• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
dobré ránko..u nás krásně a sluníčko :slight_smile:

@klaire22 cukrárna včera super, a doma jsme si pak s taťkou dali zákusek :slight_smile: a poslední 3 dny se mi i večer drží váha pod 80kg :wink: to mě těší :slight_smile:

@vormoni takže jezdíváte na moravu dost často? a malej je teda šikulka, že to tak rychle zvládl na kole bez koleček :slight_smile:
22. bře 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Dobré ránko :slight_smile:
U nás to taky vypadá na krásný den, je tu sice lehký opar, ale už se to zvedá a prokousává se k nám sluníčko :slight_smile:
Tak to je dobře, já si včéra dala procházku - přijeli manželovi rodiče, tak jsme k nim šli a cestou jsme si dali zmrzlinku :slight_smile: mňam :slight_smile:
22. bře 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra mě holky čekají ty testy na těhu cukrovku - myslete na mě - snad to dám :frowning2: :confounded: :fearful:
22. bře 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 uvidíš, že to zvládneš...na kolikátou jdeš? já to taky ještě nějak musím vymyslet, kdy půjdu
22. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jdu hned zítra ráno na sedmou :-/
22. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 budu na tebe myslet :slight_smile: zvládneš to, hlavní je, aby výsledky byly v pořádku...a kdy budeš vědět výsledky?
22. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to nevím ,já myslela, že mi to řeknou hned v ten den......nebo to pošlou až k mému doktorovi? netuším......budu se muset zítra zeptat.
22. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já vím, že tady je to tak, že si pak pro výsledky musíme přijít ještě ten den odpoledne
22. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aha, tak to bohužel nevím jak to je - dr. mi nic neřekl, tak mi to asi řeknou tam............no, snad tu cukrovku mít nebudu.
22. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak co jak se mate a jake mate pocasi??
22. bře 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 Ahojky :slight_smile: Sluníčko, sluníčko a zase jenom sluníčko :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to se mas :slight_smile: my tu mame zatazeno a vypada ze bude prset...
22. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 jejda, tak snad to uteče :sunglasses:
22. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,všem krásný den:slight_smile:My dnes jedeme na velký UZ do Gennetu,dám pak vědět,jak jsme dopadli a třeba bude i fotečka:slight_smile:mějte se! :wink:
22. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Tobě také hezký den :slight_smile: Tak si to užij a určitě se nám pak pochlub princeznou :slight_smile: :grinning:
22. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, můžu se přidat??? nějak jsem zatím kolem téhle diskuze jenom proběhla, ale nehodlám rodit v červnu a v žádném případě v srpnu :grinning:... termín mám 23.7., doma jednu cácoru.. :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni koukám, že jsme na tom podobně, malý je 4,5..taky jsem byla na utz a i na NT screeningu v gennetu..
22. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahojky, vítej :slight_smile: No koukám, že se stále přidávají holky, co už doma nějaké dítko mají - já tu jsem fakt snad jediná prvnička - myslím v téhle diskuzi :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
22. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Budu na tebe myslet.
22. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
řešily se tu slepice a táák.. my máme slepice, králíky, vietnamský prasátka, kachny , koně, psa a dvě kočky....nejíme poslední tři druhy...
22. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mě pobavilo - nejíme poslední tři druhy :slight_smile: Máte hezkou farmu :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hezkou moc ne, je tu bordel, blééé... tchán tu vždycky chodí a kroutí hlavou, oni maj zahradu osázenou zbytečnýma okrasnýma keřema na zakázku od firmy a pergolu za 150tis...a na dvoře dlažbu.. my máme na dvoře kvůli blátu štěrk :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: a jinak skoro všude kachnince a slepičince... ale poslední dobou jsem si říkala, že to na mně působí uklidňujícím dojmem, ty spokojený slepice.. a co teprve, když kamarádky volaj, dovez na slezinu vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: já jim je nabízím zadara nebo za tři kačky a ony mi nutěj za kus bůra, no co mám dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no a ještě si letos asi pořídíme štěndo a možná i kotě...když jsem doma...a tatínek objednal další kuřice.. ale králíci to množení flákaj...
22. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka není nad domácí vajíčka :slight_smile: já mám od našich vajíčka zadarmo, to se to jinak vaří, když s vajíčky nemusím šetřit :slight_smile: Ale né že by jsme měli teda každý den vajíčka, nebo tak něco - to zas ne :slight_smile:
to musí být docela zápřah postarat se o všechno zvířectvo :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka my máme v bytě dvě kočičky - britku a jedna je napůl britka s obyč číčou - jsou to naši miláčkové :slight_smile: štěňátko bych taky ráda, ale do 2+1 už další zvířátko fakt nedám.....stačí, že si pořídíme miminko :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dost to poslední dobou flákám... nakonec nej vopruz je škubání kachen.. což mně teď asi čeká o víkendu, jsou tam nějaké podzimní, jsou takové mrňavé, hubené, tak aby si nesedly na vejce.. to by byli ještě větší xindlíci..neb ať žije genetika...králíky jsem už skoro vytloukla, teda jasně že máme chovné kusy.ale je to půlka práce..
22. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já jsem docela ráda, že ten kočičí gang, hlavně teda kocoura, můžu vyhodit z bytu, když je třeba... :slight_smile: kocour s oblibou lozí po vejškách a shazuje předměty, naposledy plechovku s čajem, večer před tím krabku s lahvičkou panadolu..byl tam teda už jen zbytek. ale zuřila jsem.. říká si tak o jídlo...
a to jsem kdysi chtěla mainskýho mývaláka.. jenže je tu dost aktivní myslivecký spolek.. sice dost podražily patrony, ale takovou trofej by si leckdo nenechal ujít, se bojim :frowning2:to by je člověk musel v hospodě při naháňkách podplatit panákama úplně všechny aby nechali kočky v okolí naší vsi na pokoji
22. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka brrr, já bych se nemohla koukat jak se to zvíře zabíjí, natož ho zabít sama.....jsem holt slabá nátura..... :sunglasses:
22. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka u vás se střílí i do koček - pánejo, to tam máte slušnou divočinu :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek