• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
haha...tak jsme s malým skočili na hřbitov a než se vrátím, tak nestíhám dočítat...dočtu později ať vím, co jste řešily :slight_smile:

@ssisley vítám tě :slight_smile: my určitě sourozenecký kočárek pořizovat nebudeme, kluci budou od sebe 2 a půl roku a Filípke už v kočárku není
28. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Maty měl v podstatě v roce ty 23 takže bych typla Elišku tak na 22 ale to čísilko vůbec nevadí, ona teprve bude v roce začínat cupkat a moc toho nenachodí :wink:
28. bře 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni už jsem paní napísala, tak uvidíme :slight_smile: ale už je tam jeden zájemce předemnou, tak uvidím, jestli se zadaří nebo ne :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co se týče názoru kdy mít dítě,tak podle mě v 30.letech nejvyššší čas,a 10let(myslím od 20-do 30let práce) na vybudování nějakého zázemí by mohlo stačit,pokud člověk chce..Bez úspor,či bydlení si pořídit dítě musí být těžké,ale dá se to taky.. :wink: Sama vím,že čím jsme starší tak je těžší otěhotnět a já jsem ráda,že se nám druhé podařilo i když přes umělé oplodnění-i to je velké štěstí :sunglasses: Kubíka jsme pořizovali do nově zařizovaného bytu,a podařilo se nám asi 2měsíce poté,co jsme se nastěhovali :grinning: ale také za to možná mohla dovolená...je to tak půl napůl :sweat_smile:
28. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 teď čtu pozorněji ten inzerát a paní píše, že jsou to spíš 22 :slight_smile:
Tak mi paní napsala, že jestli vydržím - že písne té paní přede mnou - že prý měla jen dotaz na stélku, zda je bude chtít a kdyby ne, jsou moje :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssisley Ahoj vítám tě tady. :wink: Já mám kluka a čekáme holčičku a budou od sebe přesně 5.let.Kubík se narodil 10.7.2007.A to jsem přenášela 10.dní.. :astonished: Ted mám termín 29-31.7.tak uvidíme.. :sunglasses:
28. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
v rychlosti jsem četla, že probíráte pohyby...já malého cítím dost často, včera večer měl asi večerní cvičení, protože mi naprosto skákalo břicho a taťka dostával pěkné kopance do dlaní...dneska ráno jsem ale pro změnu zase dlouho čekala, než jsem jej cítila
28. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak 22 ji budou krásně :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já malého taky přenášela pak ho vyvolávali ale doufám že u druhého to na přenášení nebude a hlavně, v těch vedrech a bouřkách se rodí jak na běžícím pásu :grinning: bychnejraděj kdyby vykoukla tak v tom 39 týdnu :grinning:
28. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni a nakonec ti porod vyvolávali nebo přišel sám? Filip se narodil 2 dny před 2.termínem...

@petule22 já si pořád říkám, že hlavně, abychom stihli dojet do porodnice :grinning:
28. bře 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak to my dvd ze svatby nemáme,bohužel jen fotky..Ale i tak se na ně ráda dívám a vzpomínám jaká jsem byla princezna,aspoň jednou v životě :grinning: Kubík si fotky prohlíží moc rád a taky občas dvd,co jsme natáčeli s ním,když byl malý..a točíme stále,jednou budeme vzpomínat všichni :slight_smile: My měli na chatě také jen ten malý bazének a Kubíkovi bohatě stačil,minulý rok jsem koupila ten větší cca 3mx2m taky nafukovací,ale jak nebylo žádné léto,tak jme ho ani nevytahovali ale letos už určitě bude mít premiéru,s přehledem se do něj natáhnu taky..teda jestli letošní léto nebude tak nešťastné jako to minulé..I když letos mě to asi mine-mi ted došlo :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky si myslím, že ve 30letech je nejvyšší čas...........moje ségra je o rok a něco mladší než já, studuje VŠ a většinu času tráví v laboratoři (studuje parazitologii) a kolem sebe má jen pár vrstevnic a jinak všechno holky přes třicet........a jak jsem otěhotněla, tak to samozřejmě chytlo i mojí ségru - nakupuje pořád něco malé a vždycky nám něco donese a zkrátka už by mimi taky ráda, ale musí dodělat školu, což se snad letos podaří a pak chce jít tak na rok někam pracovat, ale cca do 2 let by dítě měla ráda.......a všechny ty holky v té laboratoři na ní koukají, jako když je z jiného světa......že je prý divná, že se chce mít tak BRZO děti - letos jí bude 25 let!!!!! že si má přeci užívat, apod.........ale užívat si jde přeci i s dětmi, ne???? a navíc, když si děti pořídíme kolem těch 25 let, tak až budou dospělí a samostatní, tak nám bude cca 45 let a to život nekončí - to teprve začíná a navíc už budeme mít velké a samostatné děti, zázemí už také za ty roky budeme mít vybudované, tak si můžeme ten život užívat stejně jako ve dvaceti..........sice nevydržíme tolik (myslím nějaké pařby, apod :slight_smile: ), ale dovolená, výlety, společenské akce, apod.....jsou i v tomhle věku pořád aktuální.........nevím čeho se ti mladí lidé dneska tak strašně bojí!!!!! asi jsem holt jiná, protože já chtěla mít rodinu vždycky tak nějak dřív - což se mi teda nepovedlo, je mi už 26 let, ale furt to ještě není nic hrozného :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 paráda, to moc ráda slyším :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,nevyvolávali,9.7.jsem měla v noci poslíčky a 10.7.kolem 20-21hod přišli bolesti a to už bylo to pravé :slight_smile: Také bych ráda letos rodila v termínu,nebo i před,ale ne zase moc,aby neměli třeba narozky v jeden den,to by bylo škoda :astonished: :grinning:
28. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To víš že ne,jsi mladice :slight_smile: Ono se to totiž nemusí vůbec dařit ani v těch 25.letech a to pak všichni koukají...můžou s tím ztratit spoustu let..takže je lepší začít dřív než později..Hlavně když je fajn chlap,který se toho nebojí a který se umí aspoň trochu postarat ,a pak nevidím důvod čekat.. :wink:
28. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě přijde třicet už jako ta nejzašší hranice, spíš mě to přijde už dost pozdě ale je to můj názor.....já si vždy říkala že rozhodně nechci mít děti až někdy ve třiceti :grinning: chtěla jsem vždycky být mladá maminka a až děti odrostou tak nebýt moc stará abych si mohla ještě něco i užít...ale je to na úkor toho že člověk nemá takové úspory. U nás byl rozhodující faktor i to, že Radim je o 9 let starší takže měl první dítě ve 33 letech a to už měl na čas :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nám se nedařilo 10 měsíců a už jsem začínala být zoufalá a i jsem párkrát brečela, když jsem viděla, že jsem to ZASE dostala a to víš, že jsem si taky říkala, že jsem měla začít dřív.......v tu chvíli je to beznaděj........je mi jasné, že z pohledu víceletých snažilek je 10 měsíců snažení naprosto směšný, ale já už to měla v hlavě teda fest a už jsem se taky viděla na umělém oplodnění. Chvála bohu, že tahle možnost tady je, nesmírně mě to uklidňovalo :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 manžel je o 8 let starší než já, takže bude poprvé tatínkem v 34 letech (maláse narodí v červenci a v srpnu mu pak bude 35 let), což už má teda taky čas nejvyšší :slight_smile: díky bohu na to nevypadá a duchem mi přijde taky mladší - jsem na něho zvědavá, jakej bude taťka, ale věřím tomu, že bude úžasnej :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to máš jak u nás, malej se narodil a pak mu bylo 34, na ten věk taky nevypadá a rozumem taky ne :grinning: tady vládnu já :grinning:
28. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 občas si taky říkám, že co manžela napadne, jestli je to fakt z jeho hlavy :slight_smile: ale to jsou spíš takový blbinky, jinak je na něj neskutečný spoleh a jsem ráda, že ho mám a že malou budu mít právě s ním :slight_smile: :sunglasses:
koukala jsem na fotky a tvůj manžel vážně vypadá mladší než mu je :slight_smile: fešák :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 až na ty šedivé vlasy :grinning: ale ty měl šedivé už ve 20-ti :grinning: mají to v rodině, chudák Maty dopadne asi stejně, ale víc by mě bylo líto Nikol :grinning: a děkuju :dizzy_face: tvůj manžílek vypadá taky mladší než píšeš, a určitě bude úžasný, Radim je tatínek na jedničku a to měl z toho takový strach a děti dřív raděj vůbec nechtěl :grinning:
28. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu ted uspat satanáše do kočárku a na nákup tak písnu pak :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Jára mi už začíná lehce sem tam šedivět :grinning:
já doufám, že to bude super tatínek - když to aplikuji třeba na naše kočičky - ty taky nechtěl a teď se číči chodí mazlit jenom k němu a nedal by je, tak si myslím, že jako tatínek bude to samé :grinning: ......on zatím moc ty emoce neprojevuje, i když se samozřejmě taky moc těší, ale má takovou povahu - neříkám, že mi to nevadí - mohl by být někdy víc otevřenější - ale holt takový je...........ale pak až bude malá na světě, tak určitě roztaje - jako ostatně u všeho a bude to jeho miláček :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak hezky pořiď a zatím pááááááá - já si jdu ohřát oběd - mám zelňačku :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No můj manžel je starší o 6let,takže už taky žádný mladík,s dětma to uměl,to jsem poznala brzy,jak se k nim měl u známých..Takže v tomhle je opravdu skvělý,na blbinky je užije a postarat se umí,když byl s Kubíkem rok a půl doma místo mě.. :slight_smile: Škoda že to nemůžu říct o jiných oblastech,doma mi moc nepomáhá,vůbec ho to nenapadne,co mu neřeknu neudělá..I když jsem jezdila do práce a on byl s malým,tak jsem to byla já kdo uklízel a musela jsem jim vždy navařit,aby tu měli ,když jsem pryč.. A nebo hned jak jsem dojela,nákup a uvařit..Přesto že vařit umí,podotýkám.. :angry: Bohužel v tom vyrostl,že ženská dělá doma vše.. :frowning2: Když mu řeknu, tak jde a udělá to,ale štve mě ten jeho přístup,že se nezeptá,jestli TŘEBA nechci s něčím pomoct..nebo že mě nepřekvapí..Nejvíc mě dopálí,když leží celý den,protože večer jde na noční..aby nabral sílu..To kde ji mám brát kolikrát já(kor ted těhu..),ho nenapadne ani ve snu.. :confounded: A kolik toho my ženský jsme schopný zvládnout v jednom dni,to vám určitě nemusím říkat.. :angry:
28. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no, my to s manželem měli ze začátku taky tak - když jsem spolu začali žít - tak hádky kvůli úklidu byli u nás na denním pořádku - občas jsem už měli i řeči, že se můžeme rozejít..........já prostě nerozdýchala, že mi doma nepomáhá........časem se to nějak urovnalo, ustálilo, manžel se naučit trošku pomáhat.......ale je teda fakt, že mu to musím říct - je potřeba vyluxovat, vyluxuješ prosím? tak za chvíli se sebere a jde to fakt udělat, nebo občas mě překvapil tím, že vyndal nádobí z myčky a nandal do ní špinavé, to jo.........a ještě u něj není problém zapnout pračku a pověsit a sebrat prádlo - ale víc po něm už asi nemůžu chtít - vařit neumí a ani se to naučit nechce - vždy mi řekne, že to neumí udělat tak dobré jako já a tím je debata ukončena...........můžu být ráda, že aspoň něco doma dělá oproti jiným chlapům, ale než jsem ho to naučila, to stálo nervů, slz, křiku a přemlouvání........na nákupy chodím výhradně já, to musí být, že jde se mnou a ostatní úklid se starám také já........nejvíc mě vytáčí, že já většinou 1x za 14 dní udělám větší úklid - dřív jsem to dělala každý týden, ale dost jsem zlenivěla - makám jak blbá, uklízím, šůruju a on si sedí u počítače a paří si nějakou hru.....v tu chvíli bych ho zabila!!!!! naštěstí máme malý byt, takže jsem za 2 hodiny hotová a mám vše, ale vytáčí mě to.
28. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem asi ve snu...mi spí dítě...po půl roce usnul po obědě :slight_smile:

my jsme s manželem od sebe 5 let, když se narodil malej táhlo mu ten rok na 30 a mě čerstvých 24 :slight_smile: a táta je opravdu skvělej, musím říct, že mi s malým i hodně pomáhá a hodně si s ním hraje. Občas mi připadne, že kdyby mohl, tak by za nás i dýchal, hlavně za Filípka. A mi s domácností taky pomáhá. Neutírá teda prach a už nepere, to dělám já s Filípkem. Ale není pro něj problém vyluxovat nebo vytřít podlahu a co jsem těhotná, tak pravidelně umývá koupelnu, protože mi z těch přípravků je špatně :confounded: rád i vaří, což je u nás někdy boj s tím, kdo bude vařit...nemám ráda, když vařím a někdo se mi do toho montuje a to on umí dokonale :grinning: než jsme spolu začali chodit, tak bydlel nějakou dobu sám, tak jej naučilo, že se musel o sebe postarat...i prát a sem tam vyžehlit
28. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jo, ti chlapi, co žili chvíli sami jsou pak k nezaplacení :slight_smile: ségry přítel žil několik let sám a je doma úplně milionovej :slight_smile:

jinak hlásím, že mi před chvílí dorazilo lehátko pro naší princeznu a jsem z něho unešená - vypadá naprosto perfektně, nikde žádný flíček, nebo dírka - je teda fakt, že jsem to prolítla jen letmo, ale první dojem je naprosto perfektní :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem využila toho že malej spí a chvíli si odpočala...a vypsala papíry k zápisu do školky, ještě s tím musím k doktorce, aby nám to vypsala...chjo to to uteklo

@klaire22 to je super, že jsi z lehátka nadšená a že vypadá dobře a nepoškozeně :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No takže víš o čem mluvím,bud ráda že jsi ho něco naučila..Mě to taky nevadí,radši si uklidím sama a vím že je to pořádně,ale zeptat by se mohl,když je doma-neříkám když maká..Např.včera jsem byla dopol u dr,a když jsem přijela,tak jsem vyžehlila,převlíkla postele(pomohl mi a sundal staré povlečení)..Pak jsme chystali večeři,já udělala brambory,on obalil řízky a šli na chvilku s malým ven,než se to uvaří..Já mezitím umyla nádobí a sporák a když dorazil,chtěl smažit a pánev kterou chtěl, byla v troubě neumytá..Tak se strašně rozčiloval,že to mám mít nachystané..!Jako by to byl takový problém si ji opláchnout!Jedna blbá pánev,že je hotové nádobí,co tu leželo celé dopol a on nabíral sílu na noční,že měl převlíknuto a vyžehleno..to je asi málo.. :frowning2: Záda mě pak už bolely jako prase.. :angry: Tak jsem se rozčílila,že jsem toho udělala za celý odpol podstatně víc než on za celý den :frowning2: ..Nejhorší je,že on je po hádce jako by se nic nestalo a ve mě to vře celý večer a ještě dnes..nejsem splachovací jako on.. :rolling_eyes:
28. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek