• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 bude hůř :grinning: ony budou lítat už každý měsíc :grinning:
23. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj bude to s tím rozhazováním peněz ještě horší...za chvíli plínky, ubrousky apod. člověk se pak diví, kam se to ztrácí
23. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle pro Matyáše, z té opičkové kolekce jen ty rifličky, zbytek paní už neměla
23. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 moc krásný, to bude ale fešák :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jo to jo jen abych mu měla dát co huby :grinning: bude hladový fešák :grinning:
23. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady náš fešák
23. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 hmmm, hezké věcičky, vážně to bude fešák :slight_smile: to aby jsi za chvíli odháněla od něho holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hihi oni ti chlapci jsou v tomto opoždění :grinning: myslím, že si zatím se ženskýma poradí sám :grinning:
23. bře 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky na mě jde spaní, jsem jak mátoha.......a to mě toho dneska ještě tolik čeká :frowning2:
23. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já su dneska taky na spaní ale nejdu si lehnout za malým jelikož bych pak byla nepoužitá už úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to já si taky nemůžu jít lehnout, až dorazím z práce.......musím máknout, abych to všechno stihla....večer pak jdeme na oslavu tchýniných narozenin a zítra to mám tuplem nabité, nebudu stíhat už vůbec, tak to musím stihnout dnes - poklidit, upéct, nachystat..........no, upřímně - nejvíc se těším na neděli - budeme konečně grilovat :slight_smile:
23. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jéééééé grilovačka....taky bychom měli něco takového podniknout :slight_smile: dala bych si masíčko z grilu mnam :dizzy_face:
23. bře 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já se těším na grilované žampionky - dělám pikantní - napíchají se na špíz a pak plněné mozarello :slight_smile: a mám chuť na hermelína a určitě na nějakou tu flákotu :slight_smile: no, už aby byla neděle :slight_smile:
23. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 dneska mám zrovna takovou žravku že tu slintám :angry:
23. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: já už taky slintám -jednak mám hlad a jednak už se nemůžu dočkat - od října jsem neměla grilovaný masíčko, tak se strašně těším.........grilování a posezení venku - to prostě miluju.......
23. bře 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já díky tomu hnusu zas takovou žravku nemám, ale hlad už teda mám to je fakt........ale musím se šetřit -k véče prý bude řízek a bramborový salát..........a asi ještě něco sladkého.....tak se nesmím nažrat až dorazím domů :grinning:
23. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 sakra mnam řízek a salát, vy si žerete :slight_smile:
23. bře 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jste mi teda udělali chutě,to jo.. :sweat_smile: My včera byli u známých a tam vozíme ryby,co manžel nachytal a on je tam i připraví..včera byl sumec na pánvi s hranolkama a smlsli jsme si všichni:slight_smile:Oni jinak rybu ani neznají,a manžel to teda umí udělat,to mám aspon 1x za čas volno od plotny.. :slight_smile:
@klaire22 Tak gratuluji ke zvládnutí testů..já vůbec nevím, jestli mě to také čeká..jdu na kontrolu v úterý tuším, tak se zeptám.. :astonished: A jak děláš prosim tě ty žampiony plněné mozarelou,a jak to pak o mě fakt zaujalo.. :grinning:
@petule22 malýmu to moc sluší,a ještě bude,co?Já teda stále moc nenakupuju,včera komplet bodýček pro malou..a pak v ikei jsme nakoupili něco do bytu..A po dlouhý době jsme tam dali dobrý oběd :wink:
23. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Děkuji,jsou i lepší,celkem 3ks, ale nevím proč mi to sem nejde vložit..ofocená už není tak ostrá.. :angry:
23. bře 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni je to strašně jednoduché - vydlabu vnitřek žampíků a nasekám najemno, pak i mozarellu a malou cibulku nasekám najemno, zamíchám, osolím, opepřím a naplním zpět do žampíčků a dá se grilovat........grilují se jen z jedné strany - ale udělají se v pohodě.....my je děláme na takové té hliníkové folii a nikdy nebyli syrové - je to žraso :slight_smile:
24. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, teda ten víkend byl krásnej :slight_smile: doufám, že už takhle bude stále...jen mi teda začali v tom teplenatíkat kotníky :angry: ale asi je to taky tím, že jsem celé dny byla na nohou...
A teda jako už nevím, jak mám spát :unamused: na břiše-ani náhodou, na pravém boku mi doktorka řekla, že ne, na břiše se mi špatně dýchá a na levém boku, to se asi nelíbí Davídkovi, jelikož jak si večer lehnu na levý bok, začne mě hrozně kopat a mlet se. Asi budu spávat ve stoje a na hlavě, na nohou by mi zase natíkaly nohy :grinning:

a dneska měl Filípek velkou havárku, zakopl na dvoře a padl rovnou na pusu...šíleně mu chudáčkovi tekla krev, rozrazil si totiž spodní ret...a měla jsem strach zda si nevyrazil zub nebo zda se mu nějaký nehýbe, ale vypadá to dobře, normálně jí, dokonce mě i kousl do prstu, když jsem mu sahala do pusiny...jen kolem jednoho zubu to má trochu zakrvavělé, tak snad to bude ok nebo případně skočíme k zubařce ať mu na to mrkne
25. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahojky :slight_smile:
víkend byl opravdu úžasný, plný sluníčka :slight_smile: já ho měla fakt nabitý - v sobotu dopoledne u kamarádky, která má 9ti měsíční holčičku, pak domů, kde jsme čekali návštěvu - přijel děda a babička - děda mi chce pro malou vyrobit postýlku a pak večer dorazili kamarádi na pokec a na vínko :slight_smile: a v neděli jsme byli celý den u našich a grilovali a kecali a byli zkrátka celý den na čerstvém vzduchu :slight_smile: Fakt se víkend povedl - až na ten posun času :-/
doufám, že to s Filípkem bude dobré - musel to být hrozný pohled :frowning2:
26. bře 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,chudáček malý..to jsem také několikrát zažila..krev z pusy..většinou si prokousl ret,taky už jsme měli prokouslý jazyk..(a to prosím na dovolené-děs :confounded: )uvidíš podle toho zoubku,aby ho nebolel,bylo-li to přímo na něj.. :confused: Mě se spí také blbě,mám ucpaný nos,ale sama si za to můžu,kapnu si dycky nosní kapky na noc,1kapku a bez nich mám pocit ,že nedýchám vůbec.. :frowning2: Asi zkusím napařování,pomáhá prý sauna,ale to ted nejde,ale hlavu si snad napařit můžu :slight_smile: My měli sobotu ve znamení dalšího karnevalu,pak jsme jeli okouknout nedaleko kočárek..a celé odpol bylo pryč,dopol samozřejmě u sporáku... :astonished: V neděli trošku úklid,a pak odpol procházky,jezdíme ted každý den na kole,teda malý..já se sluním :grinning:Ráno tu byla nula,doufám,že se to brzo probere.. :sweat_smile:Pěkný pondělí :dizzy_face:
26. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak jaká bude nakonec postýlka?Já budu mít starou ale chtěla jsem ji přetřít na bílo,manžel se na to moc netváří.. :astonished: Tak jste si užili grilování,to je prima:slight_smile:Ten posun času nic moc,když se musí do práce,ale takhle doma,mi to nějak nevadí.Bohužel manžel vstával zrovna na ranní :unamused: A jak ty v práci? :wink:
26. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak vypadá, že Filípke je naprosto v pořádku...baští o 106, takže zub s největší pravděpodobností nebolí a už i ta krev kolem mizí. Jen ten ret, má to nateklé a pěkně ošklivé...přemýšlím, zda nezajít do lékárny a nezeptat se, zda bych mu to mohla něčím potřít, aby se mu to rychleji zahojilo...
Já jsem dneska zase špinila :angry: ale asi to bylo tím, že jsem včera nebyla na velký a dneska jsem myslela, že u toho fakt porodím :sweat_smile: :frowning2: tak snad to bude už v pohodě, vzala jsem ascorutin a budu čekat

@vormoni napařování pomáhá, já byla šíleně nachlazená před porodem s Filípkem a napařovala každý den. Trochu to pomohlo ale nachlazení jsem se zbavila až přo porodu

@klaire22 a postýlka s dědou domluvená? bude podle tvých představ?
26. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já mám taky starou postýlku, přes 30let :slight_smile: původně dřevěná, teď je přetřená na bílo a jak je krásná :slight_smile: jen semusí ještě dovést, používá ji manželova segra, mají mimčo od listopadu. Někdy v červnu si ji ale dovezeme domů, aby byla nachystaná
26. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Natřená?Tak vidíš,mě manžel furt zrazuje,že se to bude loupat a nebude to pěkně hladké..asi bych to dělala sama a nemám žádné zkusšnosti,tak se krapet bojím,aby to nebyla hrůza..pak ji ani neprodám.. :astonished: Na ten ret nic dávat nemusíš,ono to splaskne samo..Taky jsme byli občas jak kačer.. :sweat_smile: A to napařování,stačí voda,nebo do toho nějaký eukalypt?
26. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já napařovala jen nad horkou vodou a dala jsem si na hlavu ručník, aby mi ta pára neunikala...a my postýlku prvně celou ošmirglovali, aby byla hladká a dostali z ní starý nátěr a pak ji natřeli dvěma vrstvama na bílo...a vůbec se neloupe...vůbec není poznat, že by byla přetřená
26. bře 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,já mám původní dřevěnou,bez nátěru,kupovaná nová..myslela jsem že to jen natřu,bez šmirglování..?To se i asi nebude chtít.. :astonished:
26. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni my na ní měli právě ještě ten starý lak, tak jsme jej potřebovali dostat dolů, aby na to chytla ta barva...
26. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek