• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 lehátko dorazilo a je ok,to se máš :grinning: Mě bude paní posílat dnes..ta :grinning: jsem taky zvědavá :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev To taky nesnáším ,když vařím a on mi stojí za zadkem a radí a nebo kontroluje! :angry: Tak bud ať vaří on nebo já a basta vid? :wink: A mimochodem,manžel žil také několikrát sám a postarat se umí,jenže ted má na to mě!To je jeho heslo.. :astonished: Ale už měním téma..půjdu dát vyprat prádlo a nafotit další věci do bazárku,taky zkontroluju ceny,nikdo se mi neozval,tak je mám asi přemrštěné.. :astonished: Chlapi jdou na kolotoče,co sem dorazili,vystřelit nějakou hračku nebo růži pro maminku :grinning:
28. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni jj, vím o čem mluvíš a fakt tě chápu...........ve mě to taky vždy vře, kor když si řeknu, kolik jsem toho oproti jemu udělala............oba chodíme do práce, jenže já přijdu z práce a udělám spoustu jiných věcí - on si zpravidla už jen lenoší..........ale já nakoupím, většinou i něco spáchám k večeři, lehce poklidím a pak si taky hodím nohy nahoru a kašlu na všechno............a on se mi pak kolikrát diví, prý proč jsem tak podrážděná!!!!!!!!! ale kdo by nebyl, že..........
28. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni určo dej pak vědět, jak jsi spokojená ty.........my ho večer smontujeme - respektive manžel......jen se chci zeptat - má se to vyprat, než do toho dám malou? hlavně, abych to nezničila...........mrknu se, jestli tam je i návod, zda to lze prát :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni tak tak, nemá cenu se rozčilovat........... :grinning: :sunglasses: :grinning: já jsem většinou v kuchyni sama, jen když nestíhám, tak si zavolám manžela - tak třeba loupá, krájí, míchá - ale díky bohu nekecá mi do vaření :slight_smile:
to když jedeme třeba na chalupu, kde jsou manželovi rodiče, tak mám neustále tchýni za zadkem a to mi teda neskutečně vadí.........ráda si udělám něco sama a nebo jak říkám, rozdám pidi práci manželovi, ale jinak si to udělám sama - ale ona se mě furt ptá co tam dám, zda mám všechno, zda má pro něco dojít, když něco dochucuju, tak co tomu ještě chybí...........a z toho mi teda fakt pění krev.............takže to mám holky úplně stejně - v kuchyni nejlépe sama :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já jsem ten potah prala, měla by na tm být klasicky cedulka, jak se to pere, tak jak na oblečení

my jsme s malým uvařili puding, ještě vysajeme a půjdeme na dvůr, stejně za chvíli dorazí i taťkaz práce

@vormoni tak naštěstí ten můj tohle heslo neprosazuje :grinning: on to říká u jiných věcí :grinning: :sweat_smile: občas mě i od uklízení zahání, že mám ležet a aoni s Filípkem uvaři a uklidí
28. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 Já bych to neprala,jestli je to čisté,mimi jsem v tom stejně dycky měla oblečené..:slight_smile:Dám vědět určitě :slight_smile:
28. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni
@janulev tak jsem mrkla do návodu, co k tomu byl přiložen a prý se to může jen mokrým hadříkem a jemným mýdlem umýt, ale nesmí se to máčet do vody a prát.......naštěstí je lehátko opravdu v perfektním stavu, není vůbec špinavé, tak to asi nechám - jen to trošku otřu a bude :slight_smile: je vážně super, manžel ho hned sestavil - a naše číči z něho mají atrakci - pořád kolem něho našlapují, občas ťuknou do hraček, sranda na ně koukat :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
28. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
Dnes hlásí ochlazení a déšť, ale u nás zatím svítí sluníčko a venku je cca 11 stupňů :slight_smile: tak to zatím vypadá dobře :grinning: :sunglasses:
29. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 dobré ráno, u nás pod mrakem, docela hnus ale teploměr hlásí 12 stupnů tak jsem zvědavá jak tam bude. Zase se mi zhoršil ten vnitřní hemoroid tak zas do lékárny :frowning2:
29. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 ajaj, to asi není nic příjemného :(a před tím jsi psala, že na to užíváš to faktum - a to pomáhalo?
u nás už se taky pomaličku zatahuje :(
29. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,dobré ráno holky,u nás je taky pod mrakem ale docela teplo cca 10st.. :slight_smile: Já jsem si umyla 2okna,co jsem včera už nedala a čistila jsem koberec a vzala jsem už i gauč,jen houbičkou a pěnou na koberce,asi to nebude žádný zázrak ,ale aspon to bude voňět..A tím jsem dnes skončila,funím jak parní lokomotiva.. :sweat_smile:
29. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, u nás pod mrakem, 11 stupňů, ještě neprší, ale od včera hrozně fouká...až je z toho zima

My teď dorazili z nákupu a jsem dneska nějaká unavená. Filípek blbě spal a Davídek asi tak, každou chvíli se mlel a hrozně mě dneska kope...aspoň ale vím, že je v pořádku
29. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev to mě malá kope dneska málo, asi je taky zpruzená z toho počasí......u nás taky fouká vítr a jak to tu ráno vypadalo dobře, tak se už pěkně zatáhlo :(

@vormoni to jsi teda po ránu hodně aktivní, já sedačku čistila před vánocemi a už bych ji mohla čistit zase....... :angry: :angry: :angry: :angry:
29. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Trošku mimo mísu, ale budete kupovat Avent nebo Tommee Tippee?
29. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@simonisko máme avent a spokojenost...
29. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte holky, no kde jste?

Já jdu pozdravit, dneska máme taťku doma...dovařím oběd, oblíkneme se a frčíme na ten 3D UTZ...jak bude chvilka, dám se fotečku...
30. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev ahoj ahoj taky jsem si říkala kde jste :slight_smile: my byli na nákup a malej usnul v kočáře, vstával už o půl 7 tak mám chvíli klid, no měla bych uklidit alejaksi se mi nechce a raděj do sebe cpu tatranku :grinning:
jééé 3D, my jdeme až v pátek třináctého tak jsem zvědavá co v takový den můžem čekat :grinning: a na foto se těším...:slight_smile:
30. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@janulev užij si 3Déčko :slight_smile: a na fotečku už se těším :slight_smile:

@petule22 ani se ti nedivím, že se ti nic nechce, mě se taky nic nechce.....mám tu dnes práci, ale po obědě už ji budu mít asi hotovou a pak zase nůďo :slight_smile: díky bohu, že je dnes pátek :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 taky nic dělat nebudu :grinning: jen jsem zapoměla v obchodě cibuli, sakriš :rolling_eyes:
30. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 bodejť :slight_smile: já se včéra přemluvila a uvařila večeři - teda vlastně oběd na dnešek, vařila jsem dost pozdě a to si už ani jeden z nás nedal.....udělala jsem jen vepřové kostky na hrášku s omáčkou a k tomu rýži :slight_smile: a já mám teda dneska zbytek těstovin s rajčatovou omáčkou a olivami :slight_smile:
na víkend hlásí ošklivý počasí, my se možná zítra pojedeme podívat konečně na kočárek, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme doma...malej se nechtěl ukázat, ale nakonec pár foteček se povedlo...a ukázal nám i na 3D pindíka :grinning: jen to není moc ostré
30. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janulev Ahoj,no krásné fotečky,tak jste si to určitě užili,máte i záznam na videu?My jsme dnes prosím vyrazili k paní,prohlídnout kočár co ,se mi líbil,a světe div se,vzali jsme ho.Je to od x-lander ozn.xq čtyřkolka a prodávala hlubokou korbu a sporťák s pořádnou výbavou, ještě rok v záruce,barva červená-foto dodám :slight_smile: Jsem moc ráda,první kočárek na inzerát jsme nevzali,že měl vyšisovanou barvu,ale tento je v pořádku.. :slight_smile: Tak je o starost mín,jen dokoupím sedačku,to už nebude problém.. :wink: Jinak lehátko mi ještě nedorazilo.. :astonished: U nás dnes pršelo..nic moc.. :rolling_eyes:
30. bře 2012 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,tak zítra at se zítra kočárek líbí,asi bude nový ne?Já dnes měla taky navařeno od včera a večer budu dělat hamburgery :slight_smile:
30. bře 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 No tak přeju štěstí na 3D toho 13.4.snad na to pověry neplatí...Já tomu teda nevěřím,ale co kdyby :astonished:
30. bře 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak v tomhle budeme vozit tu naši prdelku :grinning:
30. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni kočárek vypadá parádně, to bude určitě poježděníčko - já jsem zvědavá zítra na nás - jsme vcelku rozhodnutí, ale jsme oba zvědavý na realitu :slight_smile: strašně se těším :slight_smile:
30. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Dáda je úžasnej, náhodou se vám ukázal krásně, je roztomiloučký :slight_smile:
30. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 No snad jo,má ty zadní kola nafukovací,což jsem neměla:slight_smile:Ani jsem si ho moc neprohlídla,zůstal v garáži a odvezem ho na chatu,tak si prohlídnu detailně až tam:slight_smile:Lehátko mi ještě nepřišlo asi až v pondělí..paní mi posíla zpět část poštovného,nebylo prý tak drahé, jak si řekla při platbě.. :sunglasses:
31. bře 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, teda veniu to je hnus...a hrozně mi dnes bolí záda :unamused:

@vormoni kočárek je krásný :slight_smile: určitě se s ním bude dobře jezdit...záznam z 3D nemáme, chtěla jsem jen fotky...máme ten záznam s Filípkem a stejně jsme jej od té doby neviděli, spíš se mrknu sem tam na fotečky. Platila jsem 200 a měla jsem dostat 1 fotku, doktorka mi vytiskla 3...a myslím, že kdybych měla s sebou flash disk tak mi jich nahrála mnohem víc

@klaire22 ať dneska s kočárkem dobře pořídíte a ať se vám líbí :slight_smile: Dáda se krásně ukázal jen párkrát, jinak se stále schovával za ručičky...místo 10minut jsem tam byla skoro půl hodiny :grinning: ale paní doktorka byla moc hodná, v klidu se mu mrkla i mezi nožičky, ukázala mi to i v 3D a ukázala mi i prstíky apod...prostě super
31. bře 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek