• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 já teda nevim, že by tu někdo v okolí o kočku přišel, ale... je to škodná a v lese nemá co dělat.. stačí, že divočáci sežerou všechno živý i mrtvý co potkaj...

no, když naši ušáci začali kapat na myxomatózu, a tatínek jezdí dom po sedmé večer, tak jsem se to naučila... ale jen ty králíky... ale kohouta bych s chutí zabila několikrát denně.. má poslední výstrahu... :angry:
22. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ahojky vítám tě tady :slight_smile: četla jsem to narychlo, tak ani nevím, co čekáte, tak se omlouvám :sweat_smile: teda a doma máte pěkný zvěřinec...já v tom doma taky vyrůstala a sama bych to nechtěla, to se musím přiznat...nikdy jsem na tu práci na poli a kolem zvířat nebyla. Ale mamka má doma čuníky, loni měli ještě kozu a babča mívala i krávy...jen sestra s přítele mají ovce a zkoušeli chovat pštrosi, jenže si v zimě zlámali nohy a tak říkali, že se na to můžou vyprdnout :grinning:

my právě dorazili z návštěvy u kamošky, dali jsme si obídek a razíme ven...malej už tu lítá na motorce a je celej nedočkavej...musíe pro pečivo a po cestě dáme zase zmrzku :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ty teda provokuješ s tou zmrzkou :slight_smile: já měla k obědu dnes šopák a pošmákla jsem si. Ten můžu mít snad denně a nepřejím se ho :grinning:
22. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev my budem mít překvápko:grinning:
22. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme zpátky...je tam krásně, ale už jsem pro dnešek z toho chození a cestování unavená. Už se těším až dorazí taťka, vezme Filipa na dvůr a já si chvíli hodím nohy nahoru :grinning:

Dneska jsem si objednala riflovou těhu sukni, dokonce mi i paní nabízela oblečení a věci pro mimi, pokud byste některá měla zájem. Napsala jsem jí, že se kdyžtak pozeptám, zda by někdo měl zájem
22. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my měli k obědu jen rychlovu...míchany vajíčka, když už jste se tu bavily o těch vajíčkách :grinning:

@kammka to jste šikovní, já bych to nevydržela si to nenechat říct a manžel asi taky ne
22. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no tatínek by to věděl moc rád, ale má smolíka :grinning: nebudu riskovat, že mi řeknou, že je tam ASI kluk a pak to byla zase holka.. to by asi nepřežil... ale po pravdě, já se opravdu na to překvápko těším.. budu rodit podruhý, tak vím do čeho jdu, tak aspoň na něco se můžu těšit :-/
ačkoli... tak nějak tuším, že to bude ten kluk, i to tak po nocích oslovuju, když se tam mrská : koukej spát Tondo... :wink:
22. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já jsem u Filipa taky od začátku tušila, že to bude kluk a opravdu je, ani jednou nám neřekli, že by to měla být holka...a teď, opět tuším, že nosím klučinu a 3 doktoři nezávisle na sobě nám řekli, že to je kluk...posledně tak krásně roztáhl nožičky, že byly vidět i kulky :wink: :grinning:

a třeba máš opravdu dobré tušení a bude to ten chlapeček :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já bych možná z praktických důvodů brala holku..nějak neprahnu po párečku..ale hlavně aby to bylo ok..
22. bře 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jj hlavně, aby byly miminka i my zdravé :slight_smile:
manžel chtěl holčičku, už u Filípka dělal holčičku, ale asi umí jen chlapečky :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, kdepak dneska všechny jste? Tak jsem si včera zaplatila tu těhu sukýnku a ještě mám objednané i plátáky :slight_smile: ať mám v čem chodit. Ptala jsem se té paní, co nabízela oblečky...tak kdyby jste některá měla zájem, mám spíše na holčičku od vel.56-128 :slight_smile: kdyby jste některá chtěla, pisněte mi, pošlu vám kontakt, abyste se domluvily pak sami. poslala by fotečky emailem.

vormoni a jak dopadl UTZ a co fotečka?

klaire myslím na tebe holka :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 zvládni cukrovku :wink:
@janulev my byli ted v obchodě, já už mám pro holku vše do vel.86 takže asi paní nevyužiju ale děkuji :slight_smile: ted nakupuju zas Matýskovi na podzim at pak nejsou výdaje za jeho oblečení....a od příštího měsíce jen šetřit :unamused:
23. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 taky bychom ptřebovali šetřit, ale jelikož potřebujeme dodělat dvůr a zateplit strop, tak toho asi moc nenašetříme...jsem ráda, že spoustu věcí mám po Filipovi a ušetřím za oblečky apod.
23. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no já taky spíš počítala s klukem, ted mi bude část věcí po synovi k ničemu, ale tak na doma to malá nosit může takže já nakoupila jen něco na ven :slight_smile: ale i tak to šlo do tisíců....
23. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my včera v gennetu dobrý,malá je ok.Fotečky mi poslali na mail ,ale nejdou mi sem dát,jako rastrový obrázek,tak jsem to zkusila ofotit,ale je to neostré..Tak aspon pro představu:slight_smile::
23. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka Ahoj,to máš pravdu,máme stejně staré prcky doma a já o týden mladší holku v bříšku:slight_smile:Nám se nedařilo otěhotnět rok a půl a tak jsme zkusili umělé,páč jsem přece jen už starší osoba :slight_smile: a světe div se,podařilo se napoprve :sunglasses: a dokonce nám vyšla holčička,já teda páreček chtěla,ale rodina manžela mi moc šancí na holku nedávali,vzhledem ke zkušenostem rodu..jsem ráda,že utřeli! :grinning: :grinning: Máte velké hospodářství,spousta práce,ale hlavně když se ti to tak líbí a z dětí vyrostou pomocníci :wink:
23. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak je to konečně za mnou!!!!! No, nic moc, ale ustála jsem to..........musela jsem teda dýchat pusou, abych to furt necítila, bylo tak hnusný, brrrrrrrrrrrrrrrrr :confounded: A výsledky pošlou k mému dr. a budou nejdřív po neděli......a můj dr. je tam až v úterý odpoledne, takže si musím počkat zřejmě až do úterý. No snad to bude dobrý :slight_smile:

Jinak přeji všem opět sluníčkový den :slight_smile:
23. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj tak my cekame Nelinku :slight_smile:
23. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni no mně bude v dubnu 36 a tohle je moje páté těhu.. jedno sice bylo "jenom" chemické, neuhnízděné, ale i tak jsem to ořvala...

jinak dnes ráno nám umřel pejsek,,..naprosto nečekaně.. jsem z toho mimo, v noci začala zvracet, podělala se tu, byla apatická, v křeči.. frčeli jsme po půlnoci na veterinu, tam jí udělali utz a na něm nádor 6x2cm, což je na šestikilovou jezevčici strašný... ještě večer byla úúúúplně v poho, randila tu před vratamas čoklem od vedle, štěkala na kočky, absolutně nic jí nebylo....těšili jsme se, že nám pomůže vychovávat štěndo, pro který si jedem v květnu...
23. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak to je mi moc líto, kamarádce umřel pejsek v neděli - museli ji chudinku už uspat, trápila se.....měla v čudu ledviny. A bylo jí teprve 8 let........ tak jsem jí (kamarádku) chudinku utěšovala........na tohle je opravdu nejlepší lék pořídit si nového pejsánka, rychleji to přebolí...........

a jak byl váš pejsek starý?
23. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,mě bylo v únoru 37 :sweat_smile: a čekáme druhé..začali jsme pozdě a nedařilo se rok a půl a pak se nedařilo zase..Ale dočkali jsme se :grinning: S pejskem je mi to líto,kor když je to takhle nečekaně.. :cry: Tak už aby byl květen a přibylo štěňátko,co? :wink: Držte se a hlavně asi děti..ale počkej,máš tu psanou jen Fanynku..? :confused: Odkud jste,region Benešov..zrovna včera jsme se stavovali u známých co bydlí v Poříčí nad Sázavou..
23. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrablikovaada Tak gratuluji a závidím jméno,já chtěla také Nelinku :slight_smile: ,ale manžel nesouhlasí..vlastně stále nevíme,jaké jméno dáme.. :frowning2:
23. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni krásná fotečka :slight_smile: a je super, že je vše v pořádku

@klaire22 tak hlavně, že jsi to zvládla a uvidíš, bude to v pořádku...já se dneska domluvila se segrou na hlídání, takže asi 1.týden v dubnu tam zajedeme ať to mám za sebou

@kammka pejska je mi moc líto :frowning2:

@petule22 člověk koupí pár oblečků a tisíce se jen kutálí
23. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrablikovaada gratuluji k holčičce a ke krásnému jménu :slight_smile:
23. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev právě, ted jsem objednala Matyášovi velikost 98 a 1500 zas v řiti...další tři měsíce si nekoupím nic :angry:
23. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a odkud objednáváš, nové nebo od někoho použité?
23. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 měli jsme ji z útulku jako cca půlroční, jako náhradu za fenečku, co nám umřela..ještě měla mléčný zuby..ale šprajclý mezi ty druhý..jeden jsem jí musela vytrhnout, ty druhý se jí začaly křivit..teď někdy v břeeznu jí bylo deset let..

@vormoni jo, máme zatím jen Fanynku.. nese to celkeem statečně, ale smutek tu je...
23. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ty prachy lítaj, je to síla :( já včéra objednala pár plínek a 1 250,- kč v prdeli........se nedá svítit, no :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak to měla docela hezký dlouhý psí život, ale věřím, že to musela být rána - takhle z ničeho nic :frowning2:
Tak teď to vydržet do května na nové štěňátko :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Nikolce jsem brala vše použité na mimibazaru ale i tak to bylo drahé laclíkový komplet 500 a podobně, takže to letělo, dohromady tak skoro tři litry a Matyášovi jsem se rozhodla koupit ted vše nové, jelikož některé ty použité kousky jsem čekala za ty prachy hezčí a jde tam dost už vidět že byly hodně používané, takže mu nové a pak to někomu prodám, třeba tobě :grinning: ale musím se přiznat že jsem už brala i z kreditky takže fakt další 2 měsíce budu dorovnávat :grinning:
23. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek