• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 No to je super cena,já viděla většinou za 500kč,což beru dobrou cenu,ale to co tam dala paní v pondělí je jen za 350kč.. :astonished: Mě vyšlo na 600kč s poštovným.. :wink: vím,že je to většinou polov.cena,tak jsem taky spokojená:slight_smile:Já vibrační nechtěla,jen s hrazdičkou a hračkama :slight_smile: Mrknu ti do alba na to tvoje a dám sem to moje,co ještě nedorazilo.. :confused:
27. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev Ahoj,no dnes to byla rychlovka,ultrazvuk tak na minutu,ani mi ji dnes neukazoval,ale nevadilo mi to,prohlídla jsem si ji pěkně min.týden..Říkal,že je vše v pořádku a další kontrola zas za měsíc..a pak asi ta cukrovka,je to prý novinka poslední roky,v těhotenství s Kubíkem mě to minulo,proto jsem si na nic nepamatovala :sunglasses: Tak jsem si udělala na Kladně radost,objevila jsem tam super zlatnictví a koupila si nové náušnice,měla jsem na ně schované peníze od narozenin v únoru..mají tam velký výber,co jsem dlouho nikde neviděla a levné :slight_smile: Pojedem tam určitě koupit i naší malé berušce! :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky už se nemůžu dočkat, až budu kupovat Elince naušničky :slight_smile: ale líbí se mi jich tolik, jsem zvědavá, které jí nakonec vybereme :slight_smile:

jinak lehátko je hezké...........veselé :slight_smile: já ty vibrace beru jako bonus, ale co jsem slyšela kamarádku, tak si na to děti hodně zvyknou a pak neusnou normálně, takže to asi zapínat ani nebudu :slight_smile: uvidíme :slight_smile: ale jinak jsi ho pořídila taky za super peníz :wink: :dizzy_face:
27. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Přesně,vibrace netřeba,jinak je to bezva věc.. :wink: To buď ráda,že máte výběr,tady u nás je to bída tak jsem ráda,že jsem objevila na tom Kladně.. :sunglasses: Tak jsme akorát povečeřeli,dnes smažený kapr s kaší a šopák,výbornéééé :grinning:
27. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no já na ty naušničky pokukovala spíš na netu, ale nejdříve se určitě půjdu podívat k nám do zlatnictví, jestli tu něco seženu a když ne, objednám nějaké z netu :slight_smile: Hmmm, smažený kapr s kaší a šopáček, to muselo být výborné :slight_smile: já si dávám šopák teďka skoro každý týden minimálně jednou :slight_smile:
28. bře 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem těhulkám krásné ráno :slight_smile: :sunglasses: :grinning: Dnešek by měl být ještě sluníčkový :wink:
28. bře 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulenky :slight_smile:

@vormoni t je dobře, že je všechno v pořádku :slight_smile: já už se moc těším na pátek, jdeme na ten 3D, zase uvidíme prďolku :slight_smile: ty jsi měla v únru narozky? tak dodatečně všechno nejlepší :slight_smile:

holky já koukám, náš taťka poslední dobou mluví ještě o 3 dítěti...vždycky říká, že to má asi slabé chvilky, ale teď o tom mluví skoro každý den :fearful:
28. bře 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Dobré ráno :slight_smile:

tak s tím mě manžel nedávno taky docela překvapil........nějak jsme si povídali a z ničeho nic řekl......no a pak to může být i pro třetího prcka.......tak jsem se na něj podívala s otázkou v očích: "Ty chceš mít t¨3 děti?" a on: "Proč ne, když se budeme mít dobře, tak bych měl rád 3 děti"
Tak z toho jsem nemohla, nikdy jsem ho to neslyšela říct a najednou by se třem dětem nebránil :slight_smile: Je mi jasné, že kdyby jsem měli druhé taky holčičku, tak by třetí chtěl natuty - aby se dočkal toho svého fotbalisty a upřímně - mě by to teda vůbec nevadilo - mít dvě holčičky je můj sen a on má zas sen mít aspoň jednoho chlapečka - tak by jsme byli spokojení všichni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kéž by to šlo takhle naplánovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 manžel o tom mluví sem tam, pak ale řekne, že to byla asi slabá chvilka...když bychom se ale jak říká tvůj manžel, měli dobře, tak proč ne...sice teď vždycky povídá, že bychom do třetice zkusili tu holčičku, ale těch posledních pár dní, co o tom tak mluví, tak mluví o tom, zda jim pořídím ještě třetího fotbalisty a že se bude jmenovat Erik :grinning: už to má tak hezky naplánovany
no uvidíme jak to všechno dopadne...bude záležet hlavně na financích, jak to budeme zvládat apod
28. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No v albu máš moc pěkné náušničky,takové by se mi také líbily:slight_smile:Šopák taky miluju,jen nevím jestli ten balkán není moc solený :astonished: ,nebo je to jeho přirozená chut? :confused: Aby jsme si nějak neškodili,i když já slanější můžu i brambůrky,takže se snažím ted krotit,ale stejně jich dycky pár dám,když se objeví na stole :astonished:Pěkné ráno:slight_smile:
28. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak tak - u nás to bude určitě také tak - vše se bude odvíjet od financí......když to půjde a budeme to zvládat, tak se ani já nebráním třetímu dítěti :slight_smile: Já bych chtěla druhou Sofinku a pak chlapečka a to nevím jaké jméno.....manžel chce Patrika, mě se teď začíná líbit Šimon - ale ten by měl svátek na moje narozeniny - tak blbě před Štědrým dnem, tak nevím jestli bych mu to udělala :slight_smile: a nebo se mi už hodně dlouho líbí Daniel :slight_smile: Ale to je skoro ta samá bolest, ten je tuším 17. prosince. :confounded:
28. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Děkuji,jsem ted už mnohem klidnější,hlavně po výsledcích té plodovky,beru to tak že je malá zdravá a basta :wink: akorát dycky řeším když mě Kubík občas neopatrně strčí do břicha,aby jí neublížil,ale doufám,že díky vodě,se to snad nemůže stát.. :astonished: O nic většího nejde,ale stejně pak vždycky čekám,až se malá pomele.. :sweat_smile: Tak třetí dítě já neplánuju,hlavně kvůli malému bytu,ale jsou i situace kdy bych do toho šla,jenže se obávám,že to už pak budu opravdu stará bába..Ale dvě nám ted budou stačit,hlavně at jsou zdravé a nic se jim proboha nestane.. :sunglasses:
28. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ty jsem našla na jedněch stránkách, někam jsem si snad napsala tu adresu, jinak to snad už nedám dohromady :slight_smile:
No, podle mě je solený - protože se máčí v tom solném roztoku..........ale já ho teda miluju - ale zase si vem, že tu zeleninu vůbec nesolíš, osolí se to prakticky tím balkánem, tak to snad tak hrozné není :slight_smile: já si teda i normálně zeleninu solím - miluju když si nakrájím okurku na proužky a ty si teda musím vždycky trošku posolit, abych si na ní pochutnala - tuhle neřest mám po mém taťkovi :confounded:
28. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky si říkám - výsledky dopadly dobře - malá je prostě zdravá a žádnou jinou variantu si prostě ani nepřipouštím!!!!!!
Včéra se mi tam tak mlela - respektive kopala tak, že jsem volala manžela, že teď ji bude natuty cítit, ale než se tatínek doštrachal, tak slečna se uráčila, že už teda jako kopat nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 máš narozky taky kolem vánoc? já jsem 29.12. taky super datum, když jsem čekala Filípka, tak říkali, aby se nenarodil na moje narozeniny, když tak spěchal ven. Manžel se narodil přesně na den narozenin svojí mamky

@vormoni jj, hlavní je, aby děti byli zdravé a nic se jim nestalo. A s tím strčením do břicha mám taky vždycky obavy...jak mě Filípek strčí nebo něco podobného do břicha, tak pak čekám až se Davídek pohne, abych cítila, že je v pořádku :wink:
my to budeme řešit hlavně spíš skrz ty finance, zda to budeme zvládat...loni jsme zrekonstruovali baráček, je dost veliký a kdyby náhodou, je i velké místo na podkroví :slight_smile: hypotéku naštěstí nemáme, jen menší půjčku, jak chyběly korunky na zbytek oprav...tak pak se uvidí. Taky záleží co a jak s manželovou prací, protože když to stále slyším, tak to s nima jde jen a jen z kopce...
28. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jj, 22.12. :confounded: což zrovna moc výhra není :confounded: To je hezký, to se málo kdy poštěstí, narodit se ve stejný den, jako maminka :slight_smile:
28. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 takže taky dobré datum kolem těch vánoc...tak ale když už je člověk dospělej, tak je to vcelku jedno, spíš když jsme byli ještě děti. Na druhou stranu máme výhodu, protože kolem svátků jsou všichni přejedení apod. a nemusí se chystat aspoň velká oslava :grinning:
28. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to jo no..........mě naši naštěstí nikdy na dárcích nešidili - dostala jsem k narozeninám a pak i vánocům, ale babičky ty to velmi rády spojovaly - takže jsem vždycky dostala stejně jako ségra - tudíž - dárky k vánocům jo, k narozeninám už ne........hrůza!!!! jako dítě mě to štvalo, teď to fakt neřeším...........
jenže v prosinci se nemůže udělat pořádná grilovačka a venkovní párty - o to jsem prostě ochuzená, díky bohu, že mám svátek aspoň v srpnu - že si to trošku vynahradím :slight_smile: manžel slaví narozeniny taky v srrnu, já o 3 později než on, tak si to oslavu vždycky spojíme :slight_smile:
28. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Aha,to jsem nevěděla v čem se to máčí.. :astonished: ale je fakt že to jinak nesolím..a zeleninu si taky občas přisolím,kor když je bez chuti,což je poslední roky skoro furt,např.rajčata :unamused: ..okurek mám taky ráda i Kubík :grinning:Uvidíš že ty naušnišky pak najdeš :wink:
28. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak to víš že s baráčkem je to jiný,to bych taky šla do tří,at jsou všude slyšet..My máme jen 3+1 v paneláku a dětský pokojík mi přijde malý už ted,a to je tam jen Kuba.. :astonished: Peníze jsou moc důležité,hlavně na ten provoz,nejsem typ,co by musel mít značkové věci..a dovolená u moře každý rok být taky nemusí..Ted co máme chatu,budem víc dovolenkovat tam a moře tak 1 za 3 roky..když to vyjde..Manžel má ted práci od ledna novou a placenou teda bídně,zatím nám to stačí,ale nedej bože něco splácet :confused:
28. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem před chvílí volala do nemocnice,co mám za barákem,prý tam jeden dr.dělá 3D ultrazvuk a světě div se,za 700kč,když se to povede záznam i fotky :astonished: :grinning: A dělá i 2D na záznam za 200kč,prý je kolikrát i hezčí než 3-4D,tak tam zavolám příští týden a zkusím zatím aspon to,za ty peníze proč ne?Na ten 3D prý až tak v 28.týdnu.. :sunglasses:
28. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@janulev holky já mám narozky 18.12. :grinning: a svátek v srpnu stejně jako Radim takže jsem na to nějak jako @klaire22 :grinning: , no a ted Nikolku čekáme na narozky našich, ona jsou 21.7. jen o rok od sebe...tak jsem zvědavá kdy se slečna uráčí vyklubat :slight_smile: co se týče strkání do břicha tak to já Matese celé dny nosím, no břicha mě mlátí-ikdyž se to snažím nějak korigovat, ale doufám že to malá přežije bez újmy, nejsou to nějaké vele rány...
@vormoni bud ráda za 3+1, my máme 2+kk a jsme tu jak sardinky, sice máme byt v nabídce na prodej ale jaksi se ted moc byty neprodávaj a my s cenou dolů prostě nepůjdem, je to novostavba tak to nechcem prodávat jak panelákový byt...no rok se tu ještě vydržet dá, Matýsek spí stejně s námi v posteli a malá bude v postýlce ale za rok už to nepůjde.....uvidíme jestli se najde zájemce...
28. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni měv nemocnici říkali že ten 3D je nejlepší tak 25-26 týden, taky jsem chtěla později ale tak hlavně když mi potvrdí holčičku a bude vše ok :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 taky hezký -tak jsme tady koukám skoro všechny prosincové :slight_smile: Předpokládám, dle nicku, že jsi Petra (Péťa), takže to máš svátek o pár dní později než já - já jsem Klára :slight_smile: Fakt jsem ráda, že aspoň něco v tom létě slavím :slight_smile: A teď k nám přibude ještě Eliška - jsem taky zvědavá, kdy se nám slečna vyklube na svět :slight_smile: já doufám, že to bude spíš podle těch měsíčků a vyleze kolem toho 10.7. - mohla by klidně i dřív - o nějaký ten den, né týden :slight_smile:

Holky my jsme zatím ve 2+1 - pro dva naprostý luxus, s malou to taky ještě půjde, stejně ji budeme mít v ložnici, ale být tu 4 - to teda nevím, nevím..........já doufám, že se manžel dostane na lepší peníze a že do těch 3 let by bylo reálné začít stavět domeček............ale to je opravdu jen přání a hudba budoucnosti!!!!!
28. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@vormoni mě zase doktor říkal, že je to nejlepší kolem toho 20tt, že je prý hezky vidět, že pak tam má už méně místa a je toho vidět míň - co doktor, to jiný názor :slight_smile:

jinak jsem si volala do ordinace a prý těhu cukrovku NEMÁM!!! tak paráda, mám radost!!!
28. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 moc gratuluji, to je super :slight_smile:

každý s tím 3D říká něco jiného...u nás mi říkali, že nejlepší záznam je do toho 28.týden, pak že už to stojí za prd, jelikož mimčo je už moc velké a má tam málo místa

my jsme na podzim 2010 prodali 3+kk novostavbu v bytě, bydleli nějaký čas u mojí mamky a mezitím si opravili baráček...máme teď 4+kk, ale je to velké přes 100m2...a jsme rádi, že jsme ten byt prodali, jelikož když jsme jeli nedávno kolem, tak už je to tam celé zastavěné, že by se nedalo jít ani kam venčit psa :unamused:

@vormoni manžel má zatím práci placenou celkem dobře, ale kdo ví co s nima bude dál...my moře plánujeme až tak za 2-3 roky...letos žádná dovolená, doděláme dvůr, pořídíme bazén a bude to stačit...já se stejně pak nebudu moc koupat, takže tak...ale příští rok máme v plánu, že bychom jeli na prodloužený víkend nějak na hory v létě

@petule22 taky máme termín 21.7. a to má přesně narozeniny manželova sestra :grinning:
28. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 2+1 fakt stačí v pohodě když jsou děti malé, ale já bych ráda pro malého od tří let pokojíček takže za rok nejpozděj chci prostě větší bydlení :angry: cukrovka supeeeer :slight_smile: já jdu příští středu a hned potom s malým na 18 ti měsíční prohlídku a asi očko tal to bude náročný...
28. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev my jestli to prodáme tak asi do hypo hned zas nepůjdem, domluva je zatím taková že půjdem na dva roky do podnájmu 3+1 a až začnu pracovat a budem vědět kolik zbývá tak dle toho koupíme bud byt ale raděj bychom do baráku....do té doby stejně ještě splácíme auto takže hypo až toho nebudeme mít na dluzích tak moc...škoda že ani jeden z nás nezdědil byt ani nám nespořili, to se pak začíná hůř, ale tak to má mnoho rodin a nějak to zvládnem :slight_smile: hlavně že máme děti a jsou zdravé...hodně ženských okolo mě otěhotnět nemůže a přijde mi to hrozně smutné...
28. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj já to taky říkám, že důležité je, že jsme všichni zdraví, máme děti a jsme šťastni...kdyby bylo nejhůř, mohli bychom bydlet u manželových rodičů nebo u mojí mámy. Manželovi rodiče nám nabízeli, zda bychom nechtěli zůstat u nich, že by nám ten jejich barák přepsali. Ale je to už moc daleko od Brna a manžel to měl daleko do práce. Takže bydlíme kousek od Brna...
28. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak tak, máš pravdu...........my doplatíme auto naštěstá letos v srpnu, takže bude po splátkách :slight_smile: ale taky po jednom příjmu, takže podle mě budeme na tom stejně jako jsme teď :frowning2: ale takhle kdybychom uvažovali, tak si děti nepořídíme nikdy a to já se raději na pár let uskromním, jen abych měla krásné a zdravé děti :slight_smile: to je pro mě priorita číslo jedna!!!!!
Přesně jak říkáš - spoustě mým známým se mimi nedaří - tak jsem vděčná za to, co mám :slight_smile:

@janulev určitě jste udělali správné rozhodnutí - lepší je být ve svém - a to že je tam třeba ještě hodně práce - kam pospíchat....jednou děláte na svém a to je 100x lepší než byt v paneláku, jako máme my............kamarádka s manželem letos začínají stavět - tak jim tak tiše závidím - jsou to krásné starosti :slight_smile: úplně to vidím - mě taky neskutečně bavilo vybírat obklady, kuchyň, vanu, podlahy.........ono to pak ke konci už zmáhá, ale ten výsledek pak za to stojí :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek