• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Děkuji za přivítanou..nohy nahoru pomohly..:slight_smile:)..byl to spontánní nápad od příhliživších.. :grinning: :grinning: Nejraději bych ovšem, kdyby se tomu dalo úplně předejít. Nevolno mi býti může - to se dá zajíst čokoládou..ale ty mdloby by mě trápily..často řídím.. :frowning2:
8. lis 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ahoj, k tomu cvičení..pokud jste zvyklá cvičit a necítíte žádné přemírné bolesti..nevyhýbala bych se tomu. Patří to k zdravému životnímu stylu, pokud se vyloženě nepřepínáte. Ovšem na svůj oblíbený squash asi můžu zapomenout..že?!..:slight_smile:)
8. lis 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:. Vše se vyřešilo samo, můj doktor si nedávno pořídil ultrazvuk a já jsem moc ráda. Jinak bych asi fakt změnila. Jsem moc ráda, že se nemusím jeho přístupu a humoru vzdát. Ukázal mi bublinku, ptala jsem se na srdíčko, říkal že je ještě brzo a najednou jsme oba řekli : "já ho vidím". Krásně tam tlouklo, jsem trošku uklidněná. Za tři týdny jdu na podrobný ultrazvuk do nemocnice a na kontrolu.
Večer vše dočtu :slight_smile:.
8. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rye Velká gratulačka k srdíčku......:slight_smile: Mě je holky dneska tak blbě.....dělá mi to hlavně večer - a prý ranní nevolnosti..... :angry:
8. lis 2011 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rye Taky se přidávám ke gratulaci. Já jsem z té první prohlídky trochu nervozní a zároveň se strašně těším :wink:
8. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ja beru listovku a centrum materna,k tomu piju magnesium jinak nic myslim ze by to mohlo stacit :slight_smile:

@ lia_8 a @atropa vitam vas tu :slight_smile:
8. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rye tak to je super ze jsi uz videla i srdicko gratuluji tez :slight_smile: ja jdu pristi utery znova na kontrolu tak se necham prekvapit jestli tam uz bude nebo ne :slight_smile:

@kvetinka6 snad te ty nevolnosti brzo prejdou me zatim nic neni jen se citim unavena dnes jsem po obede i usnula ale co mne vice trapi jsou prsa tech se nemuzu ani dotknout :sunglasses:
8. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, držím palce všem ostatním :slight_smile:

@kvetinka6 Já mám taky spíš večerní nevolnosti. Ráno zvracím jen občas. Hlavně nemám vůbec na nic chuť, to asi přijde :wink:
8. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aropa @lia8 vítám vás holky!! tééda nás tady už je, to bude miminek :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já jdu zítra, ale až odpoledne, až kolem 16h...to bude dlooouhý den :-/
jinak bych měla zítra začínat 6 týden, jestli dobře počítám, doufám aspon v bublinku a dobře umístěnou :slight_smile:
a s tím cvičením..já přestala chodit na aerobik, neskáču přes švihadlo a neběhám...prý sporty při nich se skáče nejsou vhodné...takže si jen doma posiluju a chodím na procházky se psem :slight_smile:

tak tfuj tfuj a hezky se na ten zítřek vyspi :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám všechny nové maminky, pěkně se rozrůstáme :slight_smile:
Já beru jen listovku a rybí tuk, na vitamínech se domluvím s doktorem...
Cvičení jsem taky vzdala, chodila jsem na aquaaerobik, myslím, že by to miminku vadit nemělo, ale bojím se zánětů a tak...

Moc vám holky na zítra držím palce, ať všechno dopadne jak má a bublinky jsou v pořádku a na svém místě :wink:
Já jdu hned zítra ráno, už jsem pěkně nervozní...
8. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rye velikaaaaaaaaaanskaaaaaaaaaaa gratulace k srdíčku :slight_smile: Trochu závidím a tiše doufám, že bych ho už taky mohla zítra vidět....
8. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison tak ty taky zítra? tak budeme držet pěstičky i tobě :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já bych se zdovolením taky přidala.
8. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sem byla na krvi a je to potvrzené. Snažili sme se 2 a čtvrt roku a asi je to tím, že sem se konečně uklidnila, pže sem byla už skoro objednaná na laparoskopii aby mě prohlídli proč se pořád nedaří. A ty výpočty TP mi podle tabulek moc nevychází, pže cykly sem měla hodně rozházené. Poslední MS 5.10. u dr sem byla na UTZ 18.10. a říkal, že folikuky ještě nejsou úplně vyrostlé, ať se kdyžtak stavím za 2 dny a píchli by mi injekci na prasknutí folikulu abysme se o víkendu mohli snažit. Ale přes víkend manžel stejně nebyl doma tak sem se na to vykašlala a v pondělí mě píchalo na boku v břiše tak sem si říkala, že asi ovu a pak mě občas v břiše píchlo občas a včera mi vyšel pozitivní test................. takže nevím, kdy byla ovu........ Sem se moc rozepsala............. a na první UTZ jdu 23.11.
8. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 už dýl čekat nevydržim, takže taky zítra :wink:

Holky, já jsem poslední dva dny tak unavená, že bych pořád spala, chodim spát odpoledne dvě a půl hodiny s malym a stejně je mi to málo, max. ráno uvařim a to je všechno, pak už jen zývám a těším se, až si zas půjdu lehnout, doufám, že se mě ta únava brzy pustí.... :unamused:

@vera_87 vůbec si nedokážu představit, jak bych já psychicky zvládla snažení se víc jak dva roky, moc tě obdivuju a potichu gratuluju, ať to konečně vyjde a máte brzy doma miminko :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zítra držím pěsti na kontroly :slight_smile: a moc se těším na zprávičky.
vítám další příchozí, už se v tom přestávám orientovat :grinning: ale časem v tom určo bude naprostý přehled, to je jasné :slight_smile:
já si jdu dát nějaký obrázek do profilu, jinak tady těch neutrálních "holčiček" bude tolik, že v tom bude opravdu chaos, chi :wink:
a jak berete tu listovku a jód? jako každé zvlášť.
já beru klasický mamavit, ale teď se rozhoduji mezi tímto
http://www.grswan.cz/mamavit/co-je-gs-mamavit-prefolin-dha
a tímto
http://www.femibion.cz/produkty/femibion-800
protože v těch už je ten jód, v klasickém starém Mamavitu není myslím.
Tak holky co si mám zítra koupit? Ten Femibion bude určitě levnější.
A nebo jen Listovku a zvlášť jód (mastnou kyselinu DHA)? Ale to zase nevím jakou...
Poraďte :slight_smile:
8. lis 2011 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si tam dala fotku a prý mi to ještě musí pro tentokrát schválit admin, protože minule jsem si myslela, že mi projde taková, kde jsem nebyla moc vidět :grinning: tak musím několik dní čekat na schválení, jestli tahle už se jim bude líbit :sweat_smile: doufám, že jo teda :grinning: :confused:
8. lis 2011 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 ahojky, já si koupila Femibion. Pročítala jsem různé lékařské recenze a pak jsem se i ptala v lékárně a říkali, že určitě ten :slight_smile:. Já mám k němu ještě listovku, tu jím už dlouho, tak pokračuji.
8. lis 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helousek1 jako femibion a ještě k tomu listovku? není už v něm obsažena? aby jí jako nebylo moc... :sweat_smile:
9. lis 2011 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky beru femibion 800 cca od června, ale asi budu mít problém se železem, měla jsem ho vždycky nedostatek. Tak se musím v pátek doktora zeptat, co s tím dál....
9. lis 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděly jste holky teď ten film na nově? Matkou v 16? Jsem si pobrečela...... :sweat_smile:
9. lis 2011 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
vítám nově těhulky a držím palce na dnešní kontroly.

@rye gratuluji k srdíčku.

@lia_8 Já trpím na migrény a momentálně mívám i mžitky před očima a je mi tak na omdlení. Dr. mi doporučil Magnezium a zatím to pomáhá. :wink:

Dneska jsem fakt unavená. Matěj má od včerejška horečky, takže noc trávil u nás v postely a pořád se vrtěl a hekal, tak jsem ho pořád hlídala a málo spala. :frowning2:
9. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison - já jserm taky úplně mrtvá a je mni i trochu špatně. Bohužel už mi prcek přes den nespí vůbec, tak na něj bývám občas nepříjemná a pak mě to mrzí. Ale je to záhul s ním, když si člověk nemůže ani trochu dáchnout. Asi se z něj stane televizní maniak :grinning:.
9. lis 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska v pohodě, unavená nejsem, ale pro změnu mám nějakou blbou náladu a nevím z čeho :angry: :sweat_smile:

@zuzi82 ať je matýsek brzy ok :slight_smile:
9. lis 2011 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky! já se dneska cítím celkem fajn, venku je jak na jaře, tak asi i proto :slight_smile:
jinak se mi dneska zdál sen o miminku, meli jsme krásného klučíka :grinning: to už je podruhé takový sen, tak snad to znamená jen něco dobrého...nebo je to spíš z toho nekonečného čekání a nejistoty :unamused:
9. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, můžu se k vám přidat? Minulý týden jsem na testu taky našla dvě čárky. V pátek jsem byla na krvi a dnes na kontrolních odběrech. Výsledek zatím nevím. Až zítra po obědě. Tak snad bude vše v pořádku. Jsem z toho nějaká nervózní. Na UTZ zatím nic vidět nebylo, ale nejspíš je ještě brzy.
9. lis 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kremca ahoj! vítáme tě tady!! tééda, ale je nás tady už :grinning: začínám v tom mít zmatek :slight_smile:
držím palečky at vše dobře dopadne a neboj na UTZ je asi ještě brzo... já jdu taky dneska k doktorovi, ale moc si od toho neslibuju. a kdy jdeš na další UTZ?
9. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kremca Vítej - mě taky nebylo nic v 5tt vidět, takže buď v klidu, ale krev mi nebrali. Doktor jen viděl malou dutinku a nahmatal zvětšenou dělohu, tak teď musím čekat........ale testíky jsou jednoznačně pozitivní..... :wink:
9. lis 2011 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám testy taky pozitivní i krev, ale nevyznám se v těch jejich HCG hodnotách. Měla jsem prý v pátek 55 HCG. Víc mi k tomu neřekli a pozvali na dnešek na kontrolní odběr. Zatím mám jen citlivá prsa a pachuť v puse. Jinak nic. Na to, že je to již mé třetí dítě, myslím, že jsem víc vyplašená jak u prvního. :-/
9. lis 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek