• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Takže na tu naši to snad potřeba nebude,lakovaná není..no zeptám se v obchodě až budu kupovat barvu.. :wink: Díky za info:slight_smile:To špinění bude určitě brzy ok:slight_smile:
26. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, snad bude podle představ - děda mi ji udělá z buku z masivu, tak bude určitě hezká :slight_smile: snad ji brzo udělá, chtěla bych ji mít už doma a pěkně nachystané :slight_smile:
@vormoni podle mě když je ta postýlka hladká bez laku, tak ji můžeš natřít rovnou a loupat se to nebude.....neřkenu kdyby byla nalakovná nebo na ní byli zbytky staré barvy, ale takhle to asi vadit nebude.....j ji pak nechám přírodní..........

jinak už aby bylo půl čtvrté - chcípám tu dneska.......chce se mi strašně spát a jsem totálně vyšťavená :(
26. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No mě se také líbí přírodní,ale ráda bych ted změnu,když by se to povedlo.. :wink: Nechci ji tím samozřejmě zničit,abych ji pak mohla v budoucnu prodat,i když už to bude asi jen symbolická cena..Přesto ,že po Kubík.na ní žádné vady nejsou.. :sunglasses: Tak jsem ted třídila věci po malým,je toho tolik,že mě asi picne,než to všechno přeperu,nafotím a dám k prodeji..uf..celé dopol tahu.. :astonished: Už se ti to krátí..vydrž :grinning:
26. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf holky, tak jsem byla na kontrole i s malým bo jsem neměla hlídání a to bylo zas rodeo, tři prdele lidí tak jsme dlouho čekali tak se furt vztekal a když ho hlídala sestřička tak řev přes celou polikliniku, tak jsem v ordinaci byla asi minutu a letěla zpět...no ještě že jdem na to 3D tak Nikol uvidím tam....no jsu nadřená....
26. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni a jaké oblečky prodáváš, jen malé nebo i větší, kdyby jsi měla nějakou 98, tak bych se mrkla :slight_smile:

@klaire22 teda ta postýlka bude určitě moc krásná, když to bude buk-masiv :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahoj Peti a kontrola v pořádku? a kdy jdeš na 3D? my jdeme v pátek ve 13hod :slight_smile: už se moc těším
26. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev bude úplně klasická - se žbrdlinkami, jen celá dřevěná :slight_smile: a dole bude mít šuplíky na věci pro malou :slight_smile: až ji dědeček vyrobí, tak ji nafotím, aby jste ji očíhli :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni krátí, ale utíká to dneska nějak pomalu :( to bych raději přebírala ty věcičky po malém jako ty :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to je pecka, že půjdete na to 3D :slight_smile: ukecala jsi přítele? já vím jak jsi furt váhala a najednou půjdete......tak to je pecka........už se těším na fotku vaší Nikolky :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 určitě pak fotečku musíš vložit, jsem na postýlku moc zvědavá :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No tak daleko ještě nejsem,spíš menší velikosti..vše co jsem měla po krabicích a nevěděla,jestli ještě někdy upotřebím..Na něčem mám flíčky,musím to dát přeprat a jestli to nepomůže tak to ani prodávat nebudu,je mi to to blbý.. :astonished: Snad když bude jen malinký... :sunglasses: Na tu tvoji velikost se dostanu časem.. :wink:
26. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No furt jsem byla ohnutá a fotila to na posteli,tak mě bolej docela záda.. :unamused: Ale půlku mám hotovou,a zbytek jindy..Ted vyrazíme s malým do města:slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak až se dostaneš k té velikosti, tak na mě prosím mysli :slight_smile: ale i tak bych se třeba mrkla, co máš i v těch malých velikostech, jestli můžu :slight_smile: pošlu ti mail...děkuji
26. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@klaire22 no na kontrole mě jen prohmátl a pak řekl že mě teda nebude zdržovat a šla jsem :grinning: takže ani nevím zda je vše ok, byla jsem tam minutu...na 3D jdem až 13.4., jojo nakonec jsem si to vydupala ale opindal mi to kvalitně :grinning: a cukrovku mám příští týden někdy nebo ten další prej jak budu chtít (já nechcu ale vůbec :grinning: )
26. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mrkni tady do mého bazaru,to by ti mělo ukázat vše co tam ted mám
:slight_smile: Jinak jsme už doma,sice je tam krásně slunečno,ale pofukuje studený větřík,tak jsme šli domů,já budu pokračovat na počítači a malý kouká na pohádky..je klid:slight_smile:
26. bře 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Já jdu na kontrolu zítra,tak jsem taky zvědavá,ale vcelku si myslím,že to bude taky rychlovka,UZ jsem si užila lepší min.týden a vím že bylo vše ok..Zeptám se taky na tu cukrovku.. :angry: Já jsem to 3-4D vzdala,je to drahé a když jsem chtěla udělat jen video,tak prý to nedělají,max.mi ho ukážou za 360kč..ale záznam nedají..Jsou to vydřiduši!! :angry: Ty si to užij:o)
26. bře 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jdu nakonec do nemocnice a tam za to chtěj 650 což je docela ještě přijatelné, jinde litr :angry:
26. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Fakt jo?To je hooodně dobrý :slight_smile: tady to asi nedělají,ale přeptám se.. :wink:
26. bře 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni večer mrknu a třeba něco vyberu...přes den to nejde, malej je dneska na pleskanec a já zralá na chocholouška :angry: už aby byl večer a šel spát

s tím 3D je pravda, že jsou vydřiduši...já jsem volala do 3 zařízení, kde ten UTZ v Brně dělají...a jen v jednom mi řekli, že jeto otázka 10min a že za fotku zaplatím 200, nic víc...chci udělat jen fotku, dvd ne. V ostatních mi řekli, že i když nechci DVD, tak zaplatím 1000 + 200 za tu fotku...se zbláznili
26. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ok ,mrkni.. :wink: sama nevím ,za kolik prodávat,nemám o tom ted přehled,tak jsem tam něco plácla a uvidím.. :confused: To já mám klid,zlaté dvd:slight_smile:To je přesně ono,bud fotka s videem nebo nic a ještě drahé jako prase.. :angry: já ještě nikam nevolala,zkusím mrknout na netu,jestli najdu ceníky v nejbližších nemocnicích..Jinak na to holt prdím :sunglasses:
26. bře 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj dám vědět, kdybych něco vybrala...

tak my jsme zrovna domluvili na 100% hlídání skrz tu cukrovku a jdu na to 12.4...se fakt těším :angry: :confused: :rolling_eyes: už abych to měla za sebou...ještě si domluvit hládní na nehty, dneska mi zrovna jeden uletěl
26. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jojo říkala 650 pokud bude záznam hezký jinak 400...
26. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko těhulky :slight_smile:

tak mám po ráno hned radost, napsala mi paní, že mi dnes posílá to lehátko pro malou, tak jsem na něj děsně zvědavá.....doufám, že bude vypadat tak dobře jako na fotkách :slight_smile:
Holky já poslední dvě noci tak blbě spím - neustále si ležím na rukou, nevím teda jak to dokážu, ale minimálně 2x za noc se probudím, abych si vytáhla ruce a úplně gumové je hodila vedle sebe, aby se zase prokrvily......no nechápu, co jako dělám.......
A kotníky mám pořád nateklé, příští týden jdu na konrolu, tak to dr. řeknu......ale ptala jsem se mamky a ta mi řekla, že je se mnou měla nateklé už taky takhle brzo.......tak snad to nic moc nebude :unamused:
27. bře 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Já na nehtíky dřív taky chodila, tuším že asi 2 roky, pak jsem si udělala akreditovaný kurz a začla si tím trošku přivydělávat, ale jen po známých a na černo.......ale přestalo mě to bavit.......i sobě už je nedělám, mám už asi 3/4 roku svoje a jen si je lakuji.......občas se mi teda po nich zasteskne, ale když si vybavím, co všechno bych musela vykrámovat a že minimálně 2 hodiny si je budu dělat, tak mě zase přejde chuť :slight_smile: Ale je fakt, že ty gelovky jsou takové bezúdržbové, málokdy mi nějaký odlítnul, takže jsem ty 3 týdny chodila se všema nehtama a řešila jen odrosty..........no, třeba se k nim zase dokopu :slight_smile:
27. bře 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky...teda u nás je ale zima a prý se má zase ochladit :angry:
my si dneska s malým přispali, dlouho jsme se váleli v posteli a nechtělo se nám vstávat :slight_smile:

@klaire22 takže lehátko už bude taky doma :slight_smile: mi by dnes nebo zítra měla dorazit ta těhu sukýnka :slight_smile:
já na nehty chodím už hodně dlouho, chodím ke kamarádce...jen jsem teď už víc jak měsíc nebyla, nemůžu se nějak domluvit na hlídání...ale krom jednoho nehtu, který mi uletěl včera, tak všechny drží :slight_smile: jen mi teda sestra oznámila, že až se narodí Davídek, tak že dva takový raubíře mi hlídat nebude, že by ji museli odvést :grinning:
27. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a s těma rukama...dost často se mi teď taky stane, že se v noci probudím se šílenou křečí v ruce, protože na ni spím...nechápu jak manžel takhle může spát normálně s rukama pod sebou...
a kotníky...včera nebyly nateklé vůbec, dokonce ani ruce, ale v sobotu to bylo děs...nemohla jsem z rukou sundat ani prstýnky
vím, že kamoška na ty oteklé nohy trpěla celé těhu, taky jí to začalo hodně brzy, ale při tom měla těhotenství bez problémů
27. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No to máš zajímavé spaní :astonished: A jaké máš objednané lehátko?Já taky ted čekám až mi dorazí..Rozhodovala jsem se mezi 4,nemohla jsem si furt vybrat,pak jsem napsala paní že teda beru to její,a hned se v bazaru objevilo další,ještě hezčí a i levnější,to by mě piclo.. :angry: Ale to se může stát vždycky,něco koupíš a pak se objeví ještě lepší.. :astonished: :grinning: Já holky spěchám,jedu dnes na kontrolu,za chvíli letím na bus(jedu autem),tak se ozvu odpol,ahoooooj...Je tam zase kosa,brrrrrr :frowning2:
27. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojyk tak ať kontrola dopadne dobře :slight_smile:
27. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já mám právě taky zatím bezproblémové těhu, ale ty kotníky mě trápí...........a přitom ruce vůbec, pořád nosím snubní prstýnek, neškrtí mě zatím vůbec, takže ruce úplně bez problému, ale ty nohy........večer jsou fakt jak konve - už jsem to i obrečela, že jsem hnusná tlustá slonice s tlustejma nohama.....nemůžu se na to večer koukat, ty nohy jsou fakt katastrofální...........ale nevím co s tím dělat - snažím se víc pít, nekřížit si nohy a trošku víc chodit - ale i když si dám procházku, lepší to není :(

tak to ti nehtíky drží skvěle, když s nimi vydržíš v pohodě i měsíc :slight_smile: není nad to, když o tebe někdo pečuje, mě se kolikrát chtělo i spinkat, když jsem šla na nehty - jak to bylo příjemný :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mám ho v albu - takvé růžovoučké s hrazdičkou a mělo by být i vibrační - není nové, prý asi půl roku staré, ale mělo by být co paní psala plně funkční a nezničené. Tak jsem na to zvědavá :slight_smile: a pořídili jsem ho za 530 kč i s poštovným, nové stojí cca kolem 1190,- Kč - takže jsme přes půlku ušetřili :slight_smile: tak doufám, že nebudu zklamaná :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek