight_smile:
21. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj je tam krásně...na zákem sice nechodíme, ale z toho by stejně malej nic neměl...projdeme si celý park, dáme si v lednici oběd a jedeme domů, většinou kolem 2 jsme doma :slight_smile: ale takový výlet naprosto stačí :slight_smile: a kam jezdíte na Moravu?

@klaire22 teď ta zabíjačka bude pro babičku, my jdeme jen pomoct dopoledne na tu nejtěžší práci, na očištění a pak pofrčíme domů...manžel bude s jeho taťkou dělat bránu na zahradu, jelikož nám minulý týden utekl pes :angry: ale dneska bychom se měli dozvědět, zda bude i prasátko pro nás a v dubnu bychom dělali zabíjačku jen pro nás :slight_smile:
my děláme mozeček klasicky na cibulce s vajíčky a schlebem...dobrota
21. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev u nás se taky dřív zabíjelo,ale už prasátka nemáme :confounded: Ale co tak koukám - lidi se už vrací ke slepicím, co jsem slyšela minulý týden v Hyde parku - tak vepřové maso možná bude jednou tak drahé - tak si myslím, že se i k prasátkům hodně lidí zase vrátí.............mě jich je teda děsně líto, nikdo to nemůžu vidět, když se picne, ale pak už mi to moc nevadí - ale krev bych teda nikdy míchat nešla......brrrrrr :( jsem sice holka z vesnice, ale tohle mi dělá neskutečný problém :confounded:

my o víkend plánujeme grilovačku - pokud teda nepřijede babička s dědou - děda mi chce udělat pro Elišku postýlku - tak se se mnou chce domluvit, co by se mi líbilo -ale kdyby nedorazili tak budeme grilovat, kdyby ju, tak bude klasika oběd.....celkově máme víkend nějaký nabitý - manžel už na mě hudral, že prý kdy jsme byli v sobotu sami doma, že furt někde jsme, nebo někdo u nás :slight_smile: Tak jsem mu slíbila, že příští sobotu si uděláme hezký večer - hezky vínečko, svíčičky, dobrý papáníčko, nějaký hezký filmík a případná romantika :slight_smile: :sunglasses:
21. bře 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já ze zabíjení fakt miluju jitrnice a jelítka - nejlépe žemlová, ale ty se dnes už moc nedělají.........a pak miluju tlačenku :slight_smile: jedno jakou :slight_smile: a i zabijačkový guláš je mňamkový, jen v něm teda nemusím mít játra - na ty mě neužije.............no, celkově jsou z prasátka jen samé dobroty :grinning:
21. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já játra v guláši taky nemusím, spíš vůbec játra nejím, bývá mi z nich špatně :unamused: moje rodina teda prasátka ještě doma má, ne moc a když náhodou nestačí, tak jedni známý v tom podnikají, chovají prasata a krávy, takže když potřebujeme, tak jedeme pro maso k nim :slight_smile: já zabíjačky nikdy nemusela a co máme malého, tak tam stejně jsem jen pro to, že je tam manžel, který jim pomáhá

jé to máš dědu moc šikovného, že ti udělá postýlku :slight_smile: my máme postýlku ještě po manželovi, teď ji má sice manželova segra, ale v květnu ji doveze k nám, aby byla nachystaná
21. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev dědeček je ze starý školy, tak ho právě musím trošku usměrnit, aby ta postýlka byla trošku podle mých představ - ale zase........co on vyrobí, to je opravdu kvalitní a vydrží to.........takže bych byla moc ráda, kdybych měla postýlku od něho - s jeho precizní prací ji budou mít ještě moje vnoučata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem si stáhla a vytiskla obrázek a ukážu mu, co bych si představovala - naštěstí zase nejsem nijak náročná, tak si myslím, že to zvládne.....

u našich na vesnici už mají prasátka jen pár lidí...............ale ti co chlívky nezrušili se k tomu určitě brzo zase vrátí :slight_smile: asi i vč. nás, protože taťka už přemýšlel, že by jsme zase čuníka pořídili...............jen je to teď blbý s těmi zabíjačkami, jak je musíš všude nahlašovat bo co.........taťka sice není vyučený řezník, ale vždy si uměl prase porazit sám.....ze začátku k tomu míval řezníka, ale časem se to naučil sám :slight_smile: a i jitrnice a jelítka umí znamenitě :slight_smile:
21. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj lidi se k tomu postupně vrátí, jak říká můj manžel...ani obyčejným lidem ani za chvíli nic nezbyde...

tak my frčíme do té cukrárny...zatím pa
21. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev papa a dej si do nosu za nás :slight_smile:
21. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No my máme oba rodiče na Mor,na Vysočině město Dačice(manželovi) a pak naši -ti jsou ze Strážnice,okres Hodonín..Zabíjačku jak kdy,když jsou dobré jitrnice a jelítka tak si dám,ale ne pokaždé jsou jemné bez křup..Ted jsme dostali od známých asi před měsícem,ale to bylo teda něco:slight_smile:Vynikající,tlačenka je ještě v mrazáku.. :wink: No nic,také vyrážíme s malým na procházku,už třetí den na kolo,sundali jsme mu přídavné kolečka a zkusili to bez a malý za 10min lítal sám a ani 1x nespadl,to jsem z toho měla větší hrůzu.. :astonished: Tak zatím ahoooj :dizzy_face:
21. bře 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek