• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 když jsou děti, tak je to pak naprosto o něčem jiném...člověk tak nějak posune sebe do pozadí a nejdůležitější jsou pro něj děti. Snažíme se jezdit s Filípkem na výlety, když to jde...všechno se vlastně točí kolem něj a teď taky kolem Davídka, i když je ještě v bříšku.
Snažíme se dodělat aspoň dvůr, abychom mohli bývat přes léto na pískovišti a malej tam mohl řádit. Teď je to šíleně hrbolaté, jediné vyžití co tam malej má, je hromada písku :grinning: a dva psi

@petule22 my kupovali auto loni, takže ještě je musíme doplatit...ale už to bylo potřeba...jen tam ještě potřebujeme namontovat vypínač na přední airbag, abych mohla Davídka mozit vepředu když pojedu případně někam sama

jé holky, tak teď jsem si zavzpomínala a dokonce i poplakala...malej mi donesl dvd ze svatby a že se chce koukat :sweat_smile:
28. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 přesně taky jsem zvolila tu možnost mít děti a uskromit se .... za pár let bude lépe-doufám....moje ségry mají zase jiný názor, děti nechtějí protože stojí peníze a jsou zvyklé na určitý životní standart.....u té mladší to ještě chápu, má čas, ikdyž chtěji stavět barák a to pak už těžko budou mít peněz navíc na děti.....my zvolili variantu děti a poté barák.....a starší té táhne na 30 a to už mě přijde hrozné že k dětem nemá žádný cit jen proto aby si mohla koupit cigára, dát pivo a jídlo v restauraci...no lidi jsou různí....
28. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev jéé, to musí být hezký - taky se občas ráda podívat na fotky - naše dývko ze svatby jsem tuším viděla jen 2x a pokaždé jsem u toho taky měla na krajíčku -byl to stejně krásný den :slight_smile:

a jaké máte pejsky???? a bazén chcete mít ten zabudovaný do země??? to bude super......jen je s tím trošku práce, ale zase to cachtání v něm - není nad domácí bazének :slight_smile: to se děti vyřádí - já jako dítě milovala cachtání v bazénku -jsem byla o malička taková žába :slight_smile: měli jsem takový ten klasický nafukovací - my se v tom se ségrou vyblbly :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 taky jste 3 holky? A koukám taky jsi prostřední :grinning: a u nás to je něco podobného co u vás...mladší segra, ti mají zvířata...a starší, ta by možná děti chtěla, ale má ráda luxus, jezdit po koncertech, každý víkend někde, večeře, kina...nevím, zda si uvědomuje, že by se toho musela vzdát

@klaire22 máme stafordšírský bulteriér a labradora...bazének zatím jen ten menší, myslím že manžel říkal že kolem těch 3m...s tím nafouknutým kruhem nahoře. Není hluboky a pro ty malý prďata to bohatě stačí, aby si v tom hráli třeba i sami a my na ně dohlíželi
28. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janulev jojo tři holky :slight_smile: takže jsem nečekala že já budu mít někdy syna :grinning: ale můj otec je z vnuka nadšenej....chudák měl samé baby :grinning: jojo je pravda že ten luxus opravdu s dětmi zmizí, když si vzpomenu kolik peněz jsem měla jako pracující bezdětná a ted? Přibyly dluhy, bylo potřeba vybavit byt, koupit ho a navíc koupit lepší auto aby dítě jezdilo bezpečně a hlavně aby mělo pořádný kufr....no ted jen splácíme splácíme splácíme....
28. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 lidé jsou různí no, jako je tvá starší sestra, tak takovou jí podobnou mám jednu známou - dříve jsem jí nazývala kamarádkou, ale po svatbě jsem udělala docela zásadní přehodnocení a od té doby se s ní prakticky nevídám..........je jí už 35 let, je bez chlapa a co jí znám, tak razila vždy to heslo, že jí to vyhovuje, že je sama, že má svůj životní standart, apod. kecy..........pak jí teda hráblo a že chce dítě, tak natajňačku vysadila a jelikož v té době měla přítele, tak se o mimi natajno snažila - ale nevyšlo jí to........pak šla i na laparoskopii a zjistili jí, že má endometriozu - s tím se prý dá hůře otěhotnět, ale jinak je zdravá..........no, přítel se s ní rozešel (chytrej kluk) a teĎ je furt sama a je z ní taková zapšklá pipka, co není zrovna přející...................my se rozkamarádily právě v době svatby - začala mít takové štiplavé kecy a poznámky, ze kterých bylo vidět, jak mi závidí.............závidí mi, že jsem o tolik mladší než ona a že já už na rozdíl od ní toho chlapa mám, žijeme spolu a ke všemu nám to i klape..............a teď spolu čekáme i miminko .......ale to jestli závidí dál nevím, neb se s ní nestýkám...............ale jsem ráda, že jsem jí ze svého života už vytěsnila............a to ona měla vždycky pomalu patent na chlapy a na vztahy - ale žádný si dlouho neudržela - ten chlap to s ní prostě nedal.......prostě je a bude velký sobec, který bude vždy myslet na své pohodlí a životní úroveň, než na ostatní - partnera, či děti......tak na druhou stranu - takový lidé snad ať jsou raději bezdětní!!!!! a moje švagrová má k tomuhle poslední dobou hodně slušně našlápnuto.............je z ní neskutečný sobec, tak jsem smířená - že jí malou taky nikdy hlídat nedáme - bych umřela hrůzou, co s malou dělá, nebo spíš nedělá...........že jí tam nechá řvát a bude si zacpávat uši, že to dítě brečí a že ji nemáme vychovanou............fakt jako bych jí slyšela!!!!!
28. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev labrador je nádherný pejsek, toho bych chtěla jednou taky - zlatýho :slight_smile:

určitě to stačí, hlavně aby se děti vyblbli a byli spokojené :slight_smile: my určitě pořídíme Elišce ten nafukovací (jak se nafukovali ty kruhy - asi 3 - nevím jestli se to teda ještě dnes vyrábí, ale my to jako děti měli) aby ho měla aspoň u babičky - ale to bude až tak příští léto - to jí bude rok - to se snad už děti můžou cachtat v bazénku :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 má ségra se pro jistotu tahá se ženáči, vážný vztah taky nemá a ted to táhne s nějakým šedesátníkem ale hlavně že má hezkou postavu kterou by ji dítě zkazilo (asi jsem pro ni příkladem :grinning: ) a může si zajít posedět popit a pokecat s kámoši.......jsem zvědavá jestli život někdy přehodnotí a zda pak nebude pozdě...
28. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a co pohyby? Já mám pocit že malou cítím jen večer v klidu v lehu a přes den jen minimálně jak mě kopne do močáku jinak nic moc....
28. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 to je stejně názor - že dítě zkazí postavu!!!! z toh fakt nemůžu!!!!

no já malou cítím i ráno, včéra jak jsem dorazila z práce, tak jsme se najedli, já si vzala nanuka a natáhla jsem se a to teda kopala jak blázen, že to byli teda fakt šlupky - tak jsem volala manžela, ať si jde šáhnout, jenže než se doštrachal, tak se slečna zase uráčila nekopat....sranda s ní :slight_smile: ale večer kope asi fakt nejvíc a taky ještě po jídle :slight_smile: většinou po obědě :slight_smile: buď se rozčiluje, co jí tam zase posílám a nebo se tak raduje, že bude zase dobrota, že kope jak divá :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 jo to mi taky dělá že večer jak kope řeknu dej sem ruku a ona přestane :grinning: já nevím, asi je to tou placentou na přední stěně že mám ty pohyby takové tlumené......zeptám se na to na tom 3D
28. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 já mám prý placentu vzadu - říkal mi, že je to prý lepší, že kdyby se třeba musel dělat císař, že je to prý méně krve a líp se k dítěti dostanou...........ale jestli je to tak správně, to nevím.......
28. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já měla placentu vzadu u Matyáška...a cítila jsem pohyby krásně..... :wink: určitě je to tak lépe :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53059937 a objednala jsem malému sandálky :slight_smile: bude potřebovat ještě určo jedny nějaké pevnější ale tyhle se mi za tu cenu líbily :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
...zdravím holky! My čekáme chlapečka 18.7. 2012 tak se dovoluji připojit :slight_smile: .... já pohyby cítím skoro pořád až si říkám, že ten malej nezmar skoro vůbec nespí. Ale jakmile manžel přiloží ruku tak samozřejmě přestane :grinning: .... a pak že kecám, že nic necítí :sweat_smile:
Jinak děti budou od sebe přesně 2roky, tak se trochu bojím žárlivosti, ale budeme to muset nějak zvládnout. A jak máte děti od sebe vy? Budete pořizovat sourozenecký kočárek?
Jo a je tady nějaká z Prahy východ? :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 jůůů, adidasky - ty jsou boží :slight_smile: a ta cena je super :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssisley já je budu mít o necelé dva roky, nad kočárkem zatím nepřemýšlím, Matýsek v kočárku stejně nechce být a až by byl větší tak bych zas musela kupovat kočárek další at nejezdím v sourozeneckém s jedním dítětem...ale nechávám tomu otevřené vrátka, uvidíme v létě jak to dopadne :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 právě že ta cena je úžasná, levněj jsem je nenašla :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssisley Ahojky, vítej :slight_smile:
to je u nás stejné, jen se tatínek přihrne, malá přestane :slight_smile:
Já čekám první - jsem tu tuším jediná, jinak všechny už dětičky mají :slight_smile:
Jinak - já se v okrese Praha- východ narodila :slight_smile: ale žiju na Litoměřicku :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 určitě do nich jdi - jsou fakt super - malej v nich bude fešák :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no hlavně se mi líbily k těm kratáskům co má na léto :slight_smile: ale opravdu si nejsem jistá jestli to je na celodenní lítačku, ony jsou prej takové pěnové tak raděj pořídím ještě jedny dražší a pevnější...
28. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 já bych počkala - až dorazí, tak uvidíš :slight_smile: když si myslíš, že na celodenní lítání nebudou vhodné, tak pořiď ještě nějaké.......ale dle fotky vypadají dobře a adidasky by snad nemusely být úplné šitky :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 http://www.modrykonik.cz/bazar/202-detska-obuv/uodc/krasne-motylkove-sandalky/ já tu našla včéra tyhle - ale velikost 23 mi nic moc neříká - nevím pro jak staré dítko jsou...........asi na příští léto jí už budou malé, že????
28. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já jsem právě s adidaskama spokojená, ted má superstary kupované v akci za 600 z 1200 a vyhovujou mu......nakonec ty adidasky a nike v akcích vyjdou levněj jak jiné značky....ale třeba v tom roce když začínal chodit bych do nich nešla přece jen nemají pevnou patu...ted už to tak neřeším...
28. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petule22 http://www.modrykonik.cz/bazar/202-detska-obuv/uodc/krasne-motylkove-sandalky/ já tu našla včéra tyhle - ale velikost 23 mi nic moc neříká - nevím pro jak staré dítko jsou...........asi na příští léto jí už budou malé, že????
28. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 23 měl Maty ted do února takže je měl kolem toho roku, ted má 24 ale holčičky mívají nožku menší a Mates má nohu naopak o hodně větší jak jiní kluci, od kámošky kluk je o dva měsíce starší a má 23, prej má nohu 13 cm a náš mladej má už 14,3 :grinning: takže si myslím že by ji měli být ještě větší za rok v létě ale jsou kráááásnééééé :slight_smile: já bych do nich asi šla za kilo super cena, malé ji určo nebudou, max trošku větší ale kdyžtoš je prodáš :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 tak děkuji za radu, asi to prubnu :slight_smile: Já se v tom holt ještě nevyznám :slight_smile: třeba bude malá čahoun jak já - já když byla malá, tak jsem byla oproti svým vstevníkům o dost větší dítě - sestřenice byla mladší o necelé dva měsíce a oproti mě teda byla mrňavá - jak fakt byla rukatá, nohatá a vytáhlá........tak třeba bude Elí po mě a ty botičky jí v létě krásně budou :slight_smile: a kdyby ne, tak je prostě prodám, jak říkáš :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 ahoj,no uvidím,příští týden se objednám na ten 2D uz,jen pro zajímavost a ten 3D se uvidí,jak se mu to bude pozdávat..hlavně to mám za rohem a to je pecka :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni kámoška byla v 28 týdnu na 3D a právě měla krááásné fotky obličeje :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ty sandálky jsou moc pěkné:slight_smile:Určitě do nich jdi,a na tu vel.se paní zeptej,jestli je to tak na roční dítě..my jsme teda celkem zapadli do vel.které odpovídají určitému věku..Akorát oblečení např.cherokee nám stačí stále vel 3-4roky,i když už by měl mít 4-5let..Aspon vše dýl unosíme :sunglasses:
28. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek